Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Djuree válasza sith7 (#5897) üzenetére


Djuree
félisten

már én se mennék vissza :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5902) Djuree válasza Wolverine (#5899) üzenetére


Djuree
félisten

hány meg hány CE játékot vettem én használtan fillérekért :K

tudok pár jó játékaprós oldalt, ott mindig van mindenből CE is olcsón....mindig lesznek akik eladják, mert kell nekik a pénz, nem kell attól tartani hogy valakinek nem jut. én is sok CE játékom adtam már el pénzhiány miatt, sajnálom is utólag őket :(

az meg kit érdekel hogy a kódot más használja. a saját kódom meglesz a sima verzióból, a CE csak a polcra kell ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5903) sith7 válasza Djuree (#5901) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#5904) Gyuri27 válasza Djuree (#5894) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért kell pest mellé költözni. Nem kell egyből tanyára menni. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#5905) Archanon válasza Djuree (#5892) üzenetére


Archanon
őstag

Folyamatos utángyártás tényleg nem ártana, gyűjtők mindig is voltak, vannak, s lesznek, csak nem mindenkinek van rá félretehető pénze még időben. Épp ezért jó volna, ha mindig lehetne kapni az ilyet. De sajnos ez nem így van...

(#5899) Wolverine: Na pont ez az, amiért nem lesz jó használt SCII-t venni. :( Nagy kár érte, de nekem mindenképp kell idővel rendes verzió, mert szeretnék Battle.net-en nyomulni. [A single más kérdés, nem fogom kibírni... ;] ] És ha már fizetek valami kézzelfoghatóért, legyen tartalma is (13k-ért egyelőre még rablás 1 dvd). Ezért is akartam CE-t.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5906) Konflikt válasza Scholes9 (#5896) üzenetére


Konflikt
addikt

en szeretnek majd egyet, koszi elore is:)

ugynezki meg nem veszem meg egybol. kicsit varok vele, aztan meglatjuk.
kiv leszek hanyan lesznek a launch partykon.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5907) v2izzy


v2izzy
tag

Nah, végre én is megrendeltem az enyémet! :)
Szerencsére az iPon-ban megint nem csalódtam kerek 12k-ért adják a simát (CE 22), és náluk megbízhatóbb cég nem kell. Holnap, ha minden igaz el is lesz hozva.
Nagyon gondolkodtam a CE-n de aztán most a fő keret másra kell, úgyhogy maradt a standard, most az, hogy nem kapom szép papírdobozba kibírom, majd a protoss-edisönt megveszem CE-be úgy is az a kedvenc fajom :DD

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#5908) sith7 válasza v2izzy (#5907) üzenetére


sith7
nagyúr

a protoss-edisönt megveszem CE-be úgy is az a kedvenc fajom

:C Szintén zenész :C

(#5909) Winner_hun válasza kovsol (#5884) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi a gond a PH-val?:F

:P:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5910) kovsol válasza Winner_hun (#5909) üzenetére


kovsol
titán

mert én megszoktam anno a régi skint és az új nem jön be, had legyen jogom hozzá, hogy nem tetszik :D, de amúgy meg tök8 a lapcsalád melyik tagjáról jössz fel a fórumra, mert látod mindegyik topicot
[link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5911) Wolverine válasza Archanon (#5905) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosítok: valsz. Európában csak akkor fogsz használt SC2-t venni, ha valaki lepasszolja a Battle.net-accountját.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5912) Thome válasza kovsol (#5910) üzenetére


Thome
addikt

Messze kerülöm az új PH arculatot, annyira fura, kezelhetetlen, nagyon nem jön be. Azóta már csak Gamepod, Logout. Mobilarena sem, mert az is jó rusnya lett.

[ Szerkesztve ]

(#5913) föccer válasza Archanon (#5905) üzenetére


föccer
nagyúr

És ha már fizetek valami kézzelfoghatóért, legyen tartalma is (13k-ért egyelőre még rablás 1 dvd). Ezért is akartam CE-t.

Ott a pont. :R

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5914) Djuree válasza Gyuri27 (#5904) üzenetére


Djuree
félisten

na te erre? :D
pest mellett jó lenne, de ott meg meló nincs :)) oda kellett mennem ahol meló van :) de jó hely ez. minden van. tesco, sportközpont, ez a 2 nekem elég :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5915) Scholes9 válasza Konflikt (#5906) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Üdv. Te vagy a 2. aki ír, 2 pass van hozzá nem? Mert akkor a 2. a tied :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5916) Wolverine válasza Djuree (#5914) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha bírsz napi 1+1 óra utazást, akkor nincs gond :U Bp mellett laksz és Bp-en dolgozol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5917) Alg válasza Wolverine (#5916) üzenetére


Alg
veterán

Ha Bp-en laksz akkor is megvan a napi 1+1 óra...

Nekem vagy BP vagy külföld lesz, melóhelyet máshol nem fogok találni (aktuáriusként a biztosítók központi irodájában fogok dolgozni)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5918) v2izzy válasza sith7 (#5908) üzenetére


v2izzy
tag

Ajjaj ezt sajnos ezt nem értem pontosan :DDD
Nem hiszem, hogy így gondoltad, de igazából 10éve tanulok gitározni :B :D

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#5919) kovsol válasza Alg (#5917) üzenetére


kovsol
titán

én Pécsen laktam 5 éven át, amúgy kaposvári vagyok, de nekem is BP lesz belőle nagyon úgy néz ki, de külföldtől se irtózok

mivel épp nincs melóm így nem is lesz sc2 amíg nem találok úgy fest :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5920) Konflikt válasza Scholes9 (#5915) üzenetére


Konflikt
addikt

azthiszem 2 guest pass lesz hozza. koszi!:)

@(#5918) v2izzy: en kb. 8-9 eve gitarozom :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5921) Winner_hun válasza kovsol (#5910) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy látom nem esett le. Nekem se tetszik, azért is használom a régi színkombinációt, ami a képen is látszik:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5922) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Ha van még szabad guest pass, én is kérnék egyet. :R

[ Szerkesztve ]

(#5923) sith7 válasza cowboy_bebop (#5922) üzenetére


sith7
nagyúr

Pár óra múlva rengeteg lesz ... :U

(#5924) Ptech


Ptech
őstag

Guest Passt tudja valaki, hogy hogy is fog működni? Hasonlóan a WoW-hoz, hogy x ideig tudsz vele játszani? Mert nekem egy ideig jegelve van a játék megvétele, ha valaki addig meg tudna dobni egy passal az nagyon jól jönne :B

(#5925) cowboy_bebop válasza sith7 (#5923) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Csak multira jó, ugye?

(#5926) v2izzy válasza Konflikt (#5920) üzenetére


v2izzy
tag

Klasszikus? (bocs, az off-ért de ha már mindenki tudja mennyire rossz bp-n lakni ez még belefér :D )

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#5927) Wolverine válasza Ptech (#5924) üzenetére


Wolverine
félisten

Fentebbi infó szerint 7 óra játék, amit 14 napon belül lehet ellőni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5928) FefeeX válasza Djuree (#5902) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem ilyet szerezzél kérlek... :)

(#5929) kovsol válasza Wolverine (#5927) üzenetére


kovsol
titán

az egy napra is kevés ;]

amúgy nektek nem hiányzik az az idő amikor még szép nagy díszdobozban adták a játékokat? és azon belül volt egy külön tokban még, nekem pl a Wc3 - RoC ilyen, de a TFT az már dvd tokos kiadásban jött ki :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5930) FefeeX válasza sith7 (#5908) üzenetére


FefeeX
veterán

És szintén protoss :), de én az összeset CE-ben tervezem megvenni, mint a kataklizmát is, és sajnálom, hogy a licskinget nem abban vettem...

(#5931) Alg válasza kovsol (#5929) üzenetére


Alg
veterán

Tudod... környezetvédelem... vagymi ;]

meg űrsugár

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5932) Djuree válasza FefeeX (#5928) üzenetére


Djuree
félisten

:B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5933) Ptech válasza kovsol (#5929) üzenetére


Ptech
őstag

Még egy érv a zavvi.com mellett.

(#5934) FefeeX válasza Djuree (#5932) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja ha nem derült ki terranos kéne :U :)
De ez most holt komoly, érdekelne mennyiért lehet ilyet szerezni... Gondolom csak doboz lesz...

(#5935) Djuree válasza FefeeX (#5934) üzenetére


Djuree
félisten

ebay-en nézted? van egyáltalán ilyen valakinek :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5936) JSaN


JSaN
addikt

LEHET TELEPITENI MÁR !!!

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5937) Scholes9 válasza JSaN (#5936) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én kibírom míg meghozza a futár, de sajna 2-ig meló :(

Konflikt: holnap, ha hazaérek küldöm a passt, és el is kelt mind2 :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5938) kovsol válasza JSaN (#5936) üzenetére


kovsol
titán

ez olyan mint mikor kijött wotlk előre felraktam, aztán éjfélkor elcammogtam az 25m re lévő boltba ! és szépen beaktiváltam és ment is a game :DDD

azért az agyam még mindig nem dolgozta fel, hogy kijön egy blizzard game ráadásul egy RTS és nekem nem lesz meg megjelenés napján :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5939) sith7 válasza FefeeX (#5930) üzenetére


sith7
nagyúr

Az jó :R

Nekem ha lesz is valamikor, akkor az csak sima lesz, az bőven jó lenne

cowboy_bebop: Igen , "csak" arra, de hidd el az tartalmasabb, mint a single

[ Szerkesztve ]

(#5940) Alg


Alg
veterán

Aki már elkezdi tolni a single kampányt:

PLS PLS PLS NO SPOILER!!!

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5941) Konflikt válasza v2izzy (#5926) üzenetére


Konflikt
addikt

bp-nek sok hatranya van, de elonye legalabb annyi. a legnagyobb elonye talan a melo, ami miatt en felkoltoztem.
btw, klasszikus, majd kesobb vettem egy sztratot. tavaly ev elejen meg egy BOSS ME-50-et (multieffekt) az MT-2 melle :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5942) kovsol válasza Alg (#5940) üzenetére


kovsol
titán

az hogy telepíthető nem jelenti, hogy játszani is lehet vele
mert nem lesz aktivált game a battle.net accountodon, vagy neten rendelted és kiküldték a kulcsot?

May the Force be with you!

(#5943) Alg válasza kovsol (#5942) üzenetére


Alg
veterán

de én csak hét végén kezdem :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5944) Archanon válasza Wolverine (#5911) üzenetére


Archanon
őstag

És ilyen valószínűleg ritkán lesz, de akárki is akarná eladni, mivel nem lehet nevet/achit resetelni, nem nagyon van értelme megvennem. Tehát marad a sima, majd úgy 6 hónap múlva, jó áron [vagy ha előbb, annál jobb]. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5945) FefeeX válasza JSaN (#5936) üzenetére


FefeeX
veterán

Kösz az infot :R , töltöm lefele, hogy feltegyem, mert én csak fél6kor érek haza hnap, már a csomaggal, melóban beaktiválom, hogy itthon már csak játszani kelljen - mert 8kor mennem kell itthonról... :)

(#5946) JSaN


JSaN
addikt

Na feltelepitettem, updatelte is. Elinditottam, le ment az intro is. Mar csak a kod kene ejfelre.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5947) Konflikt válasza JSaN (#5946) üzenetére


Konflikt
addikt

a teljes beta-t torolted, vagy arra ment vmi patch, ami "veglegesse tette"?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5948) JSaN válasza Konflikt (#5947) üzenetére


JSaN
addikt

A betat toroltem es letoltottem a 7gb-os digitalis-t 2 napja.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5949) front3r válasza Konflikt (#5947) üzenetére


front3r
őstag

A boltira is megy patch.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5950) FefeeX válasza JSaN (#5948) üzenetére


FefeeX
veterán

Ohh gyorsan jön, 2 giga lenn :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.