Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14002) rt06 válasza P00By (#14000) üzenetére


rt06
veterán

bar a kep itt sem tokeletes (gondolom a tomorites miatt), de legalabb ez nem szall el ugy, mint a masik
kosznom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14003) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

Papírforma eredmény született, ez a non-korean skill.

(#14004) iSonic


iSonic
addikt

ez nem non-koreai skill.. csak szimplán az egységkompozíció elleni counter hiánya.. a sentry-k bebizonyították miért erősek..

(#14005) sith7 válasza iSonic (#14004) üzenetére


sith7
nagyúr

az biztos ... :U

(#14006) föccer válasza iSonic (#14004) üzenetére


föccer
nagyúr

És tudjuk, hogy te simán verted volna :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14007) iSonic válasza föccer (#14006) üzenetére


iSonic
addikt

téged igen :D :D

(#14008) Alg válasza iSonic (#14004) üzenetére


Alg
veterán

Aha... és persze Z azért nem volt a op4-ben, mert az még UP-abb faj mint a T, mi? ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14009) sith7 válasza Alg (#14008) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem ... a T felett már csak a Blizzard van ;]

(#14010) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Hogy ez a baneling dropp mekkora jó :DD

(#14011) CooLM@$TeR válasza iSonic (#14004) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Ekkora baromságot is régen olvastam már. 4 db 10 perces meccsen lett agyonverve Jinro, ha 10-et játszanak sem nyert volna egyet sem, rengeteget játszottak már egymás ellen amióta kint van, mert az oGs csapatnál lakik és gyakorol Jinro. Ez is nagy szám, hogy idáig eljutott, bár könnyű ágon jött és choyafOu volt a leggyengébb a top8-ban, a top4-ben meg messze Jinro volt a leggyengébb.

Ha fingod sincs a dolgokról, akkor minek magyarázol bele és okoskodsz rá valamit mások kommentjére?! Ráadásul nyilvánvalóan provokatív f*szságot.

[ Szerkesztve ]

(#14012) sith7 válasza CooLM@$TeR (#14011) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak nyugalom ... ez csak egy játék ... :)

(#14013) CooLM@$TeR válasza sith7 (#14012) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

?

Én nyugodt vagyok, pont azért kérdezem, hogy ha nem ért hozzá minek magyaráz bele, és minek generálja a flamet? Vagy itt a trollkodás a menő, és az eddigi 14000 hozzászólásban egymást ócsároltátok a balance miatt és pörgött a flame? Bele sem merek gondolni mik mentek itt ...

Jelzem minden SC siteon (pl. TL.net) instant ban aki szidja a balancet és a másik fajt, de ezek szerint itt ez a menő.

[ Szerkesztve ]

(#14014) kovsol válasza CooLM@$TeR (#14013) üzenetére


kovsol
titán

2004. ben nyílt a topic és sok hsz még megjelenés előtt született amúgy, nagyon sok a beta ideje alatt
amúgy balance miatt rágódni tényleg fölös, mert ez egy végtelen ciklust generálna tényleg :K
én azért örültem volna, ha bejut az élmezőnybe legalább egy Z játékos is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14015) rt06 válasza CooLM@$TeR (#14013) üzenetére


rt06
veterán

nem csak ez ment, volt kozossegepitestol a jatekra vonatkozo alap infokon at minden, de igen, sajnos elokerul az is, hogy ez-az-amaz op (holott mindeki tudhatna, a random a legerosebb faj ^^), mert sokkal konnyebb leirni, mint azt, hogy "elb*sztam, gyakorlonom kellene"

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14016) sith7 válasza CooLM@$TeR (#14013) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha megnézed minden hozzászólásban, ami most a balance - ról szólt, van egy smile ... :U
Senki nem gondolja komolyan, mindenki tudja, hogy kiegyenlített a 3 faj, csak játékos kell, aki megfelelően kezeli

Ez nem trollkodás, csak egymást oltjuk, semmi komoly ...

(#14017) oxox válasza sith7 (#14016) üzenetére


oxox
addikt

Nemigaz, itt mindenki mindent komolyan gondol!!!!
de hol van a negyedik faj? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14018) sith7 válasza oxox (#14017) üzenetére


sith7
nagyúr

Most, hogy mondod ........ tényleg ......... HOL VAN ???? :DD

(#14019) rt06 válasza sith7 (#14018) üzenetére


rt06
veterán

fentebb irtam, hogy random a neve, es az a legerosebb mind kozul

(amugy amire CooLM@$TeR eredetileg valaszolt, pont nem ugy tunt, mint ami poen)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14020) oxox válasza rt06 (#14019) üzenetére


oxox
addikt

hat probalom egy ideje, es ellent kell mondanom, mint legerosebb...mostanaban az ervagas kerulgetett a random jatek miatt...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14021) oxox válasza oxox (#14020) üzenetére


oxox
addikt

es amugy is miert mindig a nyertes meccsimet csalja el a mach historybol???? buzi bnet

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14022) sith7 válasza rt06 (#14019) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#14023) rt06 válasza oxox (#14020) üzenetére


rt06
veterán

te fajt is random nyomod? mindig azt hittem, hogy random team-rol beszlesz...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14024) iSonic válasza Alg (#14008) üzenetére


iSonic
addikt

most én nem is mondtam semmit az OP-ságról csak annyit hogy a sentry jó.. már megint kezded kiforgatni a szavaimat.. nem szeretlek :( <3

este aki akar jönni valami kis funra az gyülekezzen valamelyik ts-en :)

(#14025) föccer válasza iSonic (#14024) üzenetére


föccer
nagyúr

No, sehol senki?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14026) iSonic válasza föccer (#14025) üzenetére


iSonic
addikt

észre kéne venni :D

(#14027) kovsol válasza föccer (#14025) üzenetére


kovsol
titán

mi toltunk már 5 gamet, de ez a noob elment VV -t nézni, én is jövök majd vissza 8 fele, esetleg gyakorolhatnánk 2v2 -t :K

May the Force be with you!

(#14028) iSonic válasza kovsol (#14027) üzenetére


iSonic
addikt

hát jól van de ha barát bent van nézni kell mit művel :D

(#14029) sith7 válasza iSonic (#14028) üzenetére


sith7
nagyúr

jézus ... :U ;]

(#14030) föccer válasza iSonic (#14026) üzenetére


föccer
nagyúr

Osztán hiába írok rád, ha elmész azt a szutykot bámulni...

Spoiler!

Nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg azt a bizonyos videót. Hát nem is tudom. A játék sztorija semmivel nem lesz jobb mint a WoL-nak Konkrétan mintha egy brazil kisvéroskában írták volna aforgatókönyvét. Persze biztos nagyon ütősen meg lesz csinálva az biztos, de a sztoryt senki ne nézzem, mert elhánnya magát az tuti... :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14031) Winner_hun válasza föccer (#14025) üzenetére


Winner_hun
félisten

10 perce még dolgoztam, nemsokára felnézek...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14032) iSonic


iSonic
addikt

aki még akar jönni tolja fel a popóját tsre :D

[ Szerkesztve ]

(#14033) föccer


föccer
nagyúr

Hová lehet beküldeni a repléjeket, ha valakit csaláson, és/vagy kulturáltatlan viselkedésen találok, és bannoltatni szeretném? Vagy legáalbbis nézzenek rá, hogy mi a tök van vele.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14034) oxox válasza rt06 (#14023) üzenetére


oxox
addikt

yeap :K :K ...4v4-ben bronzbol random fajvalasztassal (es random csapatvalasztassal) jutottam fel aranyba...aztan elkezdtem a mar aranyban levo helyemen is randomot jatszani (de mostanaban nagyon bena szeriam van t es z-vel....neha elkapom a fonalat, de most hullamvolgy aljan vagyok...de mar a randomot jeloli fajkent.)

ugyhogy mivel jol el.zartam az arányom, most azt hiszem kicsit protra vissza valtok.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14035) rt06 válasza föccer (#14033) üzenetére


rt06
veterán

meccs vegen, az osszesito kepernyon van egy kis, talpan allo haromszog alaku gomb, benne egy felkialtojellel, arra kell rabokni, hogy report-old
azt hiszem, ez elerheto kesobb is a match history-bol, valamint megtalalhato az emberek profiljaban is (plusz nevukre jobbklikk, show more es ott is van report menupont)

oxox: nem pont azzal kellene gyakorolni, amelyikkel nem megy annyira? feltevbe, hogy randomozni szeretnel a jovoben is

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14036) sith7 válasza iSonic (#14032) üzenetére


sith7
nagyúr

mire felérek, nem vagy sehol ... :(

(#14037) Eagl3 válasza föccer (#14033) üzenetére


Eagl3
veterán

spiclíííí!!! :DDD

(#14038) Winner_hun válasza sith7 (#14036) üzenetére


Winner_hun
félisten

nídforszpídezik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14039) föccer válasza Eagl3 (#14037) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet, csak nehezen viselem az ilyes fajta viselkedést :o

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14040) sith7 válasza Winner_hun (#14038) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#14041) sith7 válasza föccer (#14039) üzenetére


sith7
nagyúr

mi történt ? :F

(#14042) föccer válasza sith7 (#14041) üzenetére


föccer
nagyúr

2v2 winnerrel. A kezdeti műveletek után írtam, hogy gl hf, ami szerintem az alap. Erre elkezdett kurvaanyázni, meg köcsögösködni. Persze ebből leváguk, hogy valami köcsög diamondos lehet, maert azoknak ilyen fasz a hozzáállásuk. Bementuünk, lezuztuk a társát majd őt is megrohantuk. masszív mm-mal kivédekezte. Lerohantuk megint. Akkor már voltak medik is. Winner későn akart kolókat meg templart hozni, és meg későn áltam át roachról muta bannelingre, így behúzta a meccset az mmm skill-el.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14043) kovsol válasza föccer (#14042) üzenetére


kovsol
titán

és melyik része volt a csalás? mert a trágár beszédért nem jár ban

gondoltam megpróbálom [link] ezt, most 11:42 nél járok, de most rájöttem mit kell változtatni és egy percet még simán tudok faragni ha nem többet

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14044) sith7 válasza föccer (#14042) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, hasonló esetünk nekünk is volt Ghoosty - val

Lerakom az első pájlót, és megyek deríteni, a srác terran, scv - vel építi a supply - t, probe - bal megtámadom, erre:
- noob
- gay
- kid stb.

Később Ghoosty vikingekkel kiszedett egy expet, de mire végzett, arra odaért a srác a seregével, Ghoosty elrepült, erre írta neki, hogy ne meneküljön, gyáva, stb.

Végülis minden megmozdulásunkat kommentálta, a "lol" , "noob" az alap volt :((

(#14045) föccer válasza sith7 (#14044) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért egy kcisit durvábban nyomta a srác. Keményen röpködött a bazd emg az anyád meg ilyenek. A noobozás az nem zavar, meg az iylenek. De azért maradjuk meg a jóízlés határán belűl.

Kovi: nem csak a cheat-ért járhat ban. A reportnál is fel van sorolva 4, vagy 5 tétel, hogy mit szeretnél jelenteni. Közte van a csalás, az fenyegté, a kulturálatlan névhasználta, meg mittuom már micsoda.

Azzel én is próbálkozom. Elsőre 12:xx jött ki, de simán lehet még faragni. Csomószor volt supply blokkom meg ilynek :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14046) sith7 válasza föccer (#14045) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát az akkor tényleg durvább volt .... ne foglalkozz vele, magát minősítette

(#14047) föccer válasza sith7 (#14046) üzenetére


föccer
nagyúr

Fel nem húztam magam rajta. Winner a megmondhatója. Azért a kommunikációs szinte, annál sokkal magasabban van, mint hogy ezeket felvegyem :) Ettől függetlenül ment a jelntés a blizznek. Hátha sokan "panaszkodnak" rá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14048) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Szép volt . Veszteni meg nem tud pár emberke , akiknek a nyelve helyett inkább valami mást látnék szivesen a szájában , Legutóbbi két divisionkbeli elsőhelyezettünk annyira nem bírta elviselni a 45 perces meccs vereségét, hogy mikor már közeledett a vég elkezdett pausolgatni beírkálni faxsagokat + hogy fel leszunk dobva a blizznek mert tuti csalunk stb..

És ha ez nem lett volna elég éppen miutan kiléptek még vissza írtak hogy mi vagyunk a kis köcsög xxxxxxx csíterek . Nah ezt már azért ne , ezért már eltolok egy reportot blizznek .
Ha akarnak foglalkoznak vele ha akarnak nem , de én nyugodtabb leszek tőle.

Hátha kis sdőre lenyugtatjak a két barom tagot. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#14049) sith7 válasza AlyArkhon (#14048) üzenetére


sith7
nagyúr

Ilyen pause nálunk is volt, csak nem tudom mi az értelme ... főleg, mikor már vesztésre állnak ... :U

(#14050) kovsol válasza föccer (#14045) üzenetére


kovsol
titán

el nem hiszem, hogy ilyenért valaki bant fog kapni akkor se ...

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.