Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Thome válasza Wolverine (#4850) üzenetére


Thome
addikt

Ez viszont k*csögség volt. Mit ártott a Blizznek ez? :U

(#4852) Alg válasza Wolverine (#4850) üzenetére


Alg
veterán

nem letiltotta, csak törölte a korábbi verziókat...

US béta úgy néz ki megjavult, most már bármelyik pillanatban fellőhetik az EU szervereket is (reméljük)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4853) sith7 válasza Thome (#4851) üzenetére


sith7
nagyúr

Tiszta sor, ha nem fizetsz , nem játszol ; ha ő nem engedi, akkor sem játszol, csak ha béta van

(#4854) Thome válasza sith7 (#4853) üzenetére


Thome
addikt

Csak ez így egy szánalmas húzásnak titulálódik, szerintem.

Alg: Ne reménykedj, majd holnap, esetleg éjfél környékén... :U Nem b*szogatásnak szántam.

(#4855) kovsol válasza Thome (#4851) üzenetére


kovsol
titán

jaja tök köcsög dolog, hogy nem használhatod kényed szerint a sok éves munkájuk eredményét ;)

May the Force be with you!

(#4856) Thome válasza kovsol (#4855) üzenetére


Thome
addikt

Ugyanmár forgasd ki az írományom. Több éves munka. Oké. De ha már közzé tették, és ilyen cseszettsokáig húzzák a phase 2 kezdését, akkor miért fáj nekik, ha a júzer nem bírja ki? Egyértelmű a blizznek is, hogy az ilyen júzer megfogja előbb-utóbb venni a játékot, ha ennyire nem bírja nélküle. Innentől kezdve... De ok, legyen úgy, ahogy mondod.

(#4857) kovsol válasza Thome (#4856) üzenetére


kovsol
titán

jaja sokáig huzzák a p2 -t nem hogy örülnél, hogy volt p1 sok játéknál nincs is ilyen jellegű tesztelés
fölös felháborodni a dolgon, mert azért az ő szemszögükből is meg lehet érteni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4858) Alg válasza Thome (#4854) üzenetére


Alg
veterán

éjfélig még nézem, holnap reggel úgyis korábban kelek, megyek futni :U hátha addigra...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4859) Thome válasza kovsol (#4857) üzenetére


Thome
addikt

Mondom, legyen úgy.

(#4860) D1Rect


D1Rect
félisten

Néhány órán belül p2?

(#4861) föccer válasza kovsol (#4857) üzenetére


föccer
nagyúr

Ügye arról nem is beszélve, hogy ez egy Béta TESZT. Innentől kezdve ugye lehet kezétcsókolomot köszönni a bliznek, hogy megenged nekünk bármiféle játékot a megjelenés elött.

Én legalábbis így látom, és lám-lám nem sír a szám :)

ÜDv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4862) Thome válasza D1Rect (#4860) üzenetére


Thome
addikt

Elvileg...

(#4863) Alg válasza föccer (#4861) üzenetére


Alg
veterán

Azért egy kéket igazán megereszthettek volna az elmúlt kb. 15 órában, mióta a US szervert elindították...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4864) Thome válasza Alg (#4863) üzenetére


Thome
addikt

Hadd szopjon az európai, alapon...

(#4865) Djuree válasza D1Rect (#4844) üzenetére


Djuree
félisten

az 1-ben is voltak ilyen hülyeségek, pandamaci szamuráj stb. biztos ebben még több lesz....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4866) iSonic


iSonic
addikt

Pár óra és phase2 szóval készülni ;)

(#4867) sith7 válasza iSonic (#4866) üzenetére


sith7
nagyúr

Tovább nem várok, holnap meló ... :W

Jó 8 mindenkinek !

(#4868) iSonic válasza sith7 (#4867) üzenetére


iSonic
addikt

majd holnap nyugodtan nyomod ^^
jóéjt ;)

(#4869) föccer


föccer
nagyúr

Ja, van valami? Most nem vagyok otthon, de nagyon kíváncsi vagyok :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4870) Wolverine válasza föccer (#4869) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg van Phase 2 július 19-ig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4871) föccer válasza Wolverine (#4870) üzenetére


föccer
nagyúr

Most nem az elvileg érdekel, hanem az, hogy elindult-e tényelgeden? Vahy mmndenki most tolja az elsó csatát? :U

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4872) Archanon


Archanon
őstag

Ezt miért csinálja? Pedig elvileg hozzá van adva, még anno kaptam e-mailen Blizztől 2 beta kulcsot, egyiket beregisztráltam rá... de nem működik. De ami ott ki van jelölve, az mit takar pontosan? Valamit elszúrtam, vagy nincs meg hozzá valamim? :F Nagyon szeretném kipróbálni, még ha minimum grafikán, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4873) Alg válasza iSonic (#4866) üzenetére


Alg
veterán

nem, még csak infóért is este 8ig kell várni: [link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4874) nepszter1 válasza Alg (#4873) üzenetére


nepszter1
addikt

nekem is ilyenkor kell elmennem nyaralni :DDD

(#4875) Alg válasza nepszter1 (#4874) üzenetére


Alg
veterán

Hehe, én is lehet lelépek Szombaton egy hétre, release előtt 3 nappal majd hazajövök, hogy kialudjam magam addig :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4876) sith7 válasza Alg (#4873) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper :(((

(#4877) Alg válasza sith7 (#4876) üzenetére


Alg
veterán

Ráadásul az új replayeket sem tudjuk megnézni offline...
Van viszont egy durva ZvZ HD-nél a Youtube-on, IdrA vs. Sen... :Y

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4878) Djuree


Djuree
félisten

na van má beta?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4879) Thome válasza Djuree (#4878) üzenetére


Thome
addikt

Persze, az előbb győztelek le a Xel'nagákkal, nem emlékszel? ;]

Még nincs... Majd estefelé, sajnos.

(#4880) Alg válasza Thome (#4879) üzenetére


Alg
veterán

Inkább holnap reggel...
US béta tele hibákkal, az új textúrák szétesnek, fekete képernyők, fagyások... mintha most indult volna a teszt...

Szerk: viszont lehet föld alól köpködni az infested terrant az infestorral, ezzel mekkorát lehet majd akciózni :))

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4881) sith7 válasza Alg (#4877) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyre jobb ... :F

(#4882) Thome válasza Alg (#4880) üzenetére


Thome
addikt

Mind Control is menni fog vele föld alól? :DDD

(#4883) Archanon válasza Archanon (#4872) üzenetére


Archanon
őstag

Ja, hogy még nincs béta... de mikor még az előző béta tartott, akkor is próbáltam, ugyanez volt... Valaki valami ötlet? :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4884) Thome válasza Archanon (#4883) üzenetére


Thome
addikt

Valami bug lehet ott, nem valószínű hogy ez a baja, de azzal az installerrel telepítetted fel, amit a gép szedett le a battle.net downloaderrel, vagy pedig máshonnét töltötted le?

(#4885) Ptech válasza Thome (#4882) üzenetére


Ptech
őstag

Azt nem, de itt vannak a dokumentálatlan változások: [link] és [link]

(#4886) Alg válasza Thome (#4882) üzenetére


Alg
veterán

csak képzeld el: MMM+siege tankok, tankok siege módban, és a marine-ok közé bedobsz a föld alól pár inested terran-t... Friendly fire FTW ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4887) Thome válasza Alg (#4886) üzenetére


Thome
addikt

Csúú báz, és tényleg! :DDD És neked semmibe se kerül... :))

Ptech: Végignyálazom! :)) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4888) bpx válasza Alg (#4880) üzenetére


bpx
őstag

nagyszerű, pont ez hiányzott, még a hold lurkernél is undorítóbb dolog.... :P

(#4889) Alg válasza bpx (#4888) üzenetére


Alg
veterán

végre egy normális stealth taktika zergnek is, mert ugye ott a DT meg a ghost/banshee

Már csak a feedback/EMP megfelelője kellene zergnek :P ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4890) Wolverine


Wolverine
félisten

Az európai szervereket még konfigurálják, ma magyar idő szerint 20 órakor lesz a következő bejelentés.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4891) iSonic válasza Wolverine (#4890) üzenetére


iSonic
addikt

Olé.. akkor még várni kell 8 órát..

(#4892) sEsE123


sEsE123
csendes tag

Úgy néz ki, hogy a srácok mindent megtesznek, hogy még a hétvége elött menjenek az EU szerverek...
Fingers Crossed :)

(#4893) Archanon válasza Thome (#4884) üzenetére


Archanon
őstag

Hát.. az igazat megvallva én úgy emlékszem hogy máshonnan töltöttem le, mint kész feltelepített, még valamikor az első patcheknél... azóta a Loader mindig szépen patchelt, ha elindítottam, így ma is letöltötte a szükséges patchet. De elképzelhető, hogy ez a gond, hogy nem hivatalos honlapról kaptam le? Ha igen, akkor gyorsba delete, aztán leszedem...

És az a Surway-es dolog az micsoda ott az acc management-nél?

#(4894)Alg: Akkor nyomás...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4894) Alg válasza Archanon (#4893) üzenetére


Alg
veterán

Ha nem a saját Bnet accodról szeded le, nem fog működni.

Surway: tudtommal ott lehet jelentkezni a teszt(ek)re

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4895) Thome válasza Alg (#4894) üzenetére


Thome
addikt

Fail, mert nekem végig egy külsős helyről volt szedve, és ment. De szedje le a hivatalosról, mert több embernek sem ment máshonnét leszedett verzióval! :K

Az előbb Wolverine már írta hogy mi a szitu, de belinkelem a Bluetrackert is: LINK

(#4896) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Na végre, hogy van hír az P2-ről. Sajnos hosszabb időt csak majd kedden tudok vele eltölteni, addig gyakoroljatok, hogy méltó ellenfelek legyetek. ;]
Addig én kikalkulálom, hogy lehetne legjobban cannon rush-t índítani Thome ellen. :)

(#4897) Thome válasza Ghoosty (#4896) üzenetére


Thome
addikt

Belehet ám kapni... ;]

(#4898) sith7 válasza Ghoosty (#4896) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nem volt szép :N ;]

(#4899) Djuree válasza Ghoosty (#4896) üzenetére


Djuree
félisten

én mint a világ legjobb proton játékosa párbajra hívlak :DDD ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4900) Wolverine


Wolverine
félisten

Egyébként a késlekedés miatt nem lesz hosszabb az EU-s Phase 2.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.