Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Thome válasza Djuree (#4191) üzenetére


Thome
addikt

Húúúúnvagy?

(#4202) kovsol válasza Iginotus (#4200) üzenetére


kovsol
titán

de amikor neked megvolt még nem volt ez az új hozzászólás számoló módszer, mármint hogy a szakmai 1 közösségi 0.25 míg a piaci 0.1 -t számít csak ha jól emlékszem és akkor nem voltál te már őstag vagy addikt is talán mikor a pécsi adok veszekbe írtunk egy csomót ? :D amúgy még msn listámon is rajt vagy előbb láttam mikor bejelentkeztél :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4203) sith7 válasza Iginotus (#4200) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor te lenni mákos tészta :DDD :K

(#4204) Djuree válasza Thome (#4201) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD
most meg nem tudtam menni, intéznem kellett a melós cuccokat, mivel napközben melóhelyen meg csak neteztem :DDD

mi a rossebért ilyen a kozáksz :F
wtf
nem tudtam rendesen kimenteni a képet, nem ilyen feketés, hanem rózsaszín az egész :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4205) Alg válasza Djuree (#4204) üzenetére


Alg
veterán

Nálam az SC1 ilyen...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4206) Djuree válasza Alg (#4205) üzenetére


Djuree
félisten

most próbáltam felrakni a legújabb ati drivert de azzal is ilyen :W

asszem már túl jó ehhez a vga-m :DDD valahogy még próbálok bűvészkedni hátha...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4207) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sc1-ben akkor romlik el a kép, ha xfire/fraps fut a háttérben, lehet itt is. lődd ki őket ha futnak.

(#4208) kovsol válasza Djuree (#4204) üzenetére


kovsol
titán

AoE2 is ilyen nálam és a megoldás írsz egy batch file -t amiben kilövöd az explorer.exe .t és úgy indítja a játékot, majd ha kilépsz vissza állítja

ez aoe kettő esetében így néz ki:

taskkill /F /IM Explorer.exe
age2_x1.exe
start explorer.exe

age2_x1.exe hejére tedd be a tiedet és másold be az exe könyvtárába és ezzel indítsd lehet segít azon is

May the Force be with you!

(#4209) föccer


föccer
nagyúr

Az SC2.hu-ra kikerült az sc2 hivatalos reklámfilmje. Gondoltam annyit megér, hogy ide is felkerüljön a linkje :)

Kár hogy a vége nagon el lett hadarva. no nem az értékes információk miatt, hanem azért, mert így egy picit megöli a feelinget :)

Üdv, föccer

mod:
kovsol: látom te sem tudsz aludni. Pgedig már nem is lehet játszani a bétával :)

Üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4210) Winner_hun válasza föccer (#4209) üzenetére


Winner_hun
félisten

Beta nélküli álmatlan éjszakák:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4211) kovsol válasza Winner_hun (#4210) üzenetére


kovsol
titán

:U én most msn en beszélek egy csajjal azért nem mehetek aludni még ;]

May the Force be with you!

(#4212) föccer válasza Winner_hun (#4210) üzenetére


föccer
nagyúr

lol

Én pl SCII replay videokat nézek =) Asszony meg is jegyezte, hogy bnem számít, hogy megye-e a játék vagy nem.... =)

Üdv, föccer

mod:

kovsol: Nem mondták még neked, gogy a nőkkel éjszaka nem beszélgetni kell? ;]

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4213) kovsol válasza föccer (#4212) üzenetére


kovsol
titán

több utcányira lakik baszki nem mehetek mindig éjjel át a városon :DDD

May the Force be with you!

(#4214) föccer válasza kovsol (#4213) üzenetére


föccer
nagyúr

Azt tudtam, hogy kaposvár nem túl nagy város, de ennyire? Mert ha valaki a IV kerből nem akar lecaflatni egy nőért a XVIII-ba, még megértem, de néhány utcányit... :)

No, jó éjt, megyek alukálni.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4215) Djuree válasza whitezo88 (#4207) üzenetére


Djuree
félisten

thx, majd vasárnap kipróbálom :R fraps ment alatta, lehet az a gond...

kovsol neked is :R

remélem jó lesz, nagyon akarok megint cossacks-ozni. manapság nincs egy értelmes rts. majd ha kijön az SC2 lesz, de már évek óta nincs semmi :( pedig a kedvenc játékstílusom....toltam én rengeteget a nagy öregekkel: warcraft1, starcraft1, c&c1, red alert1, dune2, ageof1...szóval veterán vagyok nem kicsit :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4216) sith7


sith7
nagyúr

Látom mindenki kínlódik rendesen :DDD
Velem együtt ...
Ugye milyen hosszú tud lenne 1-2 hét is :))

[ Szerkesztve ]

(#4217) Djuree válasza sith7 (#4216) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mondod? kb. még másfél hét mire megveszem a motort (ha minden jól fog menni holnap a menetpróbáján), szerinted hogy érzem magam? egy perc egy órának tűnik legalább :W :O legszívesebben aludnék 1 hétig, akkor gyorsan eltelne :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4218) kovsol válasza föccer (#4214) üzenetére


kovsol
titán

én a város közepén lakok és múltkor kocsival mentem és majdnem 6km volt mire elmentem egy eléggé a város szélén lévő boltig wikipedia szerint Területe 113,59 km² míg mondjuk Pécsé ami dupla lakosú 162,61 km² oké jóval kisebb mint BP ami 525,16 km², de ez se az a város már ahol gyalog elmegyek bárhova

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4219) kovsol válasza sith7 (#4216) üzenetére


kovsol
titán

vagy milyen rövid! 28. -án lesz az államvizsga de jobban szeretném ha lassabban jönni, mert még van mit tanulni :(

May the Force be with you!

(#4220) Djuree válasza kovsol (#4219) üzenetére


Djuree
félisten

nálunk az úgy ment hogy hamarabb jöttünk be mint a biztosok, meg a tanárunk is bejött hamarabb és azt a tételt húzta mindenki amelyiket akarta :DD előtte megbeszéltük a tanárral hogy nem-e lehetne így és lehetett :C mindenki megtanult 1 tételt, persze előtte megbeszéltük ki melyiket tanulja meg.....persze ezt tanára válogatja....meg kell valami bátor önként jelentkező aki ezt megkérdezi tőle :))

egy kalappal hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4221) kovsol válasza Djuree (#4220) üzenetére


kovsol
titán

tanár beceneve: mosolygó halál... szerinted ez így megy majd nálunk? meg amúgy is 3 különböző tanárnál lesz nem csak egy tételsorból húzok

May the Force be with you!

(#4222) sith7 válasza Djuree (#4217) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ez így van, de amint kovsol példája is mutatja, van akinek gyorsan megy az idő, van akinek nem :K

Kovsol
A sok multizás + nők mellett persze, hogy nincs idő tanulni ... ;] ... meg aztán rohadt meleg is van, mi ? :P

(#4223) Djuree válasza kovsol (#4221) üzenetére


Djuree
félisten

nálunk is 3 tanár volt :D abből 2-nél választhattunk tételt, 1-nél meg nem volt gond, ott nem volt nehéz a tananyag, csak mesélni kellett :))

mosolygó halál :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4224) Thome válasza Djuree (#4204) üzenetére


Thome
addikt

Cikki. Nálam megy frapssal is, explorerrel is, kettő az együttel is, sc is, aoe is, cossack is, dio2 is. :DDD :P

(#4225) Thome válasza Djuree (#4223) üzenetére


Thome
addikt

Most is igázol?

(#4226) sith7 válasza Thome (#4224) üzenetére


sith7
nagyúr

Cheater !!!!! :DDD ;]

(#4227) kovsol válasza Thome (#4224) üzenetére


kovsol
titán

milyen windows van fent ? win7 ?

May the Force be with you!

(#4228) Thome válasza kovsol (#4227) üzenetére


Thome
addikt

Igen, mi más? Sőt, még Crossfire is be van kapcsolva. Illetve minden picsa cucc ami azokban az időkben még gondolatban sem létezett. :DDD

(#4229) Djuree válasza Thome (#4225) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, sajna :K :O

nekem 64 bites win7 van. lehet az is gond...vagy valami driver bekavar...régi gépemen amin xp volt, meg valami exe hiba miatt nem ment, most ilyen gond nem volt...érdekes...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4230) kovsol válasza Djuree (#4229) üzenetére


kovsol
titán

aoe2 topicba ha megnézed sok embernek van ilyen hibája, és driver csere nem segít csak ez ami írtam, de az se mindenkinél
szerintem a win hibája és talán az is közre játszik hogy 64 bites vagy 32bites a win

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4231) Begi válasza Iginotus (#4200) üzenetére


Begi
senior tag

Én az anti hozzászóló vagyok:)
3123 nap alatt ~420 hozzászólás:P

(#4232) Begi válasza kovsol (#4230) üzenetére


Begi
senior tag

Igy van 64 bit és win7 a ludas.
Kovsol kolléga megoldása mindent helyre rak.
Én annó bnetes topicban olvastam.

Szerintem még mindig élvezetes az SC1. Gyakorolni teljesen jó, bár az tény hogy van egy-két idegesitő cucc benne. Pl. az egységek útvonalkeresése. Elég vicces:).
Computer ellen jó játszani, mert rushol;)

[ Szerkesztve ]

(#4233) Begi


Begi
senior tag

(#4234) albertboy válasza Begi (#4233) üzenetére


albertboy
tag

Komolyan mondom, a következő nagy pénzkasza a filmiparban lenne a Blizzard-nak. Ettől a trailer-től úgy megjött a kedvem vmi "Final Fantasy-szerű" Starcraft saga filmhez...mindjárt kezdek is egy petíciót.

(#4235) Ptech válasza albertboy (#4234) üzenetére


Ptech
őstag

Hát a WoW-ból elvileg készül film. De tényleg a Starcraftból is csinálhatnának, 3D meg minden jó, tuti verné az Avatart :K

(#4236) Alg válasza albertboy (#4234) üzenetére


Alg
veterán

Ezzel csak az a gond, hogy nagyon profin kellene megcsinálni, ami viszont elég durva beruházás... ettől függetlenül én is szívesen látnék egy SC movie-t :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4237) iSonic válasza Ptech (#4235) üzenetére


iSonic
addikt

Verni verné, csak az a legnagyobb baj, hogy nem könnyű megfelelni a sok wc vagy sc rajongóknak, akik pl minden könyvet elolvastak vagy képregényt.. kívülről fújnak mindent..

(#4238) Ptech válasza iSonic (#4237) üzenetére


Ptech
őstag

A bevétel nagy része nem onnan jönne, nyafogók meg mindig vannak, akiknek semmi nem jó. Nem is tudom hogy áll a WoW film pl, pedig elvileg már belekezdtek abba is, vagy mégsem?

(#4239) iSonic válasza Ptech (#4238) üzenetére


iSonic
addikt

Belekezdtek persze, bár ha jól tudom volt producerváltás is, de tudomásom szerint 2012-nél előbb nem jön ki, akkorra meg úgyis világvége lesz xD :D Mellesleg SC-ből jobb filmet lehetne csinálni, mivel nem annyira lerágott csont a története, mint az WC-nek.. már aki ismeri..

(#4240) Thome válasza iSonic (#4239) üzenetére


Thome
addikt

Hát a WC történetét általában mindenki ismeri. ;]

(#4241) Ptech válasza iSonic (#4239) üzenetére


Ptech
őstag

Vagy csinálhatnának World of Starcraftot :DDD
Mondjuk 3 fajjal az macera lenne, de nem lehetetlen.

(#4242) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No van nagyobb monitor, 1680x1050-es felbontás már megvan. Cél majd a full hd lesz ha találok óccon olyan monitort:)

Akit esetleg érdekel a mostani monitorom ([KLIKK]) vagy tud rá vevőt akkor szóljon mert nem akartam még megvenni ezt a másikat helyette, csak nem bírtam magammal és kéne a pénz.
Remélhetőleg VGA-t is sikerül lecserélni a játék megjelenéséig, akkor lesz háváj:D (GTS250-et keresek jó áron, esetleg 7800 GT beszámítással)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4243) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ti tudtok replay-t nézni? Elindítom a replay-t, betölti a legvégéig majd valami hibával elszáll:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4244) Ptech válasza Winner_hun (#4243) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem eddig is ilyen volt, ha kívülről akartam replayt indítani, és nem előbb bnetre belépve, a játékból. De nem tudom megnézni, mert letöröltem a játékot :B

(#4245) sith7 válasza Winner_hun (#4243) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem se működik a replay :(

(#4246) Winner_hun válasza sith7 (#4245) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig most lenne időm megnézni jópárat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4247) albertboy válasza Winner_hun (#4243) üzenetére


albertboy
tag

Detto... még 1 hónapig marad HD meg Husky youtube channelje, lassan már végigérek mindegyik videón :K

[ Szerkesztve ]

(#4248) iSonic válasza Winner_hun (#4243) üzenetére


iSonic
addikt

Nekem sem megy a repaly ne félj ;)

(#4249) Alg válasza Winner_hun (#4243) üzenetére


Alg
veterán

Detto, pedig van egy király ZvT repem amit meg akarok nézni, de már nem fogom tudni, úgy néz ki... Marad HD, Husky és Day[9]

Nekem marad a noti a mobility 3650-el, 1650x1080 szépen viszi mediumon, jövő héten megy szervizbe a melegedés miatt

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4250) sith7 válasza Winner_hun (#4246) üzenetére


sith7
nagyúr

Ki ne ess a ritmusból, mi ? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.