Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Alg válasza DTG (#15998) üzenetére


Alg
veterán

Cannon-okat kihagytad :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16002) AlyArkhon válasza DTG (#15999) üzenetére


AlyArkhon
őstag

TOltad rendesen Dota-t ? mert ha kijön a norm map tolahtnánk majd pár kört . :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16003) DTG válasza AlyArkhon (#16002) üzenetére


DTG
csendes tag

Haverokkal noymtuk egy időben de online nem játszottam. Rasztával nyomultam mindig :)

(#16004) sith7 válasza DTG (#15998) üzenetére


sith7
nagyúr

ez miben különbözik a sima 4 gw - től ? :F

4 gate, +1attack mass zela

(#16005) föccer válasza sith7 (#16004) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom, hogy a stalkerre költött gázból veszel egy +1 attack fejlesztést. Z ellen divat, mert így 1 zea 2 ütésből leüt egy 0/0-ás zerglinget. Ha nincs meg neki a +1 attack, akkor 3 utés kell neki.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16006) DTG válasza föccer (#16005) üzenetére


DTG
csendes tag

A betegebbje még a gázról is lehúzza probeokat 150 után. Így meg lesz a warp gate meg a +1 és a plusz mineral miatt könnyen lehet lapátolni a zelákat, főleg chrono boost-tal.

(#16007) AlyArkhon válasza DTG (#16003) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Én is wow os haverokkal toltam , sokat játszottunk de én már nagyon a vége felé kapcsolódtam be Dota-ba. Ők régebben rendesen tolták , amikor én hozzájuk verődtem akkor már csak fun szinten , de jó kis Dota partik jöttek össze. :D
Én a Sámánnal , a Crono time ossal (nem tudom a nevét csak csinált egy időbuborékot és ott mindenki megállt amíg az tartott ) toltam legtöbbet . Haver a pókkal, az milyen brutál kis szinten nagy szinten mindenhol .

Itt sc2 ben még nem annyira tetszetős + botok sincsennek még ugye. / csakhogy ne offoljuk mér szét a topikot /

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16008) sith7 válasza föccer (#16005) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi

(#16009) omani


omani
tag

Írtam egy rövid összefoglalót a holnapi GSL döntő elé - http://sc2day.posterous.com/

Tippek az eredményre? Szerintem MVP - MKP 4:3

http://www.flickr.com/photos/diego_rivera/

(#16010) iSonic válasza omani (#16009) üzenetére


iSonic
addikt

MVP mostanság nagyon a toppon van, szóval inkább 4-2 lesz vagy amit te is írtál eredményt..

(#16011) DTG válasza omani (#16009) üzenetére


DTG
csendes tag

MKP már játszott GSL döntőt MvP viszont még nem. Ilyen szinten ez sztem sokat számít + nem kis nyomás lesz rajtuk szval szerintem MKP fog győzni.

(#16012) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e a piacon olyan videókártya, amihez teljes értékű starcraft 2t adnak?

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#16013) föccer válasza --Disztroj-- (#16012) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem tudok róla, hogy lenne ilyen akció :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16014) Alg válasza --Disztroj-- (#16012) üzenetére


Alg
veterán

Blizzardnak nem szokása ez, inkább az EA szokta eljátszani

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16015) iSonic válasza DTG (#16011) üzenetére


iSonic
addikt

pont ezért fog nyerni MVP, hisz ő most iszonyatosan fel lesz spanolva.. a nyerésvágy nála nagyobb..

(#16016) hajsza válasza DTG (#16011) üzenetére


hajsza
aktív tag

Én a "több tapasztalata van a döntőben" érvet nem tartom igazán nyomósnak. Két okból sem:

1. Ugyanezt el lehetett volna mondani az elődöntőre is, onnan mégis továbbjutott. Az elődöntő és a döntő közötti nyomás biztosan különbözik valamennyire, de érzésem szerint nem jelentősen és a "tapasztaltabb" játékoson is hasonló nyomás van.
2. Más sportágakban is hivatkoztak hasonlóra, aztán mégsem jött be. Pl. legutóbb Vettel F1-es világbajnoki címe előtt.

Én inkább azokat a körülményeket tartom a végső győzelem szempontjából jelentősnek, hogy ki mennyire tud improvizálni, új elemeket belevinni a játékába (vagyis kiszámíthatatlan lenni), illetve milyen gyorsan tud reagálni a megszokottól eltérő helyzetekre.

Mivel a két játékos - nem csak egymás elleni - meccseiből még nagyon keveset láttam, nem is merek a döntő kimenetelére jóslatot tenni, inkább majd érdeklődve nézem a meccsüket, ha éppen rá fogok érni. Egyiket sem preferálom jobban a másiknál, ezért az izgalmas csatáknak fogok szurkolni. Ahogy régebben focimeccset nézve kérdezték tőlem, hogy kinek szurkolok: "a góloknak".

(#16017) sith7 válasza hajsza (#16016) üzenetére


sith7
nagyúr

"2. Más sportágakban is hivatkoztak hasonlóra, aztán mégsem jött be. Pl. legutóbb Vettel F1-es világbajnoki címe előtt."

Ezt inkább hagyjuk :W :W :W

(#16018) kovsol válasza omani (#16009) üzenetére


kovsol
titán

ennek a két koreai srácnak tök normális feje van a lentebbi White-ra és Morrow hoz képest :B

May the Force be with you!

(#16019) iSonic válasza kovsol (#16018) üzenetére


iSonic
addikt

Morrow egy vörhelyes :D ahogy Cartman mondaná.. :P

(#16020) oxox válasza iSonic (#16019) üzenetére


oxox
addikt

:K

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16021) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Sziasztok!
SC2 - nél hogy tudom beállítani azt, hogy gombnyomásra tudjak beszélni a mikrofonba? Régebben be tudtam, de most nem találom, hogy hol lehet megadni, hogy melyik billentyűt akarom lenyomni.
Köszi!

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#16022) kovsol válasza AlyArkhon (#16007) üzenetére


kovsol
titán

grat az első silver team ligádhoz :) 3-2 bronz majd 17-7 silver, vertünk platinásokat is mielőtt feldobott, az a durva tegnap óta toltuk három placment kivételével mindet :B
volt egy kis win széria [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16023) sith7 válasza kovsol (#16022) üzenetére


sith7
nagyúr

8 - as sorozat, az szép :K

(#16024) HUNNIA1920 válasza HUNNIA1920 (#16021) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Megoldottam!

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#16025) föccer


föccer
nagyúr

Miért eszi közel 100%-on a cput az sc2? Sosem volt ilyen bajom eleddig :(

Most, hogy fut, még gépelni sem nagyon tudok :F

Esetleg valaki hasonló?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16026) föccer válasza föccer (#16025) üzenetére


föccer
nagyúr

Újraindítás segített. Visszaált a 60-65%-ra, és ha leteszem a tálcára, akkor nem eszik csak 4-5%-ot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16027) sith7 válasza föccer (#16026) üzenetére


sith7
nagyúr

:C már megijedtem, hogy hardver gond van ...

(#16028) kovsol


kovsol
titán

az a vicces RT3v3 mind a hat ember vagy full diamond vagy 3diamond és egy platina, és a mi csapatunk favered volt és +6 pont bonusszal együtt, érdekes ez így

esetleg ha valakinek van kedve egy pár gamehoz írjon rám, mert random társakkal nem olyan jó mint ha közben TS en beszélünk

May the Force be with you!

(#16029) DTG válasza föccer (#16025) üzenetére


DTG
csendes tag

Tegnap nekem is csinált ilyet. Szagatott a menü is meg amikor indítottam a játékot az is, de kb 10 percnél megjavult. Pont amikor micrózni kellett a 5 gate miatt :D

(#16030) oxox válasza sith7 (#16023) üzenetére


oxox
addikt

nekem tegnap egy 7-es sorozatom volt...csak eppen bukta :B
ilyen meg sosem volt...en is bena voltam a tarsaim meg gigabenak :) ...mara azert szepitettem, es fel is jottem platina 22-rol 16-ra (randomban) ...annyira tipikus a bnet...ha kicsit megy akkor tuti elcseszi az ember statjat.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16031) föccer válasza sith7 (#16027) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem tudom, hogy mi volt. Valami beakadt, de szerencsére már minden ok.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16032) sith7 válasza oxox (#16030) üzenetére


sith7
nagyúr

hát sajna egyszer fenn, egyszer lenn :U

föccer
Lényeg, hogy megoldódott :K

(#16033) kovsol


kovsol
titán

sittessel toljuk silverben a 2v2 -t és master ligás ellenfelek, meg full diamond !! komolytalan, -0 pont -t vont le bár a masterest pont vertük

amúgy akárkivel játszok akármilyen ligában ilyeneket kapok, szóval kb tutira veszem kb a jobbik emberhez méri az ellenfeleket a csapatban is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16034) sith7 válasza kovsol (#16033) üzenetére


sith7
nagyúr

őt vertük ... :B

(#16035) föccer válasza kovsol (#16033) üzenetére


föccer
nagyúr

Ideje lenne lerontanod magadat bronzra :D

Egyébként grat a győzelemhez. :C

üdv, föccer

mod: jah, egyébként kb megvan a coop acsikhoz szükséges győzelmek fele :) kb...

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16036) kovsol válasza föccer (#16035) üzenetére


kovsol
titán

kajak valakit várok egy 2v2 vagy 3v3 -ra tolunk egy 0-5 placmentet és utána vajon beadja a diamond ellenfelet szintén? ha igen akkor kb le se szarja a ligát meg a placmentet és adja amit gondol a többi stat alapján

masteres gyereket meg a legnoobabb taktikával vertük, én két hach a bázisra és speedling orvérzésig + GW unitok

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16037) föccer válasza kovsol (#16036) üzenetére


föccer
nagyúr

Egynek jelentkezem :) Velem nem lesz nehéz 0-ázni... ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16038) föccer


föccer
nagyúr

No, a mai termés:

Achievements (3,815 points)
World rank: #3,556 of 2,469,431
Region rank: #1,379 of 709,489

;]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16039) sith7 válasza föccer (#16038) üzenetére


sith7
nagyúr

World rank: #3,556 of 2,469,431

OMG !!!!! :Y :Y :Y

:C :C :C

(#16040) AlyArkhon válasza kovsol (#16022) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx.és kössz a lehetőséget . :D

.. A tegnapi napom jól sikerült , 1v1 is silver rank 9 . meg 2v2 is silver rank 56 . ??? [bnet] érdekesen működik a Bnetes account figyelő :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16041) AlyArkhon válasza föccer (#16038) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Szép !!! :R

Lassan elmarad a 6-os >> marad a 355 aztán elmarad az 5-ös >> 35 , itt lehet már Föccer kicsit őszülni fogsz :DDD de elmarad a kövi 5-ös és YEAH Föccer dobogós lesz . World 3th , :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16042) omani


omani
tag

(#16043) AlyArkhon válasza omani (#16042) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Már megint reggel :DDD

Sebaj nézzük , még jó hogy írtál mert simén lemaradtam volna róla . Azt hittem ugyanúgy kezdik majd mint a többit ,... :Y

LOL ezek őrültek :DD :DD :DD Látvány az van bazd !!!!

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16044) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

ÉS meg is van az első WIN :D

Micsoda meccsek lesznek még itt !!! :R

Úgy látom átköltöztek oda ahonnan a Starcraft közvetítéseket szokták tolni . Mennyivel nagyobb a hely :Y

A két kommentátor kamerájából is milyen CoOol a kilátás :DD

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16045) omani válasza AlyArkhon (#16044) üzenetére


omani
tag

MVP durva volt :)

http://www.flickr.com/photos/diego_rivera/

(#16046) AlyArkhon válasza omani (#16045) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mit művel MvP . Mária te , brutál a srác ... brutál .. Nem kérdéses hogy ki fogja megnyerni .. .. .. megnyerni ,.,. D :Y :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16047) kovsol válasza AlyArkhon (#16040) üzenetére


kovsol
titán

mikor silver rank9 volt még nem volt feltöltve a divisio és alig volt bent 50 csapat

hu.justin.tv nálam azt írja csatorna zárolva lett

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16048) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Ennyit erről . Ennyit ért a sok előre megjósolt eredmény :DDD

Akár hogy is nézem, az a műsorvezető Koreai csaj nagyon ott van.

(( meg lehetne feszíteni egy barátságos tea-délutánon :DDD ))

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16049) AlyArkhon válasza kovsol (#16047) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mondanám hogy GOMTV-t nézzed , de már csak riport van a 2 versenyzővel .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16050) oxox


oxox
addikt

hát ez lol....ilyet még nem láttam...
felállás PPZZ ellenfél (favored) Vs TPPZ ....én a terranal egy helyen..

szépen falaz is, készül a core, mikor megjelenik az első néhány ling...le is csapjuk őket (SCV-k segitségével), mikor a következő percben látom, hogy terjed odalent a creep....????? :F :F :F ???? az egyik csávó nem ám cannon rusht nyom....creep rush-t!!! a karmos vackokkal....úgy szétszedte a terran falat, hogy a csávó még röptetni is elfelejtett lányos zavarában....12 percig tudtam kb tartani magam (ekkor már a másik két protoss is megérkezett, visszanézve a replayt ha kicsit ügyesebb vagyok, akkor még tovább is birtam volna....a csapattársaink közben szépen kiexpeltek, voidot gyártottak (azt hittem behorpad a homlokom....) a végére nyertünk (20x perces party volt), erre beírja az egyik társam (protoss), lol "2v4 and lose"....hülye buzi, könnyű volt neki, hogy én tartottam őket az elején :)

a creep rush csávó full gyémánt! 3720 játék :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.