Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Winner_hun válasza Djuree (#4099) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem jóval többen kíváncsiak a játékra mint akik kulcsot szereztek:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4102) sith7 válasza Winner_hun (#4098) üzenetére


sith7
nagyúr

Próféta szóljon belőled :R

(#4103) iSonic válasza Winner_hun (#4101) üzenetére


iSonic
addikt

Hát az egyértelmű :)

(#4104) Alg


Alg
veterán

Nah... előrendelve, bár első napokban ne nagyon várjatok, 29-én már Siófokon süttetem majd magam :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4105) föccer válasza Alg (#4104) üzenetére


föccer
nagyúr

noti, mobilnet? :)

Aprpó: lemérte valaki, hogy milyen sávszélességet használ az SC2? Gondolom a végleges program verzió kevesebb terhelést ad a gépnek meg a hálózatnak, de hozzávetőlegesen jó volna tudni.

Köszi.

Üdv, föccer

mod:

Alg: Még csak most? =)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4106) Alg válasza föccer (#4105) üzenetére


Alg
veterán

Noti van, de nem kockulni megyek :P

Még csak most derült ki hogy itthon leszek-e (házhoz hozatom) meg hogy egyáltalán hol leszek

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4107) sith7 válasza Alg (#4104) üzenetére


sith7
nagyúr

Vannak gondok ... :DDD :P

(#4108) iSonic válasza föccer (#4105) üzenetére


iSonic
addikt

1Mbit/sec-es netnél nem eszik többet, ismerősömnek van ekkora T-ocska netje és laggmentesen ment..

(#4109) Alg válasza iSonic (#4108) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem sem lehet nagy igénye, 5mbit WiFi-n megosztva 2 gépre, a másik gépen ki tudja mi ment( ;] ), és teljesen jó volt

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4110) kovsol válasza Alg (#4109) üzenetére


kovsol
titán

nekem 4/0.5 Mbit van két gépre osztva wifivel és úgy szoktam játszani, hogy 350KB/s letöltés és 35KB/s feltöltést állítok torrentnek korlátnak és nem volt érezhető a játék közben semmi, ugye nekem a max lenne 512/64KB/s szóval azért szépen hagytam a letöltésnek

May the Force be with you!

(#4111) iSonic válasza Alg (#4109) üzenetére


iSonic
addikt

vagy éppenséggel nálad mi ment ;] Tény, ami tény nem kell neki nagy internet sebesség, elég neki a magyar megabites :)

(#4112) kovsol válasza iSonic (#4111) üzenetére


kovsol
titán

meglepődnél ha tudnád a magyar net világ viszonylatban is jó sebességűnek számít főleg a digi és a upc miatt nagyon felment az átlag sebesség

May the Force be with you!

(#4113) föccer válasza iSonic (#4111) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi az infókat. Bátyám kérdezte, mert neki csak mobil nete van a notin. Nekem itthon 15/5 Mbit/sec-es a kapcsolatom, amit (meglepő módon) általában adni is szoktak =) nem egyszer húztam már ftp-ről 15Mbit-tel :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4114) bpx válasza Djuree (#4081) üzenetére


bpx
őstag

szerintem egy sc-s topicban ezért a kijelentésért azonnali keresztrefeszítés kellene járjon :P

és hogy beálljak a sorba: nekem is az ageof1 volt az első dobozos eredeti játékom
12(!) éve került 10990 Ft-ba (!)
és akkor még az SC2 a drága... :)

(#4115) iSonic válasza kovsol (#4112) üzenetére


iSonic
addikt

csak az a baj, hogy sok helyen még mindig nincs lefedettsége a digi-nek :) pl nálunk Zuglónak sok körzetében ;)

(#4116) Scholes9 válasza bpx (#4114) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Eh, kb 15 éve szinte ugyanannyiba kerülnek a játékok, igenis qrva drága az SC 2.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4117) Djuree válasza bpx (#4114) üzenetére


Djuree
félisten

:DD
a 2 játék teljesen más, hiába rts mindkettő. az ageof-ban inkább lehet gyönyörködni, több egység ugye, történelmi játék és lassabb a játékmenete is :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4118) kovsol válasza Djuree (#4117) üzenetére


kovsol
titán

amíg nem kezdtem el neten multizni aoe val addig én is azt hittem egy lassú játék :DDD
amúgy meg Microsoft játékok sokszor kerültek régebben akár 12-14-16k ba

May the Force be with you!

(#4119) kovsol válasza Scholes9 (#4116) üzenetére


kovsol
titán

inflációval haladni akartak :B

May the Force be with you!

(#4120) sith7 válasza kovsol (#4119) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor is sok .... :((( :(( , legalábbis nekem ... :B :R

(#4121) iSonic válasza Djuree (#4117) üzenetére


iSonic
addikt

pont ma próbáltam ao2-et és össze nem tudnám hasonlítani a játékot.. lassabb, de nagyon plusz az egységek kezelése is sokkal másabb :)

(#4122) Bibby


Bibby
addikt

Egy igen jó meccs, az ínséges időkre.
Persze aki akarja kezdje az elejéről, mert ez valami döntő ötödik meccse, de ez a legjobb.
A hatodik is hasonlóan jó.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4123) Djuree válasza kovsol (#4118) üzenetére


Djuree
félisten

flight simulatorok 20k körül voltak :K

na jó én nem multiztam neten, csak lan-on gép ellen haverral...de jobb volt így nyugisan játszani....szerettük ha akár órákig eltartott egy menet haverral (na nem félreérteni :DDD )....még a star wars-os ageof2 klónnal toltuk sokat....múltkor felraktam de kegyetlen randa volt már, igaz hogy az idő megszépíti az emlékeket :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4124) Djuree


Djuree
félisten

na aki benne lenne egy komoly 4v4 csapatban az szóljon, jöhet privi is, de inkább ide írjon, hogy más is kedvet kapjon :DD
jó lenne ha lenne minden fajból....én proton vagyok....
lenne minden nap játék (de legalább minden 2. nap), én du. 6-tól, este 10-ig ráérek mindig....hétvégén többet is...persze nem mindig, csaje is van azért, igaz most épp nincs :DD
cél arany liga bentmaradás, majd később nagyobb célok is...
ja és mikrofon alap :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4125) kovsol válasza Djuree (#4123) üzenetére


kovsol
titán

fel kell tolni a felbontást :D akár 1280x1024 -t is tud! ;] amúgy nekem nincs gondom a régi játékok grafikájával

May the Force be with you!

(#4126) Djuree


Djuree
félisten

tegyetek fel ilyet: usb-s cicimelegítő :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4127) kovsol válasza Djuree (#4124) üzenetére


kovsol
titán

mi haverral nem szoktunk szarozni volt amikor egy nap 25 mérkőzés is lement :DDD

(#4128) Djuree: AoM már jobb grafikával bír az már ilyen wc3, generals ellenfél volt, amúgy mivel laptopon játszom így kicsi a kijelző nem tűnik olyan rossznak a textúra minőség

amúgy aoe ban a rushra nem szoktak számítani, én meg hamar támadtam kardosokkal és paraszt mészárlás majd tolni a nehéz lovasságot és visz lát ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4128) Djuree válasza kovsol (#4125) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom, azért az ageof2 már nagyon idejétmúlt. na nem a játékmenet, hanem a graf....de egy ageof3-at lehet feltolok....age of mithology? az is frankó volt...

25 meccs? az szép :C

nekünk meg voltak 5 órás meccseink :C szerettünk elszarakodni a gazdasággal :DD
cossacks? :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4129) iSonic válasza Djuree (#4124) üzenetére


iSonic
addikt

Én benne vagyok és akár fel egyénileg segítek a csapattagoknak ;) remélem lesz több csapat is ;)

(#4130) Djuree válasza iSonic (#4129) üzenetére


Djuree
félisten

ok, akkor majd felveszlek ha kijön a full :K bétázni nem biztos hogy fogok már :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4131) iSonic válasza Djuree (#4130) üzenetére


iSonic
addikt

csak nyugodtan ;) Bétát még azért egy pöppet fogom tolni :P

(#4132) sith7 válasza Djuree (#4126) üzenetére


sith7
nagyúr

kemény ... :C

(#4133) Winner_hun válasza Djuree (#4124) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szintén protoss:) Ha lesz normális map is akkor még érdekelhet is. Ami a betaban volt az nekem nem tetszett.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4134) Winner_hun válasza Ptech (#3992) üzenetére


Winner_hun
félisten

Grat a topikhű új búrádhoz:C

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4135) sith7 válasza Winner_hun (#4134) üzenetére


sith7
nagyúr

Olyant én is szeretnék ! :O :O :O

(#4136) föccer


föccer
nagyúr

Hm, valahogy kihaltabb a topik =)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4137) Thome


Thome
addikt

Ha valaki elviszi a Hydra fejet, megölöm! :D

Valaki AoE1/2, Dio2, esetleg AoM? Talán még a Cossacks 1/2-be beleugranék.

[ Szerkesztve ]

(#4138) iSonic válasza Thome (#4137) üzenetére


iSonic
addikt

ao2-be benne vagyok, de akkor gyere ts-re :)

(#4139) Thome válasza iSonic (#4138) üzenetére


Thome
addikt

Amit utólag adtam meg, arra? :DDD

(#4140) iSonic válasza Thome (#4139) üzenetére


iSonic
addikt

igen :)

(#4141) Djuree válasza Thome (#4137) üzenetére


Djuree
félisten

cossacks 1-ben bármikor benne lennék. elindul az win7-en? :DD talán kompatibilitással igen...a cossacks2-őt hogy vártam anno és milyen szar lett :U
ageof1-ben van egyáltalán multi? ageof2-ben benne volnék szintén...azt még single-ben sem nyomtam, de biztos menne, az 1-el meg a 3-al rengeteget toltam...
diablo2-ben több ezer órám van, abban sztem világbajnok is lehetnék :C de már hányok tőle, annyit toltam :)) igaz a diablo1 sztem jobb volt, azzal is nagyon sokat toltam, vagy 50 végigjátszás benne van abban is :DD volt olyan év hogy mással nem is toltam csak a diablo1-el, warcraft1-el, meg a might and magic 6-tal, még 486-on, de ezek mind nagyon hosszú időre lekötő gémek voltak (might and magic 6 végigjátszása 500 óra körül van, ha minden küldi meg cucc meg minden szar megvan) :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4142) Thome válasza Djuree (#4141) üzenetére


Thome
addikt

Cossacks nem tudom hol van, de tuti el fut.
Gyere fel a sokszobás TS-re.

(#4143) Djuree válasza Thome (#4142) üzenetére


Djuree
félisten

most melózok sajna :(
majd este felé....6 körül...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4144) Thome válasza Djuree (#4143) üzenetére


Thome
addikt

Okay. De aztán gyere. :)

(#4145) Begi válasza föccer (#4113) üzenetére


Begi
senior tag

Én mobilnettel tóltam:).
Amig nem voltam lekorlátozva 128k le-re addig nem volt lagos. Korlátozott sebességnél meg 1v1 az jó volt a 2v2 már picit belaggolt néha a 3v3 az meg gyakrabban, de az is játszható volt.
Úgyhogy mobilnettel is simán lehet SC2zni. Ezért faják ezek a Blizzes arcok. Az SC1-nek is remek netkódja volt. Modemmel hasitott:).

(#4146) Djuree válasza Thome (#4144) üzenetére


Djuree
félisten

mivel toljuk? mert addigra le kell kapnom torrentről :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4147) iSonic válasza Djuree (#4146) üzenetére


iSonic
addikt

aoe2 :)

(#4148) Djuree válasza iSonic (#4147) üzenetére


Djuree
félisten

oookééééj, majd tolom a trebucseteket zsákszámra :DDD

van kiegje is igaz :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4149) iSonic válasza Djuree (#4148) üzenetére


iSonic
addikt

a conquest igen :D most vertem el mayákkal Thome-t xD

(#4150) Thome válasza iSonic (#4149) üzenetére


Thome
addikt

Nagyon durva győzelem volt. Fej-fej mellett haladtunk pontszámba... :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.