Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Tölts velünk egy emlékezetes estét a StarCraft II megjelenésének tiszteletére! No és persze az értékes ajándékokért!

Nem vitás, hogy meg kell adni a módját az év legjobban várt RTS-ének köszöntésének. Ezért kell regisztrálnod és eljönnöd a StarCraft II Launch Partyra július 26-án este 22:00-kor az Allee bevásárlóközpont 576Kbyte üzletébe, hogy játékokkal, nyereményekkel, ajándékokkal és éjféli boltnyitással, velünk közösen ünnepeld a StarCraft II megjelenését!

Egy ilyen eszméletvesztésről persze a GameStar sem hiányozhat, ezért akik eljönnek, azok velünk is találkozhatnak majd. Mi több; ha a regisztrációs e-mailedben leírod a szupertitkos GameStar jelszót, úgy belépéskor a helyszínen azonnal egy StarCraft II posztert kapsz ajándékba! S hogy mi lesz még? Tombola amin lehet nyerni StarCraft II-t, SCII-es pólót, Microsoft Gaming hardvereket, Samsung ajándékokat, posztereket. StarCraft II verseny, amiben ha legyőzöd a mi profi játékosunkat, egy StarCraft II gyűjtői változat üti a markodat, ahogy a kvízjáték nyertese is, a minden kvízre nevezettnek járó póló és poszter mellé. Sőt! Ha a helyszínen vásárolod meg a játékot, úgy garantált ajándékként egy StarCraft II-es egérpadot kapsz ajándékba! Regisztrálni a sasa@576.hu címen tudtok, ahová egyszerűen csak írjátok meg részvételi szándékotokat (és a titkos GameStar jelszót a poszterért!!!). Egészen pontosan az este a következőképp alakul:

Program

22:00 Launch Party megnyitó, érkezési sorrendben sorszám és tombolajegy osztás

22:10 StarCraft verseny. Hívd ki az ország egyik legjobb StarCraft játékosát! Ha legyőzöd, tiéd lehet StarCraft 2 különleges gyűjtői változata!

22:40 StarCraft kvízjáték értékes nyereményekkel! Minden résztvevő egy StarCraft II pólót és posztert kap ajándékba! A fődíj a StarCraft 2 gyűjtői változata!

23:40 Tombola. Díjak: StarCraft 2, StarCraft 2 pólók, Microsoft Gaming Hardverek, Samsung ajándékok, poszterek!

00:00 Megvásárolható a StarCraft 2! Minden vásárló StarCraft 2 egérpadot kap! A készlet erejéig posztereket is osztunk!

Helyszín

Allee bevásárlóközpont
576 KByte üzlet
1117 Budapest, Október 23. Utca

A rendezvény július 26-án este 22:00-kor kezdődik!
Ha már regisztráltál az eseményre, akkor várunk szeretettel, ha még nem, akkor azt a sasa@576.hu e-mail címen megteheted! Gyere el és vegyél részt az év legjobb buliján, legyél te az első, aki hazaviszi az év legjobban várt stratégiai játékát!

Szupertitkos jelszó: „GameStar, Sasa két jó barát, együtt irtja zergek hadát."

(#5552) Ghoosty válasza Ptech (#5513) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezen a magyar népmesén, majdnem befostam a röhögéstől. Ez Bitang pusztulatosan kurvajó!

(#5553) JSaN


JSaN
addikt

eeőőőő,,, az apm a bill kaingatast is szamolja? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5554) Alg válasza JSaN (#5553) üzenetére


Alg
veterán

:K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5555) föccer válasza JSaN (#5553) üzenetére


föccer
nagyúr

Egészen pontosaz Action Per Minute. Azaz a percenkéti cselekvésm, ami lehet kattintás, vagy billenytúzet csapkodás is. Azt nem tudom, hogy a képertyő görgyetését bele számolja-e? :F

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5556) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

itt 12k az SC2 (ajándék SC1 battlechest-tel), plusz 8EUR-ért postázzák a dobozt is ha kéred...
bocsi ha vótmá'

[ Szerkesztve ]

(#5557) föccer válasza EyEsOnU (#5556) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor ez postázással együtt 14.400.- Huf. a CDG-ben előrendelve 13.490.-

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5558) Thome válasza JSaN (#5553) üzenetére


Thome
addikt

Eááuháááőő ;]
Megjelenéskor kimarad a játék, karácsonyi ajándék lesz belőle magamnak, ha addigra mérséklődik valamelyest az ára.

(#5559) föccer válasza Thome (#5558) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyen szart akarsz karácsonyi ajándéknak? :C

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5560) JamesHun válasza kopaszqtya (#5551) üzenetére


JamesHun
addikt

hát elvileg én az 576 oldalán regisztráltam már a partyra
de akkor nem pont 10 re kéne odaérni, hogy ha valami érkezési sorrendben lesz kiosztva :S
mi van nyitva ott 10 kor?
még nem voltam az Alle be eddig

SeriesX: JamesSHun

(#5561) Thome válasza föccer (#5559) üzenetére


Thome
addikt

Ahan... :))

(#5562) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Én rendelésem már a GLS-nél van :B

(#5563) Alg válasza Darth_Revan (#5562) üzenetére


Alg
veterán

és valóban :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5564) föccer


föccer
nagyúr

Akkor ma este kell betörni az üzletbe :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5565) sniper elite


sniper elite
senior tag

Szemezek egy ilyen collector's kiadással, csak kicsit durvának érzem azt a 2 gigás usb pendrive-ot, legalább adhatnának valami normális 8-16 gigásat ennyi pénzért. Ráadásul nem tudom mi olyan extra ebben a”extra” kiadásban, ahogy látom adnak hozzá zenés bónusz lemezt, meg valami kis könyvet meg 2gb-os semmire se elég pendrive... Eléggé lehúzós dolognak látom. :U

(#5566) föccer válasza sniper elite (#5565) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg szép dobozt.

Eléggé lehúzós dolognak látom. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5567) Thome válasza sniper elite (#5565) üzenetére


Thome
addikt

Amennyiben van rá pénzed, és elég fanatikusnak érzed magad, vedd meg! :K

Nálam győzött a józan ész, hogy egy konzollal többre mennék, mint egy játékkal, aminek az ára úgy is mászni fog lentebb! :DDD

(#5568) sith7 válasza Thome (#5567) üzenetére


sith7
nagyúr

Sok pc - s csalódott már a konzolban ... remélem te nem fogsz :U

(#5569) Alg válasza Thome (#5567) üzenetére


Alg
veterán

konzolon az RTS-eknek búcsút mondhatsz ...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5570) Thome válasza sith7 (#5568) üzenetére


Thome
addikt

Már volt, csak beszart (Xbox360, 3led), de bejött amúgy. :DDD

Alg: Tudom, de a konzol vétele nem egyenlő azzal, hogy a notim eladom! :) Csak várok, hogy csökkenjen az sc2 ára, olyan 8000ft-nál majd megveszem.

(#5571) sith7 válasza Thome (#5570) üzenetére


sith7
nagyúr

1 évig nem akarsz játszani SC2 - t ? :U

(#5572) Thome válasza sith7 (#5571) üzenetére


Thome
addikt

Hát akkor 1 évig. De nem akarom lewarezolni, na meg sokra mennék vele, mert multira alkalmatlan lesz a tört verzió amúgy is. Maximum a singlit kipörgetem. Talán a zavvi.com-on mérséklődik az ára.

(#5573) sith7 válasza Thome (#5572) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahhoz komolyan erősödnie kell a forintnak ... mondjuk annak én örülnék a legjobban :(((

(#5574) Djuree válasza Thome (#5572) üzenetére


Djuree
félisten

én meg akarom rendelni a collectorst de kéne másra is a pénz. nagy gondban vagyok :( évek óta várom az SC2-őt, 2008 karácsonya óta mióta először volt megjelenési dátum...és amennyit az 1-el toltam bőven megérdemli a blizz azt a 25k-t, röhögve megérné nekem :U de most mégis vacilálok rajta....még várok, de sztem rendelés lesz. a simára lenne pénzem, de ebből nekem bűn lenne azt venni....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5575) Thome válasza Djuree (#5574) üzenetére


Thome
addikt

Vedd azt amire van pénzed! Az hogy CE/nem CE, teljesen mindegy, annyival több extrát nem ad, maximum villoghatsz vele. Szerintem. Miért, aki Inokatsu vagy Systema pityut vesz, az vagy azért veszi, hogy villogjon vele, vagy mert neki szüksége van rá, vagy mert maximalista, és inkább kiver érte több pénzt, hogy tuti jól műkdjön minden.

Na most, neked szükséged van azokra az extra cuccokra? Ha nincs, akkor 1 a CE ellen.
Maximalista vagy? Lehet, de marhaság, mert a sima is ugyanannyit tud mint a ce, csak van hozzá 1-2 extra dolog, de nem szerzel vele tényleges előnyt a játékban. Mégegy érv a CE ellen.

De te tudod. :)

(#5576) kovsol válasza sniper elite (#5565) üzenetére


kovsol
titán

az a pendrive-on az SC1 van rajt nem is adattárolónak adják kb szeirntem

May the Force be with you!

(#5577) kovsol válasza Thome (#5567) üzenetére


kovsol
titán

én is veszek egy konzolt csak még azon agyalok ez az új xbox vagy ps3 ami kellene-e nekem, de a box felé húz a mérleg, mert xbox classikom van és a forza és a halo játékokat imádom és az csak boxon van :B

May the Force be with you!

(#5578) föccer válasza kovsol (#5577) üzenetére


föccer
nagyúr

A Halo-t haverral legendariban végik toltuk coopban :) Frankó volt.

ÜDv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5579) Djuree válasza Thome (#5575) üzenetére


Djuree
félisten

ja végülis igazad van. valszeg akkor egy sima lesz :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5580) kovsol válasza föccer (#5578) üzenetére


kovsol
titán

én coopban csak halo2 -t toltam, meg neten se volt rossz

May the Force be with you!

(#5581) JSaN


JSaN
addikt

Khm terjunk visza a temahoz :P

100% a Dominion!

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5582) kovsol válasza JSaN (#5581) üzenetére


kovsol
titán

ezekkel a videókkal tudnak azért kedvet csinálni, kár hogy nincs most keret a játékra :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5583) Alg válasza JSaN (#5581) üzenetére


Alg
veterán

0:35-nél az a belassított hydra... áhh :R

És valóban Kerrigan a vörös csajszi :K

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5584) whitezo88 válasza JSaN (#5581) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez az uccsó vidi elég EPIC.
és igen, az KERRIGAN ;]

(#5585) JSaN válasza Alg (#5583) üzenetére


JSaN
addikt

Kerrigan mindig is a vörös csajszi volt. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5586) Ptech válasza Alg (#5583) üzenetére


Ptech
őstag

Jaja, a Hydra elég szexi :))
Na jó, meg Kerrigan is :DDD

(#5587) föccer válasza JSaN (#5581) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért szerintem az eléggé gáz, hogy youtubra van felrakva, és onnan lehet megnézni. Kb olyan, mintha a céges dolgaimat a gmail-os e-mailemről intézném... :(

Egyébként a videó az 10pont. Igaz, hogy az eddigi prómókban már részletekben elég nagy részét láthattuk, de így egyben nagyon ütős kis darab lett... Hiába no, azért kő keményen dolgozik a marketing gépezet :)

üdv, föccer

mod:

RE: (#5586) Ptech:

Jó volna mi? ;]

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5588) Ptech válasza föccer (#5587) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem azért rakták fel oda, mert amúgyis felrakta volna valaki YT-ra, csak akkor már gyengébb minőségben, szar hanggal, stb. Így meg tuti többen látják, mintha csak a sc2.com-on lenne.

(#5589) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

ez a videó odab*sz

(#5590) h.adam.92


h.adam.92
őstag

engem ez a video így hajnali 3kor 100%ban kiégetett...

(#5591) sith7 válasza kopaszqtya (#5589) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát oda ... :K :K :K

(#5592) Darth_Revan válasza JSaN (#5581) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez a videó a játék videóiból tartalmaz részleteket, vagy külön csak ehez a trailerhez összedobott videókat? Mert ha a játékból vannak akkor inkább meg se nézem :)

(#5593) föccer válasza Darth_Revan (#5592) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, erre majd 3/2 hét múlva válaszolok :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5594) Begi válasza Darth_Revan (#5592) üzenetére


Begi
senior tag

Jó kérdés. Valszeg mind2:).
Még jó hogy tegnap eldöntöttem, hogy nem veszem meg most a játékot...
Ha nem tettem volna, már ott állnék a cd galaxis / 576 előtt. Odaba**:)

(#5595) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Láttátok az új képeket SC2.hu-n a CE-ről? Odab*sz az is :)

(#5596) alien_ válasza Darth_Revan (#5595) üzenetére


alien_
őstag

Lehet, hogy mégis csak CE kéne...? :U
Az Artbook érdekel a legjobban, a soundtrack-et úgyis kibányászom a játék file-jaiból.

Swarm is coming.

(#5597) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Már nekem is megjött az értesítés, hogy a GLS-nél van a játékom. :)

Napok óta félve nézek fel minden SC-vel foglalkozó oldalra, nehogy belefussak valami spoilerbe. Már csak 5 napot kell kibírnom. :))

[ Szerkesztve ]

(#5598) kovsol válasza Darth_Revan (#5595) üzenetére


kovsol
titán

én nem érzem azt a húh ez kell nekem érzést mikor megnéztem a képeket :U

May the Force be with you!

(#5599) dota1


dota1
aktív tag

Sziasztok! Szerintetek ez már játszható?
[link]

vagy ez:
[link]

(#5600) Alg válasza dota1 (#5599) üzenetére


Alg
veterán

Ugyanez fent van a Blizz oldalán is és nem, nem játszható, még csak nem is telepíthető

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.