Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Alg válasza sith7 (#4250) üzenetére


Alg
veterán

Ne is mondd, toltam pár WC3 küldit, nem tudtam magammal mit kezdeni, spammeltem mint állat az elején, míg vissza nem lassultam (meg folyamatosan nyomtam volna az 5sddddd-t :DDD )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4252) Winner_hun válasza sith7 (#4250) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyértelmű:):D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4253) sith7 válasza Alg (#4251) üzenetére


sith7
nagyúr

Ismerős :K

Winner_hun :DDD

(#4254) Winner_hun


Winner_hun
félisten

(#4255) decibel válasza Begi (#4233) üzenetére


decibel
aktív tag

Kerrigant suná...wait wat? Rossz fórum sry.

"you are a monkey poo-poo"

(#4256) albertboy válasza Winner_hun (#4254) üzenetére


albertboy
tag

Csodás, nagyjából 35.000-ért vehetjük akkor a teljes szériát? :O

(#4257) Winner_hun válasza albertboy (#4256) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én nem láttam árat leírva, így nem is tippelgetek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4258) Djuree válasza albertboy (#4256) üzenetére


Djuree
félisten

akkörül...de ha belegondolok hogy 4 napi fizuért 10 év játék...hááááát...lehet megéri nem? ;) persze aki még nem melózik annak nem ilyen egyszerű :U diákhitel, jézuska? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4259) Konflikt


Konflikt
addikt

btw, hol a legoclsobb az alap jatek? (itthon)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4260) albertboy


albertboy
tag

Konflikt: Én úgy tudom 576-nál a legolcsóbb, 13.500-ért. De megjelenés előtt még tuti lesz akció az árusítók részéről, mindenki arra fog pályázni, hogy tőle vigyék a legtöbb példányt.

Djuree: 4 napi fizu ? :B Nem kezdek el irigykedni :D

[ Szerkesztve ]

(#4261) Djuree válasza albertboy (#4260) üzenetére


Djuree
félisten

na nem ez a lényeg hogy 4 nap, de ha 8 nap akkor sem olyan vészes. habár ha a többi játékárhoz hasonlítjuk akkor valóban drága. de ha belegondol az ember hogy nem is 8 óra játékért ad ennyi pénzt :) biztos lesz majd használtan is olcsóbban, sokan végigtolják a singlet és adják is el...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4262) albertboy válasza Djuree (#4261) üzenetére


albertboy
tag

No igaz, nah meg aztán lassan az összes Blizzard játék megkapja ezt a fajta üzleti stílust, amit én "k*rvadrágán k*rvajónak" definiálnék. :R
Én pl. csakis a multi miatt venném meg, de most futottam át a single playeres bemutatókat youtube-n...meggyőztek.

(#4263) JSaN válasza albertboy (#4262) üzenetére


JSaN
addikt

En is inkabb a single reszet varom nagyon, azzal is fogom kezdeni a jatekot.
Nos a multi meg ra er, lesz ra 10 evem hogy elkezdjem. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4264) Alg válasza albertboy (#4260) üzenetére


Alg
veterán

15.000 minusz 10% előrendelési akció van mindkét helyen...
Nem hiszem, hogy nyitási akcióznának, így is kilométeres sorok lesznek a forgalmasabb helyeken szerintem... nemhiába lesz éjféli nyitás

Szerk: engem is a Single érdekel főleg, a multit már ismerem :DDD Bár állítólag a zergen még valamit alakítani akarnak

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4265) JSaN válasza Konflikt (#4259) üzenetére


JSaN
addikt

Latom mar hianyoznak a Siege Tankok. :DD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4266) albertboy válasza Alg (#4264) üzenetére


albertboy
tag

Találtam egy ilyet is, FrostShock.eu és 576 KByte közös akciója, 12.000-ért hirdetik, bár itt is irányárnak írják.
http://sc2.frostshock.eu/

[ Szerkesztve ]

(#4267) Konflikt válasza albertboy (#4266) üzenetére


Konflikt
addikt

ez nem is lenne rossz:)

@(#4265) JSaN : jam :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4268) Alg válasza Konflikt (#4267) üzenetére


Alg
veterán

még nem frissítették, azok a régi árak :U ...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4269) albertboy válasza Alg (#4268) üzenetére


albertboy
tag

Kifogytam az ötletekből :P
Amazon.co.uk-n 35 GBP -ért osztogatják, az 12.000-nek felel meg, de postaköltséggel már ott is vagyunk 15e-nél.

(#4270) Djuree válasza albertboy (#4269) üzenetére


Djuree
félisten

én úgy tudom amazon-ról nem is szállítanak ide :U legalábbis régen így volt.
amúgy biztos lesz külföldön olcsóbban: zavvi, game.uk, playasia stb. majd én intézem az occsó SC2-őt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4271) Alg válasza Djuree (#4270) üzenetére


Alg
veterán

Mivel mindenhol a 60 dolcsi helyi megfelelőéért adják, nagyon olcsóbbat nem fogtok találni...
HMV-nél láttam eddig a legolcsóbban előrendelve valami 12500 Ft-nak megfelelő fontért, plusz egy ezres a POSTA, azaz 1 hét késéssel hozza ki a megbízható Magyar Posta...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4272) Ptech válasza Alg (#4264) üzenetére


Ptech
őstag

Hát a múltkor is amikor 'alakítani akartak' a Zergen, az kb 5 nerfet jelentett :U

(#4273) föccer válasza Ptech (#4272) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, a zergre pont a nerf fér rá a leginkább :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4274) sith7 válasza albertboy (#4262) üzenetére


sith7
nagyúr

"No igaz, nah meg aztán lassan az összes Blizzard játék megkapja ezt a fajta üzleti stílust, amit én "k*rvadrágán k*rvajónak" definiálnék"

Ott a pont :K

(#4275) föccer válasza sith7 (#4274) üzenetére


föccer
nagyúr

Amíg a k*rvadrágához jön a k*rvajó, addig nincs gond :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4276) albertboy válasza föccer (#4275) üzenetére


albertboy
tag

Maradjon is így? ;)

Bár azon a piacelemzők gondolom sokat agyalnak, hogy esetleg egy olcsóbb árral mennyivel több vásárlót lehetne megfogni...

(#4277) Djuree válasza albertboy (#4276) üzenetére


Djuree
félisten

nem biztos, aki multizni akar az úgyis megveszi, aki meg nem, az lewarezolja a singli miatt, az fele ennyiért sem venné meg :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4278) kovsol válasza Djuree (#4277) üzenetére


kovsol
titán

ez így van
ha ma valaki sikert akar csinálni a játékával egy jó multi rész kell bele, hogy valaki meg is vegye ne csak a warez listák élén legyen
vagy pedig Sims kiegészítőt kell kiadni ;]

May the Force be with you!

(#4279) iSonic válasza sith7 (#4250) üzenetére


iSonic
addikt

Kifog esni mindenki :( :D

(#4280) sith7 válasza iSonic (#4279) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem baj az, max. bronze - ból indul mindenki, és lesz sikerélmény :DDD

Külföldi fórumokon nincs valami elejtett hír, információ esetleg, hogy mikor indul újra a béta ? :U :F

(#4281) iSonic válasza sith7 (#4280) üzenetére


iSonic
addikt

Nem nagyon, csak annyit láttam egy siteon, hogy jön a HDH2 :P
http://www.starcraftarena.net/index.php/tournaments

[ Szerkesztve ]

(#4282) sith7 válasza iSonic (#4281) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, köszi

(#4283) föccer válasza sith7 (#4280) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért azokhoz képest, akik ne adj isten nem voltak benne a bétában, még mindig nagy előnyben leszünk. Szerintem a bronz ligát főleg ilyenek fogják kitenni.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4284) sith7 válasza föccer (#4283) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem vagyok én abban annyira biztos ...
Azért mert nem jutott neki béta kulcs, attól még lehet, hogy több ezer meccset lejátszott wc3 - ban, ne adj Isten SC1 - ben.

Rep - ket tudott nézni a neten, fórumokat olvasott, persze más beszélni róla, mint csinálni ... ez más dolgokban is így van ;]

Meglátjuk ...

(#4285) Alg válasza föccer (#4283) üzenetére


Alg
veterán

Az elején biztos lesz kavarodás, de 1-2 hét alatt beállnak a ladderek...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4286) iSonic válasza Alg (#4285) üzenetére


iSonic
addikt

de lehet akár tovább is fog tartani szóval az elején érdemes sokat gyakorolni inkább ;)

(#4287) Ptech válasza föccer (#4283) üzenetére


Ptech
őstag

Áh, max a kőnoobok ellen, akik láttak már RTS-t, meg tudnak gombokat nyomogatni, azok marha gyorsan bele fognak jönni.

(#4288) Wolverine válasza sith7 (#4280) üzenetére


Wolverine
félisten

Figyeld valamelyik blizzardos Bluetrackert (én a World of Raids verzióját preferálom), ott azonnal fel fog tűnni, ha Nethaera vagy Zarhym bejelent valamit.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4289) sith7 válasza Wolverine (#4288) üzenetére


sith7
nagyúr

A figyeléssel nem lenne gond, csak az angol nyelvtudással ... :B

Majd Ti úgyis szóltok, ha van valami :DDD

(#4290) Iginotus válasza kovsol (#4202) üzenetére


Iginotus
őstag

Aha én is láttalak, de én azt hiszem most töröltelek ki, mindenkit akinek valami hülye betű van a nevében és nem tudtam emberhez csatolni most kipucoltam :D
Majd írj rám egyszer hogy ki is vagy és átírom a nevedet.

Megjegyzem igen ez még az előtt volt és addikt voltam, azóta lefokoztak... (fanatikusról jöttem fel idáig újra.) De most porbállak behozni :D

Plug and Pray... :)

(#4291) sith7 válasza Iginotus (#4290) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi az, hogy lefokoztak ? :F
Ha sokáig nem szólsz hozzá semmihez, akkor visszaminősítenek ?

(#4292) Djuree válasza sith7 (#4291) üzenetére


Djuree
félisten

nem. csak volt régen egy rangrendszer módosítás és akkor mindenkinek változott a rangja...igaz én még akkor nem voltam itt :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4293) sith7 válasza Djuree (#4292) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi

(#4294) kovsol válasza Iginotus (#4290) üzenetére


kovsol
titán

jah durván tele volt a nevem karakterekkel várj msn nevem: Zsolt :DDD amúgy még memoria kártyát vettem tőled régebben

May the Force be with you!

(#4295) Ptech


Ptech
őstag

day9 daily no.132 stratégia, fejlődés, okosságok.

(#4296) albertboy válasza Ptech (#4295) üzenetére


albertboy
tag

Thx a linkért, erre volt szükségem :C
Nagyon igaza van, a memórián múlik minden szinte...

[ Szerkesztve ]

(#4297) sith7 válasza Ptech (#4295) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi ez ?
Oktatófilm, hogyan játszunk ? :F

(#4298) Furious


Furious
tag

Sziasztok!

Emlékszek, hogy volt itt beta kezdetekor olyan megoldás, hogy lehetett játszani ha valami AI ellen.
A kérdés az, hogy erről valami linket vagy leírást tudna-e nekem valaki írni? :DD
Szóval hogy is megy ez? :D

[ Szerkesztve ]

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#4299) Thome válasza Furious (#4298) üzenetére


Thome
addikt

Tess: link
Szerk: másik telepítési mód: link

[ Szerkesztve ]

(#4300) Ptech válasza sith7 (#4297) üzenetére


Ptech
őstag

Ez day9 napi Starcraft 2 shoutcastja, szokott lenni minden, elemzések, replayek, de ez most izgalmas volt, egy kicsit más, mint csak a replay nézés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.