Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) killerjohn válasza rt06 (#27000) üzenetére


killerjohn
addikt

lol föccer mod lett? :DDD ó mester taníts! (na majd mindjárt jól banol 1 hétre mert beszóltam...)

[ Szerkesztve ]

(#27002) iSonic válasza föccer (#26997) üzenetére


iSonic
addikt

jesszus.. :D hova süllyed a PH! :D

(#27003) föccer


föccer
nagyúr

Bezony, bezony. Vigyázó szemeim immáron rajtatok pihen. :))

lol, így visszaolvasva mekkora szar szöveg :DDD

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27004) rt06 válasza föccer (#27003) üzenetére


rt06
veterán

hat nem kicsit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27005) LinogeOW válasza föccer (#27003) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

:C

(#27006) föccer


föccer
nagyúr

Teamplay valaki? Lenne 1 órám játszani, de nincs kedvem 1v1-hez.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27007) Alg válasza killerjohn (#27001) üzenetére


Alg
veterán

Áhh, csak aprós mod, itt nincs hatalma ;] :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27008) föccer válasza Alg (#27007) üzenetére


föccer
nagyúr

Kipróbáljuk? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27009) Winner_hun válasza Alg (#27007) üzenetére


Winner_hun
félisten

De van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27010) Eyesis


Eyesis
őstag

sziasztok :))

lájkoljátok a magyar esportért :) :R :R :R

http://nescafe3in1-effekt.hu/projekt/70b20500e3

KÖSSSZ :C :C :C :C

ja és 998 pontom van HSL-en :D ÓÓÓ JEE :) TOP 100 :D megvan a TOP 100, de szerintem még idén kikerülök :D

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#27011) Winner_hun válasza Eyesis (#27010) üzenetére


Winner_hun
félisten

1002 pont. Következő körben küzdünk?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27012) sith7 válasza Eyesis (#27010) üzenetére


sith7
nagyúr

Nyomtam egy lájkot az asszony nevéről , hajrá !

(#27013) föccer


föccer
nagyúr

Van valaki, hogy 1080p felbontással játszik az sc2-vel? Ha igen, akkor legyen szíves nekem megírni, hogy milyen géppel, milyen bállításokkal lehet még élvezhetően játszani.

Kérdés arra irányúl, hogy high beállítások mellett egy E6500-as C2duo, 4 Gb DDR2 memória és egy HD4770-es vga elég lenne- e ebben a felbontásban.

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27014) zuzu000 válasza föccer (#27013) üzenetére


zuzu000
őstag

Szerintem biztos, hogy nem, főleg a vga miatt sajna.
Én mediumon játszok, és semmi különbséget nem vettem észre ez, és a high között, szóval szerintem játssz te is így, azt biztos jól vinné.

(#27015) föccer válasza zuzu000 (#27014) üzenetére


föccer
nagyúr

Az igényemet nem adnám alább, ha egy mód van rá. Ha nem írja a mostani vas, akkor inkább nem is töröm magmat, hogy beszerezze egy ilyen tudású monitort. Egyéb alkatrészre főleg nincs keret :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27016) Winner_hun válasza föccer (#27013) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van. Beállításaim
Gép az adatlapomon.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27017) föccer válasza Winner_hun (#27016) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez már eléggé messze van az én gépemtől. És szép is lenne, hogy ha ezen nem lehetne akár full ultrába is zökkenő mentesen játszani :)

Valaki egy fokkal kisebb tudású géppel?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27018) Winner_hun válasza föccer (#27017) üzenetére


Winner_hun
félisten

Full ultrát nem igazán szereti. Legalábbis úgy rémlik. Azt tudom hogy a Vsync az nagyon visszafogja, pláne ha kijelölést csinálok.
Amúgy nagyon sokáig low-on nyomtam, néha még agyalok rajta hogy ez is sok és visszább kéne venni. Igaz megakadás már szerencsére nincs. Illetve 2v2-ben már lehet ha durva seregek csapnak összes és esetleg szórok pár storm-ot:D De nem baj, jó ez így, sokkal játszhatóbb mint a régi géppel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27019) rt06 válasza föccer (#27013) üzenetére


rt06
veterán

ceges notin nekem 1920*1080 felbontassal ment a jatek, minimum grafika (mert fentebb nem tetszik)
a gep egy hp pavilion dv9000, nv 8600m gs videokartyaval, 2 magos 2 gigas enctrino duo-val, 2 gb memoriaval

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27020) oxox válasza föccer (#27017) üzenetére


oxox
addikt

megy nekem is....de ment a korabbin is E8500 2gb ram es 4890 mellett....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27021) sith7 válasza föccer (#27013) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem kevés lenne ... :(

(#27022) Winner_hun válasza föccer (#27017) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyire akarod gyorsan kideríteni a témát? Esetleg ha feléd járok elviszem a monitorom aztán meg lehet nézni hogy mit bír.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27023) föccer


föccer
nagyúr

Köszi a választ mindenkine. Úgy látom, hogy akkor érdemes bepróbálkozni, jó eséllyel még mehet is, max nem fogom eröltetni a 4v4-et. bár az az 1280*1024-ben is be szokott szaggatni, amikor egy-egy nagyobb csatába keveredünk. :)

Mostmár csak egy ilyen felbontásra képes ips paneles moncsit kellene szereznem, amit még meg tudnék fizetni... Fél éve keresek, de sehol semmi. Vagy TN paneles, vagy jóval drágább, mint amit adnék érte, vagy nincs rajta digitális kimenet :(

Üdv, föccer

mod:

RE: (#27022) Winner_hun: Az király lenne. Fél éve hajtok egy ilyet, ez a pár hét már nem számít. Valamelyik hétvégén megejthetnénk.

Előre is köszi.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27024) berker válasza föccer (#27013) üzenetére


berker
tag

Én is 1080p-ben játszok, persze full low-on minden. Azzal a géppel tuti menne high-on is szerinem, de nekem sokkal átláthatóbb és élvezhetőbb ha minimumon van. Intel D820-as proci, 8800GT és 3 gb ram van nekem, akadásmentes az 1v1, teamplayt pedig nem szoktam játszani, úgyhogy azt nem tudom.

(#27025) Winner_hun válasza föccer (#27023) üzenetére


Winner_hun
félisten

Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27026) rt06 válasza föccer (#27023) üzenetére


rt06
veterán

vegyel crt-t
semmi penzert dobaljak utanad, es meg a kepe is szebb
(igaz picit nehezebb)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27027) föccer válasza berker (#27024) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem fő profilom a teamplay, így az fontos, hogy a 3v3-nak is zökkenő mentesnek kell lennie. A mostani géppel ez még meg, a 4v4 csak a nagyobb csatákban akad.

Sittes: Meglátjuk. Félek én is, de egy próbát mindenképpen megér :K

(#27026) rt06:

Nincs hozzá helyem. Egy 60 cm mély és 80 cm széles asztalon kell elférjen a gép és a monitor. Ez még a tft-vel is elég szűkös, de úgy, hogy csináltam billentyűzet tartót még kezelhető. A crt nem férne el, főleg az ilyen nagyobbak. És egyébként is szélesvásznút szeretnék, méghozzá a 16:9-es képarányút. A legtöbb stream már így megy és zavar, hogy nem a teljes képernyőn látom. Asszonyt meg nem dobhatom ki mindig a plazma elől :D

üdv, föccer

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27028) rt06 válasza föccer (#27027) üzenetére


rt06
veterán

nem kell kidobni, nezitek osszebujva, ahogyan egy-egy koreai t foldbetiporja a csotanyokat*, vagy egy elmeztelen barbar egy nala ketszer nagyobb pallossal csontvazakat es demonokat szeletel

*: lakotarsam mondta, mikor, meglatott zerggel jatszani, hogy "hu, mennyi csotany"

szerk.: amugy sem ertem ezt a szelesvaszon maniat, gyakorlatilag filmnezesen es jatekon kivul minenre alkalmatlan

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27029) föccer válasza rt06 (#27028) üzenetére


föccer
nagyúr

Végülis válás után több időm lenne játszani, mert se gyerek, se feleség. De valahogy nem vonz ez a jövőkép :N

:DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27030) rt06 válasza föccer (#27029) üzenetére


rt06
veterán

akkor meg a leanyzot kell megfelelo iranyba terelgetni, hogy idovel tobbsegi alapon megszavazhassatok, sc kupa lesz az esti musor ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27031) h.adam.92 válasza rt06 (#27028) üzenetére


h.adam.92
őstag

jaja, a munkát kihagytad

szerk.: ezt írtad: "szerk.: amugy sem ertem ezt a szelesvaszon maniat, gyakorlatilag filmnezesen es jatekon kivul minenre alkalmatlan"

filmre és játékra jó, és írtam rá, hogy munkára is

[ Szerkesztve ]

(#27032) rt06 válasza h.adam.92 (#27031) üzenetére


rt06
veterán

arra szerintem pont nem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27033) föccer válasza rt06 (#27028) üzenetére


föccer
nagyúr

Mást nem csinálok a gépen, csak játszom, vagy stream-et nézek, meg netezek. Ez utóbbinál meg nem zavar annyira az oldalsó fehér mező, mint a közvetítéseknél a kisebb kép a fekete sávokkal.

Egyébként már próbáltam formálni az érdeklődési körét, de sajnos nem túl sok sikerrel :(

;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27034) rt06 válasza h.adam.92 (#27031) üzenetére


rt06
veterán

ezt ertem, erre irtam, hogy szerintem meg arra pont nem jo

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27035) h.adam.92 válasza rt06 (#27034) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem autocad-re pl nagyon jó

(#27036) Eyesis válasza sith7 (#27012) üzenetére


Eyesis
őstag

köszi köszi :)

Eyesis

(#27037) rt06 válasza h.adam.92 (#27035) üzenetére


rt06
veterán

[troll]
ha vasuti talpfakat tervezel, akkor biztos
[/troll]

p.s.: elnezest

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27038) Alg válasza rt06 (#27037) üzenetére


Alg
veterán

Excelhez pl. tök jó lenne nekem - pivot módban ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27039) Winner_hun válasza h.adam.92 (#27035) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah jó rá, de lehetne magasabb is, a szélesség már úgy ahogy ok. Persze viszonyítás kérdése az egész, 1024x768-hoz képest sokkal jobb, viszont 2048x1536-hoz képest meg kevés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27040) h.adam.92 válasza Winner_hun (#27039) üzenetére


h.adam.92
őstag

16:10 2560x1600

(#27041) killerjohn válasza rt06 (#27028) üzenetére


killerjohn
addikt

szoftverfejlesztésre, irodai munkára pedig nagyon jó

(#27042) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valamikor meglett a solo protoss 500 win. Fura volt hogy nem 400 hanem 410 pontom van.

Hmm. Stream-ből F10-zel akartam kilépni.:U:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27043) iSonic


iSonic
addikt

PlayIT

jönni köl, mert lesz sok játék.. :D plusz ahogy látom közvetítek is SC2-öt, remélem lejön csanci és akkor vele :P

(#27044) kovsol válasza iSonic (#27043) üzenetére


kovsol
titán

esküszöm én is kimennék csak azért, hogy rajtatok röhöghessek ;]

May the Force be with you!

(#27045) kovsol válasza killerjohn (#27041) üzenetére


kovsol
titán

nekem 19" wide moncsi van meló helyen, és kettő egymás mellé rakva, és bizony kell

May the Force be with you!

(#27047) föccer válasza kovsol (#27045) üzenetére


föccer
nagyúr

Hogy az egyiken wowozhass... ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27048) killerjohn válasza kovsol (#27045) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem 3db 24"-os ;)
bal oldali a browsernek, jobb oldalon skype meg remote desktop(ok), középen meló/sc2 ^^

[ Szerkesztve ]

(#27049) kovsol válasza killerjohn (#27048) üzenetére


kovsol
titán

De te gondolom nem irodában melózol hanem otthon :B
nálam amik szoktak menni: putty connection manager, saplogon, két féle ticketing tool, böngésző, melós chat program. Ha épp nincs meló akkor az egyik monitoron mehet valami szórakozás, de a másik monitoron figyelni kell jön-e meló.

(#27047) föcce volt egy srác aki tolta a WoW -t bent az irodai gépen meló helyett, na ő már nincs köztünk :N főleg ha délelőttös műszak van akkor végig hajtás van nincs idő ilyenre

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#27050) killerjohn válasza kovsol (#27049) üzenetére


killerjohn
addikt

:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.