Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Djuree válasza Thome (#5300) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg gateway, stargete bakker :DD , nem vagyok ám csillagkapu fan, á dehogy :C :B
ezért nem volt nekem ismerős a warp gate, az 1-ben nem volt :)
jó ez a prot, ilyen gate olyan gate :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5302) sith7 válasza Djuree (#5299) üzenetére


sith7
nagyúr

Thome már válaszolt helyettem
Én is mindig ki akarom fejleszteni ezt a dolgot, nem kerül sokba, csak valahogy mindig elfelejtem, kimarad a harc hevében

(#5303) Alg válasza iSonic (#5297) üzenetére


Alg
veterán

nem 4-1 hanem 1-4 volt az...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5304) Alg


Alg
veterán

StarCraft II: Wings of Liberty warps into stores on July 27, but if there are no vendors within your psionic matrix, you will also be able to purchase StarCraft II via digital download on July 27. Players planning to purchase the game digitally can cut down their waiting time by downloading the game client in advance, so all you’ll need to do on July 27 is install, activate, and play.

azaz már letölthető a játék, csak még telepíteni+aktiválni nem lehet. Valószínűleg már dolgoznak a törésen is valakik valahol...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5305) Thome válasza Alg (#5304) üzenetére


Thome
addikt

Dehogy dolgoznak.. Hova gondolsz... :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5306) Thome


Thome
addikt

Archanon kollégával levertük a 2 Very Hard gépet! :C

[ Szerkesztve ]

(#5307) Thome válasza Thome (#5306) üzenetére


Thome
addikt

Baccameg, pont kicsúsztam a szerk időből... Akit érdekel a replay, az írjon, aztán tőtök fel róla replayt...

(Izé, majdnem megvolt az 50-es átlag apm... :C , és a csatában tartósan 60-80-100 volt az apm-em... :C )

(#5308) sith7 válasza Thome (#5306) üzenetére


sith7
nagyúr

Te nagyon ráálltál erre a gépcsépelésre :DDD

Nekem egy insane elleni győzelmet küldj el , lécci :))

(#5309) Thome válasza sith7 (#5308) üzenetére


Thome
addikt

Insane még kemény dió, de ha ügyik leszünk, akkor hétfőig összehozzuk... :C

(#5310) Thome válasza sith7 (#5308) üzenetére


Thome
addikt

Kellett neked beszólnod:
1 Insane (Terran) + 1 Very Hard leverve:

Ja igen, elkezdtem a gombokat használni! :C

[ Szerkesztve ]

(#5311) sith7 válasza Thome (#5310) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#5312) Thome válasza sith7 (#5311) üzenetére


Thome
addikt

2 Insane esélytelen, nagyon durvák... :B

(#5313) sith7 válasza Thome (#5312) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt gondolom...
Úgy tudom, de lehet tévedek, hogy az insane, az very hard, csak dupla pénzzel dolgozik

(#5314) iSonic válasza Thome (#5298) üzenetére


iSonic
addikt

vannak szerencsék, de bent is kell maradni ;]

(#5315) sith7 válasza Thome (#5298) üzenetére


sith7
nagyúr

Háhá... most nézem.. Gold liga !!! :Y
Aztán te beszélsz, hogy nem megy, akkor én mit mondjak a Bronze ligámmal :U

(#5316) Thome válasza iSonic (#5314) üzenetére


Thome
addikt

Nem, csak furának tartottam hogy 2-3-al Goldba dob be.. Jó lett volna nekem a spiáter is...

sith7: Szerencsém volt... :)

(#5317) sith7 válasza Thome (#5316) üzenetére


sith7
nagyúr

Khm .... izé ... most nézem, hogy 3v3 - ról van szó ... :U
Persze az se rossz ... csak azt hittem 1v1 - ről van szó :B

(#5318) Thome válasza sith7 (#5317) üzenetére


Thome
addikt

1v1-ben bronze-ba kerülnék szerintem.. Talán silver. Bár volt hogy goldba is bevágott...

(#5319) sith7 válasza Thome (#5318) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát akkor ???
Hajrá !!! :K

(#5320) Thome válasza sith7 (#5319) üzenetére


Thome
addikt

1v1-et nem szeretem. :B Sőt...

Szerk: Hohóó, Astrán lehet fogni SC tv-t, tyűhű, mostmár lesz értelme tévéznem... Kim Dong Sun meg valami Kim San tököm játszik jelenleg... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5321) Winner_hun válasza Elrood (#5293) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én se sűrűn warpolok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5322) föccer válasza Winner_hun (#5321) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért, mert stargate-ből nem lehet ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5323) Dizson


Dizson
tag

Akiknek esetleg kell a Insane FFA achievment és az Orlan avatar, meg még 3 achievment vele együtt azoknak egy kis segítség:
1. Execition pályára rakjatok be 7 protit.(Persze lehet bármilyen fajt berakni, de a protossokat a legkönnyebb legyőzni, mivel nagyrészt zealotokat és immortalokat csinál, míg a terran marikat és vikingeket, a zerg pedig egy rakás corruptort, ami ellen a BC semmit nem ér, még yamato canonnal se).
2. A játék elején Command Centerbe kell pakolni az scv-ket, majd a szigetre repülni, és massolni a BC-ket, közben pedig a gépek elintézik egymást.
3. Amikor már csak egy gép maradt, és van 8-9 BC, akkor lehet menni támadni.

(#5324) Thome válasza Dizson (#5323) üzenetére


Thome
addikt

Erre gondoltam már én is, csak nem igazán hittem el, hogy működni fog (A gép derít... Viszont nem rombol...)

Esetleg feltápolt Vikingek és Banshee-k nem jók?

(#5325) Alg


Alg
veterán

Ez a desert oasis kegyetlen jó pálya, megint egy nagyon jó ZvP-t játszottam 38 percben...

Gold top5-be sehogy sem sikerül betörni, előbb-utóbb csakösszejön...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5326) sith7


sith7
nagyúr

Elkezdtünk ALG - vel 2v2 - zni, erre nem elmegy az áram ... :W :W :W

(#5327) Alg válasza sith7 (#5326) üzenetére


Alg
veterán

De megnyertem :DDD

Utálom a reptetős köcsögöket... itten van

itten meg az előbb említett ZvP, ha valakit érdekel

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5328) sith7 válasza Alg (#5327) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnézem !!!!!! :C :R

Amúgy , én is játszottam egyet ...

Első támadás

Feladás

Csodálkozás

Arany ligás volt a fiú !!! :C

(#5329) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Hát ez komoly.Nem akarok reklámozni meg nem is szeretem a warezt csupán fenn akadt a szemem valamin.Kint van a game warezba persze crack meg semmi nincs hozzá csak maga a játék fájljai.

(#5330) Alg válasza kopaszqtya (#5329) üzenetére


Alg
veterán

Kinn van az a Blizz oldalán is, letötheted, 7 giga, kiadásig nem tudsz vele semmit csinálni, még telepíteni sem

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5331) sith7 válasza Alg (#5327) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnéztem, persze, nem volt nehéz dolgod, mikor az áramszünetkor kapásból katál egy full kiépített exp - et :DD :DD :DD

Viccet félretéve, király voltál, éa visszavonok mindent, amit az ultrákról mondtam :K

A vége tényleg idegesítő, miben bíztak, nem tudom, a másik bu..i , meg a probe - jaimat kapkodta fel, és lőtte szét, nagy kaland ... :W

(#5332) kopaszqtya válasza Alg (#5330) üzenetére


kopaszqtya
tag

ja most látom sc2.hu-n is kint a hír már :)

(#5333) Alg válasza sith7 (#5331) üzenetére


Alg
veterán

jah a bevételedet megkaptam, :K

Gondoltam minél hamarabb kell egy nagy és erős sereget összeraknom, mert ha sokáig hagyom őket akkor 200as sereggel sem fogom meg... egyszerre a 2 fajjal meg nem bírtam volna építkezni+expelgetni+mikrózni

így mondoml egyen ultra, ha void ray/carrier/BC/banshhe-re mennek szívás, minden más ellen jó vagyok. Bejött :C

Végén szerintem csak túl nagyot koppantak, miután az elején javasolta a srác hogy lépjek ki én is, nem tudta elviselni hogy kikaptak :W

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5334) Konflikt


Konflikt
addikt

na holvan a 7 FFA insane victory screen, Sanyi?
szep munka volt:D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5335) JSaN


JSaN
addikt

En meg jelentem elvertem 7 Insane AL-t FFA-ban.
Nem volt konnyu 1 kezzel, de 5-ik probalkozas utan ossze jott. :DD
Gondolom kep nelkul nem hiszitek el. :N
WIN

Konflikt
Itt van :D

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5336) Thome válasza JSaN (#5335) üzenetére


Thome
addikt

Mit/miket gyártottál?

(#5337) sith7 válasza Alg (#5333) üzenetére


sith7
nagyúr

Én azon csodálkoztam, hogy mikor kidobott, nem estek egyből neked ... :F
Mikor bejött a gázomhoz, na mondom ez most leszivat, profi a gyerek, de nem .... sőt .. ha benn maradok, ennek nagyon csúnya vége lett volna ... stalkert + colo -t akartam tolni ... ;]
Ultrákkal megtámogatva, egy roham lett volna az egész :K

(#5338) Dizson válasza JSaN (#5335) üzenetére


Dizson
tag

Grat. :D

Thome: Nem tudom hogy vikingel és bansheeval lehet-e, mert nem próbáltam, de BC-vel simán lehet nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#5339) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tegnap megint volt időm játszani, de csak 3 meccsem volt. 1 3v3 gépek ellen Thome és Archanon kollégával, amit én bemelegítésnek gondoltam keményebb gépek ellen, de egész nap játszottak aztán nem is volt több együtt. 1v1-ben levertem egy very hard gépet és meg is jött az önbizalmam a ladderhez. Az elején azt hittem, hogy easy win lesz, mert tök béna volt az ellenfél, de tévedtem, mert én is rengeteget hibáztam és már a bázisomat ostromolta, maradt 2 barakkom meg kiegészítő épületem, mikor megfordítottam a meccset. Zerg volt és ráállt légi egységekre. Először mutákra, majd broodlordokra, amiket megtámogatott infestorokkal (vagy corruptorokkal). Épp ostromoltam az expjét, amikor hirtelen megjelet a mutákkal és rohantam rögtön vissza, de a sereg felét közben kinyírta. Otthon gyorsan rá is álltam marinokra, meg thorokra, meg felhúztam pár aa turretet, így vissza is vertem. A MULE-oknak köszönhetően pillanatok alatt pénzhez lehet jutni, így mentem is ellentámadni, amikor jött a broodlordokkal, de a gold expjét leszedtem, de a seregem megint elveszett. Itt irtotta le a mainem nagyrészét, de nem siettett eléggé, így a barakkokból ontott marine-ok stimpackkal beszaladtak a broodlordok alá és már hullottak is mint a legyek. Szerencsémre kifogyott az ellen pénzből, vagy nem tudom miért nem gyártott újabb sereget, de az új 3 expjét gyorsan le is szedtem, aztán jött a gg.

Hiába verek meg very hard AI-t, még mindig nem érzem magam elég jónak játékosok ellen, mintha más játék lenne. El is felejtettem megnézni, hogy milyen volt az ellenfél.

Hétvégén én is kipróbálom ezt a Insane FFA-t, mert elsőre könnyűnek hangzik, hogy csak beásom magam, aztán majd leírtják egymást. Majd mikor 1 marad, akkor egy 200/200-as sereggel megeszem reggelire.

(#5340) föccer válasza Ghoosty (#5339) üzenetére


föccer
nagyúr

nem kell hozzá 200/200-as sereg... Jah, és úgy néz ki a dolog, hogy csak terránnal megy a dolog. Próbáltam-vel, hogy fast nydussal átmenni, ami éppen összejött, de már nem volt időm lerakni a spire-t, mielött kiszedték a lairt. így ugyan előrébb voltam párszáz minerallal, meg vagy 20 dronnal, de semmi több... :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5341) JamesHun


JamesHun
addikt

mentek 26-án az Alle be?
valaki nem tudja mi az a spéci ajándék amit csak ott kaphatsz meg?
mert nekem ráérne 27-én reggeli átvétel a Duna Plázába, de ha valami jó kis cuccot adnak ott akkor lemásznék éjjel oda kocsival :P

SeriesX: JamesSHun

(#5342) sith7 válasza Ghoosty (#5339) üzenetére


sith7
nagyúr

A gép elleni játék teljesen más, mint az ember elleni, gondolom sok újat nem mondtam, a gép kiszámítható, az ember nem; sokat kell ember ellen játszani, és akkor ráérzel az ízére

Phase 1 - ben; 1v1 - ben platina, majd gyémánt ligában voltam, utána jött a szünet, csak gép ellen játszottam, megjött a Phase 2 , lazán elkedtem játszani, nem figyeltem, és bronze liga lett a vége :U

Ez van, meg kell szokni az ember elleni meccset is, másképp nem megy :N

(#5343) JSaN válasza JamesHun (#5341) üzenetére


JSaN
addikt

En ugytudom hogy CDGalaxisnal GS melle egy starcraft 2-es egerpadot adnak, lehet 576 nal is az lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5344) kovsol válasza JSaN (#5343) üzenetére


kovsol
titán

nagyon csábító, jah nem... ;]

May the Force be with you!

(#5345) Ghoosty válasza föccer (#5340) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én azt gondoltam, ha helyben is maradok, de körberakom magam mindenféle védelmi eszközzel, akkor kitartok addig, amíg a többiek kicsinálják egymást. Még nincs tapasztalatom, de úgy gondolom, ezt bármelyik fajjal meg lehet csinálni.

sith7:

Azzal tisztában vagyok, hogy más játszani ember ellen, mint gép ellen, de játszottam haverok ellen sc1-et, játszottam War3-at is, de azt csak warez szerveren és mindig sokkal többet nyertem, mint buktam, de itt, mintha mindenki profi lenne. P1-vége fele kapcsolódtam be, de valahogy nem tudtam 1v1-ben silver végénél jobb eredményt elérni, ráadásul néha még bronzos is elvert. P2-ben meg jól megszenvedtem, már az első placement meccset. Remélem ez csak azért van, mert bétát inkább csak azok játszák, akik jó eredményt akarnak elérni, majdha megjelenik. Elméletben mindig tudom, hogy hol hibázok és az ellen hol hibázik, csak az a fránya gyakorlat. :) Nade elég a nyafogásból.

Amúgy úgy néz ki mégis megveszem kezdéskor, de a game.co.uk-tól rendelve, mert így 12800 Ft házhozszállítással, nem 13500+szállítás.

(#5346) Alg válasza Ghoosty (#5345) üzenetére


Alg
veterán

Azért akik bétáznak szerintem igyekeznek kihasznáni a korlátozott lehetőséget. Ha kijön, azért több lesz a casual játékos.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5347) sith7 válasza Ghoosty (#5345) üzenetére


sith7
nagyúr

Sok esetben a szerencsén is múlik, hogy ki, milyen ligába kerül

Tegnap 2 db 1v1 - et játszottam, az elsőt buktam, egy bronze ellen, a másodikat megnyertem egy gold ellen ... most akkor ??? :DDD

(#5348) planbmokus


planbmokus
senior tag

Nem tudom, eddig volt-e, de már van hivatalos gépigény:
[link]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#5349) föccer


föccer
nagyúr

No, poénból megcsináltam az Orlan avatárt :) jó kis móka volt. Olyan noobnak való, imnt amilyen Én is vagyok.

üdv, föccer

mod: azért ez az insane is elég hülye. Van csilió+1 warpgate-je, BC-kel zúzom ezerrel, és erre meg izomból tolja az immortálokat... :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5350) Thome válasza föccer (#5349) üzenetére


Thome
addikt

Mikor mentem, mindig csinálva volt neki 15db Void... Azok meg maxpowerezve leszedtek... Hiába volt a BC-nek tápolva az ereje + a tápos lövése használva...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.