Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Alg


Alg
veterán

Hmm, érdekes, "Victory" után csak "Quit" van, és nem "Score Screen" mint ezelőtt :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24002) whitezo88 válasza sith7 (#24000) üzenetére


whitezo88
nagyúr

van erről BWos vidi, aszem gosu apm demonstraition névvel. egyszerre harcol 3 fronton, és közbe techel is, meg macrozik.

(#24003) h.adam.92 válasza Alg (#24001) üzenetére


h.adam.92
őstag

akkor bizony az enemy csak beírta, hogy "has left the game!" és nem lépett le :)

(#24005) Alg: érdekes én asszem tegnapelőtt toltam 1v1-et, de akkor még score screen volt. meg tegnap 2v2-ben is score screen volt, win után.

[ Szerkesztve ]

(#24004) zuzu000 válasza h.adam.92 (#24003) üzenetére


zuzu000
őstag

Akkor csak surrendert ír azthiszem.

(#24005) Alg válasza h.adam.92 (#24003) üzenetére


Alg
veterán

Ennyire láma nem vagyok, pedig próbálták már ellenem (olyankor surrender van)

megelőztek

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24006) Alg válasza h.adam.92 (#24003) üzenetére


Alg
veterán

Hmm érdekes most megint score screen volt... na mind1

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24007) sith7 válasza whitezo88 (#24002) üzenetére


sith7
nagyúr

az komoly .... :U

(#24008) Alg


Alg
veterán

Nah megvan a plat top8, 6-os win sorozat, most megyek olvasok kis Salvatore-t pihenésnek ;)

Volt itt mindenféle cheese: 2rax SCV all-in, Phoenix-VR, nexus cancel-es 4gate (ez mondjuk vicces volt, épített 3 gateway-t, megmutatta a scout drone-nak, aztán a negyediket épülés közben kiszúrtam egy linggel, nyomott rá egy cancel-t, lerakta a nexust, mikor azt kis scoutoltam lerakta megint a 4. GW-t és cancelt nyomott a nexusra... Szerencsétlenségére a Shattered close pos+3gate miatt egyébként is burrow roach-ra mentem, meg így vagy 1 percet késett is a 4gate, szóval nem okozott gondot innentől.)

Ja meg volt 2base massling is, ahol mindketten egyszerre váltottunk banelingre, és még mindig nem tudom, hogy nyertem meg a döntő csatát (pedig 3szor néztem vissza a replay-ben azt a részt - gyanús hogy a lingjei AI-a valamiért megbolondult, lehet move-on voltak)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24009) Carasc0


Carasc0
őstag

Szép napot minden kedves játékosnak!

Eljött a nagy nap hogy én is részévé válljak az SC2 online világának. Milyen sorrendben ajánljátok az aktiválást? Illetve ezen túlmenően én olvastam hogy van valami Battle.net Authenticator ami valamilyen biztonságot is ad.

Ezekről kérnék tanácsot.

Előre is köszönöm! :R

(Apropó! Battle.net account létrehozásnál érdemes megadnom az valós adataimat?)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24010) SimS válasza Carasc0 (#24009) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Szerintem a sorrend: create bnet acc, (download authenicator, összekapcsolod a kettőt,)* majd cd kulcs beírása az accra.

Érdemes-e hiteles adatot megadni? Hmm, lássuk csak.. amennyiben nincs authentikátorod és úgy esik, hogy az accot feltörik, a fake adataidról küldesz majd a blizznek személyit, hogy visszakapd? :) jó, tudom a cd kulcs is játszik..

Autherntikátort egyébként, nem kötelező megvenned a blizzes oldalról (kb. 100HUF EUR-ban), leszedheted Android marketről is ingyen, ha van okostelefonod.

*opcionális

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#24011) Carasc0 válasza SimS (#24010) üzenetére


Carasc0
őstag

Üdvözlet!
Nincs okos telefonom! Ha nem használok ilyet abból baj lehet? :F Úgy értve mi hátrányom származik abból ha nem használom?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24012) Alg


Alg
veterán

MLG

Ben(MrBitter)-nek keményen reklámokba illő mosolya van, LOL :DDD

Szerk: nem hiszem hogy gond lenne Authenticator nélkül, nem túl jellemző random Sc2 accountok feltörése... csak plusz biztonságot ad

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24013) SimS válasza Carasc0 (#24011) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Ok, nem fontos okosteló sem, elég bármi aminek van valami mobilböngészője, vagy csak tud java-t.
Annyi hátrány lehet, ha valaki lenyúlja az accod (a módját ne kérdezd), akkor megváltoztatja a pw-t és van vele 2-3 nap macera mire visszakapod és auth. nélkül akár ismét előfordulhat az eset.. azzal kicsit biztonságosabb, de mondom, nem kötelező.

Nekem a wow miatt van, de azért nyugodtabban alszok, mert tudom, hogy egyúttal az sc2 is védve vagyon. :) és igyekszem ajánlani, akinek tudom, mert nélküle volt bajom, vele még nem.. koppkopp :U

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#24014) Carasc0


Carasc0
őstag

Üdvözletem!

Értem. Aktiváltam a játékot. Erős jelszót adtam meg, tehát aki megfejti az már tényleg ügyes. Ezzel próbálom kiváltani ezt a progit. Épp települ a játék! (50%) :B

Alig várom hogy loggoljak! :P

A battle.net SC2 oldalon jobb oldalon a digital buy felett azt írja hogy No license found. Ez mi?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24015) Alg válasza Carasc0 (#24014) üzenetére


Alg
veterán

A patchelés még el fog tartani egy ideig ;]

Azt jelenti, hogy nem csináltál még "karaktert", azaz nincs in-game neved. Ezt első belépéskor tudod majd megadni. (Másik lehetőség, hogy eu.battle.net helyett us.battle.net-en nézed)

Szerk: a születésnap alkalmából többek között a SC2 dalokat/paródiákat is összeszedték :C

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24016) hajsza válasza Carasc0 (#24014) üzenetére


hajsza
aktív tag

Erről jut eszembe ez a vicc:

Két rendszergazda beszélget:
- Megőrültél, ugyanaz a jelszavad, mint a kutyád neve?
- Miért, mi bajod azzal, hogy %TfoP+xC$@

(#24017) Carasc0 válasza hajsza (#24016) üzenetére


Carasc0
őstag

Hello!

:D Ez jó. Nekem is eszembe jutott 1 vicc:

Mi a különbség Isten és a Rendszergazda között?

- Az hogy az Isten nem képzeli magát Rendszergazdának! :DD

((Hamarosan patchel a game:P))

Izgulok :) Nagyon zárt és komoly ez a battle.net rendszer. Igényes nagyon!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24018) Carasc0


Carasc0
őstag

Juj most megkérdezem mert eszembe van! Láttam hogy lehet forgatni a nézetet játék közben. Melyik hotkey az? Épp nézem egy oldalon de nem lelem. :B

Patching forever..... 10 of 19 eddig :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24019) Alg válasza Carasc0 (#24018) üzenetére


Alg
veterán

Alapesetben talán az insert/delete vagy a pageup/pagedown rémlik, nem szoktam használni :B

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24020) hajsza válasza Alg (#24019) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ráadásul úgy működik, mint a Warcraft 3-ban: csak addig marad elforgatva, amíg lenyomva tartod a forgató billentyűt. Tehát nincs olyan szabad kamera nézet, mint a CnC sorozatnál.

(#24021) Alg


Alg
veterán

MLG stream másnak is haldoklik? Akad, aztán fekete képernyő és csak refresh segít :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24022) whatever válasza Alg (#24021) üzenetére


whatever
aktív tag

Ultra minőségen tökéletes chelloval, bárcsak a GSL hq streamje is ilyen szép lenne.

(#24023) Carasc0


Carasc0
őstag

Elnézést előre is hogy most "egy csecsemőnek minden vicc új" effektus következik de nagyon komoly ez az egész!

Nekem a patchelés nem tartott 15 percig, utána megcsináltam a figurát és csak kattintgattam, hát nem semmi. Amúgy a battle.net oldalon még mindig azt írja ki hogy no license found. :U

Gyakorlatilag immáron része vagyok annak a sok multiplayeres játékosoknak. Még ismerkedem a dologgal! :)

Amúgy eddig TOP 1 az egész :C

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24024) Alg válasza Carasc0 (#24023) üzenetére


Alg
veterán

GLHF! ;)

Multihoz sokat tudnak segíteni a challenge-ek (többek között).
Meg persze mi is segítünk amiben tudunk :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24025) Carasc0 válasza Alg (#24024) üzenetére


Carasc0
őstag

WOW!

Options is remek. Jelezte hogy a VGA alapján megadja nekem a gépemhez tartozó optimális beállításokat. Erre beállította fullra! :C

Köszönöm szépen a segítség felajánlást, nagyon komoly hogy nem csak beépített "MSN"-je van, hanem közvetett invitációs rendszere is. Pl. Facebookról keres barátot. Ultra komoly.

Amúgy elsőre úgy gondoltam hogy Campaign-ból kellene megszerezni az archivementeket, meg egy kis gyakorlás, mert kb 10 hónapja nem játszottam a játékkal.

Hozzá sem nyúltam még a játékhoz de már most mondom nagyon simán megérte megvenni. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24026) whatever válasza Carasc0 (#24025) üzenetére


whatever
aktív tag

a single player nem ad valós képet a játékról. kár foglalkozni is vele ha már láttad az átvezető videókat egyszer.
azt az időt töltsd day9 videók nézésével pl.

(#24027) iSonic válasza Carasc0 (#24025) üzenetére


iSonic
addikt

na majd amikor lenyomod a 100ik 1v1-edet és abból 90 lose, akkor légyszíves írd le a véleményed a játékról... :D

(#24028) kovsol válasza iSonic (#24027) üzenetére


kovsol
titán

szóval aki nem játszik 1v1 -t az örökké szereti majd a gamet ? :))

May the Force be with you!

(#24029) iSonic válasza kovsol (#24028) üzenetére


iSonic
addikt

jaja :DD

(#24030) Alg válasza whatever (#24026) üzenetére


Alg
veterán

Bnet fórumon írták le ezt jól:

A single rész olyan, mint az ebédnél a sülthús - a legfinomabb, legjobban fűszerezett rész, amit először fogyasztasz el. A multi pedig mint a köret, az tölti meg a gyomrodat, és sosem fogy el :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24031) kovsol válasza Alg (#24030) üzenetére


kovsol
titán

bulshit, tudnám ki talál ki ilyen hasonlatokat, de komolyan...

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24032) iSonic válasza kovsol (#24031) üzenetére


iSonic
addikt

:DD :DD double epic pattogós fej..

[ Szerkesztve ]

(#24033) Alg válasza kovsol (#24031) üzenetére


Alg
veterán

Unatkozó kockák? :DDD :DD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24034) kovsol válasza whatever (#24026) üzenetére


kovsol
titán

"azt az időt töltsd day9 videók nézésével pl."
azért vette a gamet, hogy youtubot nézzen?
amúgy single player annyira jó azért, hogy megismerkedjen a játékkal, az alap mechanizmusokkal, és jobban bele tudja élni magát a dolgokba

(#24035) whatever én nélküle se voltam soha bronz

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24035) whatever válasza kovsol (#24034) üzenetére


whatever
aktív tag

kell mellé. vagy forever bronze

(#24036) föccer válasza kovsol (#24034) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó meglátás :K

Egyébként meg kezdőnek simán lehet ajánlani a kampányt. Ugyanolyan szerves része a játéknak, mint a multiplayer rész. Én vagy 5x végigjátszottam, és mind az 5x élvezettel töltöttem vele az időt. Igaz, hogy a multi részéhez nem ad túl sok segítséget, de ez szerintem nem is számít. Arra ott vannak a kihívások, meg a gép elleni custome game.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24037) Alg válasza kovsol (#24034) üzenetére


Alg
veterán

Jah, végülis a Day9 newbie epizódok nagyjából kiválthatóak pár ezer Warcraft III meccsel is... ;] ;)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24038) Alg válasza Alg (#24037) üzenetére


Alg
veterán

Haha, MrBitter:

"He is ine...une... unequiccably... - he's ahead"

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24039) kovsol válasza Alg (#24037) üzenetére


kovsol
titán

oké, hogy vagy 4 éven át toltam wc3 -t, de sc1 ben a gépet egyszer nem bírtam elverni olyan szinten voltam ott :B

May the Force be with you!

(#24040) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Reggelt népek :DDD Valaki egy kis reggeli team meccs ? ts .. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#24041) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Jinro in action [nuke] :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#24042) hajsza válasza AlyArkhon (#24041) üzenetére


hajsza
aktív tag

Hát ez zseniális! Köszi, hogy belinkelted.

(#24043) whitezo88 válasza AlyArkhon (#24041) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt ennyire benézte, vagy nem foglalkozott vele hátha addig legyűri?

(#24044) Eagl3 válasza whitezo88 (#24043) üzenetére


Eagl3
veterán

gondolom próbálta kiszedni a ghostot csak nem tudta...

(#24045) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Mivel nem sokkal előtte kapott egy atomot az egyik expjére ami lesöpörte az összes próbját onnan, így gondolom az villant be neki hogy megint valamelyik expjét kapja telibe. :DDD Csakhogy ez egy defensive nuke volt :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#24046) Winner_hun válasza AlyArkhon (#24041) üzenetére


Winner_hun
félisten

Múlt héten nálam is próbálkozott valaki ilyen atomos mókával, csak volt annyi detektor rush-om hogy minden lépését láttam, a végén anyázta is az observereket:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24047) kovsol válasza Winner_hun (#24046) üzenetére


kovsol
titán

mondjuk te híresen sok observert gyártasz azt tudjuk ;]

May the Force be with you!

(#24048) föccer válasza kovsol (#24047) üzenetére


föccer
nagyúr

50/50-ért én is gyártanám őket szarásig ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24049) h.adam.92 válasza kovsol (#24047) üzenetére


h.adam.92
őstag

gyere 2v2 yeah biccs!!

(#24050) kovsol: akk addig munkázok egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#24050) kovsol válasza h.adam.92 (#24049) üzenetére


kovsol
titán

20 perc és vége a filmnek aztán felmegyek TS

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.