Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) kopaszqtya válasza kovsol (#5650) üzenetére


kopaszqtya
tag

ezt vágom csak gondoltam szólok,hogy már elég sok hazai to****nt oldalon is fent van.

http://www.youtube.com/watch?v=ZgS9bAbuNTM
lol

[ Szerkesztve ]

(#5652) Darth_Revan válasza kopaszqtya (#5651) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lol nevetséges az a videó. Sok játékról az a véleményem, de erről még jobban, aki vásárlás helyett letölti és úgy játszik vele, az megérdemelné, hogy egy acélbetétessel végigmenjen rajta az egész fejlesztőstúdió.

[ Szerkesztve ]

(#5653) kovsol válasza kopaszqtya (#5651) üzenetére


kovsol
titán

azon se lepődnék meg ha ez a csoda cracker dolog valami vírust pakolna a gépedre és jól befürdik vele az átlag noob felhasználó

szerintem én egy darabig megleszek a betahoz letöltött AI elleni játékot engedélyező dologgal, ha nagyon sc2 elvonás alakulna ki nálam, ha meg ez kevés már akkor kénytelen leszek megvenni a full gamet, de egyenlőre nem erre raktam félre a zsetont

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5654) h.adam.92 válasza kopaszqtya (#5651) üzenetére


h.adam.92
őstag

hehe

mutassanak nekem egy rohadt ingame video-t akkor esetleg elhiszem... retardáltak

(#5655) kopaszqtya válasza kovsol (#5653) üzenetére


kopaszqtya
tag

nekem biztos nem rak semmit a gépemre ha erre céloztál.
Origi elő van rendelve:)
csak érdekesség képen írtam:D

(#5656) Archanon válasza Darth_Revan (#5624) üzenetére


Archanon
őstag

És ha mindezt 22500 Ft-os áron meg lehet venni [#5616], akkor meg pláne megéri. Mivel úgyis még legalább fél év, mire megveszem StarCraft II-t, és tervben állt az első rész megvétele is, ez így mindenképp sokkal jobb befektetés lenne. Bár nekem hiányozna a papírtok. :(

Na sebaj, 6 hónap az még messze van, addigra talán jóárasítják. Meg hát értelemszerűen a CE változat ára is csökkenni fog, nem? :DDD
____

Mellesleg nekem a Star Craft grafikájával smemi gondom, mai napig élvezem, 12 éves RTS-ként szuper jól néz ki. Annak meg aki nem játszott első résszel, és úgy akarja megvenni a másodikat, és játszani is akar vele, azt üzenem, hogy: nem elég utána olvasni. Nem jön át. :P [szvsz]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5657) h.adam.92 válasza Archanon (#5656) üzenetére


h.adam.92
őstag

de a CE nem limitált kiadású?
szal értelemszerűbb most megvenni mert később már nem kapsz, vagy csak "használtat".

(#5658) front3r


front3r
őstag

Lesznek vendégkártyák a sima változatban is: A doboz tartalma.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5659) h.adam.92 válasza front3r (#5658) üzenetére


h.adam.92
őstag

elég teccetős, azthittem egy műanyag dobozt kapunk, amiben van egy papírfecni meg a lemez, de ez sokkal jobb. :K :C

(#5660) sith7 válasza front3r (#5658) üzenetére


sith7
nagyúr

Mire jó ez a vendégkártya ? :F

(#5661) Alg


Alg
veterán

[link]

Battlecruiser, Mothership, Nuke, és mass fortress egy meccsen :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5662) föccer válasza h.adam.92 (#5659) üzenetére


föccer
nagyúr

Kapunk egy műanyag dobozt, néhány papírfecnit, meg a lemezt :)

Egyébként jól látom, hogy a CE-ben nincs benne az a kihajtogatható kép, ami ide linkelve is lett?

Most nézem, hogy ez a kihajtogatható kép valójában a papírdobozkának a hátuljára van kassírozva? A szemét blizz, így az igazán elvetemült fanoknál eléri, hogy mind a kettőt megvegye :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5663) FefeeX válasza Sonja (#5648) üzenetére


FefeeX
veterán

Mi a fene ez a full single game + 1 year? Aki teljes áron veszi annak ugye ingyenes lesz a bnet? Csak mert ellenkező esetben ez lesz az utolsó húzásuk nálam...

sith7: gondolom, mint a wow esetében, 10 nap only-multi meghívó...

föccer: azért valóban elég tahó a Blizz, hogy ilyen gagyi műanyag tokost rak a CE-be, mikor a WoW esetében az általam látott képek alapján bele tudta tenni a szép papírtokost... Többszörös lehúzás... Ha arra gondolok, melyiket fogom többet látni (remélem telepítés után nem kell lemez :P ) - de kellenek a CE extrák... :) Pedig a kis doboz jobb mint a műanyag...

[ Szerkesztve ]

(#5664) FefeeX válasza sith7 (#5616) üzenetére


FefeeX
veterán

Itt a szállítás futárral megy, és egész napos időszakra kell címet adni, vagy órára is meg lehet beszélni? Asszem ez a legolcsóbb hely egyelőre, ha minden okés innen, akkor rendelem is majd... (amúgy az a 11900 most épp 12900...)

(#5665) sith7 válasza FefeeX (#5664) üzenetére


sith7
nagyúr

A gyerekeim életére esküszöm, amikor belinkeltem, még 11900 volt ... :F :K
Nem tudom a gyakorlatban hogyan működik, még nem rendeltem innen semmit

Hát csak nem lesz fizetős !!! :Y

(#5666) Peat;) válasza kovsol (#5642) üzenetére


Peat;)
veterán

Lehet velem van baj, de a legfőbb változást maga a grafika jelenti single player szempontból(engem ez érdekelne leginkább, béta multi valahogy nem kötött le) az SC1 és SC2 között. A játékmenet, sok egység nagyon hasonló, akkor nem értem mi ez a grafika ellenes szöveg, hiszen ott látható a legnagyobb változás. Szerintem egyébként nincs baj a grafikával, blizzardtól ez kifejezetten szépnek számít ha a múltat nézzük. Talán a warcraft3 volt még a maga idejében az a játék, ami a vetélytársakat ilyen szempontból is megszorongatta.

(#5667) FefeeX válasza sith7 (#5665) üzenetére


FefeeX
veterán

Bár nem sokkal hamarabb írtad, de azért sejtettem, hogy így volt, vannak oldalak, ahol másodpercenként változik az ár :) (pl repjegy vásárlással is jártam már így)

(#5668) kovsol válasza Peat;) (#5666) üzenetére


kovsol
titán

szerintem is szép a grafika, nem is nekem volt vele gondom, de azért van nála szebb is, de ez legalább még egy közepesen erős laptopon is elmegy

May the Force be with you!

(#5669) Alg válasza sith7 (#5665) üzenetére


Alg
veterán

Akárhányszor előjön ez az orosz 1 éves cucc, mindig kiakad valaki, hogy nem lesz-e fizetős nálunk is ;]

Nem, nem lesz :N

FefeeX: százszor előjött már mindenféle fansite-on, Blizz fórumon, mindenhol: Nem lesz fizetős a "standard" verzió, egy pár régió kivételével (ott viszont világosan odaírják, mennyi Bnetet kapsz a pénzedért)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5670) FefeeX válasza Alg (#5669) üzenetére


FefeeX
veterán

nem csak orosz, és elég érdekes... És akármi lehet, sokszor mondták már hogy a Blizzard ilyet nem csinál...

(#5671) föccer


föccer
nagyúr

No, ha még nem láttátok volna, akkor mindenképpen nézzétek meg ezt a videót....

Nagggyon fincsi :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5672) föccer válasza sith7 (#5665) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem kell itt esküdözni, mindannyian emlékszünk, hogy annyi volt :)

Nekem volt egy ilyen érzésem, hogy valami nem 100% kóser ott, ha ilyen olcsóért rakták fel. Tovább megyek a gondolattal, lehet 27.-én felmegy 13.500-re... :(

Ebből a szempontbl jobban bízom az 576-ban, vagy CDGben

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5673) sith7 válasza FefeeX (#5667) üzenetére


sith7
nagyúr

Széjjelkürtöltem a munkahelyemen is ... hogy csak ennyi ... lehet meghallották :DDD

Alg: ok :R

(#5674) h.adam.92 válasza föccer (#5671) üzenetére


h.adam.92
őstag

(#5661) Alg linkelte pár nanosecundummal ezelőtt, ettől függetlenül tényleg egy izgalmas menet :DD :C

(#5675) föccer válasza h.adam.92 (#5674) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

Erről lemaradtam :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5676) Archanon válasza h.adam.92 (#5657) üzenetére


Archanon
őstag

Hát nagyon szomorú lennék, ha nem lehetne később is kapni... használtan meg... eh, ki az aki elad CE StarCraftot? Az nagy bűnt követne el.:DDD

#5662: Nekem megfordult a fejemben, hogy meg kéne venni mindkettőt... ;] de a zsebem nem engedi.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5677) h.adam.92 válasza föccer (#5675) üzenetére


h.adam.92
őstag

np :)

(#5676)Archanon: nekem sajna csak a simára telik, de inkább az extra thor kinézet zaklat :DDD biztos vmi fájlcserével meg lehet oldani(remélem :DDD )

(#5678) Darth_Revan válasza h.adam.92 (#5677) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szinte 100%, hogy meglehet majd. Az másik kérdés, hogy megér-e neked egy végleges BNet bannt :D

(#5679) föccer válasza h.adam.92 (#5677) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha van egy kis esze a Bliznek, akkor a b.netes acc-on keresztül lehet majd megkapni... :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5680) h.adam.92 válasza Darth_Revan (#5678) üzenetére


h.adam.92
őstag

ezért ban? egy skin csere miatt? nanemár, más játékokban is gond nélkül lehet skint cserélni és nem bűntetik, nehogymár ezek megcsinálják :DDD

#(5679)föccer: de elvileg minden egységnek van vmi fájl-ja a gépeden és ha megvan a thor akkor csak fogni kell egy CE-s thort és másolás beillesztés(gondolom én)
ezt a bn-en keresztül dolgot hogy érted?

#(5681)Archanon: lehet h maradni kéne a régi thornél, végülis csak szárnyasították az eredetit meg más kinézetű ágyúja van azt csá :DDD
mellesleg sztem is sok muvi lesz benne, remélem h minden küldi után lesz egy :DD
csak ne láttam volna ezt a sok előzetest jutubon :( :)

[ Szerkesztve ]

(#5681) Archanon válasza h.adam.92 (#5677) üzenetére


Archanon
őstag

Unique és "Sima" Thor... Én megelégszek az alap verzióval, csak legyen meg a játék... Igazából a történet, a sok cinematic miatt [mert tuti sok van:)] vagyok megkattanva, Battle.net az másodlagos szempont. [bár ennyi erővel le is warezolhatnám] De még videokártyára is szert kell tennem, így ez odébb van még... = no CE. :(

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5682) föccer


föccer
nagyúr

3:00:03:32

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5683) Alg válasza Archanon (#5681) üzenetére


Alg
veterán

Én meg úgyis zerggel játszom, szóval a Thor irreleváns :P

Szerintem volt kétféle tervük, és nem tudták melyiket tegyék bele -> az egyikből csináltak CE tartalmat

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5684) h.adam.92 válasza Alg (#5683) üzenetére


h.adam.92
őstag

nefélj!
a kövi pakk ugyis a zerg lesz és tuti h jön hozzá az uniqe ultralisk :DD

(#5685) Darth_Revan válasza h.adam.92 (#5680) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"ezért ban? egy skin csere miatt?"
Igen. Mivel ehez módosítanod kell fájlt, amit az EULA tílt.

(#5686) FefeeX válasza h.adam.92 (#5684) üzenetére


FefeeX
veterán

Vagy unique drone :)
Én meg protoss-szal játszom, jöhet a unique Mothership :P

(#5687) FefeeX válasza Darth_Revan (#5685) üzenetére


FefeeX
veterán

Nemtom, ha fájlt módosít (mondjuk felülírja az új Thor file-lal a régit), azt csak ő látja, a saját gépén, elvileg, azért nem járhat ban szerintem. Multihoz meg nem lenne elég egy kopipészt, ott keményen bele kéne nyúlni, amit meg szerintem nehéz lesz kivitelezni, és ezért valóban ban jár...

(#5688) föccer válasza h.adam.92 (#5684) üzenetére


föccer
nagyúr

Inkább valami level2 egységet kellene "széppé" tenni. Az ultraliskre nagyon ritkán jutok fel :)

pool->lair->infestion pit->hive-> ultralisk caven -> ultralisk

Szemben a barack->factory->core->thore-ral... :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5689) h.adam.92 válasza föccer (#5688) üzenetére


h.adam.92
őstag

olyat is csiripeltek a madarak, hogy minden kieggel új 1ségek is jönnek, na még azokra leszek kíváncsi.
Ja és, hogy egyes letiltott egységek a kampányban visszaköszönhetnek :)
végülis jutubon van olyan vidi a kampányból, ahol van goliath és protoss scout is, de nemtudom, hogy az a vidi hány éves :(

(#5690) Darth_Revan válasza FefeeX (#5687) üzenetére


Darth_Revan
veterán

World of Warcraft-ból hoznék példát: UI-t engedett módosítani, azonban skin/model-t TILOS! Miért? Mert Blizzard azt mondta és kész. Még akkor is ha csak Te látod, könnyen lehet exploit-ra használni, pl WSG-ben 10x növelnéd a zászlót, sokkal könnyebb lenne megtalálni aki éppen viszi.

Azt hiszem az ok ami kiütötte ezzel kapcsolatban Blizznél a biztosítékot az az volt, hogy néhányan úgy exploitolták WSG-t, hogy a zászló modelljét kicserélték Ragnarosra vagy Onyxiára és akkora hitboxot adtak neki, hogy be se kellett menniük az épületbe, hogy letekerjék. :U

Ha pár percet rászánnék, biztos jutna eszembe pár exploit lehetőség custom SC2 modelekkel.

u.i.: hopp eszembe is jutott 1, kicserélni a kövek modelljét pl egy SCV-re...ellenfeled kőnek látja, de te az egységeiddel simán elmész "mellette", amit az ellenfeled csak annyinak látna, hogy átmész a köveken... :U

[ Szerkesztve ]

(#5691) Archanon válasza h.adam.92 (#5689) üzenetére


Archanon
őstag

Én is találtam régebbi screenshotokat [még nem ennyire ütős shader effectekkel], és bizony volt ott sima dropship [legalábbis nem láttam rajta madivac jelet], Vulture-t is találtam, zerg Guardian-s... Goliathot, meg scoutot még nem láttam, érdemes lenne megnézni... Viszont medic [!] volt egy kampányvideóban! :) Mindenesetre szerintem itt a multi bétából elég sokat nem láthattunk. Én még azt is el tudom képzelni, hogy a későbbiekben majd egy-egy új patchként csalogatónak bnet-re is felraknak egy két régi egységet, meg fejlesztéseket... [pl bunkerre külső löveg...]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5692) h.adam.92 válasza Archanon (#5691) üzenetére


h.adam.92
őstag

erre a vidire gondoltam [link]

az már végleges h medic lesz a kampányban ;)
a bunker löveg meg fejlesztésként megvásárolható majd a campaing során :D

(#5693) Archanon válasza h.adam.92 (#5692) üzenetére


Archanon
őstag

Ehhe... és ezt én még nem láttam. Mostanáig. Jóféle lesz ez, jóféle... :DDD Szerintem ahogy medic is, goliath és scout is simán lehet benne... Bár zerg és protoss egységek nyilván csak a következő 2 kampánnyal lesznek majd elérhetőek, addig is be kell érnünk Bnettel. :P

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5694) sith7 válasza Archanon (#5693) üzenetére


sith7
nagyúr

Persze, különben ki venné meg azokat is

(#5696) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

[link]
!!!!!!!!!!!
és még sok újítás van az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#5697) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Biztos sokan láttátok már ezt, hogy a normal kiadás is (hasonlóan a normal WoW kiadáshoz) elég szép lesz...azonban sajnos nálunk Hungarikumban csalódni fognak, azok akik ilyenre számítanak...idézet SC2 egyik kommentelőjétől:

"Sajna a HU változat nem ilyen szép, se papir tok, se más csiri-viri. És nincs benne szines kézikönyv se csak fekete-fehér. Viszont magyarul tartalmazza az előző részek történéseit, ad egy rövid áttekintést azoknak aki esetleg a storyról lemaradtak.
Szóval amit a fenti képeken láttok, az nem az amit kapni fogtok a boltokban"

(#5698) Alg válasza Darth_Revan (#5697) üzenetére


Alg
veterán

Amíg az állítását nem erősíti meg a kolléga valahogy, addig én csak egy random trollnak tekintem és nem hiszek neki... kedden kiderül.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5699) Darth_Revan válasza Alg (#5698) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem értem mi célja lenne azzal, ha ilyet hazudik :U

(#5700) kopaszqtya válasza Darth_Revan (#5697) üzenetére


kopaszqtya
tag

És ezt ő honnan szedte?Mert így találomra én is beírhatok akármit:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.