Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) iSonic válasza killerjohn (#19000) üzenetére


iSonic
addikt

hát sajnos ez az SC2...

(#19002) killerjohn válasza iSonic (#19001) üzenetére


killerjohn
addikt

oxox-ban és a nagynehezen megszervezett team 2v2-kben van minden reményem ;)

(#19003) iSonic válasza killerjohn (#19002) üzenetére


iSonic
addikt

hát akkor húzzatok bele :)

(#19004) sith7 válasza Alg (#18999) üzenetére


sith7
nagyúr

lehet ... :F

(#19005) killerjohn válasza iSonic (#19003) üzenetére


killerjohn
addikt

tudod: mindig, minden az asszonyokon múlik. többek között ez is ;)

(#19006) kovsol válasza killerjohn (#19005) üzenetére


kovsol
titán

nevetséges amúgy, mind a kettőtöket leszabályoz az asszony, még ha a gyerek miatt nem játszanál, mert azzal foglalkozol, oxox is cenzúrának hívja az asszonyt ez is már jelent valamit azért
gondolom az asszony nézi a TV -t, vagy hallgat zenét, barátnőzik stb, meg kell mondani neki, "most nézem a tv -t miközben barátokkal játszok és szól a zenei s közben, szóval ez egy all in szórakozás" :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19007) kovsol válasza kovsol (#19006) üzenetére


kovsol
titán

persze nem azt mondom, munka után csak játszás legyen, de pár mérkőzést se engedélyeznek :B na de mind1 nem az én dolgom

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19008) sith7 válasza kovsol (#19007) üzenetére


sith7
nagyúr

Majd megtudod ... :DD

(#19009) killerjohn válasza kovsol (#19006) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem mondtam hogy engedélyre van szükségem, csak ironizáltam. Egyelőre nálunk a feleségem szokta összeszervezni a szomszédban a LAN partykat. Aztán gondold már át, hogy két gyerek mellett hol van neki ideje zenét hallgatni meg barátnőzni. TV-nk meg nincs, sorozatfüggők vagyunk, és a nap végén azt a 2 órát amit együtt tudunk tölteni, elég nagy szenyaság starcraft-al tölteni :) VISZONT itthon dolgozom, akkor játszom amikor csak akarok, de most itt van az építkezés, és azért "múlik az asszonyon" hogy mikor tudok este játszani, mert ha azt mondja, hogy MOST van fél órája rám, akkor MOST quit a starcraft-ból és MOST kell az vele lenni. Én csak oxox után hívtam poénból cenzúrának a feleségemet, de szerintem ő sem komolyan gondolja ;) Az már rég rossz ha egy házassában az egyik fél nem tehet meg valamit. Olyankor már az esküvőre sem kell elmenni imo. Azonban az alapvető igényeket két gyerek és építkezés mellett szinte lehetetlen kielégíteni, pláne ha közben bemondanám, hogy "bocs, most játszom, go back szoptatni". Mekkora király csávó lennék már, nem?

(#19010) rt06 válasza kovsol (#19006) üzenetére


rt06
veterán

nem ismered a ferfiember fejlodesenek szakaszait?
erszenyes emlos -> gyurusfereg -> papucsallatka

p.s.: ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19011) oxox válasza kovsol (#19006) üzenetére


oxox
addikt

jaja majd rajossz :) ....de nem is baj, ha valaki nem hagy 10 orat ulni a gep elott :)
megvannak az eszkozeik :D ...gyerek nalunk meg nincs (sajnos), de az meg még szukebbe teszi a jatszasi keresztmetszetet

(#19002) killerjohn mar varom a mai partykat!...a furdeteses idoszakodra tervezem a pizzarendelest ill burkolast :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19012) oxox válasza rt06 (#19010) üzenetére


oxox
addikt

a nyilak pont forditva ismerem....papucsallatkabol => gyurusfereg...de az utolsot nem hallottam (ersznyest :) ) :D

(#19009) killerjohn -jaja csak viccesen hivom igy....igazsag szerint a komolytalansagom szereti bennem talan a legjobban...amugy oldalbordanak is hivom /wiw-en is igy van megnevezve :) / Nalunk is ugy mukodik mint nalatok (ezt erzem normalisnak), csak gyerek nelkul (sajnos)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19013) rt06 válasza oxox (#19012) üzenetére


rt06
veterán

ugye eloszor, mikor meg szabad es jomodu, akkor erszenyes emlos (erszeny = penztarca), abbol lesz gyurusfereg (meggyuruzik, mikor megnosul), majd vegul papucsallatka (mikor az asszony kezdi el hordani a nadragot) ;p

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19014) oxox válasza rt06 (#19013) üzenetére


oxox
addikt

ezen nem veszunk ossze... :)
de forditva sem rossz...marcsak az evolucio miatt

papucsallatka - majd meggyuruznek -es vegul erszenyed/gyereked/ lesz :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19015) sith7


sith7
nagyúr

Ez nem papucs, vagy nem papucs dolog, hanem őket is meg kell érteni

Ha van gyerek, akkor nagyobb részt, főleg ha otthon van vele, akkor ő küzd vele, mire hazaérsz, örül, ha valaki kicsit átveszi tőle őket, hogy tudjon fújni egyet ...
ha nincs, akkor dolgozik ő is -jó esetben - , és mindkét esetben tegyük fel 5 - ig dolgozol., hazamész, hello , szia, mi a helyzet, közben eszel valamit, és 1/2 6 - tól 24.00 - ig a hátadat nézi ... :U

Ezt max. 1 nap lehet megcsinálni egy jobb érzésű nővel ... egy jobb érzésű embernek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19016) föccer válasza sith7 (#19015) üzenetére


föccer
nagyúr

Esetleg valaki ráérne egy kis játékra?

Akár coop, akár custom, team ladder.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19017) föccer


föccer
nagyúr

Az előbb RT-ben coopoztam insane ellen. A társam fixen Z-vel. Na, bondoltam ebből sem fog túl sok jó kisülni. Félelmem be is igazolódott. 1 base roach-ra ment a gyerek, miközben nekem rommá verik a cannon falamat. Amire odaért, az ellen ( PP ) tonnányi Zealot-tal, meg 6 immortállal várta a 10 roachot. :) Gondolom csodálkozott, hogy miért léptem ki )

üdv, föccer

mod: egyébként a gomtv online...

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19018) sith7 válasza föccer (#19016) üzenetére


sith7
nagyúr

Miért ? .... már este 21:00 van ? .... :F :O

szabin vagy ? :))

(#19019) föccer válasza sith7 (#19018) üzenetére


föccer
nagyúr

Inkább csak nem mentem be dolgozni :)

Egyébként NaDa mérkőzik éppen July-val. Azért mókás nézni, hogy a Z 8 bázison van kint, a T 3-on. A Z a T seregének heavy counterjével támad, és a T 22 perce kitart :) Stimpack powa :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19020) sith7 válasza föccer (#19019) üzenetére


sith7
nagyúr

Aki megteheti .... :))

És akkor a P az OP, mi ? :DDD

(#19021) föccer válasza sith7 (#19020) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyértelmű :)

Azért azt el kell ismerni, hogy a Z nagyon szép marin mikrót nyomott, de akkor is...

Egyébkéknt 2-0ra nyert a Z. Ling banneling roach push a 12. percben :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19022) föccer


föccer
nagyúr

Ha jól értem, akkor WhiteRa vs San következik :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19023) iSonic


iSonic
addikt

WhiteRa iszonyat jól játszik :)

(#19024) föccer válasza föccer (#19022) üzenetére


föccer
nagyúr

Folyamatosan spoilerezek, vigyázat.

WhiteRe milyen hatalmas mikróval védekezte ki ezt a 4 wargpgate push-t. Hihetetlen. Azt is, hogy milyen vicces ez a warpolás :)

üdv, föccer

mod: isonic: :K Megérdemelte volna a győzelmet, de a 2 void eldöntötte a csatát _san javára. Szép játék volt.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19025) föccer válasza föccer (#19024) üzenetére


föccer
nagyúr

_san győzött, de azért WhiteRa azért beleszúrt még egyet a cseten ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19026) iSonic válasza föccer (#19025) üzenetére


iSonic
addikt

hát igaza is volt.. :)

(#19027) iSonic


iSonic
addikt

Stream Online

(#19028) föccer válasza iSonic (#19026) üzenetére


föccer
nagyúr

Dimaga vs NesTea. :U

iSonic: ha nem haragszol, akkor maradok a gsl-nél :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19029) sith7 válasza föccer (#19021) üzenetére


sith7
nagyúr

a Z nagyon szép marin mikrót nyomott

:F :F :F

(#19030) föccer válasza sith7 (#19029) üzenetére


föccer
nagyúr

Ehh, elírtam. Természetesen a T nyomta a szép marin mikrót, bár elképzelhető, hogy egy Z is lehoz egy tonnányi stimpes marint :D

üdv, föccer

mod: ez nagyon csúnya volt Dimagatól :( Remélem benyalja, bár összességében neki szurkolok..

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19031) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ez mekkora volt :DD Először kapott ki Nestea ZvZbe. :C

(#19032) killerjohn válasza LinogeOW (#19031) üzenetére


killerjohn
addikt

WOOOOO

(#19033) föccer


föccer
nagyúr

Ha elég speedlinget hoz le, akkor megnyerheti a 3. meccset Dimaga.

Úgy nézem, hogy mass lingre megy rá. Nem is nagyon hoz dronokat. Ezt be fogja húzni. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19034) föccer válasza föccer (#19033) üzenetére


föccer
nagyúr

:C

gg

Szóval lehet, hogy már nem NesTea a legjobb Z játékos? Vagy csak szerencséje volt?

Szerintem NesTea a második meccset csúnyán beszívta, hogy nem derített időben. Lehet ott ment el ez a BO3...

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19035) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

GG Dimaga :R

(#19036) killerjohn válasza LinogeOW (#19035) üzenetére


killerjohn
addikt

azta ez mekkora volt :D

(#19037) sith7 válasza föccer (#19030) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#19038) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Na Season 2 első meccse pont ZvP, a legszarabb felállásom, de elég laza volt. Vissza Diamondba, lehet megint pontot gyűjteni. :))

(#19039) sith7 válasza LinogeOW (#19038) üzenetére


sith7
nagyúr

ugyanoda rakott vissza, ahol a reset előtt voltál ?
helyezésre gondolok ... tehát voltál mondjuk diamond 25, és most is az lettél ?

(#19040) oxox válasza LinogeOW (#19038) üzenetére


oxox
addikt

es mivan ha 4v4 randomban gyik tarsakat kapok...visszadob gyemantbol bronzba????

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19041) rt06 válasza oxox (#19040) üzenetére


rt06
veterán

erosen ketlem
valoszinuleg ez csak arra valo, hogy a rendszer tudja, aktiv vagy, s teged be kell sorolni, majd besorol a korabbi eredmenyeid alapjan (szoval valoszinuleg oda tesz, ahol eddig is voltal, hacsak nem voltal nagyon valamelyik szelen, mert akkor megeshet, hogy egy ligaval feljebb/lejjebb)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19042) h.adam.92 válasza oxox (#19040) üzenetére


h.adam.92
őstag

ez nagyon érdekes ám:)

tolok 1v1 placementet. mondom nehogymár megint platinába kerüljek, inkább lejjebb, hogy megtanuljak normálisan játszani és úgy jussak fel, ne makkból, mint a legelejénj, mikor az 5 placement meccsemből 3x olyan ellenfelet kaptam akik először játszottak a játékkal...

szal most elkezdtem az 1db placementet, belépek, írom "hy" aztán pedig "gg:DDDDDD" és leléptem. hátha esetleg goldba vagy silverbe rak...

erre betesz 5 másodperc játék után dc-vel platinába xD

ezt add össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19043) Eagl3 válasza h.adam.92 (#19042) üzenetére


Eagl3
veterán

nem lehet lejjebb kerülni sztem.

(#19044) kovsol válasza sith7 (#19039) üzenetére


kovsol
titán

miért lenne most diamond 25 megint ? :F 0 pontja van mindenkinek ilyenkor mi alapján legyen a ranksor még? épp az volt a lényege, megint tiszta lappal induljon megint mindenki

[link] View -ra kattintva megnézhetőek a mérkőzések, most értem haza, szerintem nézek valamit most belőlük

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19045) kovsol válasza oxox (#19040) üzenetére


kovsol
titán

ez az egy placment csak formalitás, ha az elmúlt egy hétben mikor nem eshettél vissza nem rontottál annyit, hogy amúgy is vissza dobott volna esélye nulla, hogy most vissza fog dobni akkor is max eggyel lejjebb nem pedig bronzba

May the Force be with you!

(#19046) iSonic


iSonic
addikt

Stream Online

(#19047) _OldBoy_ válasza kovsol (#19045) üzenetére


_OldBoy_
tag

Ahogy rt06 is írja a placement célja egyedül annyi, hogy kiszűrjék az inaktív játékosokat.

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19048) oxox válasza h.adam.92 (#19042) üzenetére


oxox
addikt

lol....akkor sok értelme van....inkább lett volna lassabb a bonuspool termelése.....

én is lejátszottam (szerintem engem meg feljebb kellett volna sorolnia...egyrészt mert elég jól megy mostanság az 1v1, másrészt nagyon szépen játszottam :))

PvZ (zergtől félek a legkevésbé) ....scoutoltam szépen láttam, hogy ling+banling....egy probe-ot feláldoztam....mert ott szoktam besz.pni, hogy csak akkor veszem észre a támadást mikor késő van...tehét lent a feljáromtól kicsit előrébb raktam, hogy lássam mikor jönnek...egy második-harmadik támadás ugyan beszivárgott, de ff-el zártam a nagyját...onnan meg már nem volt esélye...készült a colo, volt 3-4 sentry, 4-5 zea néhány stalker, egy imo... ki is lépett, ahogy visszatámadtam.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19049) h.adam.92 válasza oxox (#19048) üzenetére


h.adam.92
őstag

én játszottam 4-et...

win, lose, error reporter, error reporter és itt eltört a mécses...

(#19050) Alg válasza föccer (#19034) üzenetére


Alg
veterán

Szóval lehet, hogy már nem NesTea a legjobb Z játékos?

Dimaga ZvZ-je nagyon erős, talán a legerősebb jelenleg a világon...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.