Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41861) BinLaden


BinLaden
tag

Halihóóóó!

játszik itt még rajtam kívül valaki a broodwarral?????

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#41863) föccer válasza BinLaden (#41861) üzenetére


föccer
nagyúr

A topikja elég kihalt. szerintem global szinten is elég sokan átáltak sc2-re. Még a progamingben vannak benne inkább, de szépen lassan szivárognak át onnan is sc2-be.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41865) BinLaden válasza föccer (#41863) üzenetére


BinLaden
tag

Hi!!

láttam a topikot, hát igen sajnos már nagyon rég írtak oda
ezért bátorkodtam ide írni
tavaly vettem meg 1900 ft-ért, hát azóta nem sok sikerélmény ért :(
iccupon szoktam játszani protossal, de álltalában mindíg elvernek, ezek a a perui amigók :D
egyszerűen nem tudom fogni a tankokat föleg siege módban
a zergnél meg sokan vannak
120-as apmmel semmire sem megyek, ennél gyorsabban nem tudok játszani
láttam már 400 körülit is, az mit csinál, 8 keze van??

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#41867) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Topik takarítva.

Tudtok kultúráltan is fórumozni (beleértve a balance témát), szóval semmi szükség flamere.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41868) sikalisk válasza BinLaden (#41865) üzenetére


sikalisk
tag

SC1-ben pvt elég izzadós volt, általában csak exp előny kiküzdésével lehetett nyerni, néha bejött a dugi carierre váltás a meccs közepén:). Dropshipen érdemes be ejteni a tankok közé a zeát, ha bontod a mine tank vonalat:), és húzd szét az egységeket:).

univerzum < emberi hülyeség

(#41869) föccer válasza BinLaden (#41865) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, ha most kezdtél el ismerkedni a játékkal, akkor ne csodálkozz, ha folyton elpicsáznak. Az elmúlt ~15 évben igencsak kigyakorolták a játékosok a különböző fajokban és térképekben lévő lehetőségeket. A BW-vel már csak az igazán fanatikusok játszanak, akik bizony hamar elpicsáznak egy kezdőt. Gyere át SC2-re. Itt még bőven akad kezdő játékos, itt még lehet sikerélményed bőven :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41870) oxox


oxox
addikt

ma volt két említést érő meccsem
az egyik 1v1 unranked gyémánt terran....droppolt orrba szájba, egyszerre több helyre is...34perces meccs lett, és végül mattoltam (pedig volt jópár hibám...pl. előre küldtem a csapatom, erre nem össze-vissza mentek, és persze belefutottam a csapatába)...dt-vel kapott egy nagyot ő is, de felállt aztán kergetőztünk, végül a ghost nélküliség eldöntötte..

A másik meccs Alyrral volt egy 3v3, igazi fun game lett, bár ha tovább fejlesszük szerintem nagyon ütős...tegnap láttam egy videot stephano-tól (nektek a neve biztos többet mond mint nekem, láttam már néhány videóját, láttam hogy igen agresszív és kreatív a zerg játéka...és tuti buktából is feláll)...lényeg a lényeg 1base zerg taktik, early sh előreküldött queenel, karmokkal-köpködökkel, overlord adja a creep alapot......Aly is sh-ra ment...két terran hiába falazott olvadtak a savban :DDD , esélytelenek voltak :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41871) AlyArkhon válasza oxox (#41870) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Nagyon várom már a folytatást :DDD igyekezzél dolgozd ki magad hamar ... aztán toljuk tovább .. . :R Nem beszéltük meg előre mit csinálunk , annyit írt Oxox amikor elundult game " most kipróbálok valamit " , nah mondom akkor jól van tolok valami funt en is. Nem is figyeltem hogy mit muvel a térkép másik végén , hanem amikor kijött az első két sh m akkor pointol a térképen és látom hogy ő is sh ra ment csak egy baseről , es hogy már be crawlerezte az ellen bazisa elotti területet .. Ah mondom ez lol :DD Nekem mar upgradek is voltak ugyhogy tényleg olvadtak az enemyk :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41872) oxox válasza AlyArkhon (#41871) üzenetére


oxox
addikt

marcsak azert is durva ez a build, mert ha az ember lehoz meg 1-2 hydrat akkor meg a Zrinyi fele kirohanast is fogni lehet :K 6-tol otthon vagyok...asszon 9-ig melozik :C

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41873) sh4d0w válasza AlyArkhon (#41871) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt megnéznénk replay-ben is :)

https://www.coreinfinity.tech

(#41874) Eyesis


Eyesis
őstag

annyira nehéz random 2v2-zni, ma reggel olyan béna csapattarsakat kaptam, hogy majdnem elsírtam magam :) Ráadásul ilyenkor jól összeszokott párosokat kapunk ellenfélnek is...
Nem értem, hogy miért dob össze random csapatot nem random csapattal amúgy...
Nem fair...

nem tolunk egy ultimate ph 1v1 versenypartit? :)
ilyen inner war szeruen... csinálhatnánk egy rangsort a fórum tagok között :)

mondjuk liga szerint sorba raknám, aztán minden héten ki lehet hívni fölötted lévőket, de ha kikaptál, akkor azon a héten már nem hívhatsz ki mást. Ha kihívtak és úgy kaptál ki, akkor még igen.
Aztán ha a kihívó nyer, akkor helyet cserél a két ember a listában...
mit szóltok?

Aztán mondjuk 2-3 hónap múlva tolnánk egy top és egy bottom versenyt :)

Eyesis

(#41875) oxox válasza Eyesis (#41874) üzenetére


oxox
addikt

tehat az elmeletnel maradva....bbq-t kihivom aki elottem van mondjuk elso...gusztustalan cannon rushal elverem, mert nem szamit ra, vagy valami, es akkor en leszek az elso...es soha tobbet nem fogok raerni ;] :P

en hatig meloban vagyok utana tudom feltolteni...aranyligasok ellen ment kb.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41876) Eyesis válasza oxox (#41875) üzenetére


Eyesis
őstag

jó hát fel lehet mindenre készülni csak az több adminisztráció...
szóval BO3 alap szerintem...
es ha valaki nem er ra egy heten akkor egyel lejjebb csuszik, vagy ilyesmi...

Eyesis

(#41877) AlyArkhon válasza Eyesis (#41874) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Nem rossz ötlet amúgy .. :D Mikor kezdjük ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41878) Eyesis válasza AlyArkhon (#41877) üzenetére


Eyesis
őstag

akár most is :)

Eyesis

(#41879) Eyesis válasza Eyesis (#41878) üzenetére


Eyesis
őstag

rangsor

persze ehhez nem ártana ha midnenki letolná az 1v1 ranking meccseit,
akik szeretnének reszt venni felkerüljenek, és akik nem szeretnének reszt venni lekerüljenek :)

Eyesis

(#41880) Alg válasza Eyesis (#41879) üzenetére


Alg
veterán

Ejj, megint el kell kezdenem játszani, oxox-tól f*sok, fölöttem meg te vagy :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#41881) föccer válasza Eyesis (#41874) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem én skippelem ezt a scenariot. Nem szeretek ismerősök ellen játszani. Meg úgy elgyáltalán nem szeretem a tétmeccseket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41882) netpeti98 válasza Eyesis (#41879) üzenetére


netpeti98
addikt

Jelentkeznék én is. netpetiHU.269 és silveres vagyok.

Üdv netpeti98

(#41883) oxox válasza Alg (#41880) üzenetére


oxox
addikt

Ha nem zergel jossz akkor talan aggodhatsz, zergkent nincs felnivalod....ill. azért sincs félnivalod mert inkabb kihivok egy dia terrant/tosst mint egy platina zerget :)) :DD
amugy nem vagyok nagy 1v1 jatekos, es mint irtam izgulos vagyok....ismeros ellen ez meg hatvanyozott lenne, de nem zarkozok el elole. valami szabalyok, tiltas? vagy lehet "gusztustalankodni"?

jahh es nalam a teamgame pioritast elvez, tehat ha csapatjatek van, akkor az 1v1 tolodik!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41884) Eyesis válasza föccer (#41881) üzenetére


Eyesis
őstag

nem kell úgy felfogni, nincs valódi tétje, pont azért akartam, hogy legyen funolós 1v1 custom is, ne csak a sok v sok :) legtöbbünk nem annyira 1v1 ladderezik :)

Eyesis

(#41885) szilva01 válasza Eyesis (#41879) üzenetére


szilva01
őstag

Kihagytal a harmatgyenge arany kategoriabol.

(#41886) Eyesis válasza szilva01 (#41885) üzenetére


Eyesis
őstag

nem vagy benne a #1 kommentben :(
írd meg a többi infót és kitöltöm :)

Eyesis

(#41887) sikalisk


sikalisk
tag

BBQ miért hiányzik a listából?:)

univerzum < emberi hülyeség

(#41888) rt06 válasza sikalisk (#41887) üzenetére


rt06
veterán

a lista onkentes, csak az van rajta, aki elarulta a karakternevet es kodjat, illetve nem is frissult vagy fel eve (ha nem tobb)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#41889) Tuco Ramirez válasza Eyesis (#41874) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én szívesen benne vagyok, bár mostanában inkább WoL-ozni szoktam. :B Viszont nálam továbbra is fennáll a régi probléma, mégpedig hogy csak késő este érek rá játszani, leginkább 10 után, de 9 előtt szinte sosem (addig családi élet van). :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41890) Winner_hun válasza Eyesis (#41879) üzenetére


Winner_hun
félisten

raglista

Egyelőre nekem nem sok időm van játszani, fogalmam sincs hogy hány hete voltam a játékban utoljára. A topikot olvasom, ha van valami majd reagálok.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41891) LinogeOW válasza Eyesis (#41879) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

aktív amikor az utolsó meccsemet nemtudom hány hónapja toltam
kk

(#41892) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új patch láthatáron

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41893) föccer válasza Winner_hun (#41892) üzenetére


föccer
nagyúr

Le is töltötte a kliens. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41894) holydragon válasza Eyesis (#41879) üzenetére


holydragon
csendes tag

rangsor

az ötlet jó, ha épp ráérek még szivesen is csatlakozok :)
a kerdőjel a nevem mellett meg helyesen random, még mindig!

---SC2: holy#164--- ---D3: holy#2141--- ---"Sweet Mother of Mercy"--- ---ASUS/N53JQ-ASUS/904HA-Samsung/SGS4---

(#41895) Ghoosty válasza Eyesis (#41879) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha ez nem jelent többet, mint heti 2-3 meccs, akkor szívesen beszállok én is. De szigorúan csak 21:00 után érek rá.
Random, Gold alja, mert elég inaktív vagyok 1v1-ben.

Föccer, gyere te is. Legalább 1 győzelmed úgyis lesz, mivel ott leszek én is. :)

(#41896) AlyArkhon válasza Winner_hun (#41892) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Egész jó kis patch . Tetszik hogy ki lehet végre zoomolni , :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41897) föccer válasza Ghoosty (#41895) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor ellened majd T-vel jövök, biztos ami biztos ;]

Nem, szerintem kihagyom. Inkább maradok a teamnél. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41898) Eyesis válasza LinogeOW (#41891) üzenetére


Eyesis
őstag

aktívnak azt jelöltem be, akinek van aktuális szezonban 1v1 vagy sok v sok ligája... de ha zavar, átírhatlak inaktívnak is..

javítottam, frissítettem, jöhetnek még a megjegyzések...
6-an már vagyunk, ez már poénos :)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#41899) AlyArkhon válasza Eyesis (#41898) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Engem is le ready-zhetsz ... :D Tolhatjuk ... :D

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41900) Eyesis válasza AlyArkhon (#41899) üzenetére


Eyesis
őstag

pöpec :) király lesz, akkor legyen úgy, hogy mondjuk hétvégén már lehessen kihívni valakit :) aztán megy szépen a maga útján.. mindenki aki ready, igyekezzen megoldani, hogy tudjunk játszani a kihívójával, ha esetleg valaki nagyon problémás itt a fórum :D

Eyesis

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.