Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) wandR válasza Winner_hun (#41400) üzenetére


wandR
csendes tag

Írtam cimbinek, köszönöm!!!

sc2: MeTa#2245

(#41402) BeLucZ


BeLucZ
addikt

erről jut eszembe, nekem is volt egy ilyen password resetes dolgom blizznél, toltak egy emailt hogy resetelték a passwordömet, mert hogy tulzottan is hasonlít a mail cimemre és zárolták, adjak meg uj jelszót, volt a végén egy biztonsági kérdés amire tudtam válaszolni azt akkor engedte, azóta nem volt gond, de nem vágom hogy miért volt ez meg miért pont akkor 1,5 évvel a reg után, nagyon nem örültem neki mert azt a jelszót amit használtam már eléggé megszoktam és vissza se tudtam soha többé azt állítani

(#41403) oxox


oxox
addikt

en mondjuk nem ertem, hogy ha blizz reg, akkor valaki miert nem a sajat nevet adja meg.
bf2-t anno cimbitol kaptam..ergo az origin regjet....es baromira zavar, hogy nem tudok pl. felhasznalo nevet valtoztatni.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41404) zuzu000 válasza oxox (#41403) üzenetére


zuzu000
őstag

nekem is ugyanez van sc2-ben. írtam a blizznek de azt mondták nem tudják megváltoztatni.

The account must remain registered to your brother unfortunately, as he is the individual who set the account up and as we don't recognise or support Account Trading, we wouldn't be able to change the name incase he wishes to reclaim it in the future.

Örökre a 'tesóm' nevén marad.

(#41405) Eyesis válasza zuzu000 (#41404) üzenetére


Eyesis
őstag

jaja mert ugye nem szabad eladni az accountot...
ami valahol jogos, mert nem havidijat fizetsz...

Eyesis

(#41406) Eyesis válasza Winner_hun (#41400) üzenetére


Eyesis
őstag

most kis 2v2? 2-3?

Eyesis

(#41407) wandR


wandR
csendes tag

Egy napba tellett,de sikerült a végére járni! Remélem nem lesz ilyen, de ha mégis akkor segítek akiknek hasonló problémájuk adódna.
Töröltek mindent miután elküldtem csatolmányban 1 fotót rajta a személyi és jogsi, egy másik csatolmányban a reggelt mailcímet, a titkos kérdésre a választ és a cd kulcsomat. néhány perc múlva jött is a mail, hogy katt a linkre és adjam meg az új passw.
Röviden ennyi! na megyek kicsit levezetem a feszültséget :DD
Tanulságos egy nap volt az biztos... :W

sc2: MeTa#2245

(#41408) hajsza válasza wandR (#41407) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ez remek hír. Ha volt WoW vagy Diablo az accountodon, akkor ellenőrizd, hogy megvan-e minden felszerelésed, illetve összegyűjtött vagyonod. Az account tolvajok ugyanis a leggyakrabban ezeknek az ellopására használják fel a megszerzett név-jelszó párosokat.

(#41409) Ghoosty válasza wandR (#41407) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha van okos telefonod, használj authenticator-t. Ha nincs, akkor is be lehet regisztrálni egy telefonszámot és azon keresztűl jön egy kód, és csak úgy lehet jelszót változtatni. (most nem jut eszembe a szolgáltatás neve)

Mind a 2 ingyenes.

(#41410) Alg válasza Ghoosty (#41409) üzenetére


Alg
veterán

Mobile alerts

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#41411) Eyesis


Eyesis
őstag

Winnerhunnal jó kis 2v2-k mentek tegnap este, de félek ez még messze nem master szint :D

Eyesis

(#41412) wandR válasza hajsza (#41408) üzenetére


wandR
csendes tag

nem, nincsen! szerencsére happy endes volt a story :)

Ghoosty: leszedtem az appot, meg is csináltam, most már csak így tudok belépni!

Köszi az infókat és jó hétvégét! :)

sc2: MeTa#2245

(#41413) Winner_hun válasza Eyesis (#41411) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajtokat fogtuk és nyertünk. Mondjuk az elmegy a probe de nem kell scoutolni, várjunk még, úgyis fogva lesz az tetszett:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41414) Eyesis válasza Winner_hun (#41413) üzenetére


Eyesis
őstag

:) Az csak kicsit rossz időzítés volt :)
Kb 10 másodpercel később mentem, mint szerettem volna :)))
Annyit akartam, hogy a pylon már legyen lenn :)

Eyesis

(#41415) oxox


oxox
addikt

a PH! totyik elejen miert nem mutatja az osszesitot, hogy kinek mi a jatekban a neve, kodja stb?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41416) Eyesis válasza oxox (#41415) üzenetére


Eyesis
őstag

háhá ezt Te managelnéd itt? Kb szezononként változik :)
Van akinek a neve is :)

Nekem pl Eyesis.883 (EU diamond terran)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#41417) rt06 válasza oxox (#41415) üzenetére


rt06
veterán

mutatja az (csak kicsit elavult)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#41418) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Kb egy hete megvettem a Starcraft 2-őt battlenet-ről. Játszottam is már vele, minden rendben volt eddig, viszont most checkin for update-nál megáll, nem indul el a játék. Valakinek van ötlete mivel próbálkozhatnék az újratelepítésen kívűl?

(#41419) zuzu000 válasza CsonkaImo (#41418) üzenetére


zuzu000
őstag

Mennyit vártál?

(#41420) jcage


jcage
tag

Nekem nemrég volt egy hasonló. IE10 offline-ban volt és ez elég is volt ahhoz, hogy ne induljon SC2. Visszatesz online és megy minden újra.
Gondolom a szokásos proxy, FW, AV ellenőrzés már megvolt.

Üdv,
J

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#41421) CsonkaImo válasza zuzu000 (#41419) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Több percet is. Ahogy olvasgatom a hivatalos fórumokat létezik ilyen probléma csak nem vagyok jó angolból, nem tudom mit kéne kipróbálni.

(#41422) Skillerz


Skillerz
tag

Hello! Újra raktam az oprendszerem, ezért letörlödött a SC2-m is, a mai nap feltelepítettem, beléptem az accountomal, és eltüntek a képeim, achivmentjeim, törlödött a friendlistem, minden, sőt bejelentkezéskor nevet kellet megadnom, ez még is hogyan lehetséges?:S Nem a Blizzard szerverei mentik ezekt az adatokat?:S Ötlet?

A battle.net oldalán az sc2 weblapon viszont ugy jelzi, ahogy Kellene lennie, viszont a játékban semmim sincs.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#41423) Formaster válasza Skillerz (#41422) üzenetére


Formaster
addikt

Véletlen nem guest módban léptél be?

(#41424) Skillerz válasza Formaster (#41423) üzenetére


Skillerz
tag

áááh, csak valamiért alapból az amerikai szeró volt berakva alapértelmezettnek, váltottam EU-ra minden okés, úgy ahogy hagytam :D (volt egy kis anyázás azért)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#41425) Eyesis válasza Winner_hun (#41413) üzenetére


Eyesis
őstag

Winnerhun, :((( Sajnos nem tudok ma versengeni 2tol :((((

Eyesis

(#41426) Winner_hun válasza Eyesis (#41425) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem gond, majd máskor:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41427) föccer


föccer
nagyúr

OP HT[/L]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41428) Formaster válasza föccer (#41427) üzenetére


Formaster
addikt

Jól sikerült :DDD

(#41429) BinLaden


BinLaden
tag

Hi mindenki!!

TLS2

Sziky (z) vs eOnzErG (z)

[link]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#41430) föccer


föccer
nagyúr

Egy kis teamplayre valaki?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41431) DarthPeeter válasza föccer (#41430) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Én benne vagyok, max fél óra és megyek! :)

(#41432) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Mass Phoenix, az ellen inkább feladta :D [link]

(#41433) Lokids válasza whitezo88 (#41432) üzenetére


Lokids
addikt

Ehh... Csinál pár thort és nyer. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#41434) netpeti98 válasza Lokids (#41433) üzenetére


netpeti98
addikt

Ezt team-ben kifogom próbálni. :D

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#41435) whitezo88 válasza Lokids (#41433) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy 2 colot, de nem erről szólt, meg nem is saját accja, mivel mind2 gold. Desrow GM player.

[ Szerkesztve ]

(#41436) Tuco Ramirez válasza whitezo88 (#41435) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Troll game... :(( Nagyon idegesítő, ha az ember kifog egy ilyen ellenfelet. Nekem is sikerült már egyszer, egy terran mass ravent hozott, semmi mást. PF-ek (több is) és turretek minden expre. Későn derítettem, utána meg már mindegy is volt, bármilyen sereget raktam össze, néhány SM leradírozta a térképről (a bázisaimra meg turreteső). Masteres gyerek volt, biztos jól szórakozott közben... :(((

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41437) oxox válasza whitezo88 (#41432) üzenetére


oxox
addikt

hat erre a gyerekre a kocka kifejezes nem talalo....inkab jabba, vagy valami hasonlo...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41438) oxox válasza netpeti98 (#41434) üzenetére


oxox
addikt

teamben van ertelme a mass phonixnek. Anno mutaval lattuk kombozni 4v4-ben (ugy emlekszem Focceling is benne volt a csapatban) brutal volt a ketto egyutt...uberbrutal...

1v1-ben nemsok ertelme ennyire massolni terran ellen...meg toss ellen van a legtobb ertelme. Ha a terran lehoz 4-5wm-et, meg 3 thort (es nem mutatja meg neki a tamadas elejeig, akkor kb a jatek 2/3-ig verte is volna. az 1gatewarp nem segitett volna neki) ill. ha a jatek elejen lehoz 3reapert (mert ugye jabbanak nulla scoutja volt kb a teljes jatekban, persze mapcontrol volt a phoenixek miatt, de scout nemsok), akkor ki is lephetett volna....lehet elotte 5x ez tortent, csak vegre sikerult neki egy hikomat gyereket kifognia, aki elore kuldte a mediceket, move-al kozlekedett, stb.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41439) föccer válasza oxox (#41438) üzenetére


föccer
nagyúr

Masterként arany ellen játszani. Bármit is csinált volna az ellen esélye nem volt. Ez kb olyan, mint ha te első meccses kezdő ellen játszanál, lásd 2 pylon, 5 cannonos nyitások P részről vagy ling nélküli 8 pool expand a zerg részről.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41440) netpeti98 válasza föccer (#41439) üzenetére


netpeti98
addikt

+1
Bronzos koromban és is rendre kaptam az olyan ellenfeleket akik korábban goldosak is voltak, csak úgy döntöttek, hogy nekik könnyebb lesz a bronz mint a gold. :W
Mielőtt valaki mondaná, hogy véletlenül került oda: volt aki a meccs után a chaten írta be.

(#41438) oxox: Hát én is csak team-re gondoltam, 1v1-ben nem szeretek massolni. Kihozza a countert és defeat. Troll game-t meg nem játszom.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#41441) Tuco Ramirez válasza oxox (#41437) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem a Varázsló jutott róla eszembe a Die hard 4.0-ból. :D

#41440 netpeti98: Ne is mondd... tegnap este (inkább éjjel volt már) kettőt ál-goldost is kaptam. Becsületükre legyen mondva, meccs alatt/után bemondták, hogy nem egy ligában focizunk (ők master/dia), Állítólag az egyiknél a bnet szórakozott besorolásával, nem szándékosan került le goldba. A másik meg az NA szerverről jött át az EU-ba és azért sorolta le a rendszer. :F Mindenesetre két sima vereség volt, gondolom nem volt nagy öröm nekik se, nekem meg pláne...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41442) oxox válasza föccer (#41439) üzenetére


oxox
addikt

vagy mikor egyedul nullaztam 4embert egy sima proxy pylo warpolassal 4v4-ben :DDD
igen, en is erre gondoltam, hogy ha kb gyemant szintu lett volna csak siman bukja egy arany ellen (majdnem igy is)

Tuco Ramirez - :K :K :K Kevin Smith-re gondolsz...tobbek kozott o rendezte a shop stopot, ill. alakitotta nema bob-ot

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41443) Ghoosty válasza oxox (#41442) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hát igen, az durva volt, 4 emberből egyik sem vette észre, hogy a bázisuk közepén ott áll egy ellenséges pylon. Mire mi odaértünk már alig volt mit megölni.

Amúgy szerintem az inaktivitás miatti visszasorolás túl durva lett. Tegnap Netpetivel játszottunk és kaptunk olyan ellenfelet, akinek 9. játéka volt a társának meg a 13. EMP-t lőtt a marinokra, 15 perc után még nem volt exp, de még nem is készült. Kb a 8. perc körül elindult 6-8 reaper és 6-8 gyorsítás nélküli ling. Sajnáltam őket megverni, de hát ezt adta a gép, semmit nem tettem azért, hogy alacsonyabb ligába kerüljek, azon kívül, hogy randomozni kezdtem és így kevésbé megy a zerggel, aztán sokszor kikapok.

(#41444) Tuco Ramirez válasza Ghoosty (#41443) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Időnként én is kapok ilyen gyenge ellenfeleket, hiába, goldban nagy a szórás. Egyszer kaptam egy terrant, a szokásos 10-es supplynál mentem deríteni, a bázisán semmi csak egy depo. Hatch first vissza, pool azonnal le, és kezdtem vadul keresni a proxy 2 raxot a bázisom környékén. Sehol semmi. CC sem épül. WTF?! :F Aztán látom, hogy 16-17 körül rakja le az első raxot a bázisán... szinte sajnáltam beverni a srácot (én is voltam kezdő).

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41445) netpeti98


netpeti98
addikt

Na megvan a gold! :C
Igaz nem tart sokáig, mert ha minden jól megy már holnap érkezik a HotS.
Tényleg ez kb ott mire lehet elég? :)

Üdv netpeti98

(#41446) Formaster válasza netpeti98 (#41445) üzenetére


Formaster
addikt

Sose lehet tudni, bronztól goldig bármi lehet. De meg kell majd szokni.

(#41447) Eyesis válasza Formaster (#41446) üzenetére


Eyesis
őstag

első körben úgyis azt fogja csinalni amit wolban, esetleg egy két egységet megpróbál megnézni..
szerintem ha goldos vagy, akkor Hotsban is kb silver-gold leszel.

Eyesis

(#41448) netpeti98 válasza Formaster (#41446) üzenetére


netpeti98
addikt

Hát egyenlőre a gold-ban nincs sok sikerélmény. :(

Üdv netpeti98

(#41449) föccer válasza netpeti98 (#41448) üzenetére


föccer
nagyúr

Majd hozzászoksz. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41450) Formaster válasza netpeti98 (#41448) üzenetére


Formaster
addikt

Gold necces, nagyon kitágították. Még wol végén már platinákat vertem, most 1-2 gold-al alig bírok. Kitartás. Fel kell fejlődni platba, utána már jobb lesz. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.