Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) Eyesis válasza Winner_hun (#42549) üzenetére


Eyesis
őstag

(#42552) zuzu000


zuzu000
őstag

Flash streamel, ha van mas korankelo is rajtam kivul.
Telorol vagyok, szoval nem tudok linkelni, de nem nehez megtalalni ^^

(#42553) Winner_hun válasza Eyesis (#42551) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kössz, megyek magam veretni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42554) netpeti98


netpeti98
addikt

Hát ez az új szezon eléggé elvette a kedvemet. A legrosszabb, hogy elkezdtem variálni és most már értelmes buildem sincs. :(

Üdv netpeti98

(#42555) oxox válasza netpeti98 (#42554) üzenetére


oxox
addikt

:DDD
azt gondolom, hogy ha elersz egy hatart akkor az a termeszetes, hogy probalsz valami jobbat keresni, es ez altalaban nincs meg elsore.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42556) Ghoosty válasza netpeti98 (#42554) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ne aggódj, nekem sose volt buildem. Én mindig spontán játszok. Néha hasonlít valamihez, amit csinálok, de az csak a véletlen műve.

Amúgy miért nem térsz vissza ahhoz, amit variálás előtt csináltál?

(#42557) netpeti98 válasza Ghoosty (#42556) üzenetére


netpeti98
addikt

Azért mert azokat fogták először és akkor gondoltam, hogy újítok. Amúgy leginkább a PvT-vel van a baj, mert az új szezonban mindig T-t ad. :DDD
A protossok ellen tökéletesíteni kell a régi buildet, a Z megszívat a 2 base swarm hostal.
A 6 win 12 loss arány legutoljára bronzban volt. :(

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#42558) oxox válasza netpeti98 (#42557) üzenetére


oxox
addikt

nekem is hasonlo volt, majd felkuzdottem 40-45%-ra...aztan ugy voltam vele, hogy nem idegeskedek, es unrankedezek...most is kb 40%-50% kozott allok, mondjuk sokat meg nem jatszottam ebben a szezonban.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42559) BeLucZ válasza netpeti98 (#42557) üzenetére


BeLucZ
addikt

sztem ne bánkódj, nekem volt jó pár buildem ami nagyon nagy százalékkal hozott sikert, de mivel már rohadtul untam és nem élveztem a játékot, nem szórakoztatott így kipróbáltam új dolgokat is, mivel nem az a célom hogy görcsösen nyerjek hanem hogy jól szórakozzak, színes játékot játszak amit élvezek, tele legyen ujdonsággal

lehet tolni minden meccsen tökéletes 4 gatet meg ling rusht, csak hát rohadt uncsi, pedig vszinüleg több meccset fogok nyerni vele mint egy színes változatos játékkal, de nálam az élvezeten van a hangsúly

(#42560) Winner_hun válasza netpeti98 (#42557) üzenetére


Winner_hun
félisten

10/18-on vagyok... majd szezon végére fordítok:D

T ellen az első szezonban egész jó voltam, most meg T ellen vagyok a legrosszabb. Próbálgatok, tudom is hogy fejlődök, de még messze vagyok attól hogy stabilan hozzam is a meccseket. De legalább P ellen már egész jó vagyok (kopp-kopp). De lehet csak nem zavar annyira ha kikapok P-től, nem tudom:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42561) zuzu000


zuzu000
őstag

Valaki 1v1 most?^^ Elkezdtem kicsit T-vel játszani, de még nem vagyok egy dia szinten vele :)

(#42562) execute93 válasza Winner_hun (#42560) üzenetére


execute93
őstag

Én most 56/48 on vagyok.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42563) Eyesis válasza execute93 (#42562) üzenetére


Eyesis
őstag

én meg 1/2 asszem :D

Eyesis

(#42564) Tuco Ramirez válasza netpeti98 (#42557) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Az első sorozat nekem is nyögvenyelősre (6/12-re) jött ki, aztán tegnap este egy laza win streakkel simán pizitívba fordultam. Nem én táltosodtam meg, csak ezúttal kevésbé skilles ellenfeleket kaptam. Amióta "kitágították" a gold ligát, hihetetlenül nagy lett a szórás az ellenfelek között a tényleges (nem elsősorban az aktuális ligabesorolást, hanem a meccseken mutatott teljesítményt tükröző) skillt tekintve. Néha ez azért kicsit frusztráló... :U

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42565) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok. A Left 2 Die kitüntetésekhez melyik Left 2 Die kell elindítani hogy az ember megszerezze?
Hat millió *féle típus található az arcade alatt. :U
Mindegy melyikeket választom?
Néztem Blizzardos-t, ahol a készítő a Blizzard volt, viszont ott nem lehet nehézségi szintet állítani.

ÁdiBá

(#42566) netpeti98


netpeti98
addikt

Ha egy korai oracle harassal kezdek és látom, hogy az ellen voidotés hozott és fog hozni, akkor mit érdemes csinálni?

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#42567) Ghoosty válasza netpeti98 (#42566) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem vagyok nagy p-de én főnixet hoznék, meg zelát a földiek ellen. Főnix üti a voidot aztán utána lehet felkapkodni a földieket.

Most volt egy egész jó kis zvz-m.

Random vs randomnak indult, ezért biztos ami biztos poollal kezdtem. Aztán rögtön hatchery. Az első adag lárvából rögtön gyártottam egy adag linget is. Jó is volt, mert megjelent ő is egy adaggal, de szerencsére kevesebbel. Leölés, ellentámadás, de addigra neki is kész volt még egy kupac, akkor visszaszaladtam, gy nem sokat veszítettem. A gyorsaság kb egyszerre készült el mindkettőnknek. Ezt eljátszottuk 2-3 szor. De mindig én jártam jobban. Aztán gyorsan felmentem lairre, majd raktam is a spire-t. Közben azért pár drone-t is gyártottam, de durva lárva hiány volt. A ellenfél sajnos előbb kész volt a roach techhel és már nálam is volt. Szerencsére nem szeretett mikrózi, így néhány munkás egy adag ling és egy queen visszaverte őket. Jött a második támadás, de addigra már gyártás alatt volt 3 muta. Előbb támadott, de queen elvesztésével megúsztam. Ekkor gondoltam meglepem, el is indultam, de megint jött roach csapat, alig értem vissza. Lemészároltam mindenkit, majd szemtől szembe mentem ellentámadni. Be is vertem a mutákkal a naturalt. Próbálkoztam a mainen is, de azt bespore-ozta, meg maradt annyi roach, hogy lingekkel nem tudtam bemenni. Igazából innen mindegy volt. Levadásztam a kintlevő overlordokat, megnéztem nincs e ninja exp aztán becampeltem a naturalra. Expeltem, meg donoztam, de azért ment lárva seregre is. Aztán hydra roach-csal megpróbált kijönni, de addigra már esélytelen volt. Szét is marcangoltam. Mérges lehetett, nem gg-zett, pedig semmi chease nem volt, sőt ő volt a fő aggresszor.

[ Szerkesztve ]

(#42568) whitezo88 válasza netpeti98 (#42566) üzenetére


whitezo88
nagyúr

blinkstalker, sentry

(#42569) Winner_hun válasza netpeti98 (#42566) üzenetére


Winner_hun
félisten

Phoenix, zea és ha van gáz akkor stalker. Amint elfogytak a void-ok lehet emelgetni az ellen egységeit. Tegnap volt egy ilyen meccsem, ~9. percnél kezdődik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42570) netpeti98


netpeti98
addikt

Na jó a mai 5 1v1-ből is 4 loss, ráadásul most márt több hülyeséget is csinálok. Lehet inkább hagyom egy időre a játékot.

Üdv netpeti98

(#42571) JSaN


JSaN
addikt

StarCrafts Season 2 Episode 16 A Swarm Welcome

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#42572) föccer válasza JSaN (#42571) üzenetére


föccer
nagyúr

Az évad leggyengébbike :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42573) adrian360


adrian360
őstag

sc2.hu-t nem mindenki olvas, onnan vettem egy linket :

WCS 1-2 szezon hivatalosan kiadott reaplay pack-je letölthető itt ( 171 MB ) : [link]

(#42574) föccer válasza adrian360 (#42573) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyomtam is rá , köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42575) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Polár maci bannolva. Ennyire rossz textúrájú pályát.. plusz a hóesés is roppant zavaró.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42576) whitezo88 válasza Winner_hun (#42575) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nagyon leszedi az fpst. Meg a palya is szar szerintem. Z ellen nem konnyu vedekezni mert sok a nyilt terep meg flank lehetoseg es neki mobilisabb a serege.

(#42577) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Újabb achit szereztem, de most a való életben:

Ma délután 18:35-kor megszületett második kislányom: Lilit. Jól van ő is és anyukája is.

(#42578) föccer válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


föccer
nagyúr

:C

Mondtam én, hogy nem fog bent maradni :C :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42579) sith7 válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

többit privátban leírtam

(#42580) execute93 válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


execute93
őstag

Gratulálok! :R :K

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42581) netpeti98 válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


netpeti98
addikt

Gratulálok! :K

Üdv netpeti98

(#42582) Winner_hun válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gratula

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42583) sh4d0w válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Gratula! :C

https://www.coreinfinity.tech

(#42584) Eyesis


Eyesis
őstag

Én is kérek tapsot :) Tegnap megházasodtam :D

Eyesis

(#42585) föccer válasza Eyesis (#42584) üzenetére


föccer
nagyúr

Őszinte részvétem. :(

;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42586) Winner_hun válasza Eyesis (#42584) üzenetére


Winner_hun
félisten

Grat neked is:D

Tegnap írni akartam mert olvastam tryout a cseten, aztán mire eljutottam idáig már elefelejtettem:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42587) sh4d0w válasza Eyesis (#42584) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:C

https://www.coreinfinity.tech

(#42588) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Gratulálok mindkettőtöknek !!! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#42589) Tuco Ramirez válasza Ghoosty (#42577) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szívből gratulálok! :C

Eyesis: Grat neked is! :) De mostantól búcsúzz el az "akkor sc2-zök amikor kedvem tartja" érzéstől... ;] ;)

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42590) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Köszönöm mindenkinek és Grat Eyesis! Akkor 9 hónap múlva remélem beszámolsz pozitív eredményről. :)

(#42591) oxox válasza Eyesis (#42584) üzenetére


oxox
addikt

evolúció ...papucsállatkából ----- gyűrűsféreg...üdv a klubban. Ghoostynak itt is grat :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42592) oxox


oxox
addikt

vicc ez a visszasosolas inaktivitas miatt..ket szezonnal ezelott top master voltam 4v4 randomban, az elozo szezonba platinaba dobott....most silverbe :DDD
csinaltam is egy 10-1-es aranyt (amit immar aranyban lerontottam 10-3-ra) ....ez a silver liga vicc, de igazi fun game :DD , pl. tegnap ZZZP Vs ZZZZ (random fajjal jatszom, de toss-t dobott)
3ling rusht fogtam *6-7pool) meg egymagam, aztan tech legire ;] :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42593) Zoz válasza oxox (#42592) üzenetére


Zoz
őstag

Viszont valódi silveresként nem annyira fun állandóan ilyen visszasorolt, de valójában nagyságrendekkel erősebb ellenfelet kapni!

(#42594) whitezo88 válasza Zoz (#42593) üzenetére


whitezo88
nagyúr

4v4 egy fun, ott egyáltalán nem számít. ha meg mindenki mass lingezik húsz percig, az nem a jobb játékos hibája.

(#42595) Zoz válasza whitezo88 (#42594) üzenetére


Zoz
őstag

De nem csak a 4v4-ben van az, hogy a már többszörösen platina/gyémánt/master ligában végzett játékosok funolgatnak bronz/ezüst ligában.

(#42596) oxox válasza Zoz (#42593) üzenetére


oxox
addikt

az lehet, de ha nem halsz bele csak erosodsz :D ....tegnap 3emberket tanitottam meg ra, hogy a rush megsem olyan hjajde verhetetlen dolog.....pechukre egy platformon voltunk, es a feljarot zartam egymagam.

alacsonyabb ligaban ha meg funol egy korabbi magasabb ligas, az siman beleszaladhat egy pofonba, nem feltetlen nyeri. 4v4-ben en rendszerint korai expelek...es onnan 2-3 ellenfellel elvagyok mid/late- gameban, earlyben meg sentryvel, msc-al esetleg forge-al eleg jol foghatok a rushok

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42597) whitezo88 válasza Zoz (#42595) üzenetére


whitezo88
nagyúr

világos. 2v2ben csomószor kaptunk masterest. anno meg 1v1 besorolókor is, 3.ra mastert kaptam... annyira jól azért nem játszottam.

(#42598) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagyon lehalt a topic. WCS van: [link]

(#42599) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Ahh, nincs is jobb érzés, mint 3v1-ben nyerni úgy, hogy az elején kilép a 2 társam és protossal vagyok.. :D
Tanulság : colo+ht op mint állat, mmm+viking is úgy olvadt h öröm volt nézni :P
Kár h goldos volt a legerősebb ellenem is...... :(( :DDD

(#42600) oxox


oxox
addikt

Cimbi-cimbi....1ghost és mattoltak volna

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.