Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) oxox válasza Ghoosty (#42700) üzenetére


oxox
addikt

szerintem igen....nem a parancsot nezi a szuro, hanem a leutest, legalabbis Johnkiller valami ilyesmin bukott meg anno (az elmondasa szerint ;] ). ez miatt szerintem kar bannoltatni magad, vagy eljatszani a dologgal.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42702) föccer válasza oxox (#42701) üzenetére


föccer
nagyúr

Jhoni azon bukott meg, hogy több bill kombó volt összeblindelve 1 bombra, így azt a sort (nexux kijelöl 2 probe gyártásra, majd crono rá) és ezek mindig ezred másodpercre pontosan hajtódtak végre. Ezt szúrták ki és ezért kapott banánt. Szerintem a /dance-el nem lenne gond, mert az csak 1 parancs beküldése és nem több egymás utáni, de jobb nem kísérteni a szerencsét.

Mondjuk érdemes lenne megkérdezni Vladimirt, hogy a replay fájlok hogyan tárolják a chat üzeneteket. Ha csak egyetlen egy utasításként, akkor nem lehet gond. Ha külön-külön minden egyes bill leütést, akkor nem biztosan, hogy szívás.

üdv. föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42703) rt06 válasza föccer (#42702) üzenetére


rt06
veterán

a replay-ben minden egyes uzenet tartalmaz egy klienst akitol az uzenet szarmazik, a kliens azonositojat, valamint ping eseten az x, y koordinatakat, uzenet eseten pedig a cimzettet (allchat, team, etc) es az uzenetet magat

a gond nem itt van, hanem hogy elkap a warden

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42704) föccer válasza rt06 (#42703) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezek szerint játék közben, maga a kliens figyeli?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42705) Skillerz válasza föccer (#42704) üzenetére


Skillerz
tag

Hello! ha valakinek van kedve 2v2-zgetni (Bronz, Silver) szinten az dobjon egy PM-et, szívesen játszanék, ezzel a játékkal, de egyedül unalmasnak érzem.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#42706) rt06 válasza föccer (#42704) üzenetére


rt06
veterán

warden

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42707) netpeti98


netpeti98
addikt

A Custom Mode-ban elérhető Co-op vs AI módért járnak acsik?

Üdv netpeti98

(#42708) xavix13


xavix13
senior tag

Ez mit akar nekem letölteni? :F

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#42709) Winner_hun válasza xavix13 (#42708) üzenetére


Winner_hun
félisten

Frissítést. Rég indítottad el a játékot. Lehet hogy HotS.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42710) xavix13 válasza Winner_hun (#42709) üzenetére


xavix13
senior tag

Dehogy is. Fél órája még jó volt. :U Most lépnék be megint de tölt le vmit.
Közben már playable állapotban van de akkor sem értem mi ez...

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#42711) #24650752 válasza xavix13 (#42710) üzenetére


#24650752
törölt tag

Én hagytam, letöltötte és azóta nem rinyál miatta.

(#42712) execute93


execute93
őstag

Na milyen arcképem van?^^:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42713) szilva01 válasza execute93 (#42712) üzenetére


szilva01
őstag

majdnem olyan jó mint nekem ;] grat hozzá :)

(#42714) execute93 válasza szilva01 (#42713) üzenetére


execute93
őstag

Köszi, az a Nova is elég szép:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42715) oxox válasza execute93 (#42714) üzenetére


oxox
addikt

nice grat hozza

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42716) execute93 válasza oxox (#42715) üzenetére


execute93
őstag

:R Vártam már ezt a 800. betöltött napom:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#42717) Formaster válasza föccer (#42704) üzenetére


Formaster
addikt

Én már 2 éve zergezek makróval de nem fogtak meg vele sosem. Itt eléggé zavarja a családot a kattogásom, így minimalizálni tudom a billentyű csattogást. De ha banánolnak emiatt egyszer akkor letojom... De több embert is ismerek, akik a kezdetektől makróznak és őket se fogták meg. Igaz, hogy egyikünk sem gm.

(#42718) zuzu000 válasza Formaster (#42717) üzenetére


zuzu000
őstag

én a good luck and have fun-t sokáig használtam bill. makrón. semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#42719) #24650752 válasza Ghoosty (#42700) üzenetére


#24650752
törölt tag

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, kizártnak tartom, hogy amiatt tiltanának le, mert egy ilyen kaliberű parancsot használnál makrón. De ez egyéni meglátás és sajnos, nem vagyok csókos a Blizzardnál.

(#42720) föccer válasza Formaster (#42717) üzenetére


föccer
nagyúr

Miket használsz?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42721) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Üdv!

Lenne gy problémám a SC II-vel.Már rég nem használtam,új notira feltelepítettem,elindult a patch letöltés is,de nem volt lehetőségem otthagyni a gépet,hogy letöltse ezért megszakítottam.Na azóta el se indul.Már újra telepítettem,de csak elindul és ezt írja ki : StarCraft II requires patch.Would yuo like to download and install the patch? Rákattintok a Yes-re de semmi csak újból megkérdezi.

Szerintetek ez mi? :F

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#42722) adrian360 válasza Kom-ancs (#42721) üzenetére


adrian360
őstag

Szerintem szed le a mostani telepítést, CCleanerrel, vagy valami hasonlóval tisztísd ki a teljesen a registryt, majd töltsd le a battle.net-ről a Battle.net desktop app-ot és azon keresztül próbáld meg feltenni.
Megtalálod az Account-> Download Game Clients -> Battle.net App Beta fülön.

(#42723) Kom-ancs válasza adrian360 (#42722) üzenetére


Kom-ancs
tag

Ok,nekifutok ezzel a módszerrel is...hátha. :R

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#42724) xavix13


xavix13
senior tag

Elmondaná valaki hogy itt mit kellett volna csinálnom? Replay :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#42725) adrian360


adrian360
őstag

kis pihenő után megint toltam ma pár 1v1-t. volt egy érdekes party már az elején tudtam mi lesz :)
Töltőképernyőn látom hogy bronz az ellenfél, én goldba vagyok, volt pár bukott meccsem, de azért még bőven goldos szinten van mmr-em ( pár napja még platinát is dobogatott, meg olyan goldosok ellen játszom többnyire akik előző szezonokban platinások voltak) szóval gondoltam hogy ez valami cheeser lesz vagy valami troll aki lejött magasabb szintről játszani. glhf után ő kezdi el mondani hogy gold vs bronze :) mondom neki hogy ő biztos nem igazi bronzos stb... 15 supplynál elmegyek deríteni, látom ott sorakoznak szépen a barackok a bázisán, mondom neki hogy hej de szép sok barack, erre ő : csak azért mert azt hitte le fogom rusholni. aha persze lol. nem sokkal késöbb megérkezett hozzám a marineokkal persze mellé jött az scv vonat is.
fogom az támadását nexus cannonnal, lehetett volna ügyesebben is de kis veszteséggel végülis kinyirom a seregét. erre beírja hogy msc op, meg hogy első veresége protoss ellen, vicc hogy nexus cannonnal fogom a támadását. visszatámadok sima négygate-tel, beverem erre még nekiáll két barackjával repkedni, mindegy rakom le a stargate-et. irogatja hogy mennyire fontos nekem a győzelem ? hát mondom ilyen troll játékosok ellen elég fontos :) nem lépett ki le kellett égetni az összes épületét... megnéztem az utolsó 15 meccséből egy se volt 10 perc feletti, mindegyiken ugyan ez a marine+scv rush tolja.
Értem én hogy ez jó, mert nyeri a meccseket, de ha megfogják akkor ne sírjon, meg ne álljon neki repkedni... Aztán úgyis eléri azt a szintet ahol már nagyon sokan megfogják ezt a rusht, és majd csodálkozik hogy nem tud semmi mást játszani... Reménykedtem már hogy az ilyen játékosok szép lassan eltűnnek, de sajnos mindig jönnek újak is, és a ladder még mindig nagy százalékban arról szól hogy 1 base rush :(

(#42726) adrian360 válasza xavix13 (#42724) üzenetére


adrian360
őstag

Mikor kimész harmadikra, neki kellett volna állni a high templar fejlesztésnek. Ha terran ellen játszol mindig fel kell készülni a colo->high templar tech váltásra, mert nagyon gyorsan countereli a colossusokat vikingekkel.
mikor betámadod a terran falat, szépen be tudtál volna stormozni a barackok mögé, és meghalt volna mindene.

(#42727) oxox válasza adrian360 (#42725) üzenetére


oxox
addikt

vannak ilyen kretenek..olyanok mint a pattanas a se..eden... egyutt kell veluk elni :DDD
nekunk DPetivel volt tegnap egy ilyen (3v3 random, DPetinek toss, nekem random faj), csapattarsunk zerg, ellen TTP. nekem a bazisomra besettenkedett egy probe, es Peti deritese kozben lattam egy elsunnyogo SCV-t is (igen korai volt scouthoz, es nem is erkezett meg egyik bazisra sem). probe le is rakott hozzam egy pylont a kis balga pont engem akar becannonozni :), probe kinyirva, es bezartam...free pylon :P ), kozben Peti kiscoutolta a korai gazt a terrannal + meglett a ket proxy barakk is. zerget kezdtek tamadni a reaperek, es kozben megjottek a masik terran marinjai is. fogtuk oket, majd kis adok-kapok.Probaltam droppolni, bar ecoval meg nehezen megy egyutt, lenyeg a lenyeg innen inkabb fun party volt, eroltetes nelkul vertuk oket, de a harmadik csak maradt kb meg a tobbiek utan meg 5percig, mar ugy szoltam ra, hogy lepjen mar ki (persze nem voltam tul kedves :) m elvezen mikor 1meg alig mukodo ecoval, sereg nelkul meg nem esik le neki, hogy a tripla dc-n kivul nincs amiben bizhatna).

nas
kovetkezo partyban TTZ az ellen, PPZ mi (en a zerg), Peti scoutja dupla 3rax korai poolt mutatott. bling nestet raktam is..ugy lesavaztam veluk a zerget, meg az egyik terrant, hogy kb 20unitot egettem el 4-5 blingel :B :D szeretjuk a move parancsot :C . Gondoltam akkor ez is behuzva. DPeti meg a masik toss gyerek ugy viszont dontott, hogy ecoznak. ha jo en mentem fel muta-ling-blingre aggressziv expelessel. zerg ellen mas mutazott. Neha-neha kicsit megijedtem (mondjuk szinte egyedul jatszottam ketto ellen, amig a toss pajtasok csak alibi tamadasokat csinaltak ;] ), es gazzal eleg nehezen birtam a mutat, meg a blinget is megtamogatni, de a vege simabb lett (mikor vegre megindult a toss uthenger)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#42728) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#42729) xavix13 válasza X3B6O0X (#42728) üzenetére


xavix13
senior tag

:C

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#42730) föccer válasza X3B6O0X (#42728) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon nagy :C A szezon eddigi legjobbja :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42731) Eyesis válasza X3B6O0X (#42728) üzenetére


Eyesis
őstag

kár, hogy ez a kép lelőtte a poént :(

Eyesis

(#42732) netpeti98 válasza X3B6O0X (#42728) üzenetére


netpeti98
addikt

Hatalmas! :C
A végén azt a szegény probet csúnyán elkapta az infestor.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#42733) föccer válasza netpeti98 (#42732) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom utalás a következő részre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#42734) BeLucZ válasza X3B6O0X (#42728) üzenetére


BeLucZ
addikt

Fél órát röhögtem rajta XD

(#42735) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Egyedül zúztam le 4 embert, úgy hogy bugolt matchmaking és egy 4 v 4 unranked meccsen 4 v 3 at dobott be alapból, amiben én a 3as csapatban voltam. Mondanom sem kell kapásból kilépett a 2 társ, viszont incomeba csak + 2 emberét kaptam, nem 3-ét mint ami ilyenkor lenni szokott, ennek ellenére 12 perc detból csá :D 6-nál próbáltak valami push féleséget de egy csinos canon fal várta őket sok szeretettel :)
Tolom a repet:

link

(#42736) Tuco Ramirez válasza BeLucZ (#42735) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Deathball powa'...! :D Nagyon jó timingot kaptál el, és az ellenfeleid is max. silver ligások lehettek. De elismerésem, hogy bevállaltad a 4v1-et, megérdemelted a győzelmet, gg! :K :C

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42737) BeLucZ válasza Tuco Ramirez (#42736) üzenetére


BeLucZ
addikt

köszi :D
úgy voltam vele, hogy most azért is meg nyerem, mert miért ne ? :D jaja hát értelmesebb ellenfelek gyorsabban be rusholtak volna, de hát gyakorlatilag békén hagytak 12 percig, meg is lett a jussuk :P meg hát elég erőtlen próbálkozás volt az a ling-marine rush

[ Szerkesztve ]

(#42738) Kom-ancs válasza adrian360 (#42722) üzenetére


Kom-ancs
tag

Nos letöltöttem a Blizzard oldaláról a telepítőt,de csak kiírja,hogy Checking for updates és annyi,nem indul se a letöltés se a telepítő.Pedig CCCleaner-el kitakarítottam minden SC II fájlt,telepítőt,könyvtárat,registry-t.
Teljese kiogytam az ötletekből.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#42739) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ilyennel találkozott már valaki? 1v1 meccs keresés közben dobja.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#42740) Zoz válasza Kom-ancs (#42738) üzenetére


Zoz
őstag

Van másik gépeden működő SC2? Ha igen, csak másold át a programkönyvtárat.

(#42741) Kom-ancs válasza Zoz (#42740) üzenetére


Kom-ancs
tag

Sajnos régi gépről elfelejtettem lementeni.Már egy friss win7 telepítést fontolgatok...hátha beadja :)

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#42742) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Korábban valahol olvastam, hogy a letöltött játékok (battlenet oldalán való vásárlás esetén, azaz nincs fizikai lemez) esetében is, a telepített fájlokból lehet telepítő lemezt csinálni, azaz ha elszállna a merevlemez, vagy valami miatt teljesen újra kellene telepíteni, akkor ne kelljen ismét letölteni ezt röpke 14 Gb-ot. Az a verzió biztos működik, hogy átmásolom a fájlokat, majd futtatom a telepítőt, csak beállítja a telepítést, és kész is. Ezen kívül lenne rá lehetőség, hogy dvd lemezre kiírjam telepítővel együtt, vagy csak így sima másolással működik a dolog?

Köszi!

no brain, no problem

(#42743) Eyesis válasza Zolee11 (#42742) üzenetére


Eyesis
őstag

(#42744) Winner_hun


Winner_hun
félisten

StarCrafts Season 1 Promo/Trailer/Thankyou

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42745) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm egy pár hete nem játszottam már, közben meg jönne a csatornámra a feliratkozók. Hogy honnan vagy miért azt nem tudom.

Minden esetre kis stream on massz bénázással:P

Hmm csak 3 hét maradt ki..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42746) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42747) Eyesis válasza Winner_hun (#42745) üzenetére


Eyesis
őstag

nekem még több :) de szeretném újra elkezdeni, de csak akkor, ha tudom, hogy legalább az esély meg van rá, hogy napi 2-3 órát tudok játszani, hátha meglesz a master egyszer :D

Eyesis

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.