Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) mrfire válasza GypsFulvus2 (#17050) üzenetére


mrfire
őstag

Egérrel + Hornetel, de az előző AC-hoz képest nem érzek jelentős különbséget, biztos feltűnt volna szerintem, hogy egy kicsit nehezebb forgolódni. Bár az is igaz, hogy a patch előtt csak 4-5 meccsben vettem részt.

(#17052) Volfram42 válasza mrfire (#17049) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem a célom aurórával összekalapozni egy starfarer-t és azzal hasítani az űrt. Szóval kutas lesz az tuti.

A Jump Point 23 volt már?

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17053) mrfire válasza Volfram42 (#17052) üzenetére


mrfire
őstag

Azt javaslom azért a kettő között is vásárolj valamit. ;] :))

A végén egész kis Starfarer konvojunk lesz tényleg. :C

[ Szerkesztve ]

(#17054) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Közben meglett a 60 millió :-)

(#17055) Szőrös  válasza Volfram42 (#17052) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szép nagy repülőbálnafáklyát akarsz ? :D
Cimboráknak jár majd kedvezmény tankolásnál ? Főleg ha élesített fegyverrendszerrel közelítenek ? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17056) Diopapa


Diopapa
addikt

2 percre belenéztem SC-be, de a hud már teljesen átláthatatlan nekem.. :) Mindegy, majd ha kijön az AC 1.0 megtanulom.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17057) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ha minden tetves patchnél le kell szednem újra az egészet morcos leszek! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17058) Yllgrim válasza SkyS1gn (#17057) üzenetére


Yllgrim
őstag

A hiba az on keszulekeben van :) Vicet felreteve valami nem all ossze ott, egyszer nekem is volt olyan h az egeszet le kellett szednem, lehet erdemes lenne mindent ujrapakolni es aztan nekiallni egy friss telepitesnek frissen leszedve, ha ez is megvolt, nezd meg h a hardverrel minden rendben van-e ssd/hdd, ha az is oke, akkor vegyel nagyon gyors netet, ha az is megvan passz :)

Ugyanazok az SSD-im vannak, uj firmware es a 840-esre ereszd ra a javitast, performance restoration tool.

Valami nem stimmel, maradjunk ennyiben :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17059) horvi0813


horvi0813
tag

AC patch után a következőket tapasztaltam egér+bill kombóval, Aurorával.
Sokkal lassabban fordul a hajó de ezt az egér érzékenységének állításával könnyen ki lehet küszöbölni.
(eddig 25ös érzékenységgel toltam most 50essel, 2600dpi-s egérrel)
Mintha könnyebb lenne viszont célozni, mert eddig 7es hullámig/szintig jutottoam max Aurorával, most egyből 10esig.

[ Szerkesztve ]

(#17060) Volfram42


Volfram42
senior tag

Torzonborznak ment, de úgy néz ki válasz helyett félrenyomtam.:

Hát ha kiderül milyen a kétmotoros mély űri vadász akkor arra lehet beruházok. Kicsivel akarok kezdeni, de úgy néz ki ezek mindenkinek megtalálják a gyengéjét, hogy tovább fújják a lufit.:)
Tőled nem félek, nem tudnál ártani nekem. Meg aztán miattam tudnál nagyobb távokra is kalandozni.

Más: Stingel dumáltunk, hogy kéne már reppenni. Drebil-t is előkeressük aztán hátha lesz belőle valami az este folyamán. Ő meg csak írja a novellákat dögivel. Lehet még nem is látta a tegnapi FPS bemutatót.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17061) GypsFulvus2 válasza horvi0813 (#17059) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Pontosan u. ezt tapasztaltam én is, le is írtam pár hsz.-el följebb. Mrfire szintén egérrel tolja, de hornettel, ő nem érez különbséget. Tehát valószínűleg a dread zone megszüntetése után túl jónak találták az aurora fordulékonyságát, ezért kicsit levettek az érzékenységéből. Ami jogos valahol, hiszen az MR típusnak csak hat segédfúvókája van. Ezzel együtt is jobb így, mint korábban volt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17062) SkyS1gn válasza Yllgrim (#17058) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"érdemes lenne mindent ujrapakolni es aztan nekiallni egy friss telepitesnek frissen leszedve,"

Pont ezt kell megcsinálnom minden patch után... gyalu aztán launcherrel ujra le 20gb... másképp csak loading és nem tölt be.

HDD-n van a game most.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17063) Diopapa válasza SkyS1gn (#17062) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem arra gondol, hogy os újratelepítés kellene.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17064) SkyS1gn válasza Diopapa (#17063) üzenetére


SkyS1gn
félisten

3 hónapos, meg nem szokásom teleszemetelni...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17065) Diopapa válasza SkyS1gn (#17064) üzenetére


Diopapa
addikt

Pedig a szoftver környezettel lesz valami nálad, mert másoknál látod rendben lefrissül.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17066) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Az mitol fugg hogy mikor tudod a weapon grouppkat cserelgetni?

Mar egy ideje baromkodok veluk, es hol engedi konfiguralni (ha alap setuppal megyek) hol nem (amikor en rakom ossze a fegyverzetet

Baromira idegesito tud lenni.

Lehet h en szurok el valamit?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17067) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Rajottem.... :B

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17068) mrfire válasza SkyS1gn (#17062) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem olyanokat csinál néha, hogy elindítom a launchert és nem jönnek fel az elemek csak a háttér meg pár gomb oldalt, linkek. Meg olyat is, hogy nem történik semmi és a feladatkezelőből állíthatom le, de másodjára menni szokott már. Viszont az első problémát a Smart Security tűzfala okozhatja, ha nem is kérdez rá, hogy engedélyezzem a forgalmat. Viszont ha ideiglenesen kikapcsolom a tűzfalat, akkor szépen indul a launcher.

[ Szerkesztve ]

(#17069) Menthirist


Menthirist
veterán

na végre volt időm egy kicsit röpködni az új patch-el meg a hotasommal...

ég és föld. Lehet hogy az ellenfeleken is butítottak és marha sokat segíthet rá a célvezető számítógép, nem tudom, de ég és föld hogy mennyit javult számomra az egész élmény, a célzás, stb. tudom hova kell lőnöm, és ha oda lövök, akkor az talál is, és könnyebben tudom az ellenfelet is becsalogatni oda, ahova lőnöm kell. Eddig mindig nagyon szar voltam és percek alatt hagytam az egészet a francba, most úgy nyomtam le 50 percet, hogy végig élveztem, és csak 1x haltam meg, amikor egy rommá lőtt vanduul belémrohant :) Sajnos megint túlérzékeny a joy, és ahogy láttam most már a v_joystickSensitivity-t sem ette meg, de mindezek ellenére elképesztően sokat javult számomra maga az élmény. Végre élveztem a dogfight-ot :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17070) Menthirist válasza Menthirist (#17069) üzenetére


Menthirist
veterán

btw nagyon elgondolkodtam hirtelen egy X52-őn :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17071) mrfire


mrfire
őstag

Én Hornetel első halálig a 8.-10. hullámig jutok általában, de a 11.-12. hullám teljesen ledarálja a maradék két hajómat. Egyszerűen annyian jönnek, ellenünk (én és az NPC-k ellen), hogy simán bekerülök, hogy olyan helyzetekbe, aminek az a vége, hogy minden irányban csak ellenséget látok és vége... a 13. hullámon túl sosem jutottam. :(((
Ti hogy vagytok ezzel? Csak szeretnék képbe kerülni, hogy meddig lehet még fejlődni ebben egy átlagos játékosnak.

[ Szerkesztve ]

(#17072) Menthirist válasza mrfire (#17071) üzenetére


Menthirist
veterán

én eddig olyan 2-3. hullámig jutottam 300i-vel, most a 7-ig 1 halállal (aztán befejeztem, nem volt rá több időm :D) Nem voltam még 7. hullámon túl.

Jah btw a dupla pályaméret is nagyon jól jött. és mintha ezelőtt nem lett volna ennyi füst meg felhő sem a Dying Star-on

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17073) mrfire válasza Menthirist (#17072) üzenetére


mrfire
őstag

Most napi egy meccsre van nekem is csak időm/kedvem. Lehet 300i-vel addig sem jutnék, sajnos a kisebb hajókat nem ismerhettem meg, pedig úgy lett volna jobb. A pályákkal még tartalékoltam magamnak, hogy később is legyen valami újdonság. Eddig csak a széttört hold pályán voltam talán 5-6 éles alkalommal, a többit még nem láttam.

(#17074) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Miert nem lehet elmenti a hajot ahogy felszerelted es a weapon grouppokat?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17075) GypsFulvus2 válasza mrfire (#17071) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Volt az a hét, amikor szabadon lehetett kipróbálni minden hajót. Akkor hornettel a 18. hullámig jutottam el max. A 15.-ig általában mindíg eljutotottam, ott aztán a reaper bácsi meg az alfái már igen kemények voltak, és általában lerendeztek. Aurorával réges-régen, amikor még az aurora ágyúi is gimbalosok voltak, a 14.-ig jutottam. Most az új patch után sikerült elérni a 12.-et (patch előtt a 9.-is alig sikerült). Úgy érzem, ahhoz, hogy e fölé menjek szükséges lesz a voice attack (eddig még lusta voltam xarakodni vele), meg egy jobb minőségű egér (teljesen alap, irodai munkához való van jelenleg). A 15. szint fölött már nem elég a puszta ügyesség és jó manőverezés. Ott már mindenképpen játszani kell a pajzsokkal és az energiaelosztással, gyorsan váltogatni a targetinget az ellenfelek között. Ehhez több billentyű kell, ami nem esik kézre, és kizökkent a játékritmusból (pl. a match enemy speed, vagy a flare / chaff váltogatása, vagy váltás az ellenfelek között) A 15. szint környékén ennyi kizökkenés már elég ahhoz, hogy bekrepálj. Szóval ehhez kell majd a voice attack, ha lesz hozzá türelmem; ezeket a kiegészítő, de magasabb szinteken már fontos funkciókat beállítani rá.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17076) mrfire


mrfire
őstag

A legszebb hajó feketén-fehéren.

(#17075) GypsFulvus2
Hát, van még bőven hova fejlődnöm, de majd csak szép fokozatosan. Nem szoktam versenyszerűen ráállni ezekre, de a PU-ban már tétje lesz, sz'al muszáj jónak lenni. :) Idővel ide is kelleni fog az a voice attack, kezdem belátni.

(#17077) .tnm


.tnm
addikt

mostmár annyi féle hajó van, hogy örülök is, hogy nem lehet őket mind megvenni (sőt egy kicsit annak is, hogy nem lehet őket mind kipróbálni se). mekkora élmény lesz az, amikor már a PU-ban végre egyszer látsz belülről egy addig csak kívülről (és youtube-on) látott hajót. pont mintha a valóságban életedben először ülhetnél egy i8-as BMW-ben pl.

PU alfa elején lehet mást se fogok csinálni, csak ülök majd a space dock-ban és nézem a le-felszálló hajókat

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17078) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17076) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem az Aegis készítői megvettek kilóra. Egyszerűen nincs hajójuk, ami ne lenne szép. Avenger, Gladius, Retaliator, Redeemer... Már alig várom a Bulldog-osztályú nehéz-vadászt és a Javelin-osztályú rombolót. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17079) Yllgrim válasza .tnm (#17077) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az biztos hogy sokat fogok maszkalni mindenfele, bemenni minden erdekesnek tuno helyre :) A Redeemer formara nem az en izlesem meg lelkivilagom, franc sem akar arra hajot hogy csapatokat fuvarozgasson allandoan, mert masra nagyon nem jo, hiaba van rajta sok fegyver.

Bar repulve ismerszik meg a vas, biztos nem olyan furge mint egy vadasz. Ezert is van Herald a raktarban, az egyikkel szepen fogok felfele upgradelni es megnezni azt a par hajot amit erdekesnek tartok.

Aki repulte mar a Hornetet, tudja mirol beszelek. Nem csak a szin tiszta ero, hanem a kifinomultsag, ahogy ol.

Na majd kiprobalom egyszer, biztos lehet ennel feljebb is menni.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17080) Raulblanco válasza TESCO-Zsömle (#17078) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

szerintem ocsmány, nincs még egy olyan ronda hajó mint ez a reedemer
3dingó hajója szép volt, de ez a szárnyas helikopter...

(#17081) Szőrös  válasza .tnm (#17077) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én felkeresem az első bárt és megnézem lehet e piát kapni ha igen csutakra leitatom a karakterem. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17082) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17078) üzenetére


mrfire
őstag

A Reclaimer direkt maradt ki, vagy azért sikerült megszeretni azt is? :P
Ahhoz képest, hogy egy roncsszállító azzal is szép munkát végeztek.
Ha a Drake kapja a feladatot, jött volan valami formátlan tömbhajó kb. :N

(#17080) Raulblanco
10 pont az őszinte szóért, sok millió rossz pont a lehúzásért :P ;]

(#17081) torz on borz
Fogod, berakod nyomott áron az aukciós házba az egyetlen/összes indulóhajódat és addig iszol míg el nem fogy az áruk? Fél évvel később a játék megjelenése után, meglátjuk, hogy kitántorogsz az ivóból...? na akkor kezdjük el a játékot! :P

Én majd keresek egy olyan alkohol felhőt, amit nemrég találtak a tudósok. Odamegyek és nyitok egy űrbárt, közvetlenül a nebulábol csapolom majd az italt ;]

(#17083) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én is leteszteltem az új irányítást. Hát hatalmas. Felismeri a pedált, rendesen érzem amit csinálok. Ez most nekem így bejön nagyon. Igaz még csak free mentem, mert egyből jöttem ide írni. Mindjárt megyek egy swarmot is. Ha tényleg jó akkor holnap már mennék akár többed magammal is, közös ts-en. Persze, ha kell egy kis fuvaroshajó. :)

A Gladius nagyon adja nekem is, főleg ez az új videója. Viszont a Bulldog, na az lesz az én kedvencem, remélem. Reedemer-t meg nem tudom hova tenni, nem mondom, hogy nem tetszik, de olyan fura. A hajtóműve nem jön be a többi részével nincs bajom.

Edit: alt-tab-ra hajlamos elszállni az egér.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17084) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17082) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igen, a Reclaimer egyszerűen más kategória, ahogy az Idris is, és valszeg majd a Javelin is az lesz. Egy bizonyos méret felett a funkció felülírja a dizájnt. A Reclaimer nem kimondottan szép, de nem is tisztje annak lenni, viszont a funkcionális dizájn rétegei alatt megtalálható az esztétika.

A Drake zászlaján legelső helyen a költséghatékonyság szerepel és ez kompromisszumokkal jár. A Cutlass főhajtőműveit mintha egy régi repülőgép orrészébe pakolták volna bele ezzel hasznosítva a régről maradt darabokat/gyártósorokat.

(#17080) Raulblanco: Ha rondább hajót keresel, mindjárt ott a Constellation.

Azért tűnik helikopternek, mert az is. Keress rá a gunship-re és nézd meg milyen dizájnok jönnek elő. A formavilág eléggé egységes.

Ez egy kisebb, támadó jellegű csapatszállító gép, mely az Avenger-hez hasonlóan elsőre túlzottan is testesnek hat, de könnyen felfedezhetőek rajta az Aegis-re jellemző elegáns vonalak.

(#17083) Volfram42: Latolgattam a dolgokat, és a Bulldog valószínűleg egy ~40 tonnás Avenger lesz. Szinte 1:1-ben ugyanaz a feladatkör, csak nagyobb méretben. Nagy hajtómű üldözésre/nagy távolság gyors megtételére egy kis manőverezhetőségért cserébe, plusz ott a fegyverzet. Az Avenger-nek méretéhez képest irdatlan ágyúja van, és a Bulldog leírásában is azt taglalták, hogy keményen odacsap.

Remélem, a design-t is megőrzik. :))

Más: Avenger-tulajok szoríthatnak, mert ha a Gladius előbb lesz AC-Ready, akkor bizony azt fogják megkapni trainer-nek pár napra!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17085) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17084) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én remélem, hogy az De Havilland Mosquito-ra fog hajazni. Vagy egy Me-410-re. Mind a kettő nagyon szép és kimerítik a nehéz vadász kategóriát. Mondjuk, ha kísérő szerepkört is figyelembe vesszük akkor akár a P-38 is lehet a kiinduló.
A retaliator-t is a B-17-hez hasonlították és annak kellett kísérő. Ezért töprengek a II.vh-s gépek formavilágán.

Ugyanakkor én még mindig remélem, hogy idővel a gyártók valamennyire lefedik egymást és konkurálnak, jó lenne.

Leteszteltem egy wave-t. Tetszik. Free flightban megcsináltam a BSG-s oldalazást egy kődarabon. Azért gyakorolnom kell még rengeteget. Amikor az oldalkormányt használom akkor a visszaengedésével várom, hogy kiegyenesedjen a gép. Csak ugye itt nincs légellenállás meg hasonlók ezért szépen marad abban az irányban. :) Meg nincs talaj és nem tudom mi merre. Bár ott a műhorizont, ha itt annak lehet nevezni, de ugye azt sem tudom, hogy mihez viszonyul.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17086) Raulblanco válasza TESCO-Zsömle (#17084) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Constellation, valóban elég csúnyák a szögletes elejükkel, kivéve az aquila, az gyönyörű.
Várom a Carrack-ot, és valamelyiket megveszem a kettő közül.

(#17087) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17085) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eddig a tényleg nagyon nagy hajókat leszámítva az összes Aegis gép hordozza a földi atmoszférikus repülés nyomait. Az Avenger például kísértetiesen hajaz a NASA-féle re-entry prototípusokra, vagy ott a Redeemer helikopter-jellege, a Gladius-Retaliator duót meg magyarázni sem kell, akkora szárnyaik vannak.

Kinézetet tekintve én egy hosszabb, szélesebb Avenger-t várok szárnyon, vagy szárnytövön ülő hajtóművekkel, de forma és vonalvezetés tekintetében remélem maradnak a sémánál, mert szerintem az Avenger az egyik legszebb, legletisztultabb gép a kínálatban.

(#17086) Raulblanco: Ha nem kimondottan katonai célra kell, akkor bizony számolni kell a CArrack-kal. Azt is nagyon várom, mert végre kiderül, hogy hova skálázódik az Anvil-ra jellemző rideg, szögletes design egy Constellation méretében.

Katonai célra meg egyértelműen Retaliator. 5 torony, rengeteg rakéta. Tuti, hogy a szárnyon ülő S5-ösöket ki lehet majd cserélni irdatlan S2/S3 rack-ekre.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17088) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17087) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát amit mondasz az se lenne csúnya, sőt. Majd kiderül mit alkotnak.
Azért már az durva, hogy egy játékban ránézel egy hajóra és megmondod a gyártóját. Nekem ez tetszik talán a legjobban az egészben. Fene ez a tegnapi bemutató meg a mai tesztrepülés megint kicsit hype-ot gerjesztett nálam, na majd legyűröm.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17089) Menthirist válasza Szőrös  (#17081) üzenetére


Menthirist
veterán

A PU-ben mindenki közösen dönti le az első felest :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17090) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Elos Hornetes repules elegge izzaszto lett ;] a HOTAs is meg a Voice Attack is kezd beallitodni, jo kis kombo ez, meg eleg melos, de azt kell mondjam megeri, van par dolog amit feltetlen VA-ra kell tenni.

Hornet eros mint allat, 5-ik hullamban kezdtem raerezni a dologra, couple-de-coupled-et kezdtem el gyakorolni, alakult is, aztan valahogy felkentem a Hornetet egy asztira :)

A tobbit majd holnap, azt hiszem jo moka lesz ez a gyakorlas, nem tudom hanyan lehet jelentkezni csapatban repulni, ocsem is jonne majd, ha valakinek lesz kedve csatlakozni... :)

Freelancer MIS es Constellation Aquila tetszik a tobbiek kozul, Retaliator bombazo, nem gyozott meg annyira (de lehet beleszagolok ha lesz ra lehetoseg).
Carrack nagyon erdekel illetve a mar amlitett MIS nalam a befuto, ezekre szivesen upgradelek majd :) (MIS karacsonyra :) )

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17091) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nézegetem ezt a Gladius bemutató videót. Hangulatos lett. Ugyanakkor vajon mi lehet az úgy első öt másodperc környékén megjelenő jármű a háttérben?

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17092) mrfire


mrfire
őstag

(#17093) Malibutomi válasza Volfram42 (#17091) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Arra a rohadtnagy valamire gondolsz a háttérben?

(#17094) mrfire válasza Malibutomi (#17093) üzenetére


mrfire
őstag

Gondolom ez:

[ Szerkesztve ]

(#17095) Mattey


Mattey
tag

Ahoy!

(Ha ezt így megvalósítjk, ahogy az összefoglalóban e van írva, akkor a legtöbb MMO húzhatja a rolót. :D)

Nah, de a lényeg: Jól sejtem, hogy a hajókat külön kell megveszegetnem, igazi pénzből? Ez a 45 dolcsis alappakk egy hajót tartalmaz? Ha igen, érdemes azt megvennem, vagy nézzek ki másikat és a többit is vegyem meg külön?

(#17096) vaakuum válasza Mattey (#17095) üzenetére


vaakuum
addikt

Elég egyetlen hajót megvenni, amihez jár a játék. Az lehet akár a legolcsóbb is. A többi hajót később ingame is meg lehet venni ingame pénzért, illetve real pénzért tudsz később is ingame pénzt venni, és úgy megvenni azt a hajót, ami tetszik, és használni is fogod.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#17097) Drenadar válasza Mattey (#17095) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hello!

Tényleg kellene már az az összefoglaló pontról pontra.... :P

NEM!
Nem kell venned egy hajót sem!
Majd ha egyszer megjelenik a játék, akkor megveszed a játékot és a játékban játékpénzért megvehetsz bármit.

Ha nem akarod kivárni a játékot, akkor kell venned egy hajót ami szimpatikus és lehet is vele már játszani.
Ha vettél valamit, akkor azt beolvaszthatod és vehetsz mást helyette.

A Honlapon szép angol szavakkal le van írva mit tartalmaz egy pakk.
Fontos, hogy alfa hozzáférés már nincs, csak béta + a teljes játék. Ha alfázni is szeretnél akkor külön az arena commandert is meg kell venni 5 USD az ára (vagy ha tartalmazza a pakk akkor értelemszerűen nem kell)

szrintem kép alapján egyértelmű mit tartalmaz a csomag...

[ Szerkesztve ]

(#17098) mrfire válasza Mattey (#17095) üzenetére


mrfire
őstag

Csak most kell az alfa-béta alatt valódi pénzből megvenni, később nem tudod majd. Ha most kezdeném, az alappakkot vásárolnám meg 45-ért, és később ha meguntam visszaváltanám (a teljes árat visszatérítik, de csak a storeban elkölthető pénzre), és vennék egy nagyobb csomagot, aztán ha azt is meguntam mennék egyre feljebb, amíg el nem érem a hajót, amivel a megjelenéskor szeretnék kezdeni.

(#17099) Mattey


Mattey
tag

Köszi szépen a válaszokat!

(#17100) Malibutomi válasza Drenadar (#17097) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Srácok...ha valaki vállalja az összefoglalót(vagy akár többen), akkor kérlek rakjátok össze, nekem most kicsit más a prioritás, ugyanis 1800km-el arrébb tesszük a székhelyet családostól december januárban.
Szóval van mit csinálni. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.