Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) GypsFulvus2 válasza .tnm (#16445) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ennek a "News Update" ("Friss Hírek" -néven fordítottam, de lehet hogy pl a "Média Szemle" jobban tükrözné a jelentést) rovatnak még nincs külön kategóriája ( a "Hírek", az más, az a "valódi" hírekkel foglalkozik, nem pedig egy fiktúv újságszemle).
Szóval kéne csinálni egy ilyen "Friss Hírek" rovatot, amelyben sok alrovat lesz (pl. Observer, This Time in History, Clean Shot stb). Addig is, jobb híján az "Egyéb"-be megy a This Time in History.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16452) Bibgr0 válasza GypsFulvus2 (#16451) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

No, felvittem ami már készen van a sc.hu weboldalon, most jöhettek a fordítás alatt álló tételekkel. Jó munkát!

(#16453) vagabor válasza Bibgr0 (#16450) üzenetére


vagabor
aktív tag

Én ezt fogom használni, majd a kész fordítást elküldöm vagy Eyesisnek, vagy Menthirist-nek, mivel teljesen jogosan Eyesis nem teszi lehetővé hogy az oldalon szerkesszek.

Szerk: LoreB2 elküldve, táblázat kitöltve.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16454) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Nekem is lenne két problémás rövidítésem:
"So on this day, August 20th 2528 SET, the long and tumultuous life of the United Earth Credit, UEC, Credit or Imperial began."
Itt a "SET" mit takar? Nem találtam sem a honlapon, sem a gugliban.
Hasonlóképpen, a
"High Secretary Livia Fenner assembled a commission of economists, financial consultants and OMB officials to explore possible solutions."
mondatban az "OMB" rövidítés értelmét sem találom. Valaki tudja ezeket? A két mondat a rövidítésektől eltekintve világos.

Bibgr0: Köszi! Felvittem.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16455) mrfire válasza GypsFulvus2 (#16454) üzenetére


mrfire
őstag

OMB (Office of Management and Budget): link

(#16456) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#16454) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:R

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16457) .tnm válasza GypsFulvus2 (#16454) üzenetére


.tnm
addikt

SET standard earth time? az biztos, hogy időzóna lesz és az is biztos, hogy fiktív

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16458) mrfire válasza .tnm (#16457) üzenetére


mrfire
őstag

Talált süllyedt. Így már meg is van.

(#16459) GypsFulvus2 válasza mrfire (#16458) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Publikálva

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16460) mrfire válasza GypsFulvus2 (#16459) üzenetére


mrfire
őstag

Mi köszönjük. Jó volt. Én mondjuk azt is érdekesnek tartottam volna, ha a kész játékban is külön valuták léteznek más-más régiókban. Ilyet még nem láttam MMO-ban, akkor most sem fogok ezek szerint. :(
A'szem én "Birodalmi"-nak fogom hívni, csak hogy senki se értse miről beszélek. :D

[ Szerkesztve ]

(#16461) GypsFulvus2 válasza mrfire (#16460) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A frász törne ki a sok-sok átváltási árfolyamtól. Én az euro nagy híve vagyok. Utazni is sokkal könnyebb, és EU-ból vásárolni is, amióta van. Ha elérem deklarált végső célom (Emperor-God of the Universe), akkor az UEC fejoldalán az én profilom fog majd virítani. :DDD

Menthrist: Persze, a Banu-nak is van saját, ahogy egy rövid utalást is tesznek róla a cikkben.
Később szerinted lehet majd nem emberi karaktert is indítani? :Y Volt erről szó valahol?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16462) Menthirist válasza mrfire (#16460) üzenetére


Menthirist
veterán

Ha jól rémlik a Xi'an-oknak más valutájuk van, de ugye eleinte emberrel leszünk úgyis.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16463) mrfire válasza GypsFulvus2 (#16461) üzenetére


mrfire
őstag

Na persze, a valóságban én is jobban örülnék az egységes valutának. Szívok így is eleget az beayen, és ha lenne is itthon Euro, az sem érne sokat, mert az angolok hál istennek ragaszkodnak a pénzükhöz. De egy játékban tetszene a dolog. :)

(#16462) Menthirist
Jól hangzik. Most úgy látom nem sok idegen világról tudni. Azt sem tudom, mennyire lesz érdemes arrafelé kereskedni, vagy bármit csinálni. Hogy fog működni az idegen határ, beengednek-e embereket szó nélkül, vagy csak lopkodni lehet tőlük az ércet és visszasurranni a határon(?)

Nem biztos, hogy örülnék, ha más fajokkal is lehetne játszani. Lehet azért mert még nem sok infó jött elém, vagy került lefordításra, vagy lehet egyáltalán nem sok infó készült, de az idegen fajokban sok az ismeretlen, ami nagyon jó varázst ad nekik, ennek így is kéne maradnia. Ha játszhatóvá teszik őket, ez elvész.

(#16464) Drenadar válasza mrfire (#16463) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Pedig nagyon kellemes mikor GBP-ben van a jövedelmed, és bármilyen valutára válasz az mindig kevesebb lesz :P

(#16465) mrfire válasza Drenadar (#16464) üzenetére


mrfire
őstag

Nem úgy érted, hogy szám szerint nagyobb? :F Csak mert akármit váltok akármire, az mindig kevesebb lesz, és nem túl kellemes. :P De ha GBP-ben lenne a jövedelmem, marhára nem érdekelne már. :)

[ Szerkesztve ]

(#16466) Drenadar válasza mrfire (#16465) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nézőpont kérdése, hogy a nagymacskák nagyobbak a kis házi macskáknál, vagy a kis házimacskák kisebbek a nagymacskáknál! :D

[ Szerkesztve ]

(#16467) .tnm


.tnm
addikt

Felvittem egy csomó kategóriát a fordításhoz, de ha valami kimaradt, akkor nyugodtan rám lehet szólni!

Készítettem egy impresszum oldalt is, ahol egyelőre érzésre (leginkább az alapján, hogy ki fordította oda a legtöbbet) minden kategóriának lett egy (vagy több) felelőse. Ők azok akik a cikkek kiosztását koordinálják, ha tetszik az a rovat az "övék", ami nem jelenti azt, hogy mindent nekik kell fordítani, de joguk van a kategóriába érkező fordításokba belepiszkálni, pl az egységes nyelvezet jegyében. A tévésorozatos fordítás világához hasonlóan, végülis lehet azt mondani, hogy azt a cikksorozatot ő viszi.

A hírszemlének nagyon sok alkategóriája van, de alkategóriánként kevés cikke, így az majd kiderül, hogy érdemes-e tovább bontani.

Természetesen az impresszum oldallal kapcsolatosan is bármilyen kritikát/javaslatot fogadok, nincs kőbe vésve semmi, csak gondoltam legyen egy kiindulási pont.

Van pár olyan kategória, aminek nem láttam értelmét, hogy honosítsuk (pl. Fan Focus), hiszen ezeknek a nagyja kép, vagy videó tartalom, kevés információval, meg persze voltak olyanok is, amelyeknek nem hinném, hogy nagy értéke lenne magyarul (pl. Press Roundup).

Felhívnám a figyelmet a Hírszemle alkategóriáin túl két másik csoportra is, amelyeknek azt hiszem még nincs fordítója:
- az egyik a Writer's Guide (nálunk a tudásbázis része), ahogy ránéztem tele van egy csomó hasznos infóval, kár, hogy egy éve nem érkezett hozzá frissítés
- a másik a Nem canon történetek főkategória, ahova az RSI oldalon lehozott, nem hivatalos, de szelektált történeteket lehetne fordítani. Ezt azonban csak olyannak ajánlanám, akiben van művészi/írói véna és nagyon jó angol tudással rendelkezik, hiszen ez már műfordítás igazából.

Nah, ennyi volt a szolgálati közlemény. :)

Az impresszum oldalon szabad kommentet hagyni a kategóriákra és a fordítás szervezésére vonatkozóan is.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16468) .tnm válasza .tnm (#16467) üzenetére


.tnm
addikt

Még egy apróság, pár embernek még felemeltem a rangját szerkesztőre, így mostmár bele tudtok nézni a készülő cikkekbe is. Értelemszerűen kéretik nem visszaélni vele és óvatosan bánni a szerkesztés, törlés gombokkal a másik cikkén. :)

[Sajnos arra nincs mód, hogy csak bizonyos kategóriára adjunk ilyen jogot a kategóriák felelősének.]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16469) mrfire válasza .tnm (#16468) üzenetére


mrfire
őstag

Ha eddig nem tettétek, szerintem érdemes lenne saját gépen is gyűjteni minden írást. Nehogy elszálljon véletlenül az oldal és vele minden infó. A magyarosítások portál is megjárta nemrég.

(#16470) .tnm válasza mrfire (#16469) üzenetére


.tnm
addikt

és elvesztek a pirospaprika receptek, meg a kalocsai hímzés leírások? ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16471) mrfire válasza .tnm (#16470) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, hogy nem így írják ők se... :B

(#16472) Eyesis válasza .tnm (#16467) üzenetére


Eyesis
őstag

Épp most gondoltam rá én is :) király, hogy már kész is :)

Látom a Lore builder-t ketten is csinálták eddig, most mindkettőjüket oda írtam és remélem meg tudnak egyezni :)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#16473) .tnm válasza mrfire (#16447) üzenetére


.tnm
addikt

egyébként más hajók is pihennek a hajtóműveiken :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16474) vagabor válasza Eyesis (#16472) üzenetére


vagabor
aktív tag

Az sem baj ha nem írsz oda, mivel ahogy látom szerző mindenki lehet. :) Menthiristnek amúgy is több ideje van ahogy elnézem, én csak segítek fordítani Ő meg majd szerkeszti a rovatot.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16475) Drenadar válasza .tnm (#16468) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem itt már mindenki van elég felnőtt, hogy megbízzunk bennük, és hogy ne kattintgassanak mindenhova felelőtlenül! :)

(#16476) .tnm válasza Drenadar (#16475) üzenetére


.tnm
addikt

sajnos néha a rendszer is tud szar lenni. (lásd múltkor véletlenül töröltem az ORG hátteret)
itt is előállhat, hogy megnyitsz egy doksit, amit valaki más épp szerkeszt és ha Te zárod be később, akkor véletlenül fölülírod a munkáját, stb. szal jobb kommunikálni mindig.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16477) Menthirist válasza Drenadar (#16475) üzenetére


Menthirist
veterán

Nemár, én vissza akartam élni vele :) megváltoztatni pár szót valami csúnyává, mert így 30 évesen ez annyira kielégítő humorforrás lenne számomra :D :D de már rámszóltak, így nem lehet :( :D

mindenesetre visszaélni és hibát véteni azért más :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16478) mrfire válasza .tnm (#16473) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, ezt a hajót nagyon odatették.
A hajtóműre landolást nem azért hoztam fel, mert hülyeség, csak felmerült bennem, hogy az eredeti tervekből tényleg kimaradt a leszállótalp, és ezért oldották meg végül így, illetve azokat a síneket utólag rátenni még nem lehetett nehéz, feltéve, hogy tényleg erről van szó.

(#16479) Volfram42


Volfram42
senior tag

Na végre minden felrakva. Teszteltem is gyorsan. Fejkövető még mindig nem jó sajnos. A joynál meg ugyan úgy bezavar a pedál, csavargatni meg nem fogom a joy-t szóval még várok további fejlesztésre ezen a téren addig vagy egerezek vagy inkább hagyom.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16480) Szőrös  válasza Volfram42 (#16479) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pedig már nekem is müxik a joy . :P Igaz a beállítást nem jegyezi meg , minden indításkor újra be kell lőni mindent. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16481) Volfram42 válasza Szőrös  (#16480) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem is jó, ha kihúzom a pedált, de nincs kedvem az asztal alatt mászni minden alkalommal amikor eszembe jut kipróbálni az ac-t. Főleg, hogy aurórával úgy is csak kacsa vagyok.WT-t belőttem az most baba. Estefele szerintem fogok is kicsit reppenni.
Azért gyorsan kipróbáltam egérrel tegnapelőtt a repülni képes járműveket. Nagyon pöpec mind. Külön tetszett, hogy rendesen le is tudtam szállni és a pilóta ki is mászott az ülésből. Vajon harc közben lehetséges lesz ez? Mondjuk újratölteni kézileg az aurórát, ott van négy csőnek való hely a fülkében. Mókás lenne, de az tuti, hogy azt a gombot a lehető legmesszebb tenném, mert amilyen béna vagyok egy vérre menő küzdelemben is képes lennék véletlenül felállni a székből.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16482) Drenadar válasza .tnm (#16476) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha valaki szerkeszt és azt én meg akarom nyitni szerkesztésre, engem mindig figyelmeztet, hogy abból nem lesz jó vége, és ha akarom átvehetem a szerkesztést (nah ebből van a legnagyobb gond), vagy megnézhetem éppen hogyan áll, vagy inkább elmegyek libikókázni...

(#16483) vagabor


vagabor
aktív tag

Valaki tervezi a writer's guide fordítás elkezdését? Ha nem, akkor én amint végeztem a tervezettekkel a lore builderen belül nekiállok, mivel a sataball szerintem kicsit érdektelen, a writer's guide pedig valóban tele van érdekes részekkel.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16484) vagabor


vagabor
aktív tag

Csak hogy megtörjem a csendet:
LORE BUILDER 2. RÉSZ

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16485) tkondor


tkondor
tag

ha valamiben kellene segíteni fordítani, akkor szívesen segítenék :)

és jéj, végre van egy Mustang Omegám :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen nick: Horus

(#16486) mrfire válasza vagabor (#16484) üzenetére


mrfire
őstag

Jó nagy adag lett. Köszönet érte. :R Eddig csak az elejét volt időm elolvasni, de lesz rá idő végigolvasom az egészet. Látom nem csak karaktereket írnak, hanem a Murray Kupa szabályainak megszületése is formálódik.

(#16487) Menthirist


Menthirist
veterán

Ma megjött a Google Cardboard-om :D :D
Nagyon cool :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16488) Volfram42 válasza Menthirist (#16487) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mesélj majd, érdekel milyen. Én is gondolkodtam rajta, de elodáztam.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16489) Menthirist válasza Volfram42 (#16488) üzenetére


Menthirist
veterán

Cool... A kínai koppintást rendeltem meg (800 Ft), kb 5 hét volt mire megjött. Olcsóbb lencse, nincs összeszerelési útmutató (kissé eltér az eredetitől), de korrekt. Az eredeti kb 2-3 ezer Ft lett volna, szóval az sem vészes :)

Van hozzá jó pár app, az eredeti Cardboard-ban van Earth példa, Street View animáció, egy aranyos rajzolt "mese", PhotoSphere, stb, de szedtem még le hozzá egy horror játék demóját, hullámvasutat, stb.

Elsőnek sikerült rosszul összeraknom (az egyik lencse fordítva volt), de az agyam elég gyorsan jól látta annak ellenére hogy az egiyk lencse így ellentétesen torzította a képet :) Helyes lencsékkel viszont van térérzet, ha jó a sebesség akkor azért kellemes élmény. Még elrontva sem fájdult meg tőle a fejem vagy szédültem, de pár kolléga igen. Viszont nekem le kell vennem a szemüvegem hozzá (másoknak kellett hozzá).

Összességében érdekes, nem hiszed hogy igazi lenne amit látsz (elvégre azért nagyon low cost megoldás, és az appok sem fotoreálak), de meglehetősen jól használható, természetes és látványos az eredmény :)
Mindenképp megérte a pénzét. A mese (történet) aranyos, totál jól követhető de persze nem reagál olyan instant módon semmi, mint néha kellene.

Szóval ezt látva bizakodó vagyok abban hogy a Rifttel sem lesz semmi bajom :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16490) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Új cikk: Az Idris IV. csatája
Meg kell mondjam, eddig ezt a cikket fordítottam a legnagyobb örömmel. Remélem lesz még olyan, amely Messer felemelkedésével foglalkozik, mert a Time Capsule-ban ez eléggé vázlatos és klisés módon van tálalva.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16491) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#16490) üzenetére


Szőrös 
veterán

Klassz lett , köszi. :R
Tökös legény ez a Messer. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16492) mrfire válasza GypsFulvus2 (#16490) üzenetére


mrfire
őstag

Hát igen, az időkapszula rendesen ugrál az évek között is, itt-ott ötven év simán említés nélkül marad. A Messer féle birodalomról sem tudni sokat. Bár lehet, hogy van róla azért még infó angolul. Többnyire a fantáziánkat tudjuk használni, hogy nézett ki egy ilyen diktatúra, meg arra emlékszem, hogy olvastam az UEE Képviselet akkor titkosrendőrségként dolgozott. Valamelyik szenátornak is hogyhogy nem teljesen nyoma veszett, aki a Terra függetlenségét indítványozta. ;]

Érdekes cikk volt. Kösz a fordításért.
Hetvenezren estek el mindkét oldalon egy bolygóért :U, a Don-kanyarban többen maradtak ott. De más csatákban is elég kis számok tűntek föl. Úgy látszik ez a jövő. :K

(#16493) PodMAN


PodMAN
senior tag

Ma beruháztam egy új VGAra, mert 1920x1200-ban eléggé gyengécske volt már a régi. Indítom az SC-t, beállítom very high-ra, gondoltam elcsodálkozom mégis hol tart a technika. Erre tiszta rece az egész roid hangár :( AA-t hol lehet aktiválni? Van konzol parancs erre? Vagy driverben valahogy be lehet állítani ezt? Köszi a segítsége előre is.

(#16494) horvi0813


horvi0813
tag

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy vmikor tarthatnánk vmi multiplayer eventet privát matcheket játszhatnánk stb.
ha esetleg van ilyen kezdeményezés tudtok róla tájékoztatni? Vagy ki mit szól az ötlethez, hogy az egyik este összülnénk egy jó kis harcra?
Üdv

(#16495) mrfire válasza horvi0813 (#16494) üzenetére


mrfire
őstag

Nagyon remélem, hogy össze tudunk hozni valami közös játékot. Nem hoztam fel eddig, mert csak a héten fogom megvenni, de ahogy jönnek a modulok és a hajók szívesen kipróbálnám a lövegtornyok irányítását is, amint be lehet ülni valaki mellé.

Persze előbb gyakorolnom kell egyedül is.

(#16493) PodMAN
Esetleg azt próbáld ki, hogy létrehozod ezt a filet itt: StarCitizen\CitizenClient\user.cfg és beleírod hogy: r_AntialiasingMode=3
Lehet túl egyszerű, hogy igaz legyen, de hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#16496) Drenadar válasza mrfire (#16495) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

bárcsak már a multicrew hajóknál tartanánk.. de nem... az odébb van még...
AC v2.0

(#16497) mrfire válasza Drenadar (#16496) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, a'szem az 2015 vége. Én arra gondoltam egy superhornetet pl. előbb használatra engedhetnek. Az a jelenlegi modulba is beleférne.

(#16498) vagabor válasza mrfire (#16497) üzenetére


vagabor
aktív tag

2015 végén én már a pu bétát szeretném próbálgatni :) ac v2-nek hamarabb kell jönnie.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16499) Drenadar válasza vagabor (#16498) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem is...

Zsömlével beszéltük, hogy amúgy is elég frusztráló lehet olyan hajóban tornyozni, ami még fordulékony is... frusztráló, hogy kövesd az ellenséget, miközben ugye maga a hajó is lehet elég hirtelen mozog, pl cutlass biztos nem egy helyben fog állni... :|

(#16500) mrfire válasza Drenadar (#16499) üzenetére


mrfire
őstag

Igazatok van, még korábban linkeltem is csak nem jegyeztem meg rendesen.

Más játékban tapasztaltam már elég rendesen mekkora szívás úgy lövöldözni, ha te is mozogsz. Kocsiról nem űrhajóról, de a lényeg ugyanaz. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.