Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Drenadar válasza Menthirist (#16950) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

LTI ide oda én ezt kihagyom....

(#16952) mrfire válasza Drenadar (#16951) üzenetére


mrfire
őstag

Na ha most elég jóra megcsinálták volna, eljátszadoztam volna a gondolattal, hogy vegyek-e, de ez nagyon otromba jószág lett. :(
Reméltem, hogy jó kis versenyhajó variáns is lehet belőle, ha már gyors kis futárnak szánják, de nem úgy néz ki, mint ami jól mutatna a pályán. Ez sehol sem mutatna jól. :P Azért az a 2 TR3-as hajtómű jó kis löketet ad majd neki. :K

[ Szerkesztve ]

(#16953) Drenadar válasza mrfire (#16952) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igazából, ha az ember az LTI & CCU miatt veszi lényegtelen, hogy mi ez a hajó, de akkor sem kell ^^.

(#16954) mrfire válasza Drenadar (#16953) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, de csak az LTI nem érne nekem ennyit. Max akkor jött volna meg a kedvem hozzá, ha a hajó maga is tetszik, mellékesen meg később CCU-zhatom, ha mégis azt szeretném. Ahhoz amúgy is nagyon meg kellett volna fogniuk vele, hogy rábólintsak. Inkább csak elábrándoztam volna a vásárláson, de egy ilyet tuti nem vennék.

(#16955) mrfire


mrfire
őstag

Közben érdemes újra ránézni erre, amit Zsömle reggel linkelt, mert jött pár új kép.

(#16956) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16954) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mennyit? Herald + CCU-val 0, ismétlem: 0 az LTI ára. Ha ennyit nem ér, akkor nem értem miért volt téma...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16957) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16956) üzenetére


mrfire
őstag

Úgy értem annyit, hogy csak azért vegyek egy másik hajót valódi pénzért mert van rajta LTI, mikor már így is van egy megfelelő. Most már inkább az a cél, hogy majd a játékon belül szerezzek másik hajót.
A jövőben inkább csak a fizikai tartalom miatt vennék más csomagot, azért megérné még lehet egy másik hajó, de az LTI miatt nem.

[ Szerkesztve ]

(#16958) vaakuum válasza Volfram42 (#16948) üzenetére


vaakuum
addikt

Mi ez az "alert szignál", meg "incriminated citizens" meg szaggató kép a linkelt oldalon? :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16959) Menthirist válasza vaakuum (#16958) üzenetére


Menthirist
veterán

van egy gomb, hogy decrypt page... azzal dekódolódik és láthatóvá teszik a hajó adatait. elvégre egy lehallgató és elektronikai hadviselésre való hajóról van szó.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16960) vaakuum válasza Menthirist (#16959) üzenetére


vaakuum
addikt

Annál kicsit fentebb. Az eliminated, meg missing, meg AT LARGE karakterek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16961) mrfire


mrfire
őstag

Közben kész lett a 10 for the chairman 1. rész felirattal, de még tegnap óta nem sikerült elérnem Eyesist, hogy feltehessük. Aki meg szeretné nézni, hátha tudna javítani rajta, annak szívesen elküldöm a linket, egyelőre nem listázott videóként van fent youtubeon.
Remélem a novella író versenyre érkezett műveket is hamarosan olvashatjuk, azt is várom már.

(#16956) TESCO-Zsömle
Sz'al, hogy tiszta legyen, max akkor ösztönöztek volna vásárlásra, ha mutatnak egy hajót, amivel jól megtudnak fogni, és mellékesen LTI is van rajta. De mivel nem ez történt, csak azért nem venném meg, hogy upgradeljek róla. De ennyi szövegelést már tényleg nem ér az, hogy reggel volt egy ilyen pillanatom, hogy hátha mégis kéne venni belőle. :)

(#16962) .tnm válasza Menthirist (#16959) üzenetére


.tnm
addikt

thx a gombot észre se vettem. a hajót viszont meg. irtó ocsmány, szempillantás alatt lesz belőle LTI freelancer/cutlass, majd LTI connie, ha már lehet majd.

oh shit 2 gigás a patch. és persze lassú...

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16963) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#16964) .tnm válasza TESCO-Zsömle (#16963) üzenetére


.tnm
addikt

de gyors vagy. de én is az vagyok. (feNYegetés)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16965) Eyesis válasza TESCO-Zsömle (#16963) üzenetére


Eyesis
őstag

király vagy tényleg :)

Van aki ezt elkezdte már: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14258-Arena-Commander-092-Released ?

Üdv,
Gyula

Eyesis

(#16966) TESCO-Zsömle válasza .tnm (#16964) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg fáradt és lestrapált. Nem sokat aludtam mióta feltörték a valamimet, és nem is fogok míg vissza nem kapom a Steam acc-om...

(#16965) Eyesis: Elvileg ide gyűjtjük, hogy ki mit csinált/csinál/fog csinálni.

(#16967) torz on borz: Szerintem ugyanaz a helyzet, mint a Cutlass esetében. Azt se kalózhajónak árulja a cég. Nyilván ez sem EW, de nem tarthat sokba olyan szoftverkörnyezetet rátenni, a felszerelés már rajta van...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16967) Szőrös  válasza Volfram42 (#16948) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm nem lenne ez rossz ha mondjuk EW ship lenne a besorolása ( electronic warfare ) ahhoz illik ez a fura külső. Mondjuk érdekes hogy ilyen hajót még nem jelentettek be...vagy csak nem emlékszem rá ?
Bár lehet hogy ezt majd át lehet konfigolni .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16968) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16963) üzenetére


mrfire
őstag

Áh, ha nem elvosaom eszembe sem jut, hogy meglehet nézni 3D-ben. De nincs belső tér :O mit is gondoltam... :(((

(#16967) torz on borz
Ó, de jó ötlet. Jó lenne egy ilyen EW ship. Elvégre ennél is írják, hogy jól fel van szerelve ilyen támadások ellen, sz'al kell, hogy létezzen is az ilyenféle támadó.
Betörni egy nagyobb hajó rendszerébe, és telepíteni valami vírust, leállítani a fegyverrendszert, hatóműveket stb. milyen gonosz lenne már. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16969) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Főleg, ha van a közelben egy Reclaimer... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16970) Volfram42 válasza Szőrös  (#16967) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem is pont azért tetszik, mert maga a hajó nem szép, de valahogy számomra illik a kinézete arra amire tervezték.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16971) mrfire


mrfire
őstag

Hajó/hangárnézegetés 4K-ban itt és itt. De jó lenne már ha nekünk is így nézne ki. :(((

(#16972) Menthirist válasza mrfire (#16971) üzenetére


Menthirist
veterán

Én inkább az 1080p@60 fps-nek örültem.

amúgy T-3h50m... 11-től lesz a cucc

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16973) mrfire válasza Menthirist (#16972) üzenetére


mrfire
őstag

Nem mintha nekem lenne 4K-s kijelzőm itthon. És sokáig nem is lesz... (de hát ha van itt valaki).
Inkább azért értékelem én is, mert ingame még nem látni ilyen kipolírozottnak.

(#16974) Bibgr0 válasza Menthirist (#16972) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Menthirist, nálad folyamatosan megy a lejátszás?

Nem mai a gépem (2500k, 6950, sok ram), de 1080p60-on nézhetetlenül szaggat a youtube.

Leállítottam a háttérben mindent ami CPU-t vagy merevlemezt nyaggatott, de nem segít.

szerk: kipróbáltam firefox és chrome alatt is, de ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#16975) Eyesis válasza Bibgr0 (#16974) üzenetére


Eyesis
őstag

Nekem is hasonló gépem van, de az 1080p60-as semmi gondom nem volt. A 4k már kicsit szaggattott, mondjuk úgy hogy élvezhetetlen volt :)

Eyesis

(#16976) mrfire


mrfire
őstag

Fél óra, lehet lassan készíteni a pattogatott kukoricát. :)

STREAM

(#16977) Diopapa


Diopapa
addikt

Nézte valaki az új patch-el milyen lett a játék?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16978) mrfire válasza Diopapa (#16977) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem egy dolog tűnt fel élből, hogy a célzást megváltoztatták, és most nem azt jelzi hova kell irányítanod az egeret, hogy eltaláld a célt, hanem visszahúz egy vektort a cél felé az egértől a hajóig és a hajónak abban a karikán belül kell lennie, amit a végére tesz. Ezzel annyit érnek el, hogy a hajót nézed és nem azt ahol a hajó lesz miközben lősz rá, de meg kell szokni. Azt nem néztem vissza lehet-e állítani.

(#16979) Szőrös  válasza Diopapa (#16977) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jahm tényleg , joy-os irányítás jobb lett ? Valaki kipróbálta ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16980) Bibgr0 válasza Eyesis (#16975) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszi, lehet hogy egy újrahúzás lesz belőle. 3-4 éve van már fent a win7 és lehet, hogy ez a baj.

(#16981) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16976) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Epic zene befigyel. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16982) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16981) üzenetére


mrfire
őstag

Már van kép. :C

(#16983) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#16984) mrfire válasza mrfire (#16982) üzenetére


mrfire
őstag

WTF mi történt az adással. :Y
Épp most indult volna be a jelenet... :(((

Jeee, nagy királyság az a Redeemer... :R Persze kihagyom, de igazi szépség az a hajó.

[ Szerkesztve ]

(#16985) Raulblanco válasza mrfire (#16984) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem történt semmi különös vele, csak a szokásos elindul és azonnal leáll :)

(#16986) Volfram42 válasza Szőrös  (#16979) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát a levélben azt írták, hogy részben pont a joy és gamepad irányítás miatt volt erre szükség, hogy az egeresek ne legyenek előnyben. Illetve, hogy a lőni kívánt célt nézzük, ne a jelet. Ezzel nagyon egyet is tudok érteni. Minek csináljanak szép grafikát, ha nem is látjuk. Mint a BF3 szép kép, köd fene tudja mi aztán mindenki csak a piros háromszöget látta.
A műsor után én is felpatchelem és kipróbálom.

Malibutomi: Az jó lenne.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16987) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#16983) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kész... Nincs mese...

Ezennel kijelentem, hogy a legszebb hajókat az Aegis Dynamics csinálja. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16988) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Csinálok egy kickstarter gyűjtést egy normális stream szolgáltatásra

(#16989) MerLinh válasza TESCO-Zsömle (#16987) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ez a reedemer úgy néz ki mint 1 bálna oldalról, durva, lehet uszkálni az űrben. Szép, lesz mire gyűjteni a játékban =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#16990) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megy a stream

(#16991) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hű ez az FPS nem lesz semmi...asszem hamar meglesz még pár milla, amint kijön a rendes videó róla, meg a hírek a portálokon.

(#16992) Volfram42 válasza Malibutomi (#16991) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az biztos. Elég érdekes lesz.
Minél komplexebb lesz a játék annál jobban szeretem. Lehet, hogy lesz olyan része amit vagy egy évig ki sem próbálok, de még is a tudat, hogy van benne. Ez nagyon tetszik.

Csak a stream lenne már normális.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16993) MerLinh válasza Malibutomi (#16991) üzenetére


MerLinh
senior tag

haha, jól értettem, ha fpsben szét lővik a fejemet akkor a karakteremnek annyi?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#16994) Malibutomi válasza MerLinh (#16993) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hátőő, ez általában igy szokott lenni :)

(#16995) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

REDEEMER :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16996) mrfire válasza MerLinh (#16993) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem is ez jött le :K, de erre is számítottam.
Talán a páncélzatok miatt van némi esély rá, hogy nem az lesz, hogy kifordulsz valahol és eltalál egy kósza pisztolygolyó aztán jöhet is az örökös. Lehet az ilyen halálért nem is lesz akkora a büntetés, mert biztos gyakoribb is lesz az FPS halál.

(#16997) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#16995) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ahelyett, hogy adást néznéd és őrjöngenél amikor megakad. :)
Ugyanakkor, a Gladius hol van? :)Viccet félretéve gyors vagy az tuti. Köszönet érte.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#16998) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#16997) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arról már volt cucc Concept Sale alatt, szóval az van lefordítva. Még agyalok, hogy hozzam közös nevezőre a kettőt. Írjak újat? Legyen 2-3 Gladius cikk?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16999) tkondor válasza Volfram42 (#16997) üzenetére


tkondor
tag

szinte parancsszóra :D a Gladius már Hangar-ready :D

Star Citizen nick: Horus

(#17000) Volfram42 válasza tkondor (#16999) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ezért is írtam.:)
TESCO-Zsömle: Lehet elég csak updatelni azt ami már megvan. Kisebb meló talán és egy helyen lesz minden.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.