Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#16100) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Világos, de egy iparosodott, nagyvárosokkal rendelkező, sűrűn benépesült civilizációs központtól pont ilyen látványt szeretnék. Amikor először láttam ezt a videót, beleborzongtam a látványba. Szóval aki szerint ez pazarlás, az békápháttyá. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16102) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#16096) üzenetére


Menthirist
veterán

fentebb írtam, hogy noha pl dupla pontosságú számításoknál is nagyon vezet az amd, végeredményben mégsem hinném hogy az nv vagy az amd előnyben lenne majd a másikkal szemben. ha lesz mantle meg dx12 támogatás (mindkettő lesz, jár a motorral is), akkor kb ugyanott fognak lenni (nem hinném hogy az nvidia-nak ne lenne majd válasza a tier3-as feature-ökre)

Szóval szerintem mindegy milyen kártya(kártyák :D) lesz mögötte, csak minél erősebb legyen, mert ez nem fog megállni egy R9 270X-nél vagy egy 770-nél :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16103) Goblin12 válasza Malibutomi (#16100) üzenetére


Goblin12
őstag

Ez nem Sims. :D :P

(#16096) GypsFulvus2 : Muhahaha remélhetőleg nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#16104) Malibutomi válasza Goblin12 (#16103) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem-e? Itt fogunk strandolni:

Itt meg bulizni utána:

(#16105) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amúgy annyira rohadtjók ezek a concept artok:

(#16106) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#16104) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szépen fogtok kinézni, ha csobbanok egyet a Reclaimer-rel. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16107) .tnm válasza Malibutomi (#16105) üzenetére


.tnm
addikt

46 új hsz-re nyitottam ki a topikot és elsőre nem tudtam miért szaggat görgetés közben az oldal telefonon... :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#16108) Malibutomi válasza .tnm (#16107) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mert lassú a telód? :DDD
Tényleg nem kell valakinek áron alul új 750-es táp?

(#16109) Szőrös  válasza Malibutomi (#16108) üzenetére


Szőrös 
veterán

Milyen márka , hol vetted , garis még , mennyiért ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16110) Menthirist válasza Malibutomi (#16108) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem, de majd nekem is cserélnem kell a 650-esemet ha vga csere lesz :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16111) Drenadar válasza Menthirist (#16110) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jesszus mit nem bír el egy 650-es táp? ne hülyéskedj már... jó persze ha a hatásfoka 50% akkor értem :D

(#16112) mrfire válasza Malibutomi (#16105) üzenetére


mrfire
őstag

Szépek bizony, nekem egy ideje ezek a háttereim, meg nem unnám őket. :D Amúgy ha jobban megnézed látszik, hogy érdekes, hogy össze vannak csapva (folyókat rajzolnak lombkoronák elé, átlátszó az egyik hajó a leszállóplatformon), mégis nagyon szép az összkép.

(#16111) Drenadar
Akkor meg sem merem mondani, én mekkora tápot vettem. Hülye voltam, azt hittem akarok majd 3db 670-est... :U Most meg tök kihasználatlan. :(((

[ Szerkesztve ]

(#16113) Menthirist válasza Drenadar (#16111) üzenetére


Menthirist
veterán

Egy FSP Raider 650-esem van húzott 8320-al, húzott 7950-nel és húzott ramokkal, stb :D Jah és 3 vinyóval és egy ssd-vel, 5-6 ventivel :D
Ezt elbírja gond nélkül, de nem vagyok biztos hogy pl 390X-el majd kényelmesen elbánna egy fél év múlva. Pláne kettőt esetleg :) Persze megfelelő overhead-ek kellenek a tuningok miatt és az anyagfáradás miatt is.

2 way CF/SLI felé egész biztosan nem mennék, de még a másodikat sem hiszem :) De ki tudja :) Az biztos hogy már egy sima 390X-hez sem biztos hogy tökéletesen elegendő lesz. Csak a 290X képes belenyalni a 300 Wattba egymaga. Abból kettő + proci, alaplap, ram, vinyók, ventik... máris nem olyan sok a 800-as táp sem :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16114) Drenadar válasza Menthirist (#16113) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem FSP epsilon 600W van... állítólag ezeknek elég jó a hatásfokuk ugyan én nem húzom még a gépet, de jelenleg még a 400W is túlzás lenne... ami nagyon sokat fogyaszt az a dual gpu-s VGA... :)

én ha nem muszáj nem fogom lecserélni az FSPt, mert nagyon jó és halk :P

(#16115) Malibutomi válasza Szőrös  (#16109) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ment privi

(#16116) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#16113) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

750-es tápom van 4GHz fölött járó Phenom-kazánnal, GHz fölött járó 7970-essel, 5 vinyóval, SSD-vel, egy hangkártyával ami olyan meleg, hogy nem lehet hozzányúlni 5 ventillátorral, és egy 30W-ot kajáló szivattyúval.

Meg se bírom köszörülni a táp torkát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16117) vagabor


vagabor
aktív tag

Lore builder fordítás már fent van az sc.hun? Nem találom.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16118) Menthirist válasza vagabor (#16117) üzenetére


Menthirist
veterán

Az első rész már fenn van...
itt

2 db 290X amúgy 550 Wattal dobja meg az igényeket :D szóval egy 750-es akkor bírja épp hogy el, ha minden maradék benne marad kb 150 wattban. Na nálam csak a proci tdp-je 125W, szóval még ha ezt meg sem közelíti a proci, a 3 vinyóval és a 6 ventivel nem egészségesen lenne járatva a táp. Szóval a max 2 db 390X-hez (de persze örülök ha egyet tudok venni) kelleni fog a 850 wattos táp :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16119) Goblin12 válasza Malibutomi (#16104) üzenetére


Goblin12
őstag

Hupsz, ezeket még nem is láttam, köszi. :R

(#16120) mrfire válasza Malibutomi (#16097) üzenetére


mrfire
őstag

Kicsit már lepörgött, de azért:
Nem csak, hogy nem túlzás, de én azt is elvárnám, hogy minden bolygó egész máshogy nézzen ki. A concept artokon is jól látszik, hogy minden bolygónak egyedi stílusa van, amit nem lehet visszaadni, ha össze vissza kevergetjük ezeket az épületeket. Az lenne a jó, ha azt érnék el, hogy ha csak megnézi az ember milyen város fölött repül, már abból tudja hol jár. Még a Stanton rendszerben is ahány cég, annyiféle építkezés, pedig mindegyik egytől egyik egy teljesen beépített iparos világ.
Olyan dolgokról is szó van, hogy egyes világokat más népek gyarmatosították nagyobb számban, így azoknak az építkezési stílusa dominál.

És igen, amíg ennyi pénzt kapnak nem akarok copy-paste világokat látni. Eddig nem kellett csalódnom a munkájukban, remélem ez után sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#16121) Menthirist válasza mrfire (#16120) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért emellett célszerű a földön is maradni álmokban. Ahogy az Elite-ben sem lesz 400 milliárd teljesen egyedi bolygófelszín, úgy itt sem lesz pár száz... Mindegy hogy 50 vagy 500 milliót adsz nekik... 10 évet kellene adni hozzá :) Megpróbálják a lehető legegyedibbé tenni, de ettől még limitált mennyiségű assetből dolgoznak majd ők is. Tehát minden pálya copy-paste :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16122) mrfire válasza Menthirist (#16121) üzenetére


mrfire
őstag

Jó hát lehet, hogy nagyot mondtam ezzel. De annál mindenesetre többet várnék, hogy más megvilágítás és más útvonalon szállok le.
Legalább a textúrákat átdolgozhatnák akkor, azzal is lehet ügyeskedni, úgy hogy ne legyen orrba vágó a dolog. Aztán majd meglátjuk, hogy sikerült. De azt hiszem ezt nem ők fogják megmutatni, hanem már csak PU-ban derül ki.

(#16123) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez még lemaradt múlthétről: REVERSE THE VERSE 18.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16124) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16123) üzenetére


mrfire
őstag

Az AMD Mustangnak valóban csak két motorja van az RSI oldalán is.

Háziállat már most is van. :) De gondolom ők olyat akarnak, hogy az öledbe ugrik a kiskutya miközben a hajót vezeted, és elkezdi nyalogatni a képed. :D

[ Szerkesztve ]

(#16125) Menthirist


Menthirist
veterán

Letter 57-58 millióról
Cutlass reklám 3D-ben
Vanguard rendszer

Plusz a CitizenCon-os előadás szétdarabolva studiónként + year in review-ra...
Behaviour Studio
Turbulent Studio
Foundry 42 Studio
Santa Monica Studio
Austin Studio
Year in review

de még egyszer, ezek már a live feed-ben is voltak, nem újak.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16126) Menthirist


Menthirist
veterán

Illetve mint olvashattátok a levélben, mindenki kap 10 ezer UEC-et, amit majd elkölthet a Voyager Direct-ben, de javasolják még ne költsük el (még nem is érkezett meg :D), mivel jönnek majd új itemek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16127) mrfire válasza Menthirist (#16125) üzenetére


mrfire
őstag

Hát nem nagyon érte meg a fél órányi tökölést mire sikerült elindítani 3Dben, de a 3D filmezést sosem tartottam sokra. Ilyen hülyeségeket írtak, hogy szabad szemmel nézi, mint azokon a 3D varázsképeken. :D

(#16126) Menthirist
Hogy fulladnának meg, miért nem tudták előre kiírni mi lesz a jutalom? :((( Ezért befizettem volna a goal előtt is, csak azért nem tettem mert tudtam, hogy nem állnám meg hogy kipróbáljam idő előtt. Máskor meg olyan semmiségeket adnak meg olyan dolgokat, amivel nem is kedveznek az eddigi támogatóknak.

[ Szerkesztve ]

(#16128) Menthirist válasza mrfire (#16127) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez a 10k UEC sem olyan sok azért... az egy jobb item árának a fele... mert ugye így az emberek rá lesznek utalva, hogy vagy kipótolják, vagy kisebb tárgyat vesznek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16129) vaakuum válasza mrfire (#16127) üzenetére


vaakuum
addikt

Milyen jutalomról van szó?

szerk: apropó, van most olyan VGA kártya, amihez jár valami SC bónusz?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16130) mrfire válasza Menthirist (#16128) üzenetére


mrfire
őstag

Ó, egy rakás dekorációt belefért volna. Poszterek, halak. Imádom az ilyen mütyüröket. :D
Az elején amúgy is elég lett volna, hogy kicsit ACzek, nem akartam volna mindjárt tuningolni a hajót.
Jó, igaz 2500ft-nak felel meg, nem egy nagy összeg, de én meg pont jövőhéten akartam bevásárolni, sz'al simán megérte volna most ezért. Hát, így jártam...

(#16129) vaakuum
Az 58 millió eléréséért kapták.
Szerintem már nincs, most volt ez az AMD-s dolog.

[ Szerkesztve ]

(#16131) vaakuum válasza mrfire (#16130) üzenetére


vaakuum
addikt

:O

Apropó, [ennek a Cutlass reklámnak] a zenéjét honnan szedhették? A hsz-ekben az üléspozíciókról vitáznak, bár lehet jobban vissza kellene olvasnom.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16132) Drenadar válasza vaakuum (#16131) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem tudom de nagyon hangulatos. Amúgy lehet saját szerzeményük igazából az alap tangó ütem és stílus.

(#16133) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#16131) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Saját cucc, az alap pedig sima argentin tangó. Rengeteg változata van.

Tango - Roxanne
Heart Tango

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16134) Drenadar válasza vaakuum (#16131) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

bocsi a dupláért... a track id nem tudta megmondani hogy mi az a zene...

(#16135) vaakuum


vaakuum
addikt

Az alap tangó megvan, csak valahogy tényleg nagyon összerakták... A sisaklevevős rész hangszerelése meg külön egy audiofil gyönyör számomra.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16136) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

AZ ELNÖK LEVELE – 57-58M

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16137) Eyesis válasza TESCO-Zsömle (#16136) üzenetére


Eyesis
őstag

Részemről támogatnám a profilképed Flash-re cserélését :) Gyors vagy nagyon! :) Köszi!

Eyesis

(#16138) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Üdv.!

Mostanában kezdtem el komolyabban tájékozódni ebben a játékban. Ahogy olvasgatok, egyre inkább az a meggyőződésem, hogy ha megjelenik és csak a fele lesz meg annak amit ígérnek, nagyon más játék nem is fog érdekelni. Mondjuk nullkilométeres leszek, mert legutóbb ebben a témában a freelancer volt meg.

(#16139) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#16136) üzenetére


Menthirist
veterán

Már linkeltem fentebb :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16140) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#16139) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem linkelhetted, mert akkor lettem kész vele. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16141) Szőrös  válasza Menthirist (#16139) üzenetére


Szőrös 
veterán

De Zsömi villámkezű volt és le is fordította , riszpekt neki :R

Én most az assault ladikra böktem bár a deepspace fighter nagyon vezet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16142) Menthirist válasza frankdelgado (#16138) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, sokunk így van ezzel :) Én mint programozó, nem hiszem el hogy ezt képesek lesznek kivitelezni, de hát ezek sokkal okosabbak nálam, benne van hogy mégis sikerül :) Mindenesetre ha az ígéretek fele beigazolódik, már akkor megérte azt a kb 100 dolcsit, amit belefektettem eddig a játékba :)

@torz on borz: jogos :) köszi a fordításért :) Valaki ráér :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16143) Eyesis válasza Diopapa (#10956) üzenetére


Eyesis
őstag

Diopapa, Starcos-nak van kedve tovább vinni a GÚ rendszerek fordítását, azóta már jelent meg pár?

Eyesis

(#16144) Flashback válasza TESCO-Zsömle (#16091) üzenetére


Flashback
addikt

És a Squadron 42? Az is jövő év vége?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16145) TESCO-Zsömle válasza Flashback (#16144) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem az is, hanem az. S42 - 2015 Q4, PU - 2016Q1. De ezek még bőőőven csúszhatnak is, amilyen ütemben nő a projekt...

Bár most már inkább kezdik visszafogni a dolgokat, nem akarják tovább húzni. A legtöbb plusz dolgot tolják megjelenés utánra.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16146) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16145) üzenetére


mrfire
őstag

Ez a terv a jövőre: link

(#16136) TESCO-Zsömle
Ismét köszönet a fordításért. :R Én azt az utasszállítót néztem ki, de nem nagyon megy rá szavazat. :(

[ Szerkesztve ]

(#16147) frankdelgado válasza Menthirist (#16142) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szóval 100 dolcsiért megkapod a teljes játékot, ha megjelenik? Ezen komolyan elgondolkodom én is, mert az lofax pénz ezért.....

Tudna valaki linkelni egy webhelyet, hogy hogyan tudok a kickstarter kampányba befizetni (ha még lehet), azt megköszönném.

(#16148) mrfire válasza frankdelgado (#16147) üzenetére


mrfire
őstag

Száz dolcsinál jóval kevesebbért is megúszhatod. Bár tényleg érdemesnek tartom, egy nagyobb csomag megvételét.
Innen lehet válogatni.
Erre még rájön az, hogy a később csatlakozóknak a modulokat is külön meg kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#16149) GypsFulvus2 válasza frankdelgado (#16147) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akár már 40 USD-ért is választhatsz induló csomagot, amiben benne van a béta hozzáférés, a single player Squadron 42, valamint a multiplayer Permanent Universe. Ha szeretnéd már most, az alfa idején is kipróbálni (jelenleg a hangár, a dogfight és a racing modulok üzemelnek) az ehhez még +5 USD (az Arena Commander modul ára), tehát összesen 45 USD. Ami szerintem lófax.
Itt találod a választható csomagokat.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16150) Diopapa válasza Eyesis (#16143) üzenetére


Diopapa
addikt

Megkérdezem.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.