Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) PodMAN


PodMAN
senior tag

Gondolkodtam, hogy mi indokolhatja a Cutlass Blue magas árát. Rájöttem ... a könnyű jövedelem szerzés. Mind a 6 klotyó használatáért pénzt lehet kérni. Kis dolog 10 UEC, nagy dolog 25 UEC. Ha peremig rakod és fertőtleníteni is kell, akkor 30 UEC. Az átlátszó falak pedig a közösségi sz*rás fogalmának demonstrációs eszközei.

(#16152) Flashback válasza TESCO-Zsömle (#16145) üzenetére


Flashback
addikt

Akkor "watching" üzemmódot veszek fel. Várok még a játék vételével is. Bő egy év még sok idő...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16153) mrfire válasza Flashback (#16152) üzenetére


mrfire
őstag

De ha most befizetsz rá egy nagyon minimális összeget, mondjuk 5 dollárt. Akkor elvileg megkapod azokat a bónuszokat, amiket menet közben addig felajánlanak csak a támogatók részére, így pedig bőven visszajöhet az a pénz. Most osztottak ki UEC-t 10 dollár értékben pl.

(#16154) GypsFulvus2 válasza mrfire (#16153) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ahhoz, hogy "backer" státuszba kerülj, kell venni egy alapcsomagot. Duviéknál azért volt elég az 5 USD-s akármi, mert már volt csomagjuk, csak azt ajándékozás útján kapták. Most, ha valakit sem az alfa, sem a béta nem érdekel, és ki tudja várni a Sq42 megjelenését, akkor 30 dezsőt kell fizetnie ezért a csomagért, hogy backer legyen. Ez jelenleg a minimum összeg, amivel be lehet szállni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16155) frankdelgado válasza GypsFulvus2 (#16149) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszi mindenkinek a gyors válaszokat, gondolom érdemes lehet egy joystick-ra is beruházni, mondjuk van x360 kontim, ha az jó hozzá....

(#16156) GypsFulvus2 válasza frankdelgado (#16155) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Később mindenképpen (ha türelmetlen vagy akár most is). Én egyelőre sima bill+egérrel tolom. Kontrollerrel is lehet. A joy-jal még várok, mert a kompatibilitás és testre szabhatóság még nem az igazi. Még bőven ráérünk, hisz' egyelőre ez még nem játék, csak egy alfa teszt. Te se kapkodd el, gondold át mit szeretnél, mennyit szánsz rá, milyen szerepet játszanál szívesen, és ennek megfelelően válassz a csomagok között. Mondjuk upgrade-re mindig lesz lehetőség, ha már van egy csomagod. Továbbá vedd figyelembe, hogy ez még csak tesztfázis, ne legyenek egyelőre túl nagy elvárásaid, mert akkor csalódni fogsz.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16157) mrfire válasza frankdelgado (#16155) üzenetére


mrfire
őstag

Idővel én is fogok venni szerintem joystickot, bár nem vagyok meggyőződve róla, hogy mindenképp szükség van rá. Aki nem használt eddig, annak egérrel könnyebb dolga lehet. Az alfa legalább arra is jó lesz, hogy a joystick használatát megszokjam.

Ha jól emlékszem egy videóban a Thrustmaster T.Flight HOTAS X-et javasolták alacsonyabb árkategóriában.
Drágábbak közül pedig a: Saitek Saitek X52

Ennél magasabb árkategóriában nem is gondolkodnék.

[ Szerkesztve ]

(#16158) Diopapa válasza Eyesis (#16143) üzenetére


Diopapa
addikt

Csinálja, a jövő héttől fordítja a frisseket.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16159) mrfire válasza Diopapa (#16158) üzenetére


mrfire
őstag

Esetleg, a Writer's guide-ba is belevághatja valaki a fejszéjét, ha van kedve hozzá. ;)
Bár ez nem olyan izgalmas anyag, a novella író verseny előtt hasznos lett volna.

(#16160) BlackStorm
Üdv köztünk! (bár én nem vagyok tag, de itt a forumon...)

[ Szerkesztve ]

(#16160) BlackStorm


BlackStorm
csendes tag

Sziasztok!

Ma csatlakoztam az org-hoz Heterodyne néven.

Egy Hornet F7C hajóm van. Már bő egy éve backer vagyok, csak eddig számítási teljesítmény hiányában nem tudtam játszani.

Köszönöm. hogy csatlakozhattam!

(#16161) Menthirist válasza frankdelgado (#16155) üzenetére


Menthirist
veterán

Ahogy mondták is, 45 dollárért már ma játszhatsz annyival ami készen van (40 doláros csomag + 5 usd arena commander pass), nekem azért tart 95 dollárnál, mert 45-tel nyitottam anno (Aurora LN, és ebben volt még alpha pass is, így nem kellett +5 dolcsiért vennem), de upgrade-eltem 300i-re (20 usd), vettem még extra itemeket is... így lett 95 usd... És amint lehet majd Freelancerre upgrade-elni (ami kb még 50-60 usd lesz). Természetesen kezdhetném sima Aurora MR-rel is, és minden hajót, akár a luxus jelenleg 600 dolláros 890 Jumpot is meg lehet majd venni ingame, de inkább kezdek egy Freelancerrel, jobban fekszik a majdani játékstílusomhoz amit szeretnék játszani :)

@ BlackStorm: Üdv köztünk, örömmel látunk.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16162) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azon elmélkedett már valaki, hogy az új nehéz-vadászt vajon ki fogja gyártani?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16163) mrfire


mrfire
őstag

Én most a Reclaimer méretén elmélkedtem. :)
Csak, hogy lássuk így is a többi mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16164) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16163) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Milyen fenyegetően áll a kar vége a Freelancer hátuljánál... :P

Ahogy nézem, a közepes hajókat 1:1-be be lehet vágni a zúzóba. még darabolni sem kell...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16165) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16164) üzenetére


mrfire
őstag

Mindjárt megcsipkedi. :D

(#16166) Tengo


Tengo
aktív tag

Szerintetek mennyit venne le a 75$-os avenger a OTP kártyámról? Vásárolt már valaki cuccot oldalról OTP kártyával?

(#16167) Drenadar válasza Tengo (#16166) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

googleben írd be:

75USD to HUF.

és nagyságrendileg kiírja, hogy mennyi, nekem általában jót jósol, és az meg elég... +/- 150ft nem nagyon érdekes!

(#16168) mrfire válasza Tengo (#16166) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem ilyen netes Mastercradom van, de OTP webszámla van mögötte. Mindig itt nézem meg. Fura, mert a végeredmény általában egy kicsivel kevesebb, mint amit ez lapján számolok az eladási oszlopban.

18520-at számolok rá.

(#16167) Drenadar
A google középárfolyamon számol, úgyhogy az tuti kevesebb lesz.

(#16162) TESCO-Zsömle
Talán az RSI maga fogja gyártani. Nagyon hiányzik náluk a vadászsor. És azt sem mondhatjuk, hogy nem foglalkoznak hadihajókkal, mert ott a Bengal is. Kis hajókat is gyártanak: Aurora. Sz'al akár ők is lehetnének.

[ Szerkesztve ]

(#16169) Drenadar válasza mrfire (#16168) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen és a kártyakibocsájtók is középárfolyamon számolnak, nem eladási és vételi áron!

Illetve lehet nem tudsz róla, de a kártyakibocsájtónak is van egy saját deviza beállítása, ha nem azon vásárolsz amilyen alapú a számlád, akkor többszörös is átváltás lehet!. (csak már ne mtudom hogyan hívják... rég voltam már Citis... )

És... nálam általában jót ír ki a google. Nem ftra pontosan, de engem az érdekel, hogy nagyságrendileg mennyi!

(#16170) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16168) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én bankom középárfolyamon vált, néha még alatta is, úgyhogy nem biztos. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16171) Szőrös  válasza mrfire (#16163) üzenetére


Szőrös 
veterán

De szép nagy dög lesz , vajon a Starfarer-el mellé lehet majd parkolni és megtankolni ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16172) mrfire válasza Drenadar (#16169) üzenetére


mrfire
őstag

Áhá, akkor itt van a kutya elásva. Általában nekem az elég volt, hogy kb. mennyi. Az a pár száz forint meg nem foglalkoztatott, hogy utána nézzek miért pont annyi, úgyhogy annyiban is hagytam mindig.

Avenger variánsokra lennék nagyon kíváncsi. Nem tudom, lehet már tudni valamit róluk, de nagyon számítok egy lopakodóra belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#16173) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#16171) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a gyanúm, hogy a Starfarer is nagyobb lesz, mert ilyen arányok mellett nem tudom hogy hozzák össze a 2500 egységnél jóval nagyobb rakteret...

(#16172) mrfire: Alapból én nem nagyon számítanék rá. Az Avenger egy rendőrhajó, nem katonai.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16174) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16173) üzenetére


mrfire
őstag

A Horenten kívül még kitalálhatnának valamelyik hajónak azért ilyen lopakodó változatot.

Én csak a napokban néztem róla egy videót és akkor láttam, milyen kis sztázisfülkék vannak benne. Szerintem fejvadászoknak is tökéletes hajó lehetne, ha már ilyen elfogó szerepben van. Azoknak meg nem árthat, ha nyomtalanul képesek követni valakit, vagy hirtelen rajtaütést terveznek stb.

Bár én speciel csempészetre is szívesen használnám. Van egy minimális raktere, de mégis kétszer akkora, mint a 300i-nek és az Aurorának. Talán ha a sztázisfülkék eltűnnének belőle még több hej maradna. És akkor van egy elég gyors, harcképes kis tételben szállító hajónk. Kicsi de annál értékesebb rakományokkal kis feltűnést keltve lehetne haladni vele (ha lenne lopakodó változat akkor még inkább). És ha valaki rááll akkor vagy gyorsan elszelelni vagy ha erre már nincs esély, akkor harcba szállni.

Valahol mintha azt olvastam volna (talán itt), hogy a kisgépek közül ez lenne a legmultifunkciósabb.

[ Szerkesztve ]

(#16175) Szőrös  válasza mrfire (#16174) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az a mondás hogy a Ghoston lévő spéci borítást más ladikra is fel lehet majd tenni , szóval másból is lehet saját kezűleg "lopakodó" hajót gyártani.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16176) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16173) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem simán elférne a Starfarerben. Azt nem tudom a Taurusba, hogy férne el 1900 egység. A Starfarernek egy tartálya nagyobb, mint a Taurus egész raktere. De kettő már tuti túltesz rajta és akkor van belőle négy, ráadásul az egész hajó szélesebb is, ahogy nézem.

(#16175) torz on borz
Valami ilyesmiben reménykedtem, de tőled hallom először. Jó az, ha mindenki maga alakíthatja lopakodóvá a gépét.

(#16177) Drenadar válasza mrfire (#16176) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Starfarernek sem a saját belső raktere lesz a lényeg hanem a kis konténerek... Amik nem is kicsik...

(#16178) mrfire válasza Drenadar (#16177) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, de TESCO-Zsömle is eleve arra gondolhatott, mivel a sima raktere csak 900 egység. Gondolom az alján látható lenyíló nagy rész lesz a sima raktér.

[ Szerkesztve ]

(#16179) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez nem tudom volt-e már, landing animation, és a planetside, nem a livestreamből, hanem direktben, lag és interlace nélkül: Persistent Universe Demo

(#16180) mrfire válasza Malibutomi (#16179) üzenetére


mrfire
őstag

Köszi, még nem volt. Ahogy nézem ez nem is pont ugyanaz, de azért nagyjából ugyanazt csinálja.
Jól hallottam, hogy bemondta a hajó nevét? :) Ezt hogy gondolják megoldani az éles játékban? :DDD

(#16181) Szőrös  válasza Malibutomi (#16179) üzenetére


Szőrös 
veterán

Denagyonsokatkellmégerrevárni :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16182) Goblin12 válasza Malibutomi (#16179) üzenetére


Goblin12
őstag

Én ennél a videónál nem értem azt, hogy kiszáll a székből és ilyenkor ki irányítja a hajót? A másik BOT?

Mert ahogy látom a hajó csak a Z tengelyen forog körber körbe. :U

meg az is érdekes, hogy majdnem merőlegesen megy neki a bolygónak, azt egyszer csak már vízsszintesbe van a hajó és csak száll lefele.Jó persze lehet kivágtak belőle ezt aszt, de kicsit érdekes na.

[ Szerkesztve ]

(#16183) Menthirist válasza Malibutomi (#16179) üzenetére


Menthirist
veterán

Beszarás :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16184) Malibutomi válasza Goblin12 (#16182) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A hajó egyhelyben áll, csak forog körbe amig mászkál.
Én épp ezt szeretném csinálni, leparkolni egy forgalmasabb bolygó mellett, popcornnal rátapadni az ablakra és nézni a capital shipeket ahogy variálnak a bolygó mellett.

A leszállás meg gondolom le van rövidítve kicsit, nem hiszem hogy ha csináltak volna egy 2 órás megközelítés, belépés a légkörbe, lassulás, leszállás videót, azt értékelnék a játékosok.

[ Szerkesztve ]

(#16185) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16178) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Reclaimer sima raktere meg 800 egység volt, míg meg nem jelent. Nem. A cikk elég egyértelműen fogalmaz. A "sima raktere" lesz nagyobb, mint a Reclaimer-é, amire most 900-at írnak, vagyis a konténereken/tartályokon kívül kell rendelkeznie több, mint 2500 egység saját raktérrel, mint ahogy a Reclaimer is a 20000 egységes tartályán kívül rendelkezik 2500 egység saját raktérrel. Hagyományos árú szállításra csak ezek használhatóak.

Erre alapozva mondom, hogy a Starfarer is simán megduplázódhat méretileg...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16186) Tengo válasza mrfire (#16168) üzenetére


Tengo
aktív tag

Köszi a választ. Én is ennyit számoltam. Drenadar ismerem a google-t, számoltam egyet magamnak, csak gondoltam rákérdezek, hátha van valamilyen tranzakciós díj.

[ Szerkesztve ]

(#16187) Goblin12 válasza Malibutomi (#16184) üzenetére


Goblin12
őstag

Az is jó dolog lehet bámészkodni. :D

Nem tudom, gondolom azért nem 2 perc lesz a leszállás, az meg egy másik dolog, hogy ez az EDL Assistens megcsinál mindent helyetted. Talán így még nem is kell a székben ülni.

(#16188) Szőrös  válasza Goblin12 (#16187) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem lesz manuális leszállás a játék induláskor , később teszik be már ha beteszik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16189) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

A szavazás állása (15912):

A – Kutató-mentő hajó - 11%
B – Utasszállító hajó - 19%
C – Átszálló / támadó hajó - 21%
D – Aknatelepítő / aknakereső hajó - 10%
E – Felderítő hajó - 12%
F – Mély űri vadász (két motoros) - 27%

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16190) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#16189) üzenetére


Diopapa
addikt

Kár.. Én a kutató mentőre szavaztam. Kéne valami jó kis Event Horizon feeling.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16191) Goblin12 válasza TESCO-Zsömle (#16189) üzenetére


Goblin12
őstag

Mi a C és az F, mit kell ezeken elképzelni? :S

(#16192) TESCO-Zsömle válasza Goblin12 (#16191) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az F egy hosszútávú / kisérő vadász. Olyan, mint Star Trek-be a Defiant. Kicsi, harap, és van térhajtóműve. Kb Super Hornet fíling.

A C meg egyértelmű, a Redeemer párja. Olyan hajó, ami arra van, hogy más hajókra átszálljanak róla a másik hajó akarata ellenére.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16193) BlackStorm válasza Goblin12 (#16191) üzenetére


BlackStorm
csendes tag

A C olyan hajó amivel a katonákat egyenesen az ellenséges nagyobb méretű hajóra tudod juttatni. Gondolom valami lékelő berendezéssel van felszerelve, hogy meg tudd fúrni a burkolatot.

Az F meg gyors és nagy hatótávolságú vadász.

Csak tippelek de, nekem ez tűnik logikusnak.

(#16194) Flashback válasza TESCO-Zsömle (#16192) üzenetére


Flashback
addikt

Defiantot nagyon szeretjük!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16195) TESCO-Zsömle válasza Flashback (#16194) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

WORF-hajó. Csilalgflottás ragadozómadár. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16196) Goblin12


Goblin12
őstag

Értem köszi, a C elég köcsög hajó, de lehet nem is annyira. ;]

(#16197) Flashback válasza TESCO-Zsömle (#16195) üzenetére


Flashback
addikt

:C "Csillagflottás ragadozómadár"

Szerk: Valami álcázó kellene rá és kész a Bird of Prey :D

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16198) TESCO-Zsömle válasza Flashback (#16197) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van rajta. ;)

A Romulánoktól kapták kölcsön a Domínium ellen.

(#16196) Goblin12: A C akkor kellemetlen, ha a haverjai meg tudják védeni. Önmagában simán le lehet majd puffantani a francba.

De ha már mozgásképtelenné tették a hajódat, akkor nem kell hozzá C-se, simán át lehet szállni nélküle is, ha van egy lyuk a hajó oldalán, ha meg nincs, akkor csinálni kell...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16199) Flashback válasza TESCO-Zsömle (#16198) üzenetére


Flashback
addikt

Állandó technika, nem csak kölcsönbe kapták?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16200) mrfire válasza Flashback (#16199) üzenetére


mrfire
őstag

Ő is ezt mondja, hogy kölcsönbe.

(#16185) TESCO-Zsömle
Ja, nem olvastam a cikket. Akkor érthető, persze. Ha valahogy bele is lehetne sűríteni ezt a méretet, azt hiszem most már rákaptak ezekre a még nagyobb hajókra, és már csak azért is megnövelnék. Meg hát a concept artokon elég batár képet nyújt, de a Reclaimer mellett ezzel már nem dicsekedhetne. Gondolom ezt a státuszát is szeretnék megőrizni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.