Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) mrfire


mrfire
őstag

Gondolkodtam rajta, hogy jó lenne pár saját AI account. Már eleve a hajómra kellene egy NPC, de ha lenne kíséret az sem lenne hátrány.

Tulajdon képen mi is lenne a dolog előnye? Annyi, hogy nem kell nekik fizetni? Mert ugye sima Hornetes AI-kat is fel lehet majd bérelni. Elvileg a hajót sem nekem kell adnom alájuk. Lehet drágább a buli, de ha odavesznek, akkor nem hiszem, hogy azt nekem kellene kifizetni. Ellenben a saját NPC-k vesztesége az én károm is lenne.

Mellesleg azzal nem lehet majd csalni, hogy ledumálom egy törvényesen tevékenykedő ismerőssel, hogy béreljen fel AI-kat olyan hajókkal, amiket meg lehet szállni, aztán odamegyünk pár haverral és elkapdossuk őket? Még könnyű dolgunk is volt.

Egyelőre amiatt aggódok, hogy ha most vennék is egy ilyen NPC-nek szánt accountot, akár pár hónap múlva vissza is szívhatják az egész ötletet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#17902) GypsFulvus2 válasza Jack@l (#17898) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kipróbáltam, nálam megvan a rakéta az aurora mr-en, továbbra is a középső egérbillentyűvel lehet bemérni és indítani. A fegyverállvány is használható, legalábbis át tudtam tenni az állványról a 2. osztályú mountingot az 1-es helyére (értelme persze nincs, de működik). Fegyvert cserélni nem tudok, mivel az LX-en is u. az a Behring lézer van, mint az MR-en, ezért azt nem tudtam kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17903) Jack@l válasza GypsFulvus2 (#17902) üzenetére


Jack@l
veterán

Thx, melyik billre került át a targeting? (az akart lenni a kérdés, nem feltétlenül a rakéta)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17904) Raulblanco válasza mrfire (#17901) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

a legénységed a te igényed szerint néz ki, akár a teljes hajód egyenruhában lehet.
én is gondolkodom rajta, hogy veszek pár pledge-t emiatt, a hajókat és cuccaikat át lehet passzolni majd a fő accountra, azt írták, és csak a karaktert hagyni ott, kétlem, hogy ezt visszavonják.
de előbb megvárom a pu alfát, hogy lássam hogy működik az npc legénység, ha jobbak is vannak, mint a sima pledge ai akkor inkább fizetem őket.

(#17905) Volfram42 válasza mrfire (#17901) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én azt vettem ki a szavaikból, hogy ha egy accounton van több pledge akkor is működik. Ők látják, hogy hány digital download meg ilyenek vannak egy accounton. Persze természetesen simán lehet, hogy benéztem valamit.

Mindenesetre el se hiszem, de megjött.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17906) Diopapa válasza Volfram42 (#17905) üzenetére


Diopapa
addikt

Grat! :C :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17907) GypsFulvus2 válasza Jack@l (#17903) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nálam nem változott egyik billentyű-kiosztás sem. Alapértelmezett billentyűzettel továbbra is "T"-vel váltogatsz a célpontok között, és "C" a legközelebbi célpont.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17908) mrfire válasza Volfram42 (#17905) üzenetére


mrfire
őstag

Grat hozzá! :C Ez is ilyen backer cucc, a korai támogatóknak? Ebben nem igazán vagyok képben, én csak ezt ismertem.

(#17909) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

A Hornet egy harci gép, az Avanger szintén harchoz van igazítva. Ahogy már írták ne akarj összehasonlítani egy rotoros meg egy sugárhajtású gépet. CR gondolom nem úgy akarja kidolgozni a játékot hogy minden hajó harcra legyen készítve. Sokkal jobban örülnék ha a játék nem abból állna hogy átugrik egy másik galaxisba és valami jött ment szétlő mert poénnak tartja. (hacsak nem kalóz) , inkább tetszene ha valami tárgyalás alakulna ki hogy odaadom a rakományom felét csak engedj el. Nyílván ezt már a játékosok fogják hozzáadni ezt nem bírják kivédeni. Ha egy kukifejűvel találkozol az csak lelő. Az Aurora kezdőhajó amivel gyűjtögethetsz egy magasabb osztályú hajóra. Gondolom lesznek megbízások a játékban és nem fogja azt kérni hogy menj el a legveszélyesebb szektorba egy Aurorával. Vagy nem tudom :D Kíváncsi leszek mennyien fogják "beleélni, szerepjátékosan" játszani.

(#17910) Volfram42 válasza mrfire (#17908) üzenetére


Volfram42
senior tag

Köszike mindenkinek.

Arról sajna én is lecsúsztam. Ez is ilyen limitált izé volt. Talán 3000 darabot csináltak összesen. 15$-t kértek érte. Nem vagyok ilyen dögcédulás, de ez valahogy megtetszett. Meg legalább támogattam őket továbbra is. Nézegettem, ma a megrendeléseket már én is 100 dollár fölött járok, csak nem hajókba fektettem. Viszi ez a pénzt, de szívesen adom,

PenguinTea: Én valamennyire bele fogom, ha perfekt angol lennék akkor lehet role-play-re is rávenném magam. Azt mondta CR-hogy tervez voip-ot és a hang is torzulni fog fal mögött meg sisakban. Szóval adott lesz az élmény faktor. Kérdés az, hogy mennyien fogják a ts helyett azt használni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17911) PenguinTea válasza Volfram42 (#17910) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

Ez lett volna a másik kérdésem hogy lesz e benne voice chat :D hurráá :D

(#17912) mrfire válasza Volfram42 (#17910) üzenetére


mrfire
őstag

A Day-Z ben jól kihasználják. Biztos lesz itt is értelme, de nem pótolja semennyire a TS-t. Egy csapat mindig TS-en fog kommunikálni, ezt pedig akkor fogják használni, ha ismeretlenekkel kell beszélni.

(#17913) Jack@l válasza GypsFulvus2 (#17907) üzenetére


Jack@l
veterán

Működik, úgy látszik annnyiora régen játszoittam már vele, hogy elfejtettem, és hirtelen a key map közt se találtam a jó gombot. (kb az összes környezetében lévőt nyomkodtam... :) )

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17914) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Heti Műsor:

11.17. Hétfő:
• 10 for the Chairman

11.18. Kedd
• Fan Spotlight: Fan Videos
• Meet the Team Video: Darian Vorlick
• Spectrum Dispatch

11.19. Szerda
• Galactic Guide: Odin System

11.20. Csütörtök
• Around the Verse
• Reverse the Verse
• Lore Builder

11.21. Péntek
Anniversary Sale Kickoff!
• Design: FPS Mechanics Update
• Jump Point Release (TBD-hoping to release a week early!)

Tárcákat elő...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17915) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17914) üzenetére


mrfire
őstag

Mi lesz ez az Anniversary Sale Kickoff?

(#17916) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17914) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

NEMá... még nincs pénzem :D :(

[ Szerkesztve ]

(#17917) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17915) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az évfordulós vásár kezdete. Kickoff - kirúgás. Futball-zsargon.

10 FOR THE CHAIRMAN - EPISODE 45

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17918) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#17914) üzenetére


Yllgrim
őstag

B@sszus, holnap fizu, de ha az asszony megtudja, vesem majam repul :) Okosban kell megoldani valahogy, asszem ocsem lesz a midle-man :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17919) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#17918) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ne mond el neki, hogy holnap fizu és probléma letudva. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17920) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#17919) üzenetére


Yllgrim
őstag

Elszor nezzuk meg mi a felhozatal aztan meglassuk. Ha lesz valami ami er annyit oke :) a heten sokat tulorazok, aztan meg fizu is emelkedik nemsokara eleg szepen, valahogy bele kell hogy ferjen, majd kitalalok valamit :) Ha lesz olyasmi akkor lesz is :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17921) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ben Leznick: Hali! Még nem részletezhetem az idei vásárt, de annyit elmondhatok, hogy nem olyan lesz, mint a tavalyi. Ez alkalommal minden hajó (a limitált számban kibocsájtottakon kívül, mint az Idris) elérhető lesz egész héten. Ahelyett, hogy egyetlen napra nyílnának ki, naponta kiemelünk néhányat a hajók közül új infók és képek közzétételével.

A Carrack nem most pénteken jön, de már nagyon nagyon közel van! A vásár vége utáni héten bejelentjük. (12.05.)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17922) Volfram42


Volfram42
senior tag

Egy haver is vett AMD csomagot, mentünk is Vanduul swarmot. Bevittem az aurórát, mert miért is ne. Na az lett belőle, hogy én voltam a csali és a rakétázó. Ő meg leszedett mindent mögülem. Wave 6-ig bírtuk. Azaz ő még bírta volna, de én mindig úgy lesérültem, hogy megölni is alig tudtam magam. :) Holnap már viszek 300i-t én is. Auróra sajna nem jó sok mindenre. A fix fegyver nem is zavarna, de a fúvókák meg rettenetesen rángatnak. Szóval ha valahova kéne a gimbal az ez lenne, de nem baj.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17923) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Megjött a dögcédulám :)


https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#17924) mrfire válasza Zyrius (#17923) üzenetére


mrfire
őstag

Gz :C

(#17925) Volfram42 válasza Zyrius (#17923) üzenetére


Volfram42
senior tag

Gratula. Látom neked se sikerült kímélni a gumi részt felrakásnál.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17926) KO2


KO2
aktív tag

Látom nem csak én rendeltem :)

(#17927) Drenadar válasza KO2 (#17926) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szal ezeket nem csak az államokban postázzák, hanem bárhová?

(#17928) duvi válasza Drenadar (#17927) üzenetére


duvi
nagyúr

Worldwide, de csak postázták, mert limitált szériák voltak ezek.
Egyébként gratula a tulajdonosoknak! :C

(#17929) Drenadar válasza duvi (#17928) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem nem dögcédula kellene, hanem csak elgondolkoztam, hogy akkor a most elérhető vackokat is kiküldik (pl csomaghoz tartozó fizikai cuccok)

(#17930) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#17929) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki bizony.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17931) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17930) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd ha megjelenik a játék, mi? :)

(#17932) mrfire válasza Drenadar (#17929) üzenetére


mrfire
őstag

Azt minimum nagy piros betűkkel kiírták volna, hogy a nem amerikai lakcímekre nem küldenek fizikai cuccot, mikor rendeljük. De logikusan akkor nem is árulták volna nekünk, és olcsóbb csomagokat tettek volna elérhetővé.

(#17931) Drenadar
Attól függ, valószínűleg akkor. De lehet előbb befejezik az eladásukat és később már másmilyen csomagokat adnak el, addig is megvárják a rendeléseket, hogy tudják hányat kell majd gyártani. Szerintem a megjelenés előtt pár hónappal/fél évvel már nem fogják árulni a dobozokat kivéve ha a bolti változatba is ezeket szánják, de remélem aki boltban veszi meg, vagy a megjelenéskor, az más kap már.

(#17933) duvi
Maradt még connie modell? :Y Nagyon rossz helyen kerestem, azt hittem elkapkodták. :(((

[ Szerkesztve ]

(#17933) duvi válasza Drenadar (#17931) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenleg ami a Merchandise oldalon elérhető, azokat már most is postázzák :K

(#17934) tkondor válasza duvi (#17933) üzenetére


tkondor
tag

remélem minden hajóból lesz modell, vagy ha nem is akkor legalább majd kiadnak valami digitális tervet ami alapján 3D nyomtatóban ellehet készíteni, ami hajó a birtokomban lesz mindegyikről akarok egy részletes modellt :D

Star Citizen nick: Horus

(#17935) Drenadar válasza tkondor (#17934) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ahogy látom erről a connieról sincs túl nagy érdeklődés... így nincs sok esélye... a 3D nyomtatás még érdekes lehet, de ahhoz meg egész jól kell tudni makettet festeni, hogy ne egy faragott szappanra hasonlítson, nem? :)

+1: miért te tudsz otthon vagy valahol 3d-ben nyomtatni? :)

(#17936) mrfire válasza tkondor (#17934) üzenetére


mrfire
őstag

Van itt aki már készíti a maga freelancerét. :)

(#17937) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17936) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valaki más Caterpillar-t épít a fiával, de ahhoz nem tudok linket.

Ha Reclaimer-ből lenne egy 10-15"-os modell, azon lehet elgondolkodnék, bár már egy a Connie is horror áron van. Reclaimer biztos drágább lenne, mert hemzseg a mozgó alkatrészektől.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17938) duvi válasza Drenadar (#17935) üzenetére


duvi
nagyúr

Kérdezz rá ebben a topicban a 3D nyomtatásra. Egyre népszerűbb és egyre megfizethetőbb az otthoni 3D nyomtató: 3D nyomtatás

(#17939) Drenadar válasza duvi (#17938) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

425GBP nekem még túl sokba kerül csak azért, hogy egyszer talán csinálok egy makettet :)

(#17940) mrfire válasza Drenadar (#17939) üzenetére


mrfire
őstag

Ráadásul az nem is lesz olyan szép belső térrel kidolgozva, mint amit kapni lehet. Nem lesz limitált, eredeti, amitől 4-5x annyit fog érni, ha miután a játék legendás hírnévre tesz szert.

[ Szerkesztve ]

(#17941) Drenadar válasza mrfire (#17940) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az sztem már csak attól függ, hogy mennyire dolgozod ki. Nem muszáj egy tömbből megcsinálni a cuccot...

Ha lenne egy CNC marógép itthon, lehet nekiállnék :P (Fémből mégis csak jobb lenne a cucc, habár azt macerásabb festeni)

(#17942) mrfire válasza Drenadar (#17941) üzenetére


mrfire
őstag

Fémből szeretném, készítenék mondjuk egy Reclaimert, be se festeném csak kitenném az esőre egy időre, hadd rozsdásodjon, és máris megvan a kellő küllem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17943) Drenadar válasza mrfire (#17942) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

idő kell annak, hogy berozsdásodjon, és akkor sem lesz olyan, mintha te makettfestékkel megcsinálnád, hogy ott legyenek rajta rozsdafoltok ahol annak lennie kellene :)

Illetve sztem az a connie makett nagyon... mű.

[ Szerkesztve ]

(#17944) duvi válasza Drenadar (#17939) üzenetére


duvi
nagyúr

"Kérdezz rá ebben a topicban a 3D nyomtatásra." Én arra gondoltam, hogy megkérdezed a tulajok, nem-e vállalnák el egy SC hajómodell nyomtatását ;) Az anyagtól függően, pár ezresért megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#17945) duvi


duvi
nagyúr

Ti is kaptatok hírlevélben egy: Meet The CIG Devs Episode 01 videót? Ha meg akarom nyitni, akkor ezt "mondja" a YT: "Ez a videó privát.Sajnáljuk." Cím szerint rákeresve, nem is dob találatot a YT kliens.

(#17946) Raulblanco válasza duvi (#17945) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

nem kaptam.
viszont Tesco-Zsömle írt valami meet the dev videót holnapra, lehet várnod kell addig hogy megnézhesd.

(#17947) duvi válasza Raulblanco (#17946) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a választ! Nekem nem sürgős, csak furcsa, hogy tegnap 21:12-kor jött a hírlevél (17 órája) és azóta se érhető el a link :F

(#17948) CSiPet2 válasza duvi (#17945) üzenetére


CSiPet2
tag

Én tegnap meg is néztem. Egyszerűen elszúrták a feltöltéskor és véletlenül kapásból publikálták is. Aztán csak rá egy órára lett letiltva.
Egyébként abszolút 0 információtartalmú ami a SC-t illeti. A múlt heti Around the Verse részben meginterjúvolt új producer(?) emberkétől kérdezgettek olyanokat hogy mi a kedvenc filmje, meg bandája, meg hasonszőr...

[ Szerkesztve ]

(#17949) duvi válasza CSiPet2 (#17948) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! Akkor pláne nem fontos :)

(#17950) PenguinTea válasza mrfire (#17936) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

Készítsünk egy igazit!!! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.