Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) duvi válasza mrfire (#17700) üzenetére


duvi
nagyúr

Fekve kell vezetni, mint a BSG cylon vadászait :)

(#17702) mrfire válasza mrfire (#17159) üzenetére


mrfire
őstag

Na most választ találtam egy saját kérdésemre. Úgy néz ki nem lesznek fekete dobozok. :(

(#17703) Drenadar válasza mrfire (#17702) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért ne lehetne? ha a gépet be lehet festeni majd, akkor egy sima tároló dobozt miért ne lehetne? :D és már is kész a fekete doboz!

(#17704) mrfire válasza Drenadar (#17703) üzenetére


mrfire
őstag

Na ez most eszembe juttatott egy jópofa ötletet. Sokan nem fogják ismerni az egész játékot, vagy bizonytalanok lesznek.

Azt kéne, hogy fogunk egy ilyen dobozt és megkeresünk egy kalózt, hogy ezen bizony róla vannak adatok. A baleknak meg fogalma sincs, hogy nincs ilyen. Akkor némi pénzért cserébe rásózhatunk egy üres dobozt. :))

(#17705) Drenadar válasza mrfire (#17704) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah csak utána meg fuss! :D

(#17706) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#17705) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy bilincs és lehet felnyalni a fejpénzt. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17707) mrfire válasza Drenadar (#17705) üzenetére


mrfire
őstag

Akkor lehet nekem is fel kéne keresnem ezt a marrost, egy Mustangért. :)

(#17708) Diopapa válasza mrfire (#17707) üzenetére


Diopapa
addikt

Van hozzá hozzáférés vagy csak a sima hajó?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17709) Drenadar válasza mrfire (#17707) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem felesleges pénzkidobás... de lehet csak azért gondolom így mertén nagyon nem akarok versenyezni

(#17710) duvi válasza Diopapa (#17708) üzenetére


duvi
nagyúr

AMD Mustang csomag tartalma:
- Starting Money: 1,000 UEC
- 2 Month Insurance
- Digital Star Citizen Manual
- Star Citizen Digital Download
- Squadron 42 Digital Download
- Beta Access

(#17711) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#17708) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azon gondolkodom, hogy beaktiváljam-e a jelenlegi fiókra upgrade-alapnak, vagy inkább csináljak neki egy új acc-ot, ami lehetne később AI.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17712) .tnm válasza Diopapa (#17708) üzenetére


.tnm
addikt

Mustang Omega : AMD Edition Ship Consolidated Outland (CNOU)
SelfLand Hangar
Arena Commander Pass

Also Contains
Starting Money: 1,000 UEC
2 Month Insurance
Digital Star Citizen Manual
Star Citizen Digital Download
Squadron 42 Digital Download
Beta Access

Melt value: $0

Egyébként $60-nak írja, remélem a CCU-knál is ezt veszik, majd figyelembe.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17713) mrfire válasza Drenadar (#17709) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem tetszik az a hajó, de nem venném meg persze. Ha vennék valami kezdő hajót 300i/avanger kategóriában, akkor az valami felderítő/lopakodó lenne. A lényeg, hogy én lássak mindenkit, és engem ne lássanak. ;)
De ami nagyon kéne, az inkább egy olyan, amivel az org hasznára is lehetek harci helyzetben. Ezen még nem nagyon gondolkodtam, de ráérek, mert azt szerintem csak ingame fogom már megvenni.

(#17714) duvi válasza .tnm (#17712) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is a CCU miatt vettem meg :K Ha nem lesz, az se baj. Versenyezni akkor is jó lesz. 5000 Ft-ot szerintem bőven megért.

[ Szerkesztve ]

(#17715) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17713) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Bosszúálló egy elfogóvadász, kísérőszolgálatra biztos jó lesz, de ha teheted, akkor inkább majd egy Bulldog. Azzal tuti többre mész.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17716) 77.PX_Drebil válasza .tnm (#17712) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Jééé ehhez már csak 1000UEC jár az én Aurórámhoz 11 000UEC et kaptam.

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17717) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17716) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kaptál te a túrót 11.000-et az Aurórához. 10.000 az 58.000.000 goal-ért járt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17718) Menthirist válasza duvi (#17714) üzenetére


Menthirist
veterán

én is a későbbi esetleges CCU miatt vettem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17719) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17717) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Zsömi... a csomaghoz tartozó pénzt nem kaptuk meg! :D csak valamikor még credit járt azért, ha letöltötte vki a hangárt, meg ilyenek :)

(#17720) MerLinh


MerLinh
senior tag

Hmm nekem is van egy mustangom, bár silver keyt vettem érte, 15 dodoért valmi tradertől, úgyhogy jó áron szereztem. Nomeg egy heraldot is beszereztem, hogy rendesen támogassam a csapatot.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#17721) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#17717) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Lehet bocs én csak azt konstatáltam, hogy ennyi van a számlámon, :DD :R

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17722) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Na most hogy a háziállatok lekoptak rólam van egy kis időm netezni.

Sziasztok,

A következő kérdésem az, hogy hogyan is lesz itten jez a szkil dolog? Az EVE onlányt ismerem öléggé, ahhoz képest mit talált ki CR? Lehet, hogy én siklottam el fölötte de csak utalást olvastam arra, hogy lesz.

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17723) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#17722) üzenetére


mrfire
őstag

Semmi skill dolog nem lesz. A karaktered akár véglegesen is meghallhat, így elég hülyén jönne ki ha az utód megkapná a skilljeit.

(#17724) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17722) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nos CR azt gondolta ki, hogy a skill-t mindenki maga adja a karakteréhez, így játékon belül semmiféle skill-rendszer nem lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17725) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#17724) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

AHHA ez jóó! Bár a WoW kibereket el fogja riasztani. Ami szintén nem zavar. Úgyhogy ez jóóó!

Köszi a választ.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17726) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#17724) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Egyébként a játékba én beletennék egy dolgot minimum. Történetesen azt, hogyha veszel egy új hajót akkor legyen egy minimum egy órás kezelési tanfolyam, legalább az életszerűség kedvéért. Meg esetleg hasznos is lehetne. Gondoltam egy alap pilóta jogsi tanfolyamra is, de az lehet túlzás lenne.... vagy mégsem? Tudom többek közt ezért is lesz a SQ42, de azt ki lehet hagyni majd, ha jól olvastam.

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17727) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#17725) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lehet viszont az "older gamereket" vonzani fogja a játék pont emiatt ...mondjuk már most is. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17728) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Hehe, végre nem csak a hangárban lóg majd :-)

(#17729) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Persze kérdés mennyire akarják életszerűre? Például lesz e meghibásodás (random). Lesz e anyag fáradás? Hajtómű üzemóra? Kötelező szerviz megtett fényévek után? Fegyver elakadás? Hibás rakéta? stb.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17730) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17726) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arena Commander

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17731) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#17729) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem nem fogják túl "életszerűre megcsinálni" mert sokakat csak frusztrálna... rozsdásodás ilyesmi állítólag lesz de lehet az csak az eszköz árára és kinézetére hat ki, műszaki állapotára nem biztos... itt a szórakozáson van a hangsúly...

sőt remélem olyan adók sem lesznek mint kormányunknál :D

(#17732) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#17730) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Persze most van AC, de ha elindul az igazi játék akkor is lesz?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17733) 77.PX_Drebil válasza Drenadar (#17731) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Én mint repülőgép elektromos és navigációs műszerész szeretném a hangárban bütykölgetni a gépem. A jónép meg tanulja csak meg, hogy a biztonságos repüléshez nem csak egy cuki pilótaruci kell. :DD :)) :R :C ;]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17734) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#17732) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen, a "szimulációk" bennmaradtak a játékban, később is elérhetőek lesznek.

(#17735) GypsFulvus2 válasza 77.PX_Drebil (#17732) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az AC benne marad a PU-ban is, szóval be lehet gyakorolni az újdonságokat.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17736) vagabor válasza 77.PX_Drebil (#17733) üzenetére


vagabor
aktív tag

Ha itt szeretnéd kiélni magad műszaki bütykölgetés téren, akkor lehet hogy csalódni fogsz :) ez egy nagybetüs játék, éa ezt Cr is tudja, nem szabad átesni a ló túloldalára, meg már mivel megvannak az assetek most már azért zajlik a production. Eleinte én annak is örültem volna ha megcsinálják a freelancer modern mását, most meg már az sem lesz elég a népeknek ha a vécén ülve nem lehet majd semmit csinálni :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#17737) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#17733) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért ennek más számára is szórakoztatónak kell lennie :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17738) Volfram42


Volfram42
senior tag

Elvileg megrendeltem én is egy AMD kuponos hajót. Ennyiért nekem megérte. Köszönöm a tippet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17739) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17738) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már csak azon gondolkodok, hogy meddig lehet beváltani a kódot hajóra.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17740) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17739) üzenetére


Volfram42
senior tag

Be is váltottam, korrekt és gyors volt minden.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17741) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17740) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ez mennyiben válasz a kérdésemre?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17742) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17741) üzenetére


Volfram42
senior tag

Semennyiben. A második kérdésedre a válasz: az új helyett a válaszra böktem véletlenül.
Az első kérdésedre: Fogalmam sincs, hogy meddig lehet.

Szép ez a Mustang ezzel a festéssel, hogy fogom így beváltani? :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17743) .tnm válasza Volfram42 (#17742) üzenetére


.tnm
addikt

úgy érted upgrade-elni? mert beolvasztani nem szabad!!!

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17744) Volfram42 válasza .tnm (#17743) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát van ugye az Alfa Aurora LN-em. Inkább azt upgradelem ezt meg beolvasztom ezért csak Béta jár. Aztán lehet megtartom, nem tudom még. Addig biztosan nem csinálok semmit se amíg nem lesz AC ready ez a két hajó. Aztán lehet utána sem, mert ugye az elején akarom kezdeni, kicsiben. Csak ezek szemetek és tudják, hogy mi kell a népnek. Nekem ez az AMD Mustang már az elején bökte a csőrömet, mert nagyon tetszik a festése. Most gyengültem el, mert ennyit megért.
Persze ehhez az is kell, hogy legyen több CCU is. Majd kiderül.

Edit: Mondjuk ezért jár plusz egy legénységi tag is. Fene bonyolultabb, mint gondoltam. A vége az lesz, hogy marad az Auróra kufárkodni a Mustangot meg megtartom pimpelni. :)
Edit2: Még nem figyeltem mennyire lehet beolvasztani, azt van valami bolti ára, mert kiírt nekem valami 60$-árt. Fene se tudja, most csak ötletelek így estefele. Iszok is egy kávét gyors. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17745) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17744) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Beolvasztod 0$-ért? Megéri az úgy?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17746) Drenadar válasza Volfram42 (#17744) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nyugodtan nyomj a beolvasztásra, mert lesz egy újabb kis ablak amibe jóvá kell hagyni és ki fogja írni hogy 0 USD-t ér...

(#17747) Volfram42 válasza Drenadar (#17746) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ó na ezt nem tudtam, nem baj lesz egy pimpgép és egy plusz karakterem. Simán jó.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17748) Volfram42


Volfram42
senior tag

Dupla, elnézést érte.
Gardiner kisasszony leakelget itt nekünk.: Bányászruci

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17749) mrfire


mrfire
őstag

Most eszembe jutott hátha felkerült pár új kép arra a jó kis méret összehasonlítgatós témára, és igen, van pár új hajó. :C

(#17750) Volfram42


Volfram42
senior tag

Jött patch és közöltek egy valag statisztikát. Ugyanakkor AC ready lett a 315p, ezzel a teljes 300-as széria bekerült.
edit.: A patch note

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.