Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) Drenadar válasza Szőrös  (#17800) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

reg.cleanerről is lehet hallani csúnya dolgokat azért nem ajánlottam neki, de persze megpróbálhatja :)

(#17802) mrfire válasza Drenadar (#17801) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, ha hazavágja a rendszert, akkor már tényleg jöhet a friss windows és az SC is jó lesz legalább.

(#17803) Drenadar válasza mrfire (#17802) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én nagyon nem vagyok a win reinstall híve... nem szoktam :D

Még most sem tettem újra mikor mindent kicseréltem a gépemen, csak a VGA-t nem.
Bekapcsoltam a gépem, minden működött csak a VGAra közölte nem ismeri fel :D LOL? :D

(tökéletesen megy a gép azóta is nem lassú)

(#17804) mrfire válasza Drenadar (#17803) üzenetére


mrfire
őstag

Régen ezt nem nagyon lehetett eljátszani, jó hogy elindult a rendszer, de 1-2 mp után lehetett számítani egy összeomlásra.
Én mára már nagyon utálok telepíteni, legutóbb a plafonon voltam, mikor felraktam mindent és másnap elszállt az egész, se bebootolni, se javítani nem volt hajlandó. A telepítő lemez kijelentette, hogy nincs ott semmi. :((
A 98-as időkben meg mániákusan telepítettem újra a gépet, minimum fél évente... De a mostani rendszer már 3 éves lassan, nem is szándékozom újrarakni.

(#17805) 77.PX_Drebil válasza mrfire (#17799) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Nem csak ráraktam neki a századjelet meg a nozartját. :D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17806) Drenadar válasza mrfire (#17804) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem mondod? :D kívülről tudtam a w95-ös cdkeyt :)

(#17807) tkondor


tkondor
tag

én kb. fél évente szoktam újra rakni a gépet, mindig látni a különbséget gyorsaságban...

Star Citizen nick: Horus

(#17808) .tnm


.tnm
addikt

eddig se voltam egy nagy spieler Vanduul Swarm-ban, de mostmár a 315p-vel gyakorlatilag lehetetlen bármit is tenni. se rakéta, se megymagköpő. a legjobb az, ha elbújok, amíg a társak szétszedik őket. :)

300i-t meg se próbáltam (nem is tudom miért maradt meg, talán az Omega, vagy a Herald miatt, bár Heraldért 325a-t is adhatnának)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17809) mrfire válasza .tnm (#17808) üzenetére


mrfire
őstag

Ez olyan, mint amikor az aszteroidák között bujkáltam. :))

[ Szerkesztve ]

(#17810) Drenadar válasza .tnm (#17808) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de ez nem túlélő horror! :D ez dogfight! :D

a patch noteban az volt, hogy ha megvannak az eszközeid, tehetsz rá rakétát meg mindent:)

(#17811) .tnm válasza Drenadar (#17810) üzenetére


.tnm
addikt

$$$ ka-ching $$$

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17813) Drenadar válasza mrfire (#17812) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Elég specifikus tűzről, de egyszerűen kell... Csak még azt nem tudom hogy veszem majd meg.

(#17814) duvi


duvi
nagyúr

Nem értem, hogy mi értelme volt lebutítani a 300-as hajókat :((( . Eddig se voltak valami erősek, de most aztán végképp esélytelenné váltak a vanduul swarmok alatt. A holoasztalon se lehet utólag felpakolni rá fegyvereket. Se a rögzítéseket, se a rendelkezésre álló fegyvereket nem engedi feltenni/áttenni :( Avenger csomagom van egy Omega Mustanggal. Avengerről ugye semmit nem lehet még leszedni, az Omega fegyverei gyengék, a fegyverállvány erős lenne, de az se rögzíthető. Az Aurorákat is nerfelték, vagy csak a 300-as hajókat?

(#17815) mrfire válasza duvi (#17814) üzenetére


mrfire
őstag

Csak a 300-asokhoz piszkáltak hozzá a hajók közül:

300i:
Nose gun removed from default loadout
Missiles removed from default loadout

350r
Nose gun removed from default loadout
Missile racks can now be equipped. Default loadout still empty

(#17816) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17815) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A végén tényleg csak vázakat fognak kapni a népek és mindent úgy kell majd rá megvenni?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17817) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#17816) üzenetére


Diopapa
addikt

Hjah, a Cutlass black-en még festés sincs... ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17818) duvi válasza TESCO-Zsömle (#17816) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha ez a SQ42-ben vagy a PU-ban lenne, akkor azt mondom, hogy ok. Ott már be tudnánk szerezni ingame, egy idő után. De egy alfa AC tesztben mi értelme van ennek a szivatáson kívül???? Ezzel arra ösztönöznek, hogy vegyünk erősebb hajót/kat vagy kp-ért UEC-et, amiből a Voyager Directben tudunk fegyvereket vásárolni? Ha igen, akkor ez nagyon nem gyere be üzletpolitika :(

(#17819) Drenadar válasza duvi (#17818) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen ezzel arra ösztönöznek hogy vegyél erősebb hajót vagy a meglevő 300i-t upgradeld 325a-ra. (azon alapból jó a fegyverzet)

(#17820) Diopapa válasza Drenadar (#17819) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen és akinek pl Cutlass helyett adták a 300i-t mint pl nekem? Ezért vinnyogok napok óta.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17821) Drenadar válasza Diopapa (#17820) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Dobj rá egy upgradet és akkor már hornet jár, azt majd vissza olvasztod :-P

Vagy neked is az alap csomag?

(#17822) Diopapa válasza Drenadar (#17821) üzenetére


Diopapa
addikt

Az az alap. Ez az egy szem hajóm van, nem is akarok RL pénzért többet venni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17823) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#17822) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De most akkor mi is a baj tulajdonképpen?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17824) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#17823) üzenetére


Diopapa
addikt

Amíg nem röpképes a Cutlass AC-ben, a 115 dolláromért kapok egy useless 300i trainert.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17825) Volfram42


Volfram42
senior tag

En sem ertem a problemat. Aurora vacak erre a celra. Nem baj nem is arra terveztek. A space BMW-t se. Most, hogy megkapta a gyari ertekeket egybol jaj, de szemetek. En se bohockodok a kis aurorammal AC-ben. Ez van. Az, hogy az avengereseknek nincs bent a hajojuk az sajnalatos, de bent lesz idovel. Ahogy majd egyszer az aurora LN-em is. Sajnos varni kell. Ha meg az a gond, hogy 115 dollar mig a kissebb, olcsobb hajok amik nincsnek bent le vannak kakkantva az meg sajnalatos nezopont. Ennyi erovel az Idrist kellett volna berakni, hisz aki olyat vett tobbet koltott. A tobbi ember meg nezegesse az ures hangart. Jo is lenne.:-)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17826) Drenadar válasza Volfram42 (#17825) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Te nem költöttél. Össze sem hasonlítható a kettő. Aki cuttlasst vett 110ert nem boldogítja a fele ennyibe kerülő cucc miközben már kaphatna érte erősebb hajót is.

Remélem bekerűl a cuttlass is a játékba már...

(#17827) Volfram42 válasza Drenadar (#17826) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hogyne koltottem vola? En is vettem csomagot. Az sem ingyen volt. Tamogattuk ennyi. Nem gondoltam, hogy itt ekkora elitizmus kezd burjanzani. Ha ma megyek nagybevasarolni a boltba akkor a kasszanal elottem allot odebbrugdossam, mert o csak ket kilo kenyeret vesz es az nem koltes? Meg, hogy nem koltottem ez azert felhaborito. Jo, hogy nem mondod, hogy loptam hiszen ha nem koltottem ra akkor hogyan van meg?

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17828) Menthirist


Menthirist
veterán

szóval eddig volt két szárnyon lévő két lézer, volt egy az orr alatt, és 2 adag rakéta, akkor az orr alatti és a rakéták is viszlát? illetve csak nem kapunk alapból, vagy nem is lehet oda rögzíteni? (csak mert van egy 60 mm-es mass driverem és talán még egy omnisky VI-om is "fölösben"

btw viszont valamit csinálhattak vagy a letöltő klienssel, vagy a szerverekkel, mert 340kB/sec-el szed, pedig eddig amióta a világ világ, nálam 56kB/sec-el szenvedett lefele az adat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17829) Volfram42 válasza Menthirist (#17828) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az alap 300i-n egyik sincs a 300r-re szerelheto raketa utolag. Ez a katalogusban is igy van, ha jol emlekszem. Most nem tudom meglesni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17830) Menthirist válasza Volfram42 (#17829) üzenetére


Menthirist
veterán

eddig volt a 300i-men (azaz hát a traineren) rakéta is, 2 omnisky VI és egy gyengébb lézer az orr alatt... és ezt így is írták ha jól emlékszem a leírásában is. Ez változott most akkor meg úgy, hogy csak a két omnisky maradt ezekszerint (de még patchel, úgyhogy nem tudom kipróbálni)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17831) Diopapa válasza Volfram42 (#17825) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem látod a problémát, bent van a 315, a 325, közben a 300i-t adják oda és azt is nerfelik folyamatosan.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17832) tkondor válasza Diopapa (#17831) üzenetére


tkondor
tag

szerintem azzal nincs semmi probléma hogy az alapot adják, ne legyetek már telhetetlenek...ha ennyire kell a 325A akkor olvasszátok be ami van és próbáljátok ki, szerintem normális, hogy csak az alap érhető el az avengereseknek és a cutlasseseknek is....

ha lenne egy 325Am akkor lehet, hogy velem szemben nem lenne ferr, hogy te ezzel furikázgatsz amíg várod, hogy berakják a cutlasst vagy szerinted az lenne a jó, hogy te válogathatsz a variánsok között, mert nagyobb értékben van hajód?

a nerfelésről meg....egy alphánál benne van a pakliban, hogy változtatnak ezt azt a modelleken, azzal egyet értek, hogy ezt a változtatást elég lett volna csak a megjelenéskor berakni, de ez van, lehet panaszt tenni a hivatalos fórumon, mert ez a legtöbb amit bárki is tehet

Star Citizen nick: Horus

(#17833) Drenadar válasza Volfram42 (#17827) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nagyon félre érted mit akartam írni. Sajnálom.

(#17834) Volfram42 válasza Diopapa (#17831) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ertem en es ezert is irtam, hogy sajnalom, hogy meg nincs bent a tobbi hajo. Jo lenne, de nincs.
Viszont azt is megtehettek volna, hogy nincs trainer aztan kesz. Mindenki varjon a sorara. Szerencsere nem tettek. Ez itt masszi tesztszakasz nem azt a celt szolgalja, hogy mi elvezzuk a "jatekot" benne. Ezt le is irtak.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17835) Volfram42 válasza Volfram42 (#17834) üzenetére


Volfram42
senior tag

Na az a "masszi" szó nem tudom mi akart lenni. Telefon beleszólt vagy csak félreírtam valamit.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17836) Diopapa válasza tkondor (#17832) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem telhetetlenség kérdése, de jogos elvárás szerintem, hogy értékben a legközelebbi repülhető hajót kapjuk. Ez egyébként a Hornet jelenleg (10$-al drágább). De mivel drágább hajót nem adnak, szerintem elvárható, hogy az értékben alatta legközelebb állót adják oda. Arról nem beszélve, hogy a 300i kb használhatatlan. Beolvasztani meg hülye lennék hogy elbukjam az alfa hozzáférésem. A "végigpróbálgatásról" meg annyit, hogy a hangároknál az összeset meg tudom nézni. Akkor most?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17837) mrfire válasza Diopapa (#17836) üzenetére


mrfire
őstag

Nyugodtan odaadhatták volna a Hornetet, nem tudom mit kell itt szívózniuk azon a 10 dolcsin. :( Bár a legtutibb hangárt is megkapták a Cutlassosok, amiért nekem csak csorog a nyálam, így ha azt vesszük, némileg ki vagytok engesztelve.

(#17838) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Szerintem ha még lehet akkor egy ilyet veszek.

Aki jobban megnézi láthatja az apró beavatkozásomat. :K

Üdv:Drebil

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17839) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17838) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem ez már nem fog kikerülni a boltból, ahogy a Redeemer sem. Utóbbiról csak az LTI kopott le, mikor a Herald Sale véget ért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17840) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Gyalultam mindent, újra leszedtem 6x-ra, így sem tölt be ez a tetves szar! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17841) mrfire válasza SkyS1gn (#17840) üzenetére


mrfire
őstag

Felraktál egy friss oprendszert, és úgy sem jó? :(

(#17842) Drenadar válasza SkyS1gn (#17840) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Írj nekik... Lehet valahol van egy log file amiből kitalálják mi baj...

(#17843) Szőrös  válasza SkyS1gn (#17840) üzenetére


Szőrös 
veterán

CitizenClient folderben kukkants bele a game.log fileba hátha ki tudsz onnét valamit szemezni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17844) Malachi válasza SkyS1gn (#17840) üzenetére


Malachi
addikt

titokban figyelem ezt a kálváriát egy jó ideje és durva. hardveres "gond" lesz itt szerintem. más szerintem nem lehet. húzott CPU/RAM/VGA, RAM csere, VGA csere (csak próbára persze) ilyesmik. de szerintem ilyen távol a megjelenéstől talán nem is érdemes idegeskedni rajta, mire kijön talán kikalapálják a gondot a teljes játékban. addig meg el kell felejteni.

(#17845) Menthirist


Menthirist
veterán

Kipróbáltam, tele vagyok fegyverekkel, de egyiket sem tudom felapplikálni a hajóra :W
Hivatalosan ugyanazok a portok maradtak, amik a 325a-n is vannak (2xs3 class 3, 1xs2 class 2 és 2xs3 class 1), nekem meg van minden, bulldogtól mass driveren át sima m4a-ig, és semmit sem lehet sem a rakéták helyére, sem az orrba tenni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17846) mrfire válasza Malachi (#17844) üzenetére


mrfire
őstag

Notebookkal van a gond, nem asztali géppel. ÉN idegeskednék rendesen, ha nem tudnék alfázni, ha egyszer azért szálltam be idő előtt.
Bár, most már jó párnapja nem is léptem be. Van dolgom bőven, meg mióta CR felmutatta a Wasteland 2 dobozát a 44. 10FTCM részben, teljesen rákattantam arra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#17847) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Még mindig egy Alfa játékról beszélünk. Én várok amíg megjelenik az fps, pu modul. Addigra már elvileg minden együléses repülhető lesz. aztán jönnek a multi crew shipek. :P

(#17848) SkyS1gn válasza Malachi (#17844) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mint mondottam, notin van G550JK ment minden faszán... jött az előző patch nem a legújabb aztán gallyra vágta az egészet... azóta csak loading. De a winyót se tekeri a program viszont a procit és ramot igen.

Win 3hónapos, nincs időm, se energiám most újrarakni mert naponta kell a gép, mire mindent felraknék és beállítanék megint egy fél nap...

Nincs teliszemetelve semmivel.

"Lobby initialization
MovieSystem initialization
Console initialization
Time initialization
Input initialization
AI initialization
Initializing Animation System
Initializing 3D Engine
Script System Initialization
Entity system initialization
LiveCreate initialization
Initializing AI System
Initializing additional systems
Kythera version C-R-Nov 14 2014-05:17:47 N-R-Nov 14 2014-05:17:47 loaded
Initializing default materials...
[GameProfiles]: Successfully activated profile 'default' for user 'Horváth Cristopher'
username Horváth Cristopher signedIn 1 userIndex -1
ActivateProfile profileName default
[Game Version]: RELEASE COMBO BUILD
============================ Loading level Multiplayer/HangarApp ============================
============================ Loading level Multiplayer/HangarApp ============================
System Shutdown"

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17849) mrfire válasza PenguinTea (#17847) üzenetére


mrfire
őstag

Ó, de várom az FPS modult. :R
Biztos jó elleszek majd a nagyobb hajókkal, és az org tagjaként egy vadásszal is jó lesz menni, ha arra van szükség. De most így Alfázás alatt a dogfight nem nagyon köt le, talán az FPS közelebb fog állni hozzám mégis. Mindenesetre alig várom, hogy tesztelhessem.

(#17850) Drenadar válasza PenguinTea (#17847) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Akkor te jó sokáig fogsz még várni... De Ahogy gondolod

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.