Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Diopapa válasza Raulblanco (#17296) üzenetére


Diopapa
addikt

Idővel le lehet. Jóval valószínűbb a megvalósulása a planetary landingnek mint az SC-ben.

@ (#17299) mrfire : Pedig jelenleg nincs jobb űrszim mint az E: D. szvsz. Nagyon egyben van.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17302) .tnm válasza mrfire (#17276) üzenetére


.tnm
addikt

ez az egész ugye régi mitológiákból jön, én azt a variációt ismertem (de már nem tudom honnan), ami pl. ezeket a képeket is ihlette: [link]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17303) Raulblanco válasza Diopapa (#17301) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

akkor idővel majd megüti a mércét, jelenleg nem :)

(#17304) Diopapa válasza Raulblanco (#17303) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak azt mondom, valószínűleg előbb fogsz bolygó felszín felett repkedni / landolni Elite-ben mint SC-ben, de megkockáztatom, multicrew ship meg hajóban mászkálás is lehet előbb lesz...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17305) TESCO-Zsömle válasza .tnm (#17302) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Habár több mitológiában előfordul teknős vagy elefánt, ami a világot tartja a hátán, a teknős, aminek a hátán álló elefántok tartják a világot Terry Pratchett Korongvilág univerzumához tartoznak. Lényegében a két mítosz kombinálásáról van szó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17306) mrfire válasza GypsFulvus2 (#17300) üzenetére


mrfire
őstag

Hatalmas sztori volt. Köszönet érte! :R

Azért is jegyeztem fel magamnak anno, mert jókat írtak a csapatról. De a játékról nem sokat tudtam.

(#17302) .tnm
Most hogy mutatod, nekem is beugrott, hogy már láttam ilyet.

(#17301) Diopapa
Nem keresem feltétlenül a lehetőséget, hogy űrszimulátorokkal játsszak. Az EVE-vel is csak akkor kezdtem komolyabban foglalkozni (ami másfél hónapig tartott kb., de előtte 1-2 napos betekintgetéseim voltak csak), mikor kijött a hajón kívül mászkálós dolog, mikor még csak egy kis szobában lehetett sétálgatni a dokkolás után (most nem tudom ez hol tart). Ebben egyformán gondolkodom Raulblancoval, nekem is nagyon fontos a szabadság.

(#17304) Diopapa
Én már most is tudok mászkálni a hajómon. :) Persze tudjuk, hogy ez nem számít, majd ha lesz AC 2.0-akkor mondhatjuk, hogy vannak multi-crew shipek is az SC-ben. Lehet kár belemennem, mert nem ismerem az Elitet, azért ha eddig nem fejlesztettek ilyesmit a háttérben, akkor én nem hinném, hogy ebben beelőzik.

A connie bemutató alapján a landolás idegen (generált) bolygókon nem lesz része az SC "kész" verziójának? Vagy úgy gondolod, hogy a PU alfa/megjelenés előtt ez is bekerülne az Elitbe? Bár mondjuk erre már lenne másfél-két évük, hogy beletégy, így akár meg is történhet.

Mindenesetre inkább várok az SC megjelenéséig, jelenleg az a napi 1 Vanduul Swarm is bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#17307) .tnm válasza TESCO-Zsömle (#17305) üzenetére


.tnm
addikt

:R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17308) Diopapa válasza mrfire (#17306) üzenetére


Diopapa
addikt

1 hónap és kijön az Elite-ből a végleges, utána DLC formájában jön a hajón / űrállomáson mászkálás és a multicrew shipezés utána pedig a bolygón leszállás. Ezek akár jövőre is megvalósulhatnak. Akkor még mindig nem lesz SC. Szóval igen, esélyes, hogy előbb lesz az Elite-ben.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17309) MerLinh


MerLinh
senior tag

az a lényeg hogy eddig hiányt szenvendtünk normális űrszimben, most meg lesz 2 is, örüljünk inkább minthogy ez meg az-e a jobb, meg rosszabb.... =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#17310) mrfire válasza Diopapa (#17308) üzenetére


mrfire
őstag

Kösz az infót, akkor valóban lehetséges. Bár én is úgy vagyok vele, hogy addig nem néznék bele, amíg ezek nem kerültek be.
Vicces, hogy pár éve, még annyira ki voltam éhezve, egy jó űrszimulátorért, hogy a karomat odaadtam volna egy ilyen Elite: Dangerousért. Akkoriban a Black Prophecy csalódása élt bennem, és ilyen játékokkal szemezgettem még, mint a Jumpgate Evolution (most nézem, hogy be is fuccsolt az a projekt, szép...). De emlékszem, hogy az SC első látásra nem is fogott meg, ezért nem is foglalkoztam vele nagyon sokáig. Ránéztem a trailerben szereplő Bengalra, és olyan sterilnek tűnt grafikailag az egész, nagyon nem tetszett, így megjegyeztem a címet, de talonba tettem. Kár volt, most lehetne akár törcsim is a hangárban, vagy még jobb dolgaim.

(#16461) GypsFulvus2
"Később szerinted lehet majd nem emberi karaktert is indítani? :Y Volt erről szó valahol?"

Igen. :K

(#17311) mrfire


mrfire
őstag

(#17312) Omli85 válasza Raulblanco (#17287) üzenetére


Omli85
őstag

Igen ez a gondom nekem is, vagy öregszem (fenéket xD) de egyre kevesebb évente az olyan stuff ami le tud kötni vagy épp nem unok rá pár óra alatt. Az SC-ben látok potenciált ami hosszútávon le tudja kötni az embert ezért is ruháztam be rá effektíve szó nélkül :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#17313) tkondor


tkondor
tag

a weboldalon a 'Project Status' altt még két modul lett hozzá adva, még semmi sincs odaírva, hogy mi lesz az, de erről tud valaki valamit? lesz +2 modul?

Star Citizen nick: Horus

(#17314) TESCO-Zsömle válasza tkondor (#17313) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hivatalosan még semmi nincs, de az egyik lehetne az Alien Modul.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17315) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#17209) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyre többen fogadnak arra, hogy az említett hajó az áttervezett Avenger lesz a variánsaival.

sz: Mindenki megkapja egy hétre az M50-et, hogy tesztelhessék a fejlesztők a verseny-módot.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17316) tkondor válasza TESCO-Zsömle (#17314) üzenetére


tkondor
tag

Alien Modul? erről még nem hallottam? ez azt sejteti, hogy lehet majd aliennel is lenni a PUben?

Star Citizen nick: Horus

(#17317) mrfire válasza tkondor (#17316) üzenetére


mrfire
őstag

6 HSZ-el feljebb, kérem. :K

[ Szerkesztve ]

(#17318) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#17315) üzenetére


vaakuum
addikt

Francba, és nekem még mindig nincs vga-m... :W :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#17319) tkondor válasza mrfire (#17317) üzenetére


tkondor
tag

jaj, sorry :D láttam is ....nincs mentségem :D

Star Citizen nick: Horus

(#17320) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

Na, ki mire tippel, melyik hajó hídját láttuk az around the verse-ben?
Szerintem Carrack

(#17321) Diopapa válasza Raulblanco (#17320) üzenetére


Diopapa
addikt

Az Idrisé készen van, szóval akár azt is.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17322) Raulblanco válasza Diopapa (#17321) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Idris kizárható, egyrészt kicsi, képeket már láttunk a hídjáról, rengeteg szék van ott, ezt ugyan átdolgozhatták, de eredeti alakját a hajónak nem nagyon változtatták meg, tehát ha az Idris hídja lenne, akkor az alsó üvegnél látszódna a hajó többi része, mivel a híd a hajó közepe vége között van, a hajótest felett.

(#17323) TESCO-Zsömle válasza Raulblanco (#17320) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Starfarer.

Az előző levélben ugyanezt láthattuk a másik oldalról, az azelőtti levélben pedig egy folyosót. Az egyik Reverse the Verse-ben elmondták, hogy a folyosó és a híd is a Starfarer-ről való.

Pikcsőr:

2-3 szintes, szóval jó nagy dög lesz. Carrack már ennyiből kizárható.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17324) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17323) üzenetére


mrfire
őstag

Akkor rendesen át lesz alakítva, mert a legutóbbi képek alapján nagyon nem ilyen híd menne hozzá. Nekem kicsit túl modern ez a híd, ehhez a hajóhoz. Már megszoktam a gondolatot, hogy nem ilyen lesz.

(#17325) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17324) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet lemaradtam egy körrel, de én még nem láttam képeket a hídról ezeken kívül.

sz: Amúgy sem vagyok benne biztos, hogy egy SciFi játékban, amit sokan azért ostoroznak, mert a technikai fejlődés látszólag csiganyálon csúszott előre hegynek felfelé, túl modern lenne valami... :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17326) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17325) üzenetére


mrfire
őstag

Nem kell ahhoz képeket látni a hídról, hogy tudjuk ez a panoráma ablak nem férne el az alap koncepción. Aminek elég szűkös kis repülőgép nyílásokat találtak ki először.

Ez csak dizájn, attól, hogy kiablakozzák azzal senkit nem fognak megnyugtatni, aki eddig ostorozta a fejlődés menetét. Korábban sem a hajók külsejére panaszkodtam, hanem a technológiákra. De ha már technológiailag fejletlenek, akkor jobban illik hozzá, ha külsőre is azok. Nyugodtan maradhatott volna olyan.
Azzal, hogy túl modern, mármint a kinézete, inkább arra gondolok, hogy egy ilyen ablak tényleg az Idrisre való, ahol szükség van a taktikai rálátásra, de egy üzemanyagtöltő ipari hajónak, szállítónak semmi szüksége rá. Habár így jobban kezelhető, használható lesz, nekem jobban tetszett a régi. Ahogy a Freelancernél is leírták maguk a készítők, hogy az univerzumban az emberek nem szeretik a kis ablakai miatt, azzal is meg voltam békélve. Az ilyen külső teljesen jól belepasszolt abba a képbe, amit az SC épített maga köré.

(#17327) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17326) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem az a gyanúm, hogy a leveles képen nem panorámaablak van, hanem a komplett eleje hiányzik a hajónak, mert ha megnézed, a mostani képen levő oldalsó vázszerkezetből se látszik semmi.

Ez az egész relatív. Hogy néz ki egy 950 évvel fejlettebb hajótest? Ez már annyira a jövő, hogy még megsaccolni se lehet. Még azt se, hogy lesz-e emberiség valamilyen formában...

Sok ponton nincs más, mint elfogadni, ahogy a készítők megálmodták az egészet. Nem csinálhatsz túl modern dolgokat, mert az azzal járhat, hogy a ma embere nem boldogul vele. Feltéve, hogy hiteles akarsz maradni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17328) Diopapa válasza Raulblanco (#17322) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, hogy volt kép? :D Azt hittem csak vaktában találgatunk. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17329) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17327) üzenetére


mrfire
őstag

Persze ezzel én is így vagyok, hogy nem is tudnának túl modern dolgokat készíteni. Ha ezt elfogadjuk, jó is hogy meg sem próbálják, sőt tök retro stílusa van egy-két hajónak. (Erről az jut eszembe mikor a Paris beszerelte a protonkapitányból származó irányítópultot a Delta kompba. :D)

E téren nemcsak, hogy elfogadom, amit kitaláltak, már meg is szoktam ezért volt fura most ez az éles stílusváltás. Egy olajos munkagépet vártam ettől a hajótól, kevésbé tudatos fejlesztéssel, nem egy ilyen fényesre polírozott példányt.

Ha korábban emlegettem is, hogy technológiailag nincsenek a helyükön, azt is hozzá tettem, hogy nem marasztalom el emiatt őket, csak megjegyeztem, hogy manapság nem ez a jellemző jövőkép.

Bár én spec. biztos, hogy megpróbáltam volna megmagyarázni ezt valahogy, hogy a Messer kor taszította sötétségbe az emberiséget és emiatt nincsenek a toppon. (Ahogy az Alapítványban is röpködnek az évek, a széteső birodalom meg közben visszafejlődött, nemhogy előre.) Végül is lehet, hogy így van, de ami keveset tudunk erről a korról, a kegyetlen diktatúra mellett, nagy hódításokat is megélt az emberiség ezalatt. Nekem nem úgy tűnik, hogy kiestek volna a fejlődés kerekéből, csak végig lassan tekerték, és eddig nem világos, hogy ez a kor hibája lenne, hisz azelőtt sem tettek sokkal többet.

Itt tényleg úgy néz ki, hogy levágátk az elejét.

De nekem már azzal a vázszerkezettel együtt is elég panoráma, hogy alul felül kilátni bármerre, de még a székeket is betolták ennek majd a közepére. Ahhoz hogy így nézzen ki, kb. az egész orrát ki kéne ablakozni az előző hajónak. Bár gyanítom, mivel méretben jócskán megnövelték számíthatunk valami egészen más külsőre is akár.

(#17330) Diopapa válasza mrfire (#17329) üzenetére


Diopapa
addikt

Warhammer 40k-ban is milyen gépek vannak már... :) Imádom.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17331) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Around the Verse Episode 19

Hmm ami 11:14-től van az benne volt a bemutatóban ? Most így hirtelen nem rémlik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17332) Diopapa válasza Szőrös  (#17331) üzenetére


Diopapa
addikt

Ölég jó a link. :DD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17333) Szőrös  válasza Szőrös  (#17331) üzenetére


Szőrös 
veterán

mehhh elqrtam :D

szóóóval

[Around the Verse Episode 19]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17334) Szőrös 


Szőrös 
veterán

ehh bocs a spamért

Letter from the Chairman

Herald így már egy kicsit tetszetősebb.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17335) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#17334) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Óf*szom... Most álltam volna neki RtV-nek, erre...

És akkor bukott a Starfarer teória is, mert ezen a képen az üléseken az ott tuti Anvil logo.

De ha a Carrack 2-3 szintes, akkor jóval nagyobbnak kéne lennie egy Connie-nál.

Máris kezdem a levél fordítását.

sz: Külön poén, hogy a levél elején levő kép neve: "Imcoming.jgp" :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17336) Malibutomi válasza Szőrös  (#17331) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez a lelőnek-vonszollak nekem sem rémlik.

(#17337) PodMAN


PodMAN
senior tag

Az AtV19 videó végén a fotó jobb felső részén félig kiolvasható hogy CARRACK !

[ Szerkesztve ]

(#17338) Raulblanco válasza TESCO-Zsömle (#17335) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

A connienak a hajótest alá és magasan fölé lógnak a hajtóművei, gondolom azt adták meg teljes méretnek a weboldalon, amivel kb megegyező a Carrack mérete is. Ha a connie a hajtóművek teljes magasságában használná elől a hajótesttel is a területet, akkor abban is bőven elférne 2, de akár 3 szint is.

Én abból indultam ki, hogy felfedező hajó, a constellationben is a felfedező aquilanál lett kicsit módosítva a kilátás érdekében a hajó eleje, ez is arra hajaz. 3 ülés pont mint a másik 4 személyes connie-ban, nagyjából olyan kinézettel, és szép modern, de sötét rideg komoly híd, amit egy katonai hajótól várnék.

(#17339) duvi válasza Malibutomi (#17336) üzenetére


duvi
nagyúr

Plusz healer stick is van ott! Ezek szerint lesz harctéri gyógyítás is.

(#17340) TESCO-Zsömle válasza Raulblanco (#17338) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt nem a fizikai méretről van elsősorban szó, hanem a tömegről. A Connie 82 tonna, a Carrack elvileg 75 lesz. Ez a kép és a 2-3 szintes kialakítás arra enged következtetni, hogy a Carrack is meg fog hízni, noha Ben Leznick szerint a hajó maga roppant kompakt.

Fene se tudja...

(#17337) PodMAN: A letter-nél meg már nem szedték le a logókat az ülésekről.

Basszus, ez a Carrack nagyon baba lesz a narancssárga betétekkel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17341) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17335) üzenetére


mrfire
őstag

Na ez azért mégis csak jó, hogy az ipari tanker nem kap "Idris" hidat. :R

(#17342) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

AZ ELNÖK LEVELE – 60M

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17343) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17342) üzenetére


mrfire
őstag

Utasszállító! :R Készítettek neki külön céget, de én azt nem is remélném, hogy többféle utasszállítót fognak kiadni. Ez azért mégsem a Transpost Tycoon. :DDD Köszi a gyors fordítást! :R

Kicsit lassabban (pár nap alatt), nem túl profin, de én is megosztanám veletek a 10 for the Chairman első részét. Aztán követi majd a többi, de valószínűleg videó nélkül csak tömören, hogy pikk-pakk átnyálazhassa bárki az eddig elhangzott válaszokat.

(#17344) Diopapa


Diopapa
addikt

NUL rendszer - Cole, Ashana. Köszönjük Starcos! :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17345) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Azt észrevettétek, hogy a CCU-k nem bővülnek?

Gondolok itt arra, hogy mindig azzal dobálózunk, hogy majd ha repülhető lesz egy új hajó, lesz rá CCU.

Hát gondolok itt pl a 325A, 350R, M50-re ha jól tudom ezek is repülhetőek már ACben, és a CCU oldalon mégsincs ezekre upgrade...

(#17346) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#17345) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha röpképes lesz ÉS ha elérhető a boltban.

M50-hez, 350R-hez volt CCU mikor elérhető volt a boltban, csak most nincs, mert nem elérhetőek.

Másrészt CCU-val csak alap hajóra tudsz váltani, a 325 pedig nem alap hajó. Ha mondjuk Aurora-ból akarsz 325-öst, akkor kell egy Aurora -> 300i CCU és egy 300i -> 325 upgrade.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17347) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17346) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Oké és a 325A? Arról csak elfelejtkeztek?

Akkor sem lesz az igazi, ha a ccu csak a nagyobb saleseknél érhető el.

(#17348) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#17347) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt a 325A.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17349) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17348) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ez sima upgrade és nem CCU :D CCU-t mutass

(#17350) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#17348) üzenetére


Diopapa
addikt

Látom Cutlass Blue már nem elérhető upgrade.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.