Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#16550) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

NEEEE... ne hozd be ide is ezt az eszeveszett agyhalott témát pls :(

(#16552) mrfire válasza GypsFulvus2 (#16549) üzenetére


mrfire
őstag

Jó cikk volt, pont ilyesmit szerettem volna olvasni már a legutóbbi után. Köszi! :R

A vicc az, hogy már alapból sem tűnt nyomósnak, a Messer féle birodalom megdöntését elindító esemény, azzal a buta kis kolonizációs balhéval. Ilyen események mellett, hogy gyerekeket dolgoztatnak napi 12 órában és végeznek ki helyben, nem hiszem, hogy pont egy öntudatlan bocifaj kiirtása miatt lázadt volna fel végül a nép. Mintha kicsit rosszul lenne összerakva a történelemnek ez a része. Előbb írhatták meg nagy vonalakban, és csak utána tehették hozzá ezeket a durvább részeket, így most egy kicsit valótlannak tűnik egészében.

(#16553) GypsFulvus2 válasza mrfire (#16552) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

16 óra volt az a 12 óra. És igen, ez nekem is feltűnt az időkapszulában, nem is értettem, hogy ezt most miért. Nyilván a lore kidolgozása is gőzerővel folyik még, és vannak homokszemek a gépezetben.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16554) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Star Citizen GPU teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16555) vagabor válasza Malibutomi (#16554) üzenetére


vagabor
aktív tag

Köszi, ha a 280x ennyit fog produkálni pu után is én boldog leszek :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#16556) mrfire válasza Malibutomi (#16554) üzenetére


mrfire
őstag

Na az 1920x1980-ra simán jó lesz, 670-es elalfázgat-bétázgatok a megjelenésig. Az Oculus mondjuk lehúz majd rajta, de addig kibírom.

(#16557) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16556) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért a 25/30 fps elég kevéske...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16558) Menthirist válasza Malibutomi (#16554) üzenetére


Menthirist
veterán

Köszi, szóval egy GTX980 vagy egy 390X is talán elég lesz OR-hez, nem feltétlen kell hozzá majd kettő ;]

mondjuk azok a képek nem annyira frissek

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16559) Menthirist válasza Menthirist (#16558) üzenetére


Menthirist
veterán

viszont prociban azért annyira nem hatalmasak jelenleg még az igényei... i3 vagy vishera amd-k kiviszik a 780 Ti-t benne

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16560) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16557) üzenetére


mrfire
őstag

Úgy érted, ennyi lenne Oculussal kb.? Mert most 36/45-öt ír. De very high mellett hoz ennyit, nem? Max lejjebb veszem arra a fél-egy évre medium-ra. Gondolom optimalizálják is még az idő alatt. Azért írtam, hogy csak kibírom, még épp határeset. Attól függ hogyan alakulnak az árak stb. lehet már 2015 év végén lehet újítani.

(#16561) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16557) üzenetére


mrfire
őstag

Vagy a 6970-et nézted? gtx 670-re gondoltam.
Most nézem, hogy milyen szépen teljesítenek az Nvidia kártyák, a 670 szinte egy szinten van 7970-el, pedig olcsóbb kártya volt anno.

(#16562) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#16560) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy értem az 1920x1980-as felbontás már közelebb áll a 2560*1600-hoz, mint a FullHD-hoz. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16563) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#16562) üzenetére


mrfire
őstag

Jah :D az egy szép kis elgépelés volt.

(#16564) Menthirist


Menthirist
veterán

Az OR-hez még nem tudni egészen pontosan mennyi erőforrás fog majd kelleni (mármint mennyi lesz az overhead), mert a szoftver még erősen munka alatt áll, és még a hardver sem végleges, és nem tudni hogy először lesz-e valami belső downscale valahol. Ha nem, akkor nagyobb lesz a gépigénye, mint 2560x1440-ben 100-120 fps-sel játszani (mert várhatóan ennyi lesz legalább a felbontása az OR-nek, kelleni fog a 75-90 fps úgy, hogy még a distortion shadert is rá kell rakosgatni a képkockákra)

Tehát le kell azt majd venni medium alá is akár :D

Viszont számomra érdekes eredménnyel zárult a Google Cardboard is. Nem tudom hogy végül mennyire lesz hasonló az elv az OR-hez képest, de

-nekem le kellett vennem a szemüveget hogy élesen lássak, tehát a GC-ben nem kellett úgy távolba fókuszálnom ahogy életben

-az agyam teljesen rendben volt azzal is, hogy az egyik lencse elsőnek rosszul volt berakva, és ahelyett hogy a képernyőre fókuszált volna, máshol volt a fókuszpont. Persze káprázott a szemem, nem volt meg az a 3d hatás mint amikor minden rendben volt összerakva, de nem voltam rosszul a használatától, az agyam adaptálódott (mások rosszul voltak tőle)

-onnantól hogy játszottam vele egy órát, majd levettem, inkább az élet volt fura (az appok nagyrészében nem mozdult annyit a kép a fejem elmozdulásától, mint amennyit az életben, tehát a hátraforduláshoz nem 180 fokot kellett fordulnom, hanem hol többet, hol kevesebbet, és amikor levettem, egy ideig fura volt, hogy az életben mekkora elmozdulásra mekkorát is fordul a fejem :) Kicsit olyan volt, mintha még mindig a játékban lettem volna (a rendes szemüvegemet felvéve). Viszont nekem ez sem volt szédítő, hányinger-keltő, stb...

Úgyhogy nagyon remélem hogy ugyanígy lesz az OR-rel is, nem kell majd szemüveget, kontaktlencsét használnom (vagy befér majd a szemüveg), és hasonlóan ehhez, nem lesz háklis az agyam, ha valami nem tökéletes (sebesség, fókuszpont, stb), max nem lesz meg olyankor a "totális immersion". Úgy néz ki az agyam bírni fogja az átszokást :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16565) mrfire válasza Menthirist (#16564) üzenetére


mrfire
őstag

Csak az SC-n múlik, mennyire lesz játszható az alfa napi szinten. Ha néha beülök majd elé azért nem veszek idő előtt új kártyát. Írtátok, hogy azért nem tudja lekötni az ember, mert nincs sok tartalom még. Ha mégis rákattanok arra a kevésre is ami van, vagy lesz egy kicsivel több tartalom, akkor szóba jöhet az is, hogy Oculust kipróbálom és utána pár héttel...

(#16566) KO2


KO2
aktív tag

Elnézést ha volt róla már szó, régen néztem fel ide, de látom itt a belinkelt videókártya tesztet, és elgondolkodtam egy R9 290X en.

Nemrég ment le 120 ezer Ft-ra. Ennyiért érdemes lenne megvenni szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

(#16567) Drenadar válasza KO2 (#16566) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha a játék miatt akarod megvenni akkor nem, mert mire kijön a béta pu biztos jobb kártya lesz, vagy ez olcsóbb lesz.

Lehet addig jobban megéri a meglévő kártyával kompromisszumokkal játszani...
nekem hd7770-em van és mégsem 15 fpsel játszom :D
mondjuk lehet a hangárban nincs meg a 23 fps

de ettől függetlenül én is szemezek a kártyával de úgy érzem ha megveszem azzal nem járok jól, nem logikus a fentebb leírtak miatt...

[ Szerkesztve ]

(#16568) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Pontosan így van. Csak a játék miatt nem biztos hogy érdemes, a megjelenésig még jön újabb.
De ha valaki amúgy is cserél, akkor jó vétel.

7770-röl jó nagy ugrás lenne :)

(#16569) Drenadar válasza Malibutomi (#16568) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen szerintem is, de amíg játszható ezzel medium@720p-n addig van értelme?
max ha a 7770-et el tudnám adni még jó áron :D

(#16570) Malibutomi válasza Drenadar (#16569) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja 720p-re nem is kell nagyobb :)

(#16571) Menthirist


Menthirist
veterán

Akkor van értelme, ha mással is akarsz játszani :) Mert amúgy egy jó kari, amivel ma nagyon szépen el lehet játszogatni. De informatikában sosincs olyan, hogy biztosan jövőre is elég lesz. Vagy 2016-ban :)
Szóval oszd el a kártya árát annyival, ahány játékhoz kellene most (meg monjduk a következő fél évben), és ez alapján gondold át. Ha csak az SC-hez kellene, akkor az 120k / (fél)játék felár, az nem feltétlen éri meg :) Viszont ha tucatnyi játékhoz kellene még (új COD, új Dragon Age, bf4, stb) akkor már megérheti. Mivel pl nekem ezek várhatóan menni fognak a 7950-emen (azaz a bf4 megy is), így nem sietős lecserélnem, ráérek megvárni a 390X-et. úgyis az időm nagyrészében LoL-ozok, Wasteland-ezek, Final Fantasy-zok vagy majd később esetleg Elite-ezek, ezekre pedig elég bőven a mai vga-m is.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16572) Drenadar válasza Menthirist (#16571) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem kellene vennem valami nagyobb és jobb monitort, ha azt akarnám hogy tényleg megérje :)

CoD? ugye csak viccelsz? :D szánalmas amit abból a "sorozatból" névből csináltak.. a cod1 még játék volt... a többi már csak pénzlehúzás...

(#16573) mrfire


mrfire
őstag

Meg aztán az is ott van, hogy oké, hogy most az AC modulban meg a hangárban ilyen eredményeket produkálnak a kártyák, de ha majd PUban meg planetsideban leszállunk egy olyan bolygóra, ami tele van épületekkel, vagy egy nagyobb űrcsatába keveredünk, ahol nem pár vadász lövögeti egymást, akkor azt a 290x-es sem bírja majd vajsimán futtatni gondolom. Remélhetőleg a megjelenés után évekig fogunk még játszani vele, és menet közben nem hiszem, hogy fog változni a grafika, legalább is nem az első években. Sz'al nem lenne jó azért szívni később, mert nem bírtuk kivárni azt az egy évet a megjelenésig.

Ráadásul most vesz valaki egy kártyát játszogat az SC-vel egy két órát naponta/pár naponta, ezért megérné most megvenni? Amikor meg megjelent és több időt lesz érdemes beleölni meg már rosszabb helyzetbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#16574) Menthirist válasza Drenadar (#16572) üzenetére


Menthirist
veterán

Az utóbbi párról valóban ez a véleményem, de az új felkeltette az érdeklődésem.
Illetve én nagyon imádtam a COD4-et. Nagyon hangulatos single-je is volt.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16575) Drenadar válasza mrfire (#16573) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én azért bízom benne, hogy ahogy ígérték még lesz itt optimalizáció :)
Pre alphaban ez nem nagyon várható el :)

én manapság pl nem nagyon játszom mással, amihez kellene erő.. illetve az új cpu sok mindent megold :P

(#16576) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#16575) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eleve mit/hova optimalizáljanak, ha még kész sincs az egész játék. Nincs értelme erre pazarolni az időt/pénzt, mikor mennyi meló még a contentek előállítása és összerakása...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16577) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#16576) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

"Pre alphaban ez nem nagyon várható el :)"

Ennek függvényében, nagyon nem értem, hogy minek és miért írtad amit írtál, főleg nekem címezve.

(#16578) Menthirist


Menthirist
veterán

Viszont azért ne felejtsük el, hogy egy rakat optimalizáció van magában a Cryengine-ben is out-of-the-box.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16579) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#16577) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kiegészítés.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16580) mrfire


mrfire
őstag

Lehet nem mai képek, de a múltkori témát felelevenítve most találtam még egy hajót, mármint az Idrist, ami a hajtóműveire száll le. Na, nem egészen úgy mint a connie.

2. kép
3. kép
4. kép

szerk.: Ja, most nézem, hogy nem is biztos, csak úgy tűnik. :B Mindegy, már nem törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#16581) GypsFulvus2 válasza mrfire (#16573) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Viszonyításnak jó az én öreg HD 5870-em. Ez a hangárban mediumban 35 körüli fps-t tud, az AC kommenderben a vanduul swarm aszteroidamezőiben (mindkét pályán) 45 körüli az átlag, viszont a racingnél 20-25-re esik mediumban. Ez utóbbit tehát csak low-ban tudom játszani; úgy tűmik eddig ez a leginkább gépigényes. Érdekes, hogy az aszteroidák közti repkedés terheli a legkevésbé; talán ott kevesebb textúra van, mint a hangárban? Nem tudom. Jah, és mindez 1680x1050-ben értendő, full HD-ban valószínűleg mindenhez low-ra kéne vennem, és a racinghez már úgy is kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16582) CSiPet2 válasza GypsFulvus2 (#16581) üzenetére


CSiPet2
tag

Én az 5850-est cseréltem egy 290x-re, mert fullhd-ban teljesen használhatatlan volt még a hangár is alacsony beállítások mellett (720p meg szerintem szörnyen fest full hd monitoron). Tippre a verseny már csak diavetítés lett volna.
Hogy egyáltalán kipróbáljam kénytelen voltam megvenni a 290-est, és elég mákom volt mert sikerült egy újat beszerezni méghozzá a mostani ár alatt.
Mondjuk nem csak emiatt vettem, mert amúgy 3 monitoros rendszert használok (főleg munkára), és elég jól jön ez a brutális teljesítmény, de őszintén, munkához egy sima 290-es is megtette volna. Úgyhogy be kell ismernem, hogy a star citizen volt az egyik fő mozgatórugó, hogy megvegyem a "csúcs" kártyát.
Jah meg az 5850-esért most még legalább kaptam 30-at, ha megvárom a jövő évet és a 390-et, már senki meg nem veszi...

[ Szerkesztve ]

(#16583) GypsFulvus2 válasza CSiPet2 (#16582) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én jövő február végén - március elején akarok 290-re váltani (X nélül). Addig jó lesz ez. Bár még egy-két fasza új adó, és tárgytalanná válik.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16584) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#16581) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én még gondolkodom, hogy meglépjem e a vásárlást :)
Lehet egy 280X is elég lenne... sokkal olcsóbb és alig pár fps a különbség...

(#16585) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#16584) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A 280X az még az eggyel régebbi GCN architektúra. Nem vagyok ebben expert, de olvastam pár jó cikket, és vannak funkciók, amelyek miatt az új jobban ki tudja majd használni a dx12 és a mantle lehetőségeit. Mivel én mindig hosszú távra tervezek (nem engedhetem meg magamnak, hogy évente cserélgessem a hw-t), inkább ráfizetem majd azt a pluszt. Meg a fene tudja, milyen árak lesznek február-márciusban. Remélem megy még kicsit lefelé. De pusztán ár/érték arányban, rövid-középtávon valószínűleg a 280X a jobb választás.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16586) Amaro_hu válasza CSiPet2 (#16582) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Most is 5850-es van a gépemben, a proci a régi i7 860, nincs húzva, az elmúlt évek egyetlen beruházása egy SSD rendszermeghajtó volt, és mégis médiumon simán versenyezhetek, az összes többi lehetőségnél (hangárt is beleértve) high beállítás mellett is elvagyok. Összegezve azt hiszem, nem csak VGA függvénye a játszhatóság.
Ui.: A felbontás FHD, egy 24-es DELL HC felel érte, hogy teljes legyen a kép.

[ Szerkesztve ]

(#16587) mrfire válasza Amaro_hu (#16586) üzenetére


mrfire
őstag

Na én majd maga a Star Citizen alá vennék egy SSD-t. Jó lenne a rendszer alá is, de nagyon utálok újratelepíteni, most meg egy félmegoldáson van Intel Smart Response-on, úgyhogy sz'tem marad így. Biztos lenne különbség, de talán észre sem venném, ha simán SSD-re pakolnám a windowst.

[ Szerkesztve ]

(#16588) mrfire


mrfire
őstag

Hehe, így kell telibe trafálni egy aszteroidát. :DDD

Tud valaki arról valamit, hogy a Bengal után melyik a második legnagyobb emberi hajó, amiről lehet tudni valamit? Van ez a hajóméreteket mutató kép, de sok rajta az ismeretlen. Honnan tudják egyáltalán a formájukat?
(Most nézem, hogy az Idris sem lesz valami nagy, hacsak nem tervezik azt is növelni.)

[ Szerkesztve ]

(#16589) CSiPet2 válasza Amaro_hu (#16586) üzenetére


CSiPet2
tag

Nah ez fura (bár az hogy "elvagyok" kicsit tág fogalom inkább egy fps értéket mondj akkor már). Nekem is ssd van a gépben 16GB ram-mal mégis össze vissza framedroppolt (egy ideig stabil 40fps, majd egyszercsak 10fps és diavetítés). A procim egy fx 8350, az ~kétszer olyan erős mint az az i7.
Innentől nagyon kíváncsi vagyok hogy érted el, hogy stabil 30+ fps-t hozzon az az 5850-es a hangárban. A versenyen nem teszteltem akkor már nem volt meg a régi kártya, de látva hogy most ultra grafikán a 290x néha beesik 30fps alá, erős kétségeim vannak, hogy az 5850-es tényleg használható, stabil sebességet hozna. De persze a tévedés joga fennáll. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16590) Goblin12


Goblin12
őstag

Link aki tud németül. :)

(#16591) Menthirist


Menthirist
veterán

Ezek elég jók :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16592) Drenadar válasza Menthirist (#16591) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem meg nagyon gáz, hogy van hogy elmond valamit 3x és akkor sem történik semmi.
Feelinges lenne........ ha működne.

(#16593) mrfire válasza Drenadar (#16592) üzenetére


mrfire
őstag

Na ez az. Jó poén, de én is láttam, hogy az egyik videóban kétszer kellett mondania, hogy targeteljen. Majd ha emiatt bukik el valaki egy hajót, vagy hal meg a karaktere, megy is az uninstall.

Kényelmi szempontból használható lehet olyankor amikor nincs éles helyzet, de máskülönben a hajómat nem bíznám rá.

[ Szerkesztve ]

(#16594) Menthirist válasza Drenadar (#16592) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért egy hangfelismerőt készíteni nem egyszerű, mivel ahány ember annyiféle kiejtés. Az viszont ahogy a rendszer visszaszól, az szvsz hangulatos.

Amúgy simán olyan szavakra és kifejezésekre kell bind-elni, amire nincs különösebb akcentusod, és kell egy normális mikrofon.

mrfire: ennek akkor jön ki az előnye, ha az egyik kezed a gázkaron, a másik a botkormányon, és nincs 75 gombos hotas-od hogy mindent bebind-elj, ami kellene (és/vagy nem akarod hogy véletlen megnyomd, lásd az én helyzetemet elite-ben a turbóval). Nem komplett hajóirányítást kell rákötni, de de panelokra váltás, energiaszintek alakítása, stb... mind mind olyan, hogy hasznos ha az irányításhoz nem kell elvennünk a kontrollerről a kezünket, ugyanakkor nincs 100k-s warthog rendszerünk 1500 gombbal.
A Hotas X-emen 5 tengely és 12 gomb van, mégis csak a legszükségesebbek férnek rá, és pl elite-ben rendszeresen el kell vennem a kezem a botkormányról hogy a billentyűzeten állítgassak valamit.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16595) Malibutomi válasza Menthirist (#16594) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Aha erröl mindíg a haver jut eszembe, aki büszkén mutatta a bmw hangvezérlést...tíz perc múlva meg huszadszor üvöltötte vörös fejjel hogy "radio aaaauuuussss" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16596) mrfire válasza Menthirist (#16594) üzenetére


mrfire
őstag

Jó, az igaz, hogy te tapasztalatból beszélsz, és ha megtetszik a botkormány, akkor én is másképp gondolhatom.
Nem is értem, hogy akarják konzol kontrollerre is használhatóvá tenni akkor. :U
Kérdés, hogy érdemesebb lesz-e átszoknom egy problémásabb perifériára, mert egyrészt az egérrel precíz mozdulatokat könnyebb végezni, billentyűzeten van elég gomb, de nincs akkora feelingje a dolognak.

(#16597) Menthirist válasza Malibutomi (#16595) üzenetére


Menthirist
veterán

trolling :D

@mrfire: Az egér jelenleg precízebb benne, lehet az is marad, de egész más részés egyszerre úgy fordulni 4 tengely mentén, ahogy tervezel, és még a sebességet is állítva. Nálam a repülési élmény szerves része.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16598) mrfire válasza Menthirist (#16597) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, ez a játékélmény szemben a hatékonysággal. Ez nem olyan, hogy valaki jobban szeret kontrollerrel FPS-ezni az egeresek ellen (pl. PS3 egér). Itt már sajnos van tét, mert egy-egy hajót sok-sok "munka" órába kerül majd kitermelni. Nem könnyű kérdés, mert ha az ember az Oculust is megveszi akkor nyilván az a célja, hogy minél jobb játékélményt kapjon. Sz'al ezen még rágódnom kell majd, még jó hogy ott van az alfa meg a PU beta stb. lesz időm kockázatmentesen próbálgatni a dolgokat.

(#16599) mrfire


mrfire
őstag

Reggelt emberek!
Végre én is csatlakozom közétek. Tegnap este megvettem a kis Taurusomat. :))

Legtöbben egy hajócsomagot láttok, de tudom, hogy TESCO-Zsömle már dörzsölgeti a markát, és előtte valami ilyen kép rajzolódott ki. :P

[ Szerkesztve ]

(#16600) Szőrös  válasza mrfire (#16599) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na srác látom neked is reszeltek , beszippantott az SC világa és már nem ereszt a markából ! :DDD

Gratula

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.