Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) Tengo válasza Szőrös  (#17245) üzenetére


Tengo
aktív tag

A nyomatékok szempontjából nem mindegy milyen a hajó alakja, sem az hol vannak a hajtóművek, és milyen a szimmetria.

(#17252) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#17250) üzenetére


mrfire
őstag

Csak vicceltem, de nem is mondtam, hogy az űrben. :P
(Olyanokról nem akartok felvilágosítani, hogy a föld nem lapos és nem teknősbékák tartják? ;] :P)

[ Szerkesztve ]

(#17253) TESCO-Zsömle válasza Tengo (#17251) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyomatékok szempontjából elég, ha a hajó egyensúlyban van, nem kell szimmetrikusnak lenni. Igen, a Herald-nak az egyik oldalon hosszú szárnya van, de a másik oldalán ott egy irdatlan nehéz jeladórendszer.

(#17252) mrfire: El kell mondanom valamit, ami nagy megrázkódtatás lehet: A mikulás nem létezik...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17254) Tengo válasza TESCO-Zsömle (#17253) üzenetére


Tengo
aktív tag

Én sem azt mondtam hogy szimmetrikusnak kell lennie, csak azt, hogy nem mindegy milyen a szimmetria, inercia szempontjából. Nem szívesen ülnék egy saját tengelye körül pörgő téglában.

(#17255) .tnm válasza mrfire (#17252) üzenetére


.tnm
addikt

a teknősök az elefántot tartják :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17256) vaakuum válasza mrfire (#17243) üzenetére


vaakuum
addikt

Gyors adatátvitelnél szerintem a sebesség a fontos. Ott szerintem a manőverezés sem tűnik annyira lényegesnek, hiszen A és B pont között a legrövidebb út az egyenes, (és ha valami szupergyors, nem nagyon kell kóvályognia) de én mindig tudok rövidebbet az erdőn át :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#17257) Diopapa válasza Drenadar (#17244) üzenetére


Diopapa
addikt

A pilótafülke is szimmetrikus. Azért van bal oldalt az egész, hogy legyen hely előremászni. Ha megnézed, van egy sín a padlón, ha beült a pilóta / másodpilóta, az egész cucc "bemászik" középre. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17258) Szőrös  válasza Tengo (#17251) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gondolod hogy ilyen mélységű fizikai szimuláció lesz ? ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17259) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#17257) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valahol mintha lett volna szó róla, hogy mégse fognak középre rendeződni a székek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17260) Drenadar válasza Diopapa (#17257) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szuper... de mikor lesz repülhető állapotban? :P mennék már egy kört a kis blue-val... :$

(#17261) Szőrös  válasza Drenadar (#17260) üzenetére


Szőrös 
veterán

Blue-d van Teeee kis políszmen ? Mondjuk megy a hajadhoz :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17262) Drenadar válasza Szőrös  (#17261) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

standalone ship csak :) (szegény taurus változott át.... )

És igen, ez tetszett :) de majd átfújom pirosra és ráírom hogy rescue :D

(#17263) Menthirist


Menthirist
veterán

I dont care about consoles

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17265) Omli85 válasza Menthirist (#17263) üzenetére


Omli85
őstag

PC Master Race :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#17266) tkondor válasza Omli85 (#17265) üzenetére


tkondor
tag

azt ugye tudod, hogy a "PC Master Race" ironikusan lett kitalálva annó, hogy nevet adjanak a retardált pc-only személyeknek....

Star Citizen nick: Horus

(#17267) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#17259) üzenetére


Diopapa
addikt

Az szomorú lenne. Meg tudnád keresni, hogy hol olvastad?

@(#17264) CSiPet2 : :( :( :( Új játékstúdiót csinál. Lehet elment olyan irányba az SC amit már nem akart felvállalni? Nem hiszem el, hogy nem dolgozhatott volna Austinban tovább...

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17268) Szőrös  válasza CSiPet2 (#17264) üzenetére


Szőrös 
veterán

Kár :( mondjuk mostanság nem nagyon lehetett látni sajna. :(((

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17269) TESCO-Zsömle válasza tkondor (#17266) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akik felülemelkedtek a konzolosok sárdobálásán és zászlajukra tűzték szlogennek, mint Demjén a "RóZsi"-t...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17270) Menthirist válasza Szőrös  (#17268) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, de ez amúgy tényleg így megy (mármint persze lehet hogy kitették, de amúgy abszolút van alapja az ilyen okoknak), van úgy hogy összevonják valahol a vezetőséget, és ha nem tudod megoldani hogy ott tudj lenni, akkor az probléma. Attól függően hogy mennyi napi munka van ott a többiekkel, lehet hogy nem lehet megoldani "távmunkában", és ilyenkor dönteni kell, más városba vagy más céghez mész. Sajnálatos, de ismert dolog a szakmában.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17271) CSiPet2 válasza Diopapa (#17267) üzenetére


CSiPet2
tag

Ha igaz amit ír, akkor a pozíciója átkerült LA-be, ahova viszont családdal nem tudott menni (ami abszolút érthető, család az első).

(#17272) Diopapa válasza CSiPet2 (#17271) üzenetére


Diopapa
addikt

Ne mond nekem, hogy ne maradhatott volna az austini irodában ha nem akar. Elvileg cimbije CR-nek. Már a WM hangar átkerülése is fura volt, de betudtam annak, hogy Sandi szerepelni akar. Ez nem egy multi ahol személytelenül rángatnak. Mike Morlan is hogy eljött ne felejtsétek el.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17273) CSiPet2 válasza Diopapa (#17272) üzenetére


CSiPet2
tag

Nem véletlenül kezdtem úgy hogy "ha igaz amit ír". Én se hiszem el, legalábbis tuti nem ez a teljes igazság.

(#17274) Menthirist válasza Diopapa (#17272) üzenetére


Menthirist
veterán

Na jó, de itt mindig arról van szó hogy miben változna maga a munka is Austinban. Ha átpakolnak ehhez hasonló feature-öket másik városba, akkor Wingmannak is mást kellett volna csinálnia várhatóan Austinban, ha nem akart az eredeti feladatai után menni, amit meg lehet nem akart. Annak ellenére hogy nem tipikus multi, azért vannak már annyian, meg lehetnek olyan meghozott húzások, szabályok (pl Alex Mayberry is hozhatott ilyet), amik azért szigorúbban vesznek dolgokat. Elvégre akármennyire is haverok, a munkakapcsolat azért más dolgokat is megkövetel. Persze nem mondom hogy nincs mögötte más is, de számomra teljesen valószerű ez a verzió is. Nálunk is van/volt ilyen, hogy összevonnak valami fontosabb dolgot valahova és azok akik részben azzal foglalkoztak, részben mással, azok vagy úgy döntenek hogy mennek (pláne ha a másik rész elvégezhető az új helyen is), vagy úgy döntenek hogy maradnak, viszont akkor megcsappan a munkájuk, mással helyettesíthetik, amit meg lehet nem akar megcsinálni. Ilyenkor van az hogy el lehet menni.

Nem mondom hogy így van vagy hogy nincs, ehhez nincs elég információnk, az ilyenbe pedig feleslegesnek tartom belekalkulálni az összeesküvés-elméleteimet :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17275) Omli85 válasza tkondor (#17266) üzenetére


Omli85
őstag

Persze ezért is van konzolom mert én is egy retardált pc-only személy vagyok... :DDD

Egy dolog, hogy anno, hogy jött létre a szóhasználat véleményem szerint nem feltétlenül csak az általad leírt jelentése lehet de kinek, hogy mindenesetre nem támadó jelleggel és nem is trollkodásként írtam a hsz-t ^^

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#17276) mrfire válasza .tnm (#17255) üzenetére


mrfire
őstag

Majdnem:
"Egy híres tudós (többek szerint Bertrand Russell) ismeretterjesztő előadást tartott a csillagászatról. Érzékletesen elmondta, hogyan kering a Föld a Nap körül, a Nap pedig a galaxisunkat alkotó hatalmas csillaghalmaz középpontja körül. Az előadás végén a hátsó sorban felállt egy apró, idős hölgy, és így szólt: - Mit fecseg itt összevissza nekünk? A Föld a valóságban lapos, és egy óriási teknősbéka hátán nyugszik.
- No és mi tartja a teknősbékát? - mosolygott fölényesen a tudós.
- De okos maga, fiatalember, hű, de okos - válaszolt a néni. - Egyszerű: egy másik teknősbéka, azt megint egy másik, és így tovább."

(#17277) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nem vicces ez a loading képernyő....

G550JK lapos... mi a franc van vele valaki tud segteni? Patch elött jó volt. :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17278) duvi válasza SkyS1gn (#17277) üzenetére


duvi
nagyúr

"loading képernyő" Nem a tűzfalad fogja a háttérben? Lehet, hogy jóváhagyásra vár, mert patch után megváltozott az exe.

(#17279) Diopapa válasza SkyS1gn (#17277) üzenetére


Diopapa
addikt

Master Race nem használ lapost csak nagy hangos dobozokat ;) ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17280) SkyS1gn válasza Diopapa (#17279) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az itt egyetemen furán nézne ki... otthon porosodik a szegény bestia :O

Kinyomtam ESET tűzfalat de semmi...csak loading.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17281) Diopapa válasza SkyS1gn (#17280) üzenetére


Diopapa
addikt

A log file mit mond?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17282) tkondor válasza Omli85 (#17275) üzenetére


tkondor
tag

bocs, ha félre érthető voltam, rossz szokásom, nem azt akartam mondani, hogy mindenki aki pc-s az retardált és te rád sem így gondoltam, hanem úgy értettem, hogy vannak egyének akik mindent elvetnek ami nem pc, ők a "Master Race", nekem is van ps3am, és x360om is volt, ha szabad megjegyeznem, akkor szerintem az az igazi "Master Race" a gaming világban (irónia nélkül), akik a játék miatt játszanak és nem a platform miatt :)

Star Citizen nick: Horus

(#17283) tkondor


tkondor
tag

amúgy nem tudom volt e róla szó, de ugye az fps modulnak is lesz ilyen szimuláció jellege, mint az Arena Commandernek, ranglétrával, respawnal, zárt arénával meg mindennel....mert ha nem lenne akkor az szerintem hatalmas kihagyott ziccer lenne :D

Star Citizen nick: Horus

(#17284) Drenadar válasza tkondor (#17283) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lesz. minden modulnak lesz, ahol van értelme :)

(#17285) Omli85 válasza tkondor (#17282) üzenetére


Omli85
őstag

Semmi gond nem vettem sértésnek csak szeretem volt tisztázni a dolgot ha esetleg félreérthető lettem volna ezért is reagáltam ;]
Az említett rétegről nekem is meg van a véleményem, de abba itt nem mennék bele :DDD

#17283
Én csak attól tartok, hogy annyi mindent bele akarnak pakolni, hogy sohasem lesz kész :/ pedig egy értelmesebb relatíve komplett béta tesztnek jövőre valamikor azért már tudnék örülni. Viszont ahhoz kicsit össze kell szedniük magukat mert még mindig kicsit foghíjas a dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#17286) duvi válasza SkyS1gn (#17280) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha eddig ment az egyetemen, ugyan ezzel a hardverrel és driverekkel, akkor én tennék még egy próbát azzal a tűzfallal. Régen én is így jártam a ZoneAlarm tűzfalával. Kikapcsoltam, de kiderült, hogy attól ő még vidáman futott a háttérben és blokkolt. Nyomj egy uninstallt az Esetnek, restart és próba. Van ismerős az egyetemen, aki szintén SC user? Ha igen, akkor nála műxik az új kliens? Nehogy az egyetemi router szivasson...

(#17287) Raulblanco válasza Omli85 (#17285) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Jövő év végére már elvileg a PU béta van betervezve... előtte pedig kapjuk sorra a különböző teszt modulokat.
Nekem tetszik ahogy haladnak.

(#17288) PodMAN válasza Drenadar (#17262) üzenetére


PodMAN
senior tag

Majd játszhatunk jó zsaru - rossz zsarut a lekapcsolt kalózokkal :D

(#17289) Drenadar válasza PodMAN (#17288) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vagy egyszerűen csak nyírjuk ki őket....

(#17290) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#17289) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kérjünk tőlük videót, hogy is néz kis a Reclaimer hulladékzúzója belülről. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17291) Menthirist válasza Raulblanco (#17287) üzenetére


Menthirist
veterán

Ha realisták vagyunk, tudhatjuk hogy PU-ból 2016 előtt nem látunk semmit :) Mármint részeket látunk, mert a planetside meg az fps is a pu feature-einek része, nem is lesz szerintem egy annyira éles "na most már van PU, tegnap még nem volt" lépés, de akkor is, 2016-ra kell inkább készülni :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17292) Omli85 válasza Raulblanco (#17287) üzenetére


Omli85
őstag

Követem én is a dolgokat de azért a jövő évre betervezett dolgok listája kicsit azért sűrű szerintem :) de persze bízok benne, hogy valamennyire tartani tudják az ütemtervet. Különösebben türelmetlen sem vagyok csak hát jó lenne már ha kész lenen nah :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#17293) Raulblanco válasza Omli85 (#17292) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, év eleje óta nem találtam egy értelmes játékot ami megütné a szintet nálam. Azóta is csak a már megunt újra elővett játékokkal játszom és várom hogy az SC olyan állapotba kerüljön, amivel már naponta lehet játszani... talán ez jövő év eleje az FPS module kiadásával lesz...

(#17294) Diopapa válasza Raulblanco (#17293) üzenetére


Diopapa
addikt

Elite: Dangerous?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17295) Malibutomi válasza Menthirist (#17291) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem is 2016 Q1 lesz leghamarabb a PU beta, de addig már nyomhatjuk a SQ42-t.
Meg mostmár látszik hogy kezd gyorsulni a tempó, lerakták az alapokat, innen már mennek a dolgok.

(#17296) Raulblanco válasza Diopapa (#17294) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

viszonylag hamar kiesett azzal, hogy csak űrhajózni lehet benne... minek elrepülni bárhova, ha azután nem mehetsz le a bolygóra bejárni azt? nálam ez félmegoldás, biztos sokaknak tetszik így is, de engem nem érdekel.

(#17297) Menthirist válasza Malibutomi (#17295) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah... Onnantól hogy van kellő mennyiségű kész asset, már lehet legózni ezerrel :) kis bögre itt, kis aranyszínű ing ott :D Meg már a pipeline-ok is úgy néz ki kezdenek kiforrni, ezek mind mind azok a dolgok, amiken minden cég átmegy a fejlesztés során, csak nem publikálják ki :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17298) tkondor válasza Diopapa (#17294) üzenetére


tkondor
tag

az Elite-el az a bajom, hogy nincsen meg nekem az a beleélés, sosem hagyjuk el a fülkét, legalább ilyen félig 2D-félig 3D megoldás lenne, mint annó a Freelancerben, a bár, a hangár, stb....meg amúgy is minek azzal tolni, jön majd úgyis indítás előtt a wipe...meg engem zavar, hogy kívülről nem láthatom a hajót, bele raktak nagyon sok részletet meg minden, de mit ér ez, ha sohasem látja az ember?

annó úgy volt, hogy eladom, de inkább meghagytam, jó lesz ez is amíg nincs kint az SC....

Star Citizen nick: Horus

(#17299) mrfire válasza tkondor (#17298) üzenetére


mrfire
őstag

Anno megjegyeztem magamnak azt a játékot, mikor még javában fejlesztették, de időközben megfeledkeztem róla. Gondolkodtam rajta mostanában, hogy érdemes lett volna-e megnézni, vagy mennyire érne majd fel az SC-hez, de ezek alapján nem hiszem, hogy érdekelne.

(#17300) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Minden bérgyilkos, fejvadász, és dogfighter ükapjának története.

mrfire: Nem rossz játék az sem. Nem konkurense a SC-nek egészen más a hozzáállása és céljai. A készítői szintén öreg rókák, ők nem akarnak egy "all in one über alles" játékot, de amit tudnak azt nagyon jól tudják.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.