Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Drenadar válasza PenguinTea (#17950) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jó is lenne! :P

(#17952) mrfire válasza PenguinTea (#17950) üzenetére


mrfire
őstag

Szétlőnénk valamit ha kész lenne, vagy csak szállítanánk? :D

(#17953) mrfire válasza Yllgrim (#17920) üzenetére


mrfire
őstag

Fuck yeah!
Én ma reggel kértem emelést (na azt nem mondtam, hogy az Anniversary Sale Kickoff! miatt :DDD, de amúgy is inkább gyűjtök belőle Riftre, HOTAS-ra, VGA-ra), de a lényeg, hogy most mondták, hogy megkapom. :C

[ Szerkesztve ]

(#17954) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Egy másik igazi űrhajót :D

(#17955) mrfire válasza PenguinTea (#17954) üzenetére


mrfire
őstag

[ Szerkesztve ]

(#17956) tkondor válasza Drenadar (#17935) üzenetére


tkondor
tag

nem, nem tudok nyomtatni, de szerintem vannak akik rendelésre csinálnak ilyet, sőt, asszem olyan nyomtató is van már ami színeset is tud összerakni

de mindenesetre szerintem jó lenne, most képzeld, hogy kéne neked egy Avenger modell, amit nem árulnak, szólsz valakinek, le is festik és elküldik mondjuk 50-60 dollár környékén, de szerintem ez még sok is....biztos vannak ilyen üzeltek, mert ha nem, akkor majd én alapítok egyet :D

Star Citizen nick: Horus

(#17957) Drenadar válasza tkondor (#17956) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Alapítsunk egyet :P

(#17958) Jack@l válasza tkondor (#17956) üzenetére


Jack@l
veterán

Azért az anyag se olyan ocsó egy 3d nyomtatóba, nemhogy az ára, meg az ember aki ért is a modellezéshez hogy kinyomtassa...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17959) Raulblanco válasza mrfire (#17952) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Passz, de pajzs legyen rajta, és a páncélzaton se spóroljatok, mert a kalózok már építik az igazi Hornetet...

(#17960) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Vajon jövőhéten dupla vagy tripla levél lesz?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17961) 77.PX_Drebil válasza Jack@l (#17958) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

A 3D modellezés nem gond ez a szakmám...:D Egyébként egyre elérhetőbbek a nyomtatók persze ahhoz hogy megérje komoly terhelést kell biztosítani. Egyébként 1millió tól már lehet értelmeset szerezni, de 3-4 ért profit kapsz.

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17962) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17961) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

3-4m-ért már nem terhelés kell rá, hanem szerződéses munkák. Sok...

Odahaza bohóckodni szvsz már 200k is nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17963) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Az egyik haveromnak modelleztem, ez populáris nem hiszem hogy a fröccsöntő szerszámok érdekelnének titeket...:D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17964) Jack@l válasza 77.PX_Drebil (#17961) üzenetére


Jack@l
veterán

200k körül már van jó magyar fejlesztés, igaz csak műanyagot nyomtat.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17965) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#17963) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Volt dolgom fröccsöntőgéppel, az inkább tömegtermelés. A 3D nyomtatókat tudtommal rapid prototyping-ra találták ki.

(#17964) Jack@l: Van, ami tud acélt is nyomtatni? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17966) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#17965) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem nem a nyomtatóra gondolt, hogy fröccsöntő alkatrész, hanem hogy általában miket modellez :D

(#17967) Jack@l válasza TESCO-Zsömle (#17965) üzenetére


Jack@l
veterán

Van. Hajócsavar, űrhajó alkatrész, meg talán mostanában a nyomtatott kocsikhoz néhány elem azzal készül.
A másik érdekesség meg a "ház nyomtató".

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#17968) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17965) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehet fémet is. Sőt már fegyvert is nyomtattak. Bár a műanyag fegyver nagyobb veszélyt hordoz magában, mert azt is csináltak már. Házilag.
Az ISS-en is nyomtatnak. Kíváncsiak milyen a súlytalanságban. Illetve vannak fogyó eszközök, szerszámok amiket gazdaságosabb lehet ott kinyomtatni, mint felvinni. Ezeket tesztelik éppen.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17969) Diopapa válasza Jack@l (#17967) üzenetére


Diopapa
addikt

Gondolom abba elég drága lehet a patron. Hirtelen nem láttam az iponon...

:DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17970) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha megnyerem a lottót, veszek egy ilyet és elkezdek nyomtatott biciklit árulni. :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17971) mrfire


mrfire
őstag

(#17972) maross válasza Volfram42 (#17968) üzenetére


maross
veterán

Durvan hasznos lenne az urben, gondolom soha nem tudják milyen aprosag hal be, nem kellene mindenbol tartalekokat vinni, csak egy-ket tubus pasztát :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17973) Volfram42 válasza maross (#17972) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát ez a cél. Sok helyet takarít meg és nem kell annyi cuccot felvinni. Sok pénzt spórolnak vele. A legolcsóbb most a Space X Falcon 9. Ezzel 1kg felvitele kb. 5200$.

On is leszek: A bányászainknak biztos tetszeni fog ez.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17974) Diopapa


Diopapa
addikt

"Azt találtuk ki, hogy ha letartóztatod, vagy megbénítod egy városban (ha beletesszük, hogy ezt megtehesd), akkor egy bejátszás után megjelenik majd a celládban és ott marad, hogy be tudd fejezni vele a feladatodat. De maga a játékos ezalatt azon lesz, hogy a maga módján jusson vissza a játékba. Ő az eredeti karakterével egy rövid visszaszámlálás után egy börtönben találja magát, ahol le kell töltenie a rá szabott büntetést, vagy meg kell szöknie."

Ezzel az a baj, ha pl elfogsz valakit, neked ugye azt mutatja,hogy bent van a celládban, majd elhagyod a bolygót, 15 perc múlva meg kilövik a hajódat (a cellával együtt nyilván) akkor te úgy látod, hogy meghaltál a fogollyal együtt, a másik player (a fogoly) meg közben vígan játszik Dishoneredet a cellájában. Immersionbraking...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17975) Volfram42 válasza Diopapa (#17974) üzenetére


Volfram42
senior tag

Vagy előbb szökik meg, mint, hogy leszállítod őt. És már egy hajóval vár téged, hogy kiszabadítsa saját magát és, ha győz akkor elmenekül magával együtt és onnantól már ketten van. Hú ez így reggel sok. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17976) Diopapa válasza Volfram42 (#17975) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem is az a durva, hanem ha elkapod a másikat és utána kiszabadítja magát akkor már négyen lesz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17977) mrfire válasza Volfram42 (#17975) üzenetére


mrfire
őstag

Az igen! :C

Nekem az jutott eszembe, hogy egy minijátékot kellett volna erre is készíteni, hogy az elfogónak X időn belül el kell jutnia a börtönbe. (Ezzel kizárva a trollkodás lehetőségét, hogy nem engedi el soha, illetve ha kilogol max akkor portálnám át az igazi börtönbe az illetőt, vagy lehet inkább egy bolygóra, mert nem sikerült leadni, és így nincs elfogás sem.) Ezalatt a fogoly próbál kiszabadulni a cellából, aztán egy csavarkulccsal leüti a pilótát, vagy betör a hajó rendszerébe és NPC kalózokat hív a fejvadász fejére, vagy megadja a haverjainak a helyzetüket akik üldözőbe vehetik őket, hogy kiszabadítsák. ha sikerül leszállítani a foglyot még mindig ott van a szökés lehetősége a börtönből, de kár, hogy az elfogás a cellába zárással ér véget, mert még lehetne esélyt adni ott is a menekülésre.

[ Szerkesztve ]

(#17978) Diopapa válasza mrfire (#17977) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, Red Dead Redemptionben ez úgy volt megoldva, hogy amíg nálad volt a fogoly, folyamatosan spawnolta az npc-ket akik ki akarták szabadítani amíg be nem értél vele a városba, hogy bevidd a dutyiba.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17979) Raulblanco válasza Volfram42 (#17973) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

birodalmi felderítő drón?

(#17980) KO2 válasza Diopapa (#17976) üzenetére


KO2
aktív tag

"négyen lesz"

:DD

És ha mind a négyen elszöknek ( vagy elszökik ? :D ) de aztán az egyik önmaga megöli a másik önmagát, akkor körözött lesz saját maga megölése miatt is, ráadásul a másik 2 önmaga mérges lesz magára saját maga megölése miatt. És akkor a bíróságon az áldozat, az elkövető és a 2 szemtanú is ugyanaz az ember lesz. (!?)

Úgylátszik ehhez a játékhoz mégiscsak kell a több monitor...

[ Szerkesztve ]

(#17981) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#17965) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Na ja én fröccsgépeket tervezek 3D mérnöki szoftverekkel (főleg PTC CREO 2.0) de a 3D Studió MAX is megy PhotoShop stb. Lehet fémet is nyomtatni sőt úgynevezett laser cusing is van ami teljes értékű fém alkatrészeket készít.

Engem ezek a technikák már megint a StarTrek ből származó ötletnek tűnnek a replikátorokra gondolok bár azok energiából állítják elő a dolgokat.ha jól emlékszek.

Üdv:Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17982) 77.PX_Drebil válasza KO2 (#17980) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Jól belecsaptunk a paradoxon lecsóba. :))

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17983) mrfire


mrfire
őstag

Azon gondolkodtam ma, hogy mikor a kalózkodást képzeltem el eddig, mindig más játékosok kifosztására gondoltam. Hogy ha valaki vett egy MM-et akkor biztos nem lesz olyan hülye, hogy védelem nélkül kószáljon vele, és biztos nehéz lesz elkapni, jönnek a haverjai stb.
De lesz bőven NPC, valószínűleg MM-el is. Fognánk egy Redeemert, egy Heraldot, hogy zavarja a segélyhívást és bezsákolhatjuk az egész hajót akár a játék első napján is. Mások meg fizettek érte hatalmas összegeket. Azt nem tudom, hogy hogy mennyire lesz nehéz hamis azonosítót tenni rá, hogy tisztára mossuk a hajó nevét, de (a sötét oldal ;]) könnyebben járható útnak tűnik, mint megkeresni az árát. (Persze utána nehezebb dolga lenne az embernek, mint kalóz, de akit ez zavar, az vehet egy külön fiókot a kalózkodásra.)

(#17984) 77.PX_Drebil válasza mrfire (#17983) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Irták, hogy lesznek komoly NPC-k, szerintem egy NPC sose lesz annyira meggondolatlan mint egy játékos. maximum kiszámíthatóbb lesz egy idő után de ennyi. egyébként ez a PVP/PVE csúszka gondolom sokat fog befolyásolni. A zavaró hajóknak főleg kúltúr rendszerekben nagy keletje lesz.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#17985) GypsFulvus2 válasza mrfire (#17983) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Most sokat olvasgattam (csak lefordítani ezeket még lusta vagyok, bocs :B ) a témában, és nem lesz könnyű eladni a lopott / zsákmányolt cuccokat. Már a zsákmányoláskor mennek ki az UEE-be a segélyadások, a támadók azonosítói, stb. Persze lesznek eszközök ezeket zavarni. Eladni még nehezebb lesz, a Pyro meg a Pók környékén lesznek vevők, de csak bagót fizetnek a tényleges értékhez képest, és sok mindenért kell majd fizetni ott is (védelmi díjak, hogy egyáltalán beléphess a területre, százalékok az eladás után stb). Szóval sok hátulütője van a dolognak. Úgy tűnik, a Banu területek bolygói között lesz jó pár, amelyik afféle szabad kikötőként funkcionál majd, ahová nem ér el az UEE keze, és a lopott azonosítójú cuccokat is el lehet adni a Banu kereskedőknek. Ezek a banuk afféle individualista (minden rendszer kvázi-független, a Banu állam nem központosított, mint a Xi'An, hanem konföderáció-jellegű) kereskedő-orgazda népség, akiknek nem igazán vannak erkölcsi-morális aggályaik (éles ellentétben a Xi'An-nal).
Egyre inkább aggódok egyébként a fenntartási költségeken. A törvény mindkét oldalán sokat kell majd fizetni. Pl. most olvastam egy fejvadász híradót. Ha fejvadász melókat akarsz, akkor be kell lépned a Céhükbe, ami rendszeres "kamarai tagsági díjjal" jár, és ranglétra van. Csak akkor léphetsz fel törvényesen, ha tag vagy, illetve a nyitott szerződésekről is csak ekkor szerezhetsz tudomást a mobiglasson keresztül. A jól fizető melókat csak a magas rangú tagok végezhetik el, azoknak viszont jóval többet is kell perkálniuk a Céhbe. Valószínű, hogy a kalózoknak is lesznek guildjeik (a játékosok orgjaitól teljesen függetlenül). Szóval szerintem nem lesz olyan könnyű a létfenntartás a PU-ban, mint eddig gondoltuk. Akinek nincs elég ideje a játékhoz és csak alkalomszerűen játszogatna, annak gondjai lehetnek ezzel.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17986) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#17984) üzenetére


mrfire
őstag

Elvileg úgy fog működni, hogy a bolygók és gyárak bérelnek fel védelmet az NPC hajóknak, de csak akkor, ha tapasztaltak valami kalóz aktivitást. Ha egy békés rendszerben vagyunk számíthatunk UEE jelenlétre, de egy ügyes Heraldos megszabadíthat minket a gondoktól. Talán lehet majd találni, főleg a játék elején olyan útvonalakat, amik alapjáraton biztonságos helyek lennének, és csak a játékosok miatt lesz félnivalójuk az NPC-knek. Ezért ha az elején gyorsan lépünk, akkor még lehet akkora szerencsénk, hogy nem találkozunk védőkkel. Később már akár játékosok is kísérhetik a hajókat, ha elterjed a hír, hogy igény van a védelemre, de addigra lehet másik vadászmező után nézni. Mindenhol azok szakítanak a legtöbbet, amibe elsőként szálltak be. Ezt a pontot kell megtalálni, és megvan a kezdeti haszon is.

Lehet egy játékos óvatlanabb, de nem hiszem, hogy pont az fog kockáztatni, aki kifizetett 300 dollárt a hajójáért. Persze UEE űrben őt is el lehet kapni, de a fő gond még mindig az, hogy mire mi mozgásképtelenné tesszük a hajót, lerendezzük az FPS harcot és utána meg is megjavítjuk a zsákmányolt hajó hajtóművét, hogy eltéphessünk vele, már háromszor odaértek az illető haverjai, akiknek TS-en szólt. Én azt látom az NPC-kben van a nagy pénz, és még bosszúért sem fognak kiáltani utána. Max egy vérdíj kerül a fejünkre, mint bármely kalózéra.

(#17987) Raulblanco válasza GypsFulvus2 (#17985) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

szerintem emiatt feleslegesen aggódsz, ők is tisztában vannak azzal hogy csak kis réteg a HC játékos, és úgy fogják alakítani, hogy a napi 1-2-3 óra játékkal se lehessen lehetetlen haladni, fejlődni, továbblépni.

(#17988) mrfire válasza GypsFulvus2 (#17985) üzenetére


mrfire
őstag

Ott a biztosítás meg az üzemanyagköltség is a folyamatos javítások. Aztán lehet, hogy ez annyira aprópénz lesz, mint a wowban, megjavítani az ember páncélját, kb. senki sem nézi mennyibe kerül, csak rákattint, aztán levonják, annyira kevés az az összeg. Bár azoknak régen emlékszem gond volt ez, akiknek nem volt sok idejük játszani, de mindig meg tudták oldani nagyobb probléma nélkül.

De azt hiszem, ha lesznek nehezebben űzhető foglalkozások, a könnyű munkák is mindig ott lesznek, amivel egyedül egy alkalmi játékos is elszórakozhat.

[ Szerkesztve ]

(#17989) Diopapa válasza GypsFulvus2 (#17985) üzenetére


Diopapa
addikt

Nyilván kellenek a money sinkek a játékba, különben elértéktelenedik a pénz. Magyar emberként nem hinném, hogy tudnak akkora adót kitalálni, amekkorán meglepődnénk. :D

@(#17986) mrfire:

"Lehet egy játékos óvatlanabb, de nem hiszem, hogy pont az fog kockáztatni, aki kifizetett 300 dollárt a hajójáért. "

A "nem hiszem" nem jelent semmit... Olvasgass, hogyan lehet elfüstölni egy 2000 dolláros hajót pillanatok alatt.. :) Szóval a hülyeség nem pénzfüggő, ne magadból indulj ki, rengeteg a több az esze mint a pénze játékos. Biztos vagyok benne, hogy mikor elindul a játék, pár komolyabb arc vagy akár a goon vadászni fogják a drága hajókkal villogó játékosokat. EVE-ben a Jita nevű rendszerben volt a fő trade hub, volt még néhány kisebb ezen kívül. Az egyikhez vezetett egy kb 15 ugrásból álló útvonal, amelyben volt egy lowsec rendszer útközben. Ezt el lehetett kerülni, ha 23 ugrást tettél meg. Nagy böszme szállítókkal (Freighter) eleve fél perc volt mire irányba állt és el tudott warpolni, 1-1 ugrás között több perc is eltelhetett. Nem akarod tudni, mi folyt abban az egy szem lowsec rendszerben... Mire egyet pislogtál nem hogy csak a hajód és a mentőkabinod lőtték ki, de a roncs már le is volt salvagelve... :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17990) mrfire válasza Diopapa (#17989) üzenetére


mrfire
őstag

Ebben mondjuk teljesen igazad van, sok idióta ember van. De ha High secre ment vele, akkor hogy kaphatták el ott, erre is megvannak a módszerek?

Az a baj, hogy megtalálni őket nehezebb lenne, mint rámenni a fix NPC vonalakra. :(

[ Szerkesztve ]

(#17991) Diopapa válasza mrfire (#17990) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, nem fejtettem ki meg fordítva is írtam amit akartam. :) Szóval hisec végig kivéve 1 rendszert ami lowsec, ez a rövidebb útvonal. Van hosszabb, ami végig hisec. Vannak akik bevállalják még nagy dög hajókkal is, amivel esélytelen. A kicsi hajókat is kiinstázzák (1 lövésből kilövik), hátha valami értékes blueprintet vagy GTC-t (game time card, havi előfizetés) szállítanak. De a nagyon nagy értékeket hisecben is lövik, csak ahhoz komolyabb szervezés, emberanyag és tűzerő kell, de nem lehetetlen. Akinek van esze, az pl Jitában is úgy közlekedik, hogy kidokkolás után egyből a spéci safespotjára ugrik, ami olyan pozícióban van, hogy instant elugrik a hajó kidokk után.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17992) Szőrös  válasza mrfire (#17990) üzenetére


Szőrös 
veterán

Titánnal nem igazán tudsz bemenni high secbe ha jól emlékszem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17993) Diopapa válasza Szőrös  (#17992) üzenetére


Diopapa
addikt

De nem ám. FW-ben így fogtam meg T3-al egy carriert, azt hitte, az ellenséges területen le tud dokkolni.. :) Egy darabig lőttük.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17994) mrfire válasza Diopapa (#17991) üzenetére


mrfire
őstag

Hát ezért lőttek ki a kezdőhajómmal, mikor az alap rendszerek között masíroztam. :D Emlékszem a nagy kalmárok földjeit kerestem, és Jitába is vezetett az utam, meg Dodixie-ben és Rens-ben tettem le egy-egy kezdő karaktert. Csak rányomtam az autópilótára, hogy menjenek ezekre a pontokra, nem is figyeltem a játékra, gondoltam ki bántana egy kezdő hajót és amúgy is biztos csak biztonságos vonalat érint az út. Nem értették, miért csinálom ezt, de én csak adtam és vettem egy helyben, mikor már ott voltam, szerencsére nem kellett elhagynom az állomásokat.

[ Szerkesztve ]

(#17995) Farewest


Farewest
csendes tag

Sziasztok én még új vagyok a témában, de szinte már az összes cikket amit lehetett elolvastam a játékkal kapcsolatban.
Ott tartok, hogy választanom kéne egy csomagot a játékhoz de nem tudom eldönteni, hogy a Freelancer 125$-os vagy a Constellation Taurus 200$-os csomagot vegyem meg.

Szerintetek melyiknek van jobb ár/érték aránya?
Én mindenképp a kereskedést pártolnám a leginkább játékon belül.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#17996) Drenadar válasza Farewest (#17995) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Üdv itt néked!

A starcitizen.hu -t is elolvastad? :)

Ez elég nehéz kérdés, hiszen a nyers hajóadatokon kívül semmi mást nem tudunk még róluk, és ezek még nem is repülhetőek...

Melyik tetszik neked jobban? Melyikre van inkább pénzed? Illetve a Taurus az egy tescos gazdaságos szállító, ellenben ahhoz is kell több fős legénység (jobban mint a friccihez).

[ Szerkesztve ]

(#17997) Farewest


Farewest
csendes tag

Legszívesebben a Taurust venném, csak az a plussz 75$ miatt nem tudom, hogy megérné-e.

(#17998) Diopapa válasza Farewest (#17997) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha csak a nyers rakteret nézzük, nyilván. De azt gondolom tudod, hogy ingame is kitermelheted a Taurus árát. Pl megveszed a Fricit, majd azzal termeled nagyobb hajó árát. Lehet egyből Starfarert veszel. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17999) Farewest


Farewest
csendes tag

Ez igaz.
Van rá lehetőség, hogy mások hajóit megnézzük a SC oldalán?

(#18000) Drenadar válasza Farewest (#17997) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nagyon sok a kérdőjel... rengeteg. Melyiknek mik lesznek a fenntartási költségei, mennyire lehet kihasználni a taurus rakterét, meg még egy sor ismeretlen...

Én friccivel kezdtem, de ha újra kezdhetném, akkor egy sima aurorát szereztem volna be annak idején, mert ahhoz könnyebb venni egy másik standalone shipet, és az aurora kis értéket képvisel... de így hogy van egy friccim, azt be sem olvaszthatom, mert akkor ugrik az alfa hozzáférésem, szal az mindenképpen megmarad fix hajónak... nem tudom mennyire érthető amit mondani akarok...

(#17999) Farewest: SC oldalán az összes hajó fent van... ha arra avyg kíváncsi melyikőnknek milyen hajója van arra egy kis táblázatot vezetünk, de majd állítólag az org fleet-et is meg lehet majd egyszer nézni...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.