Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34595) Boond válasza RR-13 (#34590) üzenetére


Boond
addikt

Nah ez már eleve kiesik nálam :D Penny-be nem igen járok... régen volt persze... de inkább más... ez kiesik...

Praktiker jó... elvileg van kártya is, de a 15%, az nem rossz...

"Azt, hogy ez miért éri meg a Recash-nak, kérdezd meg talán tőlük.."

Feltételezem a szolgáltatott adatok miatt... ez az új fekete arany :) Vkinek tuti eladják :D

"#34591) RR-13 "
ott arra gondoltam, ha 10-20 ezreket vagy kevesebbet töltesz fel, és hirtelen megjelenik pár millás összeg egyben... lehet rákérdenek, kiszűri a rendszer... de lehet nem... nem feltétlenül tudni mi alapján van...

"Mit értesz kártya felöli oldalnak? "
Azt, hogy revolutnak van egy limitje, amit ha elér, akkro kér pin kódot, ha nem akkor nem. Ez pedig többszöröse a 15 ezernek.

De ezek szerint ezt csak googlepay-al lehet megkerülni... már ha még lehet. (megkerülés alatt azt értem, hogy nem kötelező pin-t beírni, a terminába, érintősnél).

" a telefont a zsebemből, már úgy fogom meg, hogy az olvasón az ujjam"
Már akinek van... Ha nekem pl jelszavas, akkor sokkal tovább tart bepötyögni :D
Nincs mindenkinek ujjlenyomat olvasója... ne ebből indulj ki... persze tudom lehetne a pókhálót is, hogy pontokat összekötni... nem mintha az sokkal jobb lenne :D

"A revolutot önmagában nem tudod telefonos fizetésre használni, "
Önmagában is tudom használni, ráadásul telefon nélkül érintéssel :)
A gpay, csak azért került be, mert rákérdeztem, hogy 15.000 felett kell-e mindenképp pin, vagy sem.
Itt írtátok, hogy igen.

De gpay-el nem (mindig.).

Egyébként azért kérdeztem mert kártyánál írja, a limitet, és lehet nullázni manuálisan is... És mondom milyen jó, ha simán kártyával menne mondjuk 16.000-nél is. De ezek alapján pin-t kér, és max telefonnal menne gpay-el. - erre viszont nem vonatkozik a revolut kártya limitje (érintős fizetés).

Bár nem tudom más országokban hogy van... de gondolom ott is van vmi limit...

Curve-nél pl 10.600-at olvastam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.