Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27040) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Teljesen kezdő vagyok. Most fizettem először PayPal -on keresztül és elakadt a dolog.Sajnos ezt a jó kis fórumot csak most fedeztem fel. Kártyával vásároltam már máskor is (Virtuális)
nem volt eddig gond.

Most folyamatban van egy vásárlásom 4500,- Ft értékben, mivel múlt hétvégén 03-án történt a vásárlás, PayPal regisztráció , tehát minden, így 06-ig zárolva volt az Erste Banknál a lekérés, ezt 06-án feldolgozta az a bank, az adott -4.500,- forint levonásra került a PayPal részéről. Felhívtam a bankot is biztos ami biztos, ahol ezt megerősítették.

Most a PayPal-nál üdül a pénzem , az eladó még nem kapta meg. Mi tarthat ennyi ideig?
Kapni fogok valami igazolást, e-mail stb a PayPal részéről ha sikeresen átutalták a pénzem az eladónak?
Ha valamit esetleg elrontottam arról küldenek értesítést, vagy mindent a PayPal oldalamon kellene látnom?
Eddig csak azt láttam, hogy van egy számlám amit ki kell fizessek, ami megtörtént mert a pénzt levonták,
de sem a levonásról, sem a kifizetésről nem találtam infót a PayPal oldalon.

Csak reklám leveleket küldözget a PayPal , hogy mi mindent lehet rajtuk keresztül csinálni.

Most ilyenkor mi van? Mit kéne néznem és hol?
Nem kamu PayPal oldalon vagyok az 99%.

Köszi

Üdv

Peltár

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.