Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) V/ válasza Dzsiszke (#27200) üzenetére


V/
Topikgazda

200k, ezt te állítottad ennyire? Mert ezt olvasom: a bankkártyával elérhető összeget egyedi készpénzfelvételi, vásárlási, illetve ezen belül virtuális tranzakciós limit beállításával korlátozhatod a nap 24 órájában a K&H TeleCenteren........
A netes vásárlás és a bolti vásárlás nem azonos feltételű.
Ha Paypass-os vagy valami ilyesmi akkor van az hogy 5000 Ft felett kell a pin kód is, ez nem állítható, de csak bolti vásárlásnál van ilyen.
Ha magyar a webshop és/vagy működik a Mastercard banki érvényesítő rendszer (Secure Code), akkor kérni fog kódot, egyébként meg nem.
Ezt írják a Maestros- oldalon: A kereskedő minden Maestro® tranzakciónál fogja alkalmazni a SecureCode-ot. Ami persze nem egészen így van. Mert ahhoz a kereskedőnek is a SecureCode-t kell alkalmazni.
EA Origin-nél és a bankodnál (ezt gondolom nézted) kellene érdeklődnöd.
Az Internetes biztonsági kód segítségével csak a rendszerhez csatlakozott kereskedőknél lehet vásárolni. A csatlakozott kereskedők száma folyamatosan növekszik. Ezeket onnan lehet felismerni, hogy a következő logók szerepelnek az oldalaikon: „Verified by Visa” ill. „MasterCard SecureCode”.
Amennyiben ezeket a logókat nem látod a kereskedő oldalán, akkor nem csatlakozott a szolgáltatáshoz, tehát a Bank nem küld Internetes biztonsági kódot és a vásárlásnál csak a bankkártya adatait kell megadnod.

De még akkor is ott a Maestro hibája, amiről szemérmesen hallgatnak itt.

[ Szerkesztve ]

(#27202) atala válasza V/ (#27185) üzenetére


atala
addikt

Így már értem. Megtettem kanadai dollárnak az elsődleges fizetési eszközt, de most az egyenlegemet átváltotta kanadai dollárra.
Ha most magyarországon szeretnék forintban fizetni, akkor megint meg kell tennem a forintot elsődlegessé?

(#27203) Dzsiszke válasza V/ (#27201) üzenetére


Dzsiszke
csendes tag

Ismét köszönöm a gyors és részletes választ. :R Igen, a 200k én állítottam be, a kártya Paypass-os és van érvényesítő Secure Code is beállítva. Próbáltam itt az oldalon és a neten is utána nézni, hogy van e valakinek hasonló problémája, de ez úgy látszik egyedi user hiba, nem tudom mit rontottam el. :W Novemberben kb. 4500 Ft értékben tudtam vásárolni mütyüröket a Banggood oldalán karácsonyra, valamint az Origin Access havidíját (kb. 1200Ft) is tudja vonni automatikusan a PP-on keresztül az EA. Lehet megoldás, hogy egy internetes számlát nyitok csak a PP-nek? Az a baj nem tudom, hogy megéri e. Van, hogy hónapok is eltelnek, hogy használnám a PP-t, az Origin Access-t meg már vissza mondtam.

(#27204) X-metal válasza V/ (#27199) üzenetére


X-metal
csendes tag

A paypal-en keresztül még nem válaszoltam. Pont emiatt kértem a tanácsotokat...
Nem ebay-es eladás volt, hanem egy nemzetközi gyűjtői fórum.
De ott sem lenne jó elvesztenem a közösség bizalmát...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27205) aytukabozs válasza X-metal (#27204) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha nincs mit takargatnod akkor ponthogy paypal dispute keretében kéne hogy elédtárja a 'bizonyítékait', és neked meg érdemes minnél aktívabbnak lenni a saját igazad bizonyításásval, mert ha nem mutatsz aktivitást az a vevőnek jó.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27206) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Utalniszeretnék valakinek paypal-paypal.
Kaptam egy email cimet amire utaljak.
A send mony utan csak beirom az email cimet az osszeget es kész?

Mennyibe kerul kb 10e ft ily módon utalása?

(#27207) aytukabozs válasza fulton (#27206) üzenetére


aytukabozs
addikt

"A send mony utan csak beirom az email cimet az osszeget es kész?"
nem, utána választ kapsz arra amit most kérdeztél :D
Kiírja ugyanis hogy mennyi a küldés díja, (pp acc-ról ingyenes, kártyáról meg amit majd kiír)

btw ez MIND benne van az összefoglalóban ;)
kb 6. bekezdés

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27208) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Ma rendeltem ismerősnek egy izét, de nem tudom, hogy forintban mennyibe került!
Máskor email-ben is szerepelt az összeg és a paypal "kivonaton" is, de ma sehol nincs forintban feltüntetve!
Nem kártya van hozzárendelve, hanem utalással töltöm fel az egyenlegem!

Ennyit fizettem, milyen árfolyammal számoljam, szerintetek?

(^)(>.<)(^)

(#27209) cof válasza vacs (#27208) üzenetére


cof
veterán

1700Ft-ot ír ki, googleba átváltva 5.68 usd to huf, is stimmel. Azért nem látod amúgy a váltást mert a dollár egyenlegedből vonta le.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#27210) mhif


mhif
senior tag

Próbált valaki belépni ma a paypal fiókjába vagy csak a paypal.com-ot betölteni?
Ez fogad, egyedi problémám van??

(#27211) V/ válasza vacs (#27208) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal mai $ vásárlási árfolyama alapján ez: 1767 HUF

(#27212) V/ válasza mhif (#27210) üzenetére


V/
Topikgazda

Most léptem be ezen a linken, onnan vettem az árfolyamot. Ez valami böngészős, tűzfal, adblocker móka lehet.

[ Szerkesztve ]

(#27213) cof válasza V/ (#27211) üzenetére


cof
veterán

Wow -67HUF különbség google váltáshoz képest, igaz nekik is élni kell valamiből...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#27214) vacs válasza cof (#27209) üzenetére


vacs
veterán

Köszi CoF és V/! :R

(^)(>.<)(^)

(#27215) mhif válasza V/ (#27212) üzenetére


mhif
senior tag

Én nem állítottam semmit, tegnap még be tudtam lépni. Explorerben és chrome-ban is ebbe ütközök. Ötlet? :/

(#27216) V/ válasza mhif (#27215) üzenetére


V/
Topikgazda

Firefox, Opera, Edge mindháromból megy azon a linken, amit adtam.

[ Szerkesztve ]

(#27217) mhif válasza V/ (#27216) üzenetére


mhif
senior tag

Pedig nem egyedi probléma: [link]
Modem reset-tel próbálkoztam, de nincs eredmény :(

(#27218) V/ válasza mhif (#27217) üzenetére


V/
Topikgazda

Én be tudok lépni. Ezen sem jó?
A hiba üzenet száma egyezik az ajánlott linken belépve az előzővel?
Gondolom sütiket törölted.
Mobil kliensen is megpróbálhatod.
Én egyébként a Chrome-al jártam úgy, hogy szinkronizáció során rossz jelszót tett vissza amikor gondjuk volt a Google-nak a rendszerükkel
Amit linkeltél fórumot ezen a bejegyzésben lévő linken is be tudtam lépni:
Harish Kumar • 18 minutes ago
You don't have permission to access "http://www.paypal.com/ph" on this server.
Reference #18.68051c78.1482301255.21d4e278

Előfordulhat még az Internet szolgáltatód problémája.

[ Szerkesztve ]

(#27219) mhif válasza V/ (#27218) üzenetére


mhif
senior tag

Semmi :(
Az a Reference szám mindig változik oldal frissítésénél.
Nem tudom összefüggésbe lehet-e azzal, hogy tegnap állítottam át a paypal-ban, hogy a saját bankom szerinti devizát vegye alapul átszámításnál. Lehet most "elbírálnak"? Vagy olvastam olyat, hogy van valami havi vásárlási limit. A hónapban a kari miatt relatíve többet rendeltem, mint szoktam. De ez esetben se értem, hogy miért nem tölt még be se az oldal...

(#27220) V/ válasza mhif (#27219) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi köze ahhoz amit csináltál tegnap, nem bírálnak el semmit.
És rosszul olvastad, nincs vásárlási limit a PayPal-n.
Szerintem mobil klienssel be tudsz lépni, az esetben net szolgáltató a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#27221) mhif válasza V/ (#27220) üzenetére


mhif
senior tag

Mobilról betölt az oldal. Próbálok júpíszível beszélni chat-en, de akkor mit is kéne nekik mondanom mi a problémám? :Y

(#27222) V/ válasza mhif (#27221) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem javítanak valamit, vagy ők nem tudnak kilépni a netre.
Ha szerencséd van kifogsz olyat, aki meg is érti, azt hogy bizonyos oldalak nem érhetőek el.
Ha az USA eBay-t el tudod érni, akkor valami PayPal tanúsítvány elfogadási bajuk is lehet.

(#27223) mhif válasza V/ (#27222) üzenetére


mhif
senior tag

No mind1, várok holnapig nem égető, aztán remélem alakul. Köszi a segítséget!

(#27224) .VEGA.


.VEGA.
csendes tag

Sziasztok,
Szeretnék pénz küldeni paypalon,de állandóan ezt a hibaüzenetet írja ki: "We can't send your payments right now. If the problem continues please contact Customer Support."

Mi lehet a probléma?
Limitem OK
Kártya érvényessége OK
Fedezet OK

(#27225) light0416


light0416
tag

Sziasztok!

Nekem is 4 napja kb Access Denied a paypal... mobil neten kitűnően megy.. Írtam supportnak hátha kezdenek vele valamit

Iphone 14 pro

(#27226) V/ válasza light0416 (#27225) üzenetére


V/
Topikgazda

És a net szolgáltatód...? Nem a PayPal fog segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#27227) V/ válasza .VEGA. (#27224) üzenetére


V/
Topikgazda

Miként szeretnéd küldeni? És akinek küldöd nincs korlátozása?

(#27228) .VEGA. válasza V/ (#27227) üzenetére


.VEGA.
csendes tag

Próbáltam úgy,hogy terméket fizetek és mint barátnak küldök. Nem hiszem,hogy korlátozva lenne,mert van 2 account-ja is és egyikre sem tudok küldeni.

(#27229) V/ válasza .VEGA. (#27228) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindkét account lehet korlátozva, limitálva, de az már eleve rossz ha 2 van. 1 személyes és 1 üzleti lehet egy embernek, az hogy 2 van valamelyikből nem szabályos.
Még annyit megpróbálhatnál, hogy olyan devizában küldöd amilyen az ő fiókja. A te választásod is $ és $-ban menjen, vásárlási küldés. Vagy holnap már jó lesz.

(#27230) .VEGA. válasza V/ (#27229) üzenetére


.VEGA.
csendes tag

Azt nem tudom,hogy milyen az account-ok. Azonos pénznemben próbáltam már küldeni,de semmi.

(#27231) V/ válasza .VEGA. (#27230) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor valami technikai dolog. Az utolsó próba mobil kliensről küldeni, ha az sem jön össze, próbáld holnap.

(#27232) .VEGA. válasza V/ (#27231) üzenetére


.VEGA.
csendes tag

Az is megvolt. Szinte minden lehetőséget végigzongoráztam.
Holnap megpróbálom.

(#27233) mhif válasza mhif (#27223) üzenetére


mhif
senior tag

Működök, magától megoldódott...

(#27234) -Nightwolf-


-Nightwolf-
csendes tag

sikerült

[ Szerkesztve ]

(#27235) erikke17


erikke17
őstag

Kezd elegem lenni mostanában ami megy ezzel a PayPal-al...

Nem enged konverziót váltani ebayen, tehát hogy bankom váltson. Mikor rámegyek view conversion options aztán kidobja ezt: Things don't appear to be working at the moment. Please try again later.

Try again later már 12 órával volt ezelőtt is :W

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#27236) V/ válasza erikke17 (#27235) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld meg mobil klienssel fizetni, volt akinél azon működött.

(#27237) erikke17 válasza V/ (#27236) üzenetére


erikke17
őstag

Próbáltam, de ott még fel sem dobja a konverzió lehetőséget... Ha rámegyek annyit tudok, hogy kártya hozza adása vagy kiválasztani kártyát. Ha kiválasztom akkor meg visszadob kosárhoz. Marad így mást nem tudok :S

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#27238) V/ válasza erikke17 (#27237) üzenetére


V/
Topikgazda

A pénzküldéses fizetésnél több napja nem megy a konverzió, a normál kártyás vásárlás meg ma kezdett el vacakolni, más is jelzett ilyen problémát. A kártya az milyen típusú amivel fizetni szeretnél?

(#27239) asuskiddd


asuskiddd
tag

A game.co.uk oldalon nem tudom megvenni a digitális tartalmat Paypal-on keresztül. Miután a Paypal tranzakcióra rányomok (Pay now), visszadob az oldalra ezzel a hibaüzenettel: Your payment was not successful. Please try again. A Manage Addresses-ben minden ugyan úgy van beállítva, mint Paypalon.
.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#27240) Zola007 válasza erikke17 (#27237) üzenetére


Zola007
veterán

F.... kivan ezekkel, nekem sem megy már napok óta a konverzió.
Feldobja, de minden böngészőből ugyanez.
Már 3 napja trájögén.
4 dolgot akartam venni, de azért se fogom konverzióval kifizetni.

Írtam nekik múltkor levelet, hogy miért áll vissza nekem mindig a konverzió PP váltásra bármit is állítok és bárhogy is hagyom, annyit írt a csaj, hogy sajnálják, de nem tudnak vele mit csinálni.
Mondom gyönyörű, ideje lenne elismerni, hogy mióta különvált az ebay és a paypal, az egész cég csak a lehúzásra megy a profilváltogatástól kezdve, a konverzió egyre mélyebb elrejtéséig.

Gondolják, a hülye paraszt úgyis rányom majd a váltásra, csak tudjon tovább lépni a fizetési ablakban.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#27241) V/ válasza asuskiddd (#27239) üzenetére


V/
Topikgazda

Azon az oldalon nincs valami egyedi szabály a PayPal-os vásárlásra? Lehetséges, hogy csak PayPal kártyáról lehet fizetni egyenlegről nem.A kártyán nincs banki limit a vásárlások mennyiségére, fedezet rendben van?
Ez az üzenet inkább a webshop üzenet mint PayPal: Your payment was not successful.
De ők írtak valamit miután vissza lépsz az oldalra, esetleg rákérdezni?

(#27242) V/ válasza Zola007 (#27240) üzenetére


V/
Topikgazda

Tegnap, tegnapelőtt még jó volt, lehetett fizetéskor váltani. Akkor amikor rámentél a view conversion options-ra nem jött elő az átállítás?

[ Szerkesztve ]

(#27243) V/ válasza V/ (#27242) üzenetére


V/
Topikgazda

Megerősítem, nem működik a konverziós program rész. Viszont az elsődleges kártyámnál nálam továbbra is a banki váltás az alap. Ez már tényleg nagyon gáz, de remélhetőleg most cserélik jóra ezt a részt és azért nem használható.

(#27244) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Mai nap kaptam refoundot angol fontban.
Szeretném vissza utalni a számlámra a pénzt forint számlára.
Hozzáadtam a bankszámlát, viszont azt írja 0 a balance-om...mi lehet a baj?

Psn ID: sefter_hun

(#27245) V/ válasza Sefter (#27244) üzenetére


V/
Topikgazda

A font balance legyen a primary, azután feladja, ha azon van a pénz.
Viszont ha kártyával fizetted eredetileg ami refundként visszajött, az megy automatikusan a bankszámládra.

[ Szerkesztve ]

(#27246) Sefter válasza V/ (#27245) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi!
Kártyával fizettem, paypalon keresztül..akkor ennek van valami átfutási ideje, mert a számlámon még nincs..?

Psn ID: sefter_hun

(#27247) V/ válasza Sefter (#27246) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankodtól is függ, de a legtöbbnél amikor a bejegyzés megjelenik a PayPal-n a refundról azután 2-5 munkanap.

(#27248) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Ha valakinek van PayPal account-ja, akkor miért eCheck-en keresztül fizet, sima pénzküldés helyett? Egyáltalán hogy néz ki ez az előbbi és mi értelme van? Rendszeresen kapok pénzt, de még sose volt ilyen. Természetesen elment review-ra, Google találatok alapján ebből egy jó ideig nem lesz semmi.

[ Szerkesztve ]

(#27249) laleeee


laleeee
őstag

Tesóm megpróbálna a bankszámlájáról utalni pénzt az én paypal számlámra. Mi ennek a legegyszerűbb módja ?

(#27250) (psych0) válasza laleeee (#27249) üzenetére


(psych0)
csendes tag

Ezt igy kozvetlenul nem teheti meg.
Ha nem rendelkezik PayPal regisztracioval, akkor meg kozvetetten sem oldhato meg.
PayPal egyenlegre csak sajat bankszamlarol lehet penzt juttatni. (Es PayPal egyenlegrol is csak sajat szamlara lehet lehivni, a neveknek egyeznie kell.)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.