Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) Janaboy


Janaboy
veterán

Hali,

Be van állítva, hogy a bankom váltsa a lóvét mégis minden egyes vásárlásnál át kell állítanom, hogy a bankom váltsa..vmit nem jól állítottam be?
Kb 2 hete raktam át (uj bankkártyám van) az összefoglaló szerint.

Köszi,
üdv

Janaboy

(#27052) V/ válasza Janaboy (#27051) üzenetére


V/
Topikgazda

Hibás a működése a konverzió átvételének, ezért amíg nem javítják ki, kézileg kell minden vásárlásnál állítani. Ha belépsz természetesen azt látod, hogy a banki váltás van beállítva.

(#27053) Janaboy válasza V/ (#27052) üzenetére


Janaboy
veterán

Szep kis huzas a paypal reszerol.. Pont karácsony előtt

Janaboy

(#27054) V/ válasza Janaboy (#27053) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már annyiszor írtam, ha nincs az lehetőség, akkor is vásárlás előtt kellene állítani, de októbertől jött elő ez a hiba, amit te tudsz orvosolni pár mp alatt.
Így miután már ismered a problémát, nincs semmi lehúzás. Heteken keresztül erről volt itt szó.
De október előtt is volt akinél néha elfelejtette és azért javasoltam, hogy rá kell nézni a fizetési összesítőre, ha ott van kiírva forint vagy bármilyen konverzió ráta, akkor át kell állítani.
Az Összefoglalóba is már be lett írva a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#27055) Janaboy válasza V/ (#27054) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha igazad van, a fura h 2 hete csereltem kartyat es azota vacakol.

Pedig vasaroltam oktober ota es nem volt gond. Lehet a regi beallitast megjegyezte.
Na mind1, majd figyelek ra.

Janaboy

(#27056) maathe


maathe
senior tag

Vettem valami PayPal-on keresztül, viszont a tranzakció nem látszik az előzményekben, illetve semmilyen értesítést sem kaptam, de a pénz le lett vonva a számlámról. Találkozott már valaki ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#27057) V/ válasza maathe (#27056) üzenetére


V/
Topikgazda

Kinek fizettél és mit vettél? Mert ez lényeges információ.

(#27058) somnia


somnia
őstag

..napok óta próbálok egy item not as described disputot nyitni a resolution centerben de a vége mindig az, hogy Sorry — your last action could not be completed...én cseszek el valamit vagy a PP beteskedik?..

(#27059) V/ válasza somnia (#27058) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit látsz alul a vásárlásnál a bal alsó sarokban?
Ezt, akkor PayPal dispute lehetséges

Ha ezt, akkor eBay case lehetséges

[ Szerkesztve ]

(#27060) somnia válasza V/ (#27059) üzenetére


somnia
őstag

...a másodikat látom, de a PP res.centerben ott van ez is....Having problems with this transaction? Please talk directly to the seller and try to resolve the issue with them.

You can still report the problem in the Resolution Centre within 180 days.

(#27061) V/ válasza somnia (#27060) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, de ez még akkor az eBay-hez tartozik.

(#27062) somnia


somnia
őstag

pü!

(#27063) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

A paypal számlámon van 10ezer forint.A régi bankkártyám lejárt és letöröltem update helyett.Most az újat próbálom aktiválni de nem tudom.OTP-s Debit mastercard.Nem vonja le valamiért a pénzt.Vagy esetleg a forint a baj,és azt nem vonja csak le?Át tudom váltani Eurora?Már fogalmam sincs mi baja van.Tudnátok segíteni?

Köszi!

(#27064) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Van valakinek ötlete, hogy miért nem tudok belépni a paypal fiókomba? Változtattam jelszót is (nem kellett volna, mert tudtam a régit), de azzal sem enged be. :(((
Ebay-en is kéne fizetnem...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27065) madle válasza flymi (#27064) üzenetére


madle
őstag

Én is jártam így, felhívtam az ügyfélszolgálatot, szerintem valami indiai segített mert erős akcentusa volt. Ott biztonsági kérdéseket követően helyreállították a jelszót.

(#27066) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Kaptam visszatérítést a paypal fiókomba. hogy tudom azt felhasználni?
Csak kisebb egyenlő értékű valamit vásárolhatok?
Most próbáltam egy kicsit drágábbat, gondoltam a kártyámról kiegészíti, de nem. Visszautasította.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#27067) Met válasza Laca0 (#27066) üzenetére


Met
nagyúr

Simán hozzá adódik a PP-n arra a kártyára vagy bankszámlára amiről fizetted.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#27068) V/ válasza Laca0 (#27066) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha azonos a deviza, amit fizetsz akkor használja azt a balance-t és annak kell lenni az elsődlegesnek, vagy az egyenlegen átkonvertálod arra a devizára amiben fizetni szeretnél, majd az teszed meg az elsődlegesnek.

[ Szerkesztve ]

(#27069) V/ válasza keneseig (#27063) üzenetére


V/
Topikgazda

ha már egyszer hozzá volt adva akkor időbe telik a törlés után az újbóli visszatétel. A kártyalejáratra, hogy mit kell tenni, bent van az Összfoglalóban.
Ilyenkor az üzenőfalon keresztül a kérhetsz segítséget a kártya visszaadáshoz.

(#27070) Teodor52


Teodor52
senior tag

Szeretnék egy refundolt termék árát kifizetni, de nem tudom mert mindig a finnanszírozási forrásra hivatkozik, hogy adjam meg.

Tehát belépek paypal-ra és ott látni is egy fizetést függőben amire, ha rányomok kidobja a számlát meg azt az opciót, hogy fizess most és ha arra klikkelek, akkor kéri a bankkártya adatokat,de mivel nekem nincs regisztrálva így csak email-es pénzt küldést tudok.

Próbáltam a send money és azon belül árú szolgáltatások>beírom az email címet ami a számlában szerepelt>beírom a küldendő összeget>végül folytatás és nem fogadja el mert kér finnanszírozási forrást.

Hogy küldjem el?

Van még olyan hogy család barát azt szoktam használni, de gondolom hogy az most nem esedékes és van a google fordító szerint request kifizetések,ez meg nem tudom mit jelent? :F

[ Szerkesztve ]

(#27071) V/ válasza Teodor52 (#27070) üzenetére


V/
Topikgazda

request = te kérsz pénzt
Az egyenlegeden van annyi pénz? Az az egyenleg az elsődleges?
Nem az e-mailben volt egy link a fizetésre?

[ Szerkesztve ]

(#27072) Laca0 válasza V/ (#27068) üzenetére


Laca0
addikt

USD a termék és USD a visszatérítés. A PP mutatja az egyenleget USD-ban és HUF-ban is.
A termék kb. 2* annyiba kerül. Nem fogadja el. :(

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#27073) flymi válasza madle (#27065) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hívnám őket, de állandóan kéri a telefonszámomat, hogy írjam be, mert nem ismeri. Minek?
Nincs ezeknek mail címük ahová elküldhetem a problémát? Utálok telefonálni...
Illetve küldtem egy levelet a service@paypal.com-ra, de csak egy automatikus levél érkezett, hogy az email címemre nem tudnak válaszolni.

In an effort to assist you as quickly and efficiently as possible,
please direct all customer service inquires through our website. Once
you log in to your account, you can click on "Contact" at the bottom of
any PayPal web page. This will give you further information on how to
Call Us if you would prefer to contact us by phone or to send us an
email. You can also choose "Resolution Center" which will take you to
PayPal's central hub for buyer and seller resolution and limitation
information.

We want to help you but we are not able to respond to emails sent
directly to this address. We value your business and want to provide you
with the best customer care.

Ezzel nem vagyok kisegítve, mert be kell lépnem a fiókba, amit meg ugye nem tudok... :(((

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27074) Teodor52 válasza V/ (#27071) üzenetére


Teodor52
senior tag

De view and pay invoice néven volt egy link, egy sárga gomb.

Viszont ha arra rányomok átdob www.paypal.com-ra és ott csak bankkártyás fizetést enged!

(#27075) V/ válasza flymi (#27073) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a 6 jegyű kódot kéri ami szükséges a telefonos azonosításhoz?

(#27076) V/ válasza Teodor52 (#27074) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem értem ezt: A termék kb. 2* annyiba kerül. Ha nincs annyi pénz az egyenleged mint az ár mert dupla annyi, akkor tényleg valami mást kell biztosítani fizetési eszközként.

(#27077) Teodor52 válasza V/ (#27076) üzenetére


Teodor52
senior tag

A termék kb. 2* annyiba kerül.

? :F

Én nem értem ezt!

Nem kerül annyiba!
Annyi pénz van rajta hogy kitudjam fizetni.

UI:

Megnéztem a számlám és valóban... elszámoltam magam :B

531ft-ot hagytam rajta és hogy most rátöltöttem 5000ft-ot megjelenítette a fizess most gomb kattintására az email-es küldést a pay now-ot.
538ft volt az ára.

Elnézést kérek én voltam a figyelmetlen! :B

Köszönöm szépen a segítséged!

[ Szerkesztve ]

(#27078) flymi válasza V/ (#27075) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Milyen 6 jegyű kódot? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27079) V/ válasza flymi (#27078) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló, Tippek röviden 6.pont

(#27080) flymi válasza V/ (#27079) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Azt már megnéztem, de ez van az oldalon:

Nincs sehol semmiféle kód, sem itt, sem a resolution centernél, belépni meg mint mondtam, nem tudok. :)

Mi van ha simán felhívom az ott szereplő telefonszámot? Csak mert nekem egy másik telefonszám van, a 935 2050-es végű.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27081) V/ válasza flymi (#27080) üzenetére


V/
Topikgazda

Be kell lépni. Azután lesz kód. Annak az a lényege, hogy amikor beszél velük az illető, látják a fiókját.
De most ez nálad persze nem használható. De lehet, hogy holnap vagy a böngésző sütik törlése után be tudsz lépni az új jelszóval.
Ez az Írországi ügyfélszolgálat száma: 00353 1 436 9111 szerintem ezt kellene hívni, mert az EU-s PP fiókok ide tartoznak, csak a kód beírás részt kell valahogy kikerülni, a másikat USA számnak gondolom.

(#27082) flymi válasza V/ (#27081) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igen az. Oké.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27083) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Utálom az édességet, ha megszívat. Cookie-k törlése után vette az új jelszóval az akadályt...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27084) V/ válasza flymi (#27083) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor most már lesz kódod :))

[ Szerkesztve ]

(#27085) flymi válasza V/ (#27084) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Most meg már nem fog kelleni... Az új jelszóval be tudtam lépni, kifizettem amit szerettem volna, minden ok!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#27086) Jamcsabi válasza maathe (#27056) üzenetére


Jamcsabi
tag

Igen. Én az eBay-en vásároltam, de nem a Paypal-os opciót választottam (mert nem tudtam beállítani, hogy ne konvertáljon HUF-ba), hanem a közvetlen bankkártyás fizetést a bankkártyám adatainak megadásával.
Ennek ellenére a bankszámlám számlatörténetében ugyanolyan Paypal-os tranzakció szerepel, mint mikor a Paypal-lal fizetek. Ráadásul nem az eladó valutájában terhelték, hanem ugyanúgy átváltotta a saját árfolyamán (mint amelyet el akartam kerülni). Ezek a tranzakciók viszont nem szerepelnek a Paypal fiókom "Activity" menüjében.

(#27087) V/ válasza Jamcsabi (#27086) üzenetére


V/
Topikgazda

A magyar bankok legtöbbje €-os elszámolású, ha ezzel a módszerrel fizettél amit leírtál -PayPal vendég mód- akkor ők váltották a másik devizát €-ra és a bank kártyás elszámolási szabálya szerint számolt árfolyamot, a PayPal ilyenkor egyszerű fizetési kliens, semmit sem konvertál. Ezért sem kerül be a vásárlási történetbe és nincs rá a 180 napos védelmed.

[ Szerkesztve ]

(#27088) p@gabi


p@gabi
tag

Sziasztok!
Volna egy kérdésem,lehet h láma vagyok.
Tegnap délután óta próbálok belépni a paypal fiókomba,de állandóan ezt a hibaüzenetet kapom a böngészőtől:
Access Denied
You don't have permission to access "http://www.paypal.com/hu" on this server.

Reference #18.b6710617.1481696098.404000b1
Nem tudom mióta lehet ez,egy ideje nem akartam belépni,kb egy hónapja még vásároltam ezen keresztül az ebay-ről.
Amit tudtam természetesen már megpróbáltam,töröltem a cookie-kat meg a cache-t a böngésző részéről,sőt még a win7-ét is.
Az esetleges segítséget előre is köszönöm!

(#27089) Djuree


Djuree
félisten

azt hol tudom beállítani hogy a hitelkártyámat használja elsődlegesként?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27090) V/ válasza p@gabi (#27088) üzenetére


V/
Topikgazda

Rossz linken próbálsz belépni.
https://www.paypal.com/ lenne a jó
Biztonságos http kapcsolatos a belépés, ez nem jó: http://www.paypal.com/hu

Ezen próbáld meg

(#27091) V/ válasza Djuree (#27089) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha több kártyád van akkor lehet változtatni.
Az Összefoglalóban Tippek röviden 1. bejegyzése segít.
A PP-re történő belépés után a bejegyzésben lévő linkre kattintás után
My money
Debit and credit cards
Update a sor végén
és az adott kártyánál Make primary

[ Szerkesztve ]

(#27092) Djuree válasza V/ (#27091) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27093) pekrilga


pekrilga
újonc

Sziasztok!
Az otp virtuális bankkártya használható-e?

(#27094) V/ válasza pekrilga (#27093) üzenetére


V/
Topikgazda

Minden bankkártya használható, amivel lehet külföldi vásárlást is végezni, röviden.
Mo-n csak ilyen bankkártyákat adnak most már a bankok.

[ Szerkesztve ]

(#27095) pekrilga válasza V/ (#27094) üzenetére


pekrilga
újonc

Köszönöm.
Csak bénáztam.
Időközben sikerült beállítanom.

(#27096) cof


cof
veterán

Sziasztok.

Asszony fiokjahoz hozza van csatolva masodlagoskent az e-mail cimem, de szeretnek egy sajat fiokot csinalni. Megoldhato ha kitorli az email cimemet a fiokjabol es en azzal az email cimmel regisztralok egy sajat fiokot, vagy egy email cim csak egyszer hasznalhato fel? Nem mertuk torolni mert hatha nem lehet ujra felvenni.

"A pénz küldés és fogadás havi, éves szinten limitált, de ez feloldható.
A pénz küldés és fogadás bizonyos esetekben nem ingyenes, jutalék köteles."

Errol olvasnek szivesen bovebben, hogy mekkora osszeget lehet havonta fogadni ha nincs bankkartya csatolva a fiokhoz, eves szinten 700000Ft-ot olvastam itt a forumban, withdrawal 21000Ft ha nincs bankkartya csatolva a fiokhoz.

Koszi.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#27097) V/ válasza cof (#27096) üzenetére


V/
Topikgazda

Fogadás és küldés limit éves szintű, a regisztráció kezdete a forduló pont.

Töröljétek Remove-l az e-mail címet, miután nem azt adod meg primary-nak és azután egy kis időt -pár perc- hagyva a rendszernek használható új fióknak.

A Tippek röviden-ben ott a limitek megnézési linkje.

[ Szerkesztve ]

(#27098) cof válasza V/ (#27097) üzenetére


cof
veterán

Koszonom. :R

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#27099) V/


V/
Topikgazda

Ha valaki még nem adott hozzá bankkártyát és segítene abban, hogy ha esetleg a Forint határszámok nagy mértékben eltérnek a limiteknél, egy hasonló képpel segíthetne frissíteni az információkat. Köszönettel előre is.

(#27100) p@gabi válasza V/ (#27090) üzenetére


p@gabi
tag

Az a része rendben van,ellenőriztem rögtön,a böngésző címsorában https van,csak a hibaüzenetben szerepel s nélkül a cím.
Érdekes egyébként mert bárhonnan próbálok eljutni akár a főoldalukra is,nemcsak bejelentkezni,mindig ezt kapom.
Közben telepítettem az androidos alkalmazásukat a telefonra és azon keresztül sem tudok belépni,sőt a honlapjukat sem érem el telón keresztül sem,ott is ugyanilyen hibaüzenetes oldalra dob :W
Ja,és már kipróbáltam többfajta böngészővel is,ugyanez az eredmény.Másik számítógépen és más nettel még egyenlőre nem tudtam,arra majd csak este lesz lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.