Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Okos Otthon összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45571) dbius válasza (ex)Cat (#45564) üzenetére


dbius
veterán

Valami gáz van a notify szolgáltatás kapcsán, mert az utóbbi időben nálam is vannak vele gondok a telefonomra történő értesítés küldésével, amik automatizmusban vannak, pl.:
Bejárati ajtó nyitva: Error executing script. Error for call_service at pos 1: Device not connected to local push notifications

Nekem tegnap este ezen csak az segített google keresések alapján, hogy a telefonon a beállítások, mobilalkalmazás, szerver kiválasztás után az állandó kapcsolatot "mindig"-re állítottam.

Így azóta nem vesztette el a kapcsolatot a telefonnal és jönnek az értesítések a telefonra.

Viszont eddig ez nem volt bekapcsolva, valamint a profilon (alul felhasználó ikon) belül a kapcsolat automatikus bontása is be volt kapcsolva, ennek ellenére működtek az értesítések.

Pár hete már volt ezzel egy köröm, de akkor a telefonon lévő HA alkalmazás memóriából kilökésével és az alkalmazás újratöltésével ez látszólag megoldódott, tegnap kezdte megint.

Frissítés tegnap nem érkezett - legalábbis HAOS-ra -. Azt nem tudom, hogy a háttérben a mobilalkalmazás nem frissült-e, nem néztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.