Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83051) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#82875) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... 28-án rendeltem, ma 3-án meg is jött. Tényleg méretes doboz, de azért nem vészes. :)

Össze is applikáltam azonnal ;] ... már csak az emelhető asztal kell az IKEA-ból majd mellé és meg is lesz az új "irodabútorzat". :D

Kicsit szokni kell azt hogy "keményebb" a szivacs benne, de remélem tartós is lesz... amúgy tényleg pöpec eddig. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83052) ÁdiBá válasza FollowTheORI (#83051) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Grat. :)

ÁdiBá

(#83053) VTom válasza FollowTheORI (#83051) üzenetére


VTom
veterán

Nem rossz, de én még mindig a Steelcase Gesture-re szavazok ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83054) FollowTheORI válasza VTom (#83053) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lol... annyi pénzért. :P ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83055) RazoR válasza FollowTheORI (#83054) üzenetére


RazoR
veterán

Neeeemm nem :N ;)

[ Szerkesztve ]

(#83056) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok,
A megye matrica január 31. ig még érvényes, nem tudjátok?

ÁdiBá

(#83057) xEon1337 válasza ÁdiBá (#83056) üzenetére


xEon1337
őstag

Igen, január 31-ig érvényes.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#83058) ÁdiBá válasza xEon1337 (#83057) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Köszi!

ÁdiBá

(#83059) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szerintetek lenne ertelme a VGA-n a H55-ot lecserelni egy Corsair Hydro H110 280mm-re? :F
Vagy hagyjam a tsa'ba? :B

...

(#83060) ÁdiBá válasza Devid_81 (#83059) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Meleg?

Más.: Ezek képesek elb@szni a Blizzardot is...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83061) Devid_81 válasza ÁdiBá (#83060) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem veszes, csak talaltam Corsair Hydro H110 280mm £65-ert...es valahogy megtetszett az otlet :DDD
Most ha elengedem a kartya TDP-jet a vilagba akkor 60 fok alatt vagyok, nyaron gondolom lesz felette is, ami nem annyira sok szerintem :N
Nem tudom mennyit hozna egy 280mm radi 2 ventivel, de ha jol sejtem vagy 10 fokot tutira :)

...

(#83062) #Morcosmedve válasza ÁdiBá (#83056) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

(#83063) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#83060) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majd ott is beindul az EA-DICE féle vonat meg a lejtő akkor... ha ez igaz marad tartósan. :)

Kár értük... mondjuk számomra a Blizz nem sokat adott az utóbbi években... tőlük nálam csak a stratégiák játszottak... azt meg ügye nem adtak ki már jópár éve. :(

Ha jönne valami új SC vagy WC (nem csak a remaster)... akkor azt mondom baj, így annyira mégsem. :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83064) Puma K válasza ÁdiBá (#83060) üzenetére


Puma K
veterán

Ottani hozzászólás:

"A kovetkezo jatekuk mar csak egy dildo lesz, amit mindenki feldughat maganak. Season passal pedig havi 5 percet rezegni is fog."

Lelketlen lesz a Blizzard is :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83065) Abu85 válasza FollowTheORI (#83063) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Csak az EA tud néha jó döntéseket is hozni. Akkorát hasalt a Battlefield 5, hogy szóba került a sorozat pihentetése. COD pedig jövőre is jön. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83066) keIdor válasza ÁdiBá (#83060) üzenetére


keIdor
titán

Mondom én, hogy EA de főleg az Activision olyan, mint a rák a Gaming Industry-ben...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83067) FollowTheORI válasza keIdor (#83066) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert a ZeniMax (Bethesda) vagy az Ubisoft jobb? :D

Mind egy kutya... pénzre mennek csak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83068) Devid_81 válasza Abu85 (#83065) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem is igaz, tok jo jatek es kapos mint nyaron szanko... ;]
Lassan mindenhez adjak, csak fogyjon :K £50-os nvlinkhez is adjak...az milyen mar?! :D

...

(#83069) Abu85 válasza Devid_81 (#83068) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De az NVLink bridge-hez azért adják, mert nem fogy annyi RTX, amennyi kulcsot vettek. :DDD Ettől az EA-nek nem lesz jobb, mert ők fix összeget kaptak. :D Mondjuk az NV-nek szerintem mindegy, hogy a BF5 hasal, van ennél nagyobb gondjuk.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83070) FollowTheORI válasza Abu85 (#83065) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert nem tudják a népek mi a jó... BF az isten, nincs jobb multi még félig készen sem... :D ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83071) keIdor válasza Abu85 (#83065) üzenetére


keIdor
titán

Az EA amihez hozzáér az tönkremegy, olyanok mint a lepra, Medal of Honor tönkrement, Need for Speed tönkrement, összes CnC cím szintén, Mass Effect úton van afelé, most már a Battlefieldet is rátették erre az útra meg még szerintem kis millió nevet ide lehetne sorolni.:)

Activision ugyanez, az hogy minden évben jön egy CoD rész egyáltalán nem jelenti azt, hogy az egy jó termék, sőt... szerintem a BF5-ben sokkal több a potenciál, csak kevés tartalommal jött ki és elb@szták a kommunikációt körülötte ezért bukott akkorát, mint részeg munkás szombat hajnal négykor a falusi kocsma előtt. Azért jó látni, hogy elkezdtek az emberek végre a pénztárcájukkal szavazni és végre lejtőn vannak az EA, Activision, Bethesda félék az online only, games as a service sz@rjaikkal együtt, míg Single Player címek szárnyalnak eladások és díjak terén. Bukni fog a CoD is, csak idő kérdése, a két Destiny cím is hatalmas pénzügyi bukás, oda tereli a CoD-ot is az Activision bele a gödörbe, nem adok neki sok időt.
Infinity Ward éve jön, az Inifinte Warfare volt az utolsó játékuk, legrosszabb rész volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83072) keIdor válasza FollowTheORI (#83067) üzenetére


keIdor
titán

A Ubisoft egy-két fokkal jobb, Rainbow Six Siege életben tartása, AC: Origins, Odyssey egyáltalán nem lett rossz.

Bethesda 2018-ban került ide a Fallout 76 fiaskóval, még visszafordulhatnak. (nehéz lesz)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83073) Devid_81 válasza Abu85 (#83069) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kezd osszeallni a marketing, vegyen mindenki nvlink-et amihez jar BF5 kezdesnek :K
De mivel az nvlink csak RTX-ekkel mukodik, igy mindenki vegyen abbol is kettot gyorsan...hiszen ott all kihasznalatlanul az nvlink a polcon. Ket legyet egy csapasra :DDD

...

(#83074) cyberkind válasza Devid_81 (#83073) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd ha lesz ratyesz tratyesz egy értelmes játékban akkor talán értelme is lehet ennek. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83075) Puma K válasza keIdor (#83071) üzenetére


Puma K
veterán

Mindeközben a Rockstar hátradőlve nézi az eseményeket. De tényleg ők csinálják a legjobban....

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83076) Raymond válasza cyberkind (#83074) üzenetére


Raymond
félisten

Ahhoz hogy mi az ertelmes jatek es mi nem: [link]

Azt hiszem innen a topic-bol is paran magukra talalnak a cikkben.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83077) cyberkind válasza Raymond (#83076) üzenetére


cyberkind
félisten

Később elolvasom, most annyit írok csak, hogy mondjuk egy Gta az alap ehhez, vagy talán egy Red Dead.

Paranormal Cocktivity

(#83078) proci985 válasza keIdor (#83072) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Ubisoftot en megvedenem. Far Cry 5 szerintem jo lett. az utolso DLCnel latszik, hogy ott is vannak designerek akik mernek probalkozni.

Square Enixre szinten sokan fujnak. Just Cause 4nel pedig ha a jatekosbazis ketharmadanak nem fog folyamatosan random fagyni az jot fog tenni a steamen (epp 66%al mostly negative). Mertek innovalni es kijavitottak az elozo reszek osszes problemajat, viszont bele kell tolni 20-30 orat mire ez lejon az embernek. fagyast egyebkent nem ertem, bar lehet arrol is van szo, hogy a 290Xnek akkora memoria-savszelje van, mint az 1080nak es nalam ezert nincs baj a texturak lassu toltodesebol amire mindenki panaszkodik (egy 1060 kb 2/3ada, egy 580 75%a). ja meg ott alatta az SSD.

---

Egyebkent en azt a sardobalast nem ertem a steamen ami az osszes nagyobb cim startjanal megy. igen, 100 euro korul vannak a jatekok osszes kieggel, de jellemzoen aki kivar 1-2 honapot ott mar befigyelnek kisebb akciok.

Bugteszt ennel jobban nem lesz, mert draga. Ha nem tetszik, akkor meg ott vannak az indie cimek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83079) keIdor válasza proci985 (#83078) üzenetére


keIdor
titán

Square Enixtől idén csak a Shadow of the Tomb Raidert játszottam, az sem volt rossz, pedig sokan lehúzták.
Tény, hogy vannak hibái, de egyáltalán nem volt rossz játék.
Just Cause-okkal nem játszottam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83080) FollowTheORI válasza keIdor (#83079) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ők is szarban vannak... ott sem megy túl jól a szekér... vicc az egész elk*rvult játékipar.
Nagyon rámentek a pénzre és a minőség meg be van áldozva...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83081) proci985 válasza keIdor (#83079) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a Just Cause (2) kb azoknak volt a jateka, akik GTAban azt elveztek a legjobban, amikor elloptak a tankot, illetve azoknak a jateka, akik imadtak a repulovel csak repkedni es elvezni a tajat.

a 3 es a 4 ezt megkuldte nemi fizikaval, a negy ilyen szemponbol kezd sandbox szintu lenni. a harom akcios szokott lenni, szvsz erdemes kiprobalni, nekem egy remek lazitos jatek.

Tomb Raiderekbol en az elso negyet toltam aktivan. az elotte levo furcsa modon amiatt nem jott be, mert tul Deus Ex lett belole :D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83082) proci985 válasza FollowTheORI (#83080) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

erre roviden a valaszom az lenne, hogy nem. hosszabban a valasz az lenne, hogy nem.

az a baj, hogy kb a 90es evek vegetol van egy iszonyatos feature creep jatek oldalon, amitol a fejlesztesi koltsegek a sztratoszferaba szalltak.

pelda:
- a commander keen anno super mario klonnak indult, gyakorlatilag egy hetveges projektje volt Carmacknak
- a Wolf3dnek es a Doomnak egy kepernyon 320x240ben kifert a stablistaja
- a Quake 1-2 komplexitasi szintje jeleneleg mar indie studionak minosul, kb egy vegzosokbol verbuvalt 15-20fos ceg ezt a szintet eleri mielott elfogy a penz
- jelenleg kb AAAs cimeknel a lokalizacios stablistak lokaciok szerint hosszabbak, mint kb a teljes iD software volt 96ban

a jatekok reszletesebbek lettek (Deus Ex, mert ezt a szeriat ismerem, vannak mas cimek is).
- Deus Ex 2000, itt mar volt egy UnrealEngine
- Deus Ex: Invisible War 2003 (xbox), szinten UE
- Deus EX: Human Revolution 2011
- Deus Ex: Mankind divided 2016
amit nezni kell: nezd meg mennyire ki vannak dolgozva a falak, az oszlopok, a lerakott cuccok. gyakorlatilag elmentunk onnan, hogy az elso resz egy text fileban irja le az ott lako helyzetet egy szobabol addig, hogy a Mankind divided konkretan kirakja a gyerek jatekait, az ures pizzasdobozokat es az utca fele forditott hangfalakat. Azzal, hogy meglett a lehetoseg ra, egekbe nott a jatekok reszletessege, de ugyanugy a fejlesztesi ido is.

A bonyolultsag is. Kedvencem az volt, amikor a Blizzardnal az akkoriban bleeding edgenek szamito sharding elosztott adatelosztasi cloud computing modellt hasznaltak az aukcioshazhoz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83083) snecy20 válasza proci985 (#83082) üzenetére


snecy20
veterán

Nem is rémlett már, hogy az első Deus Ex ennyire bűnronda volt. :) Ehhez képest a '98-as Unreal egy gyönyörűség.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83084) keIdor válasza FollowTheORI (#83080) üzenetére


keIdor
titán

Mert a legtöbb kiadó, játékfejlesztő a befektetőinek csinál játékot, nem a fogyasztóknak. Ez sajnos a színtiszta igazság...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83085) proci985 válasza snecy20 (#83083) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sajnos nem :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83086) keIdor válasza proci985 (#83081) üzenetére


keIdor
titán

Tudom milyen, videót láttam de nem az én világom ezért nem vettem meg egy részt se, leszűrtem én a videókból. (mi mindenre jó a YouTube)

Én szeretem az openworld játékokat, de fontos, hogy kellő tartalom is legyen mellé:
GTA, Red Dead Redemption (100+ óra)
Witcher 3, The Elder Scrolls, Fallout (3-NV-4) (200-300+ óra)
AC: Origins-Odyssey (50+ óra)

Ilyeneket fogyasztok.:)

Nem egyforma az ízlésünk amúgy (nincs ezzel semmi baj egyébként) én ezt már leszűrtem, ami nekem tetszik az neked nem biztos és fordítva.:) Én egyik Deus Ex-et se vittem végig, nem jött be a VR sem, pedig próbáltam mind, sem a hardver sem a szoftver, nekem túl casual a tartalom rá.
Meg én Forzás vagyok, Te meg Project Cars-os. :R
Nekem a Far Cry 5 se jött be egyébként. 11 órám van benne, nem vittem ki.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83087) keIdor


keIdor
titán

PlayStation - Remek év elé nézünk

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83088) proci985 válasza keIdor (#83086) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R emlekeztem, hogy szeretted az open worldoket, amiatt irtam.

ACkkel egyebkent csaladtag tolja, o imadja oket. kb azon a szinten, hogy egy ponton kapott egy xbox controllert :D.

witcher3mat meg ugye en azert nem probaltam, mert felek, hogy rafuggnek. fallout hasonlo volt anno.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83089) keIdor válasza proci985 (#83088) üzenetére


keIdor
titán

Witcher 3-at napi két órával számolva közel ki tudod maxolni a két DLC-vel együtt az egészet 2-3 hónap alatt, szóval szerintem nyugodtan.:)

Fallout-ot ha elkezded az újak közül a New Vegas a legjobb rész, azt ajánlom, arra elég úgy 60 óra ha nem akarsz mindent megcsinálni benne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83090) hszilard666 válasza keIdor (#83089) üzenetére


hszilard666
veterán

Jesszus, én a witchert elkezdtem megjelenéskor, pár napig játszottam, aztán letettem egy hónapra és amikor újra elővettem azt sem tudtam hol vagyok, szóval azóta pihentetem (1 éve kb :DD)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#83091) keIdor válasza TTomax (#82913) üzenetére


keIdor
titán

Akkor szerintem behúzom, ha tényleg annyira jó, akkor mostanában valamikor elkezdem, de hogy kerülte el a figyelmem?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83092) TTomax válasza keIdor (#83091) üzenetére


TTomax
nagyúr

Annyit simán megér. :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83093) Puma K


Puma K
veterán

Kis husimanó: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83094) VTom válasza Puma K (#83093) üzenetére


VTom
veterán

Hogyan lehet homlokra hízni? :F

Egyébként nem is kommentálnám. Nem értem én már ezt a világot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83095) Puma K válasza VTom (#83094) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tudom de elég para. Úgy kidomborodik, hogy rossz nézni is...

Aki ilyen szinten egészségtelen életmódot folytat, ami miatt túlsúlyos lett annak valami külön adót kellene kitalálni ;]

Vagy valami már meglévő adót kellene többszörösen fizetnie az ilyennek... ha lefogy akkor annyit fizet mint a normál nem kórosan túlsúlyos társai...

Úgy elkorcsosodik az emberiség, hogy nem fogok meglepődni ha az első mesterséges intelligencia ami önállóan tud mozogni és létezni undorodni fog tőlünk :K

Azon sem lepődöm meg ha a kínaiak itt hagyják idővel a Földet a távoli jövőben és átköltöztetik az egész nemzetüket egy másik élhető bolygóra amint lehetőségük adódik rá aztán oda meg idegen nem teheti majd be a lábát :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83096) Devid_81 válasza Puma K (#83095) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Aki ilyen szinten egészségtelen életmódot folytat, ami miatt túlsúlyos lett annak valami külön adót kellene kitalálni

Kulon bolygot akartal irni, ugye? ;] :DDD

...

(#83097) ÁdiBá válasza keIdor (#83089) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Most a testvérem meséli mindennap Witcher 3 játszik, teljesen rá van kattanva.
Sztorikat meséli milyen komoly játék, lehet kedvet kapok hozzá én is.

Más.:
Valaki olvasta, hogy most akkor az RTX2080 asokban található tensor mag paraszt vakitás tényleg?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83098) snecy20 válasza Puma K (#83093) üzenetére


snecy20
veterán

Ezt össze kéne hozni a Molnár Krisztiánnal...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83099) Devid_81 válasza ÁdiBá (#83097) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem hallottam eddig rola...akkor megis csak cserelnem kell Ti-ra? ;] :D

...

(#83100) Habugi válasza proci985 (#83082) üzenetére


Habugi
addikt

MD-hez hogy-hogy nem Utulek Complexes anyagot kerestél? :D

Btw, rossz volt nézni amit a csóka össze szerencsétlenkedett.

(#83097) ÁdiBá:

Egy régi spanom két napja kezdte el, szintén első alkalom/tapasztalat, azóta nem tudunk kapcsolatot teremteni vele. Szerintem felhalmozott hideg élelmet, vizet, előre kifizette a számláit, szabadságot vett ki majd magára zárta az ajtót, kib@szta az ablakon a kulcsot majd leeresztette a redőnyt.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.