Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#98001) Devid_81 válasza Erdei88 (#97981) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En lemaradtam rola, azt hiszem.
Pedig lelkes rajongoja vagyok annak a topiknak amikor ugy erzem alacsony a vernyomasom :B :D

...

(#98002) VTom válasza proci985 (#97990) üzenetére


VTom
veterán

Az eredeti franciát láttad? Mert nekem nem rémlik benne ilyen, amit mondasz. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98003) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Most mi a gáz a 3080 as kártyákkal?
TDP? Tuning?
Hallottam olyat, hogy állitolag az új driverrel javitották a hibákat, csak sokkal lassabb lett mint ahogy bereklámozta az nvidia?
Mivan itt kérem?

ÁdiBá

(#98004) Devid_81 válasza ÁdiBá (#98003) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igazabol meres hibahataron belul van a kulonbseg az uj driverrel a regihez kepest.
Annyi tortent, hogy az olcso kondis verzioknak driverbol letiltottak a boostjat 2GHz felett, ha jol tudom a max boost 2010MHz lehet.
2010MHz felett csak azok fognak menni (stabilan) manual OC-val amirol nem sproltak le a dragabb kondikat.
Nem borzalmas a gond, de ezzel a hibaval elarultak a usereknek, hogy melyik a kerulendo tipus :DDD
Amugy meg tok mindegy az OC, full TDP limitesek a kartyak meg 400Wattnal is.
Szoval minden a legnagyobb rendben veluk, ajanlott vasar barkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#98005) VTom válasza ÁdiBá (#98003) üzenetére


VTom
veterán

Mivan itt kérem?

200 ezres haszon kártyánként. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98006) FollowTheORI válasza Devid_81 (#98004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, de igazából mivel mindkét kondival szerelt típus ugyanúgy elhasalt, szerintem egyik sem jobb a másiknál stabilitásban. :)

Szóval szerintem tökmindegy melyiket veszed, főleg hogy amúgy is minimális a különbség.
Én a hűtésre mennék rá, az sokkal fontosabb most NV oldalon is. :D

Meg az egész gép tápegysége mennyire stabil ekkora terhelésnél, sokkal inkább arra figyelnék. Mert azért 350-400W dinamikus terhelés tud ott már cibálni mindent rendesen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98007) proci985 válasza VTom (#98002) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

csak az eredeti franciat lattam

SPOILER
van a jelenet aminel a foszereplo lemegy a lyukba, aminel a folyoso olyan, mint amikor az ember bemegy a moziba. a filmet ket reszre szoktak bontani: az elso resz a foldfelszin feletti, a masodik pedig a foldfelszin alatti (pontosabban azutan, hogy a szektasok elkapjak a csajt). a masodik resz szerintem unalmas volt. extremnek extrem, de szerintem itt a kevesebb tobb lett volna.
/SPOILER

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98008) Devid_81 válasza FollowTheORI (#98006) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azt hittem naivan a "jobb" kondisok jobban mennek, de akkor tevedtem :R

...

(#98009) FollowTheORI válasza Devid_81 (#98008) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Netes infók alapján a TUF ugyanúgy elhasalt, mint a többi, hiába volt teljesen az elvileg jobb kondikkal szerelve.

Szerintem maga a boost algoritmus volt túl agresszív, és azt vették visszább.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98010) proci985 válasza FollowTheORI (#98009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az FE kibirta, az osszes benchmarkban mar benne vannak az FE jobb eredmenyei. hacsak nem mertek le a tesztelok a kartyakat megint, akkor innentol a 3080 / 3090et jobbnak lehet feltunteni, mint amit a partner cardok valojaban birtak.

most errol nekem nagyon csunyan az jut eszembe, hogy ez az elso tulhuzott boost marketing miatt kellett. kerdes, hogy ilyen max par% eredmeny miatt miert vallaltak be. ket het mulva lehet okosabbak leszunk az AMD startnal.

egyebkent ilyet nem csak az NVidia csinalt, az AMDnel a 290X uber beallitasaival nem igazan tudtak a kartyak tartani huzamosabb terheles alatt az orajeleket.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98011) Raki


Raki
aktív tag

A tegnapi AMD-s Navi szösszenetre reagálva:
[link]
Idézem:
"It is also important to note that AMD tested RX 6000 with Ryzen 9 5900X CPU, yet an unreleased processor. No GPU reviewer has had access to this processor hence apple to apple comparison between platforms is not possible. This is important because AMD claims that this processor will be better than Intel CPUs in gaming. Whether that affects 4K performance, we don’t know yet."

Csak ismételni tudom magam: sztm meztelen a király megint...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#98012) Erdei88 válasza Raki (#98011) üzenetére


Erdei88
veterán

Október 28-án kiderül.
De én 3080 alá tippelném a legerősebbet

(#98013) Devid_81 válasza Raki (#98011) üzenetére


Devid_81
nagyúr

4K-ra majdnem mindegy milyen procit raksz a gepbe az ott mar az a kornyezet amikor full GPU limit van.

...

(#98014) proci985 válasza Raki (#98011) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez itt elfer, de igazabol a [link] talalgatos topik pont az ilyen rumorok kibeszelesere lett letrehozva.

btw, AMD fant a 3080 / 3090 topikban az utobbi napokban nem lattam :R, gyakorlatilag szinte kivetel nelkul mindenki aki aktiv a topikban NV kartyarol valtott vagy valtott volna. AMD fan egyebkent se nagyon maradt a forumon. AMDnek utobbi evebken eleve nem nagyon volt versenykepes kartyaja felsohazban, az utolso tenyleg wow megoldasuk a 295x2 volt es annak mar 6+ eve, meg volt osszesen par a forumon. egy kartyat nezve a 7970 GHznek meg meg tobb. ellenben volt ket Fury es Radeon VII szintu fiasko, meg egy Vega amit a banyaszlaz miatt nem lehetett kapni. a jelenlegi Navibol meg valamennyire az 5700XTre lehet rafogni, hogy oke a teljesitmenye, de ott is 2070-2070S szintrol beszelunk.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98015) VTom válasza proci985 (#98007) üzenetére


VTom
veterán

SPOILER

Engem pont az a rész döbbentett meg, nem azért, mert annyira kemény horror volt, mert nem volt az, hanem az, hogy bmeg, ez bármikor megtörténhet a való életben, akár a szomszédom pincéjében is. És nyugot lehetsz, hogy meg is történik. Ez a kemény abbana filmben. Szeretm a horrorokat, de ez az egy film az, amit soha többé nem akarok látni. MEgpróbáltam még egyszer megnézni, 10 percig jutottam.

SPOILER VÉGE

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98016) Raki válasza Devid_81 (#98013) üzenetére


Raki
aktív tag

Ez oké, de legyünk már korrektek akkor és egy tesztnél almát az almával, körtét a körtével nem?

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#98017) snecy20 válasza VTom (#98015) üzenetére


snecy20
veterán

Ja, llyen sztorik sajnos vannak a való életben volt.
Pár éve annak az osztrák ürgének az ügye sem volt semmi, saját lányát 24 évig pincében tartotta, rendszeres erőszakolás mellett.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98018) proci985 válasza VTom (#98015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, az a resze tenyleg kemeny volt, en inkabb itt a filmes megvalositast kritizalom. neha kevesebbet / mashogy mutatni tobb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98019) Devid_81 válasza Raki (#98016) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Teljesen mindegy amig ki nem jon a VGA hivatalosan es megvannak a review-k.Nem tudsz almat almaval jelenleg.

NVidia mivel demozta a 3080-at, hogy olyan gyors a 2080-hoz kepest?Az korrekt volt?
Digital Foundry hogy demozta 4K-ban az uj 3080-at?
Olyan kornyezetben amiben a 8GB ram kifogyoban volt a 2080-on de a 10GB pont eleg?Ez korrekt?

De akkor menjunk tovabb picit,
Nezd meg azt a 3 jatekot a listan kerlek, azok mind full AMD-s cimek?Nem

Ezek mind csak megkozeliteni jok egy egy hw-t, hogy mire kepes magyjabol, semmi mas.
Es minel nagyobb az adott gyarto egyeduralma a piacon annal nagyobb szamokat is ki mer rakni, mert tudjak, hogy ha picit tuloznak is akkor is meg jo a termekuk a konkurenciahoz kepest.

Az AMD jelenleg talan CPU szinten teheti ezt meg, VGA?Nah ott nagyon ovatosnak kell legyenek mert szetszedik oket most meg ha nagyot hibaznak.

...

(#98020) Raki válasza Devid_81 (#98019) üzenetére


Raki
aktív tag

:R
Nah végre egy korrekt válasz, köszi.

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#98021) VoltanIgor válasza proci985 (#97999) üzenetére


VoltanIgor
tag

It Follows-t mindenképp nézd meg, ha kimaradt, sztem az utóbbi évek egyik legjobbja

A The Witch is nagyon nagyon jó, csak annyira nyomasztó, hogy a végén már konkrétan szarul éreztem magam, de nagyon magas szint az is.

Én még csak most kezdtem el a Netflix-et nézegetni, mert a Vodafone adott ingyen 3 hónapot, szóval most van bőven miből válogatni. Horrorok érdekelnek elsősorban engem is, és hozzád hasonlóan én is utálom a mostanság divatos jumpscare-alapú filmeket. Olcsó bazári mutatványozás sajnos.

(#98022) proci985 válasza VoltanIgor (#98021) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi :R

vvitch polcon van blu-rayen de meg nem neztem meg.

igazabol en ugy altalaban filmszereto vagyok, horrorbol is jobban szeretem, ha rendben van a film. igy nezve pl a Da Sweet Blood of Jesus remek szorakozas volt, de a Camon, a Hosterl3on es a Final Destination 5on eluntam magam. ami altalaban azt szokta jelenteni, hogy faradtan elalszom a kanapen a hazimozi mellett is ugy, hogy nem ebredek fel a jumpscare hangeffektekre :DDD

netflixen egyebkent van egy csomo jo horror, csak neha keresgelni kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98023) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Mi ez a sok ÚJ ember, mindenkinek kiosztok egy férfias banánt..... :D
procit985-t meg küldöm nyugdíjba és kész...viszlát... :DDD
Mostantól én vagyok itt a Góré... :)

[ Szerkesztve ]

(#98024) stratova válasza ScomComputer (#98023) üzenetére


stratova
veterán

(#98025) proci985 válasza ScomComputer (#98023) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

gl;hf :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98026) PitLee válasza cyberkind (#97804) üzenetére


PitLee
őstag

Régi masinám van még 8GB-al, azt vettem észre ha rendszer kezeli és elfogy akkor akkor jó esetben feldobta az ablakot, hogy elfogyott rosszabb esetben kifagyott.

(#98027) stoon válasza proci985 (#98025) üzenetére


stoon
őstag

úgy látom az új vgákal sajnos több ész nem önbizalom jár! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98028) tailor74 válasza ScomComputer (#98023) üzenetére


tailor74
őstag

Te már megint iszol. :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#98029) ScomComputer válasza tailor74 (#98028) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én..becsszóra nem ... :DDD

(#98030) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hasznal valaki algoriddim djay pro szoftvert?

ma lehalt a spotify tamogatas, szoval eppen nezem, hogy mi az alternativa spotify melle. van harom honapom tidallal, de oszinten arra, hogy havi ketszer technot jatszok delutan magamnak felesleges ket szolgaltatas.

eppen migralok tidalra, de az interfaceje konkretan hasznalhatatlan. marmint nincs kedvenc eloadom, pont.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98031) DextyPremium

Asus ROG Strix RTX 3090-et sikerült már bárkinek is szerezni? Magyarországról feltételezem nem, de OC vagy egyéb oldalakról érkezett már meg valakinek?

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98032) Devid_81 válasza DextyPremium (#98031) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem senki nem szant meg ra 1 millio forintot innen, de lehet tevedek :DDD

...

(#98033) stoon válasza Devid_81 (#98032) üzenetére


stoon
őstag

Biztos van már balek, csak nem reklámozza.....amit megértek! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98034) Devid_81 válasza stoon (#98033) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem lehetetlen :DDD

...

(#98035) snecy20


snecy20
veterán

Kezdik az emberek otthagyni aprón a 400-420-440k-s 3080-akat. Van aki lassan egy hete hirdeti ennyiért, nem viszik el.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98036) Devid_81 válasza snecy20 (#98035) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mert mar a sok "kell azonnal" bevasarolt :K
Az okosabbjai meg ahogy elkezdtek szallingozni a "valami nem f@sza itt" hirek rogton elalltak a vasarlastol es inkabb kivarnak.
3080/GB
GA103 hirek stb, ezek mind olyan dolgok ha csak az egyik igaz es 2-3 honapon belul, akkor erdemes varni es nem elsietni.

De aki meg megvette mind bizonygatja maganak, hogy jo deal volt akkor is, es kesz :D

...

(#98037) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Metro exodus 1440p minden maxon....a vga alapon semmi oc,ezt produkálta..evga ftw3 ultra..

oc scanner...

A vége


De teljesen felesleges az oc itt akkora erő van alapon is,meg ugye a fogyasztás hőtermelés...400w is van..ilyen kor már 70 fok a gpu..ömlik ki a meleg a gépház tetején(2*20cm venti van ott)....szóval mindenre IS elég ez alapon....
Amúgy nagyon b@szó az evga,jó hűtés viszonylag halk venti nem kell saját venti curve, a gyári is jó....dual bios....most oc-n használom alapon..
:R

(#98038) Raymond válasza ScomComputer (#98037) üzenetére


Raymond
félisten

Nagyon jol nez ki, UV-t nem probaltal? Lehet csalo az a Precision kep de ugy nez ki van benne tartalek lefele is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#98039) ScomComputer válasza Raymond (#98038) üzenetére


ScomComputer
veterán

Meg fogom próbálni,mert szinte alig veszít az ember vele,inkább csak nyer...-hőfok - watt...
[link]
Az MSI-AB nem jól kezeli az ampert...az oc scan hibával leáll, a hwinfo is (pedig a legújabb beta) pl. a ventikre fals infókat ír,az evga egy külön precision-t adott ki az amperhez,és van hőfok szenzor a vram-on is, de csak az tudja kiolvasni..de hát új dolog még ez majd javítják idővel... :R

[ Szerkesztve ]

(#98040) Devid_81 válasza ScomComputer (#98037) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eleg szepen megy :K

...

(#98041) ScomComputer válasza Devid_81 (#98040) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja...igazából ennek a real 3080/3090-s topikban lenne a helye, de annyira gáz az a topik,meg igazából NEM IS SZAKMAI.....mi folyik ott most is,csak meg kell nézni az utolsó hsz.-ket....mit vettél,hol vetted,mennyiért,az drága vót,honnan van pénzed,vehetnék kettőt is.....én nem tudom miért nem zárják pár napra és a modik,hogy engedhetik ezt?
Nem is értem,hogy az a pár értelmes arc,miért is ír oda még.... :U

[ Szerkesztve ]

(#98042) keIdor válasza ScomComputer (#98041) üzenetére


keIdor
titán

Én ezt a napok óta tartó tápegység mizériát nem tudom hova tenni.
Veszik a túlárazott 440k videókártyákat, de 40k 800W tápegységre nem maradt pénz?
Látszik, sokan tovább nyújtózkodtak a takarónál...
Cofidis, Providentnél pezsgőt bontottak biztos az elmúlt pár hétben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98043) Devid_81 válasza ScomComputer (#98041) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Atneveznem a modik helyeben azt a topikot 3080/3090 kereskedoi off topikra.
Es ezenkivul nyitnek egy uj 3080/3090 topikot, amibe szigoruan szakmai mehetne.
Ha bezarod a mostanit akkor ide jonnek mind, akarjuk mi azt? ;] :N

[ Szerkesztve ]

...

(#98044) DextyPremium válasza ScomComputer (#98041) üzenetére

Mi a probléma egyébként azzal, hogy ha készletre vonatkozó, tájékoztató jellegű infót osztanak meg / kérdeznek az emberek? Én is érdeklődtem ilyennel kapcsolatban, viszont nem vagyok egy nagy fórumozó, ezért kérdezem. Ha meg ennek nincs helye, mert tényleg 100%-ban szakmainak kellene lennie a kommenteknek, akkor mi a megfelelő platform arra, aminek ott ezek közül nem volt helye?

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98045) ScomComputer válasza keIdor (#98042) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen olvastam én is...agyf@szt kaptam már tőle.... :W

(#98043) Devid_81: Hohó,ez nagy igazság....nem kell ide a sok .....,nem akarok én birkapásztor lenni...
Nem akarjuk... :N

(#98044) DextyPremium: ha egyszer "felnősz" majd megérted.... :DDD
Az a topik sose lesz szakmai, ahogy Devid is írja, inkább egy Butik topik...azért is kellene egy real szakmai... :P

[ Szerkesztve ]

(#98046) DextyPremium válasza keIdor (#98042) üzenetére

Az a probléma, hogy az emberek 90%-a ha összerak egy buildet, akkor prioritásban a táp van az utolsó helyen, közben az lenne a 0. lépés. Ha mondjuk a keret X, és 10.000 Ft-al többre jött ki, akkor is a tápból csípnek le, de az pedig k*rva élet, hogy minden is világít mellette :D

(#98045) ScomComputer: Nem igazán értek egyet ezzel a hozzáállással. Nem tetszik a topic, zavar ami ott megy, de amikor valaki megkérdezi, hogy min is kellene javítania, hogy 1-el kevesebb olyan kommentelő legyen, aki nem úgy jár el, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, akkor pedig "ha egyszer "felnősz" majd megérted.... :DDD" válasz érkezik.

UI: Amikor ezt írtam még csak az 1. sorod látszott.

[ Szerkesztve ]

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98047) keIdor válasza Devid_81 (#98043) üzenetére


keIdor
titán

+1 az újranyitás mellett.
És kellenek olyan topikgazdák, akik sokat online tudnak lenni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98048) keIdor válasza DextyPremium (#98046) üzenetére


keIdor
titán

Csak azért nem értem, mert +160-200k arra van, hogy egy vad idegen embernek a vagyonát növeljék, kvázi valakinek ezt kb. elajándékozzák, de ennek ötöde nincs tápegységre.
Ez az, ami röhej.
Egy jó táp 5-10 évig kiszolgál...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98049) DextyPremium válasza keIdor (#98047) üzenetére

Annak ellenére, hogy én is azok közé tartozom ezek szerint, akik a rosszabbik irányba vitték a topicot, én is egyet értek. Mindenkinek jobb, ha ez a két dolog ketté válik. Így aki kereskedői témát akar hallani, az is koncentráltan tudja tenni azt, aki pedig szakmait az is. Mert jelenleg már az OFF is szét lett OFF-olva.

(#98048) keIdor: Hát éppen ez a baj, hogy rendszerint még az is sz*rik a tápra, akinek lenne miből. Nem is értem miért kell centizgetni. Van olyan aki azért veszi az éppen elegendő tápegységet, hogy nehogy több legyen a villanyszámla 3 forinttal, úgy hogy ott muzsikál a gépben a 400k-s kártya :D Nem értem.

[ Szerkesztve ]

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98050) cyberkind válasza Devid_81 (#98043) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha emlékeztek, anno mekkora balhé volt a "sok off" a Gtx 780-as topikban, azt még át is tették az off szekcióba, most meg vígan megy az élet, azért ennyire nem kéne töketlennek lennie a kedves moderátori bandának ha már régen ennyire "kemények" voltak. :K

(#98048) keIdor
Meg olyan TG-k se ártanak, akik oda is durrantanak, és nemcsak szép szóval irgum-burgum és társai lesz, hanem ban a topikból.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.