Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#72001) TTomax


TTomax
nagyúr

Szépen megy lefelé a BTC,már 8700...ahhoz képest hogy decemberben 19K felett volt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72002) RazoR válasza TTomax (#72001) üzenetére


RazoR
veterán

Csak így tovább, sőt menjen le mínuszba! :DDD

(#72003) TTomax


TTomax
nagyúr

Naaa,végre egy jó játék... Battalion 1944 ... béreljem a servert?Érdekel ez valakit? Szerk: GreenmanGamingen 8font a játék,nem lehet vele nagyot bukni,föleg hogy dedikált server van és csinálhatsz is magadnak.... a látvány nem Crysis,de nem is kell ilyen ide, egy 1050Ti meg csontmaxon is viszi 144fpsel... még a res scale 200% is belefér... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72004) ScomComputer


ScomComputer
veterán

No február 9.-én újra előveszem a Half Life2-t !
:C

(#72005) Devid_81 válasza TTomax (#72001) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lesz az meg lejjebb is :K
Amazonnak lesz akcios Xtreme-je, igy mar jobban megeri ;)

...

(#72006) DeckardCain válasza TTomax (#72001) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Mostanaban, elkezdtem en is figyelni, remelem lenyomjak megjobban az arfolyamokat.
Majd akkor vasarolok lehet beloluk minimalis jatekpenzzel.
Viszont ha ez kipukad es ha msrp aron elerheto lesz a Volta, akkor nem fogok sokat agyalni a vga vasarlason.

[ Szerkesztve ]

(#72007) hszilard666 válasza TTomax (#71994) üzenetére


hszilard666
veterán

Emlékszem sokan mondtuk itt hogy "netezős konfig" aztán mindenki bevásárolt :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#72008) bombibmw válasza hszilard666 (#72007) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem is igaz.
Most miért írsz ilyet? :D

(#72009) akoska07 válasza bombibmw (#72008) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szerintem teljesen félre érted. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#72010) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Rainbox 6 Siegenek lesz coop modja egy rovidebb idore.
Kb masfele eve torolt allapotban "vigyazok" arra a szennyre, de lehet emiatt majd ujra felnezek.

By the way PUBG is konnyen torlodni fog a geprol...kezd elegem lenni abbol, hogy az ellensegre kilott toltenyek nem jutnak el a helyukre+millio cheater... :W

Ezenkivul Red Dead Redemption 2 kesik...bar ezen nem is tudom miert, de nem lepodok meg valahogy :F :U

[ Szerkesztve ]

...

(#72011) cyberkind válasza Devid_81 (#72010) üzenetére


cyberkind
félisten

Rainbow 6 korrekt multis játék, Pubg kaka, Red Dead meg nem mindegy, úgyse jön PC-re még, vagy talán soha se. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#72012) DiszNóÓl válasza Devid_81 (#72010) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Az a baj, hogy pubg-ben elég egy pak-fájlban átírni dolgokat, visszatömöríteni és voilá, amit a mostani rendszer nem is érzékel. Láttam már emberméretű kart, sárga embereket stb. Az új anticheat elvileg nem engedélyezi a 3rd party appokat, hátha azzal javul majd valami. FPP-ben kevesebben csalnak, de aim, wh ott is akad, ~1800-1900 körüli squad/duo ratingen én nem igazán találkoztam az utóbbi időben velük.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#72013) Erdei88 válasza cyberkind (#72011) üzenetére


Erdei88
veterán

PUBG-t 2en játszunk tesómmal XBox, szerintem hihetetlenül nagy móka. Minden játék közben/után visítva röhögünk :K :K

(#72014) cyberkind válasza Erdei88 (#72013) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon izgalmas, ettől még kaka marad és akkor se játszanék ezzel ha Putyin vagyonának a tízszerese lenne a jutalmam, nagyon de nagyon jó társaságnak kéne ahhoz lennie és még akkor is inkább nem, ha multizni akarok amit annyira nem, van más. :K :K

Nem kell aggódni, jön ősszel a Red Dead és odamennek át majd jó sokan, tuti valami ilyesmi mód (is) lesz abban és ezért késett ez ennyit. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72015) Erdei88 válasza cyberkind (#72014) üzenetére


Erdei88
veterán

Van még mit hegeszteni rajta de jó lesz ha felhozzák a PC szintjére :K :K

(#72016) cyberkind válasza Erdei88 (#72015) üzenetére


cyberkind
félisten

Én akkor is tökéletesen meglesz ez nélkül, egyedüli pozitívuma számomra, hogy nyereséggel lehet(ett) kiszállni ebből a játékból, ez azért nem rossz. :D

Paranormal Cocktivity

(#72017) Erdei88 válasza cyberkind (#72016) üzenetére


Erdei88
veterán

Nyereséggel? Milyen platformon?

(#72018) cyberkind válasza Erdei88 (#72017) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-n régen volt vagy még talán van is ez a ládázós téma és elvileg így.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72019) RazoR válasza cyberkind (#72018) üzenetére


RazoR
veterán

Van még, főleg most az új ládák miatt! :K

(#72020) keIdor válasza Devid_81 (#72010) üzenetére


keIdor
titán

Alig van játék, amit (eddig) idén várok. Nem örülök neki... messze van az az október vége...

cyberkind: Ott a PS4-ed. ;)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72021) ScomComputer


ScomComputer
veterán

A Hunt Showdown-al játszik itt valaki,nem rossz kis game lesz ez,nekem bejön....lőttem róla egy kis Videót,nappali map-on...lehet még dolgozik a yt. rajta... :R

[ Szerkesztve ]

(#72022) cyberkind válasza keIdor (#72020) üzenetére


cyberkind
félisten

Asszonynál, de megvárom ezt a szűk 2 évet és ha ezalatt nem lesz mozgolódás a PC-s változat körül akkor azt én elkönyvelem, hogy nem jön PC-re és veszem is konzolra, tudom, hosszú és nehéz idő lesz. :DDD

Viszont ha lesz PC-re akkor azt ott érdemes tolni mint a Gta-t, mindegyiknél fényévekkel szebb a PC-s Gta 5, sajnos én ezt anno nem bírtam ki és nem játszottam annyit PC-n mint kellett volna. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72023) keIdor válasza cyberkind (#72022) üzenetére


keIdor
titán

Nekem már többet ad a játékélmény, mint a grafika. Konzolon játszol, PC-n meg nézegeted az fps-t, mert úgyis kiirattatod, meg állítgatod a grafikát. Ebbe mindenki "beleesik". Mióta teljesen áttértem, jobban élevezem a játékokat, mert csak azzal foglalkozom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72024) cyberkind válasza keIdor (#72023) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem irattatom ki mert ha lövök képet benne van és csúnya :D , az tény, hogy sok mostani játék nem szebb annyival PC-n de a Gta 5 igen, mintha egy más játék lenne, sőt mindháromszor más játék volt amikor jött szépen a generációkra vagy PC-re, hülyén hangzik de nekem konzolon szarabb játszani mert a gépem szinte nonstop megy amíg a konzol csak akkor menne ha játszom, a hardvereim még bírják, úgyhogy ráérek a teljes átállással ha lesz egyszer ilyen. :)

Witche 3-ba lassan meglesz a 400 órám de már régóta (2 hete :DDD ) nem vettem elő, én élvezem a játékokat ha jók, de sajnos nagyon nem azok, és már lassan elvétve se, talán ez a FF XV lehet idén még nagyon jó ami van PC-re de ki tudja, a Cyberpunk legalább biztos 2 év múlva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72025) Erdei88


Erdei88
veterán

Cyber! Ez a vg. gyerek a te haverod, nem? :DDD
Mert most az XBox topikban csinálja fesztivált

(#72026) cyberkind válasza Erdei88 (#72025) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha haver alatt negatív dolgokat értünk akkor igen, régen is jól tolta. :D

Paranormal Cocktivity

(#72027) Erdei88 válasza cyberkind (#72026) üzenetére


Erdei88
veterán

"Haverod" :DDD :DDD

(#72028) cyberkind válasza Erdei88 (#72027) üzenetére


cyberkind
félisten

Fú de utáltam én őt amíg abba a topikba jártam, ez a tag mindennél rosszabb tud lenni. :D

Paranormal Cocktivity

(#72029) cyberkind


cyberkind
félisten

Lassan még a tapéta is vga lesz, úgyhogy készüljetek! :))

Paranormal Cocktivity

(#72030) FollowTheORI válasza cyberkind (#72029) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Felvásárolsz? ;] :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72031) cyberkind válasza FollowTheORI (#72030) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, én leszek a gpuface. :P ;]

Paranormal Cocktivity

(#72032) VTom


VTom
veterán

Sziasztok
tegnap este újratelepítettem az AI suite III csomagot, mert valamiért nem indult el a Windows-zal.
Azóta nem megy egy usb port sem a gépen.
A kellemetlen az, hogy usb-s a billentyűzetem és az egerem is, úgyhgoy semmit sem tudok csinálni windowsban.
BIOSban műkürik mindkettő, ha hard resetelek a bekapcsoló gomb 10mp-ig nyomásával, akkor a safe boot menüben (vagy mi a neve) is működnek.

Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám letakarítani ezt a sz*rt a gépről, vagy mit tudnék csinálni?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72033) ScomComputer válasza VTom (#72032) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az AI suite-al elég sok gond van,próbáltad már csökkentett módban,eltávolítani,vagy cs.módban rendszer visszaállítás... :B
Vagy telepítőről indítod a helyreállítási lehetőségeket,a win javítása alatt... :K

[ Szerkesztve ]

(#72034) VTom válasza ScomComputer (#72033) üzenetére


VTom
veterán

sajnos nem állítja helyre magát.
most kitörlöm az egész AI suite könyvtár tartalmát command promptból, meglátjuk mi lesz.

Nincs win telepítőm, de ha lehet, nem is szeretném újrahúzni, csak legvégső esetben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72035) ScomComputer válasza VTom (#72034) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem kell újrahúzni csak arról tudsz belépni cs.módba,és ott kiválasztani a rendszer visszaállítást.... :K

(#72036) #Morcosmedve válasza VTom (#72034) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

keress rá neten, hogy AiCleaner.

Van kettő is, hivatalos. Normál törlés után, plusz minden rejtett mappa törlés után, csokkentett modban futtassad oket, amig mindent torol.

Majd leszeded a legujabb AiSuite verziot az asusrol, kicsomagolas elott, zipen jobb klikk, engedelyez, tiltasok feloldasa, vedett se legye, majd alkalmaz es ok. Utana kitomorited, felteszed es mennie kell.

© asszongya'hogy

(#72037) akoska07


akoska07
nagyúr

Far Cry 5 - Story Trailer

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#72038) VTom válasza ScomComputer (#72035) üzenetére


VTom
veterán

megoldottam.
A szomszédom adott egy ps2-es egeret, azzal leszedtem ezt a sz*rt, és helyreállítottam az USB drivert.
Beszerzek egyet én is hasonló esetekre :)

Köszi a tanácsokat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#72039) ScomComputer válasza VTom (#72038) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ennek örülök... :C

(#72040) Puma K


Puma K
veterán

Srácok!

Tudtok valami boltot ahol van ventilátorhoz való rendesen megcsinált 4 pin elosztó és legalább 6 ventit rá lehet kötni valamint van rajta SATA-Molex csatlakozó amiről kapják a ventik a kraftot?

Nézem ezt és felcsesz mennyire igénytelen: [link]

ehhez képest: [link]

Komának a korábban 1 éve összerakott gépéhez még a vizesektől tudtam rendelni olyan Akasa elosztót ventilátorhoz mint amit úgy csináltak meg mint az utolsó linkben lévő van... raádásul arra 6 ventilátort tudtam rákötni...

Igazándiból az lenne a koncepció, hogy a 60-as radi 2 oldalára pakolt 140-es 4 pin-es ventiket szám szerint összesen 6 darabot 1 ilyen elosztóra kötnék rá és menne az alaplapra az elosztó csatlakozója hogy egyszerre kapják a vezérlést az alaplapról.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72041) ScomComputer válasza Puma K (#72040) üzenetére


ScomComputer
veterán

Azért a két kábel nem ugyanaz,nekem is ilyen van semmi gond nincs vele,én a PCX-nél vettem... :K

(#72042) Puma K válasza ScomComputer (#72041) üzenetére


Puma K
veterán

Azért na: [link]

Miért nem ugyan az a 2 kábel?

Meh... [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72043) ScomComputer válasza Puma K (#72042) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen a minőségre értettem,hogy nem ugyanaz....de nincs vele gond hiába gyengébb,gondolom nem fogod "cibálni" mindennap.. :DDD

(#72044) Puma K válasza ScomComputer (#72043) üzenetére


Puma K
veterán

Igaz, de b@szná a csőrömet a tudat, hogy az a gané cucc a gépben van :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72045) TTomax


TTomax
nagyúr

Saját mérés ha valakit érdekel...Asus ROG OC GTX 1050Ti vs eVGA 970SSC+ max 24/7 OCvsOC firestrike.

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72046) Puma K válasza TTomax (#72045) üzenetére


Puma K
veterán

Azért még mindig szépen hasít a 970.

A komám gépébe idejét sem tudom már mikor pattintottam be az Asus DC2 OC GTX 970-et, de azt tudom, hogy a 4790K-val és a 32GB RAM-mal nincs megelégedve.

Kevesli a CPU erejét és a 32GB RAM sem elég már :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72047) proci985 válasza TTomax (#72045) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72048) TTomax válasza Puma K (#72046) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig nem sok váláasztása van... 8700K vagy 7840X,delid mindkettö... esetleg ryzen 1800X,de abból itt a refresh nem sokára. :) A 64/128GB meg minden lesz csak nem olcsó sajnos. :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#72049) Puma K


Puma K
veterán

TTomax mit csinálsz a vs-ben?! ;]

"a mester "szakmai" hozzászólásai" :DDD

(#72048) TTomax

Ez a memória téma ritka nagy szívás... ráadásul most olvastam a napokban, hogy már 10GB RAM-os telefonokat jelentgetnek be a gyártók... :(((

Még elválik mit akar gép fejlesztés szempontjából, de azért a mostani gépe is kiszolgálja, csak ő is már váltana valami újra-frissre ami azért ha erősebb mint a mostani akkor az nem árt :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#72050) TTomax válasza Puma K (#72049) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valaki szólni mert neki,hogy ne nyomja már tele giffekkel a topicot mert van aki mobilról van,a helyett hogy elnézést kért volna még neki áll feljebb,erre megnéztem már hogy az utolsó 100Hszében ugyan mennyi ilyen gif van,az eredmény magáért beszél.Persze a VS ben nem kell szakmainak lenni,de bunkónak sem....csak annyit irt volna,bocsi,nem gondoltam erre.Ismét hozza a formáját,mint mindig... nem rólam bizonyítvány. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.