Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#106001) snecy20


snecy20
veterán

Do(Đ)geCoin csak ma ~20% :Y
Eszméletlen stabil cucc ez a kripto. Ilyenekbe kapnám a fizetésem, első utam valamelyik hídpillérhez vezetne.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106002) keIdor válasza snecy20 (#106001) üzenetére


keIdor
titán

Ezért nem kapod ebben a fizetésed. :)
Szegény venezuelai emberek, akik Bolivárban kapják a fizetésüket, ott viszont IRL előfordulhat hasonló.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106003) Habugi válasza snecy20 (#106000) üzenetére


Habugi
addikt

Passz, de mondom engem az is meglep, hogy a 4K dodó óta milyen kevés idő telt el a feleződésig. Persze azóta is napi szinten kipostolják pár tízezren különböző felületeken hogy az aktuális -x% csak ideiglenes megtorpanás, pár nap és visszaáll..

Ha ennek az egésznek van bármi szépsége, akkor az az h ember legyen a talpán aki megmondja mi fog történni. Nyilván a hívőket és az egyszeri szerencsevadászokat leszámítva, ők mindig nagyon határozottak.

Engem különösebben nem izgat a dolog egyébként, afféle turistaként szemlélem a dolgokat sétahajókázás közben, álmomban nem gondoltam h ilyen szépen fog öregedni a 1080Ti. Arról nem beszélve ugye, h ezt is bőven áron alul szereztem akkor, amikor legutóbb léket kapott a meseországba tartó ETH hajó. Az egyik fuldokló dobálta őket szanaszét mert a súlyuk nem könnyítette az úszást. :D

#106001snecy20:

"Eszméletlen stabil cucc ez a kripto."

Mostanra tudhatnád s érezhetnéd már, hogy a magunkfajta ehhez totál hülye, nem látjuk a realizálható jövőt. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106004) Devid_81 válasza snecy20 (#106001) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pedig tok siraly lenne egy par kutya taller mint fizetes. :K
Mindig leshetned az arfolyamot mielott kenyeret veszel, vagy varal Elon papi szent beszedeire, hogy a tallerjaid tobbet erjenek egy fel orara :K :D

...

(#106005) keIdor válasza Habugi (#106003) üzenetére


keIdor
titán

S volt, aki 4300-on vett 2 millióért Ethereumot. ;]
Szegény, mit érezhet. De hát, ez volt a tanulópénz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106006) snecy20 válasza Habugi (#106003) üzenetére


snecy20
veterán

:DDD

Igazából ha már nincs érve a hívőknek, akkor marad az az aduász, hogy a blokklánc mint technológia mennyire innovatív, előremutató. Csak kár, hogy a bányászok 99.99999%-a a lovettán kívül szarik nagyívben a blokklánc technológiára. :))

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106007) AsakuraDave válasza keIdor (#106005) üzenetére


AsakuraDave
őstag

A kriptora nem azért verik mert decentralizált és nem tudják az államok mondjuk baszogatni az árfolyamát? Mert ennél még a forint is stabilabb ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#106008) keIdor


keIdor
titán

Intel VGA DG1 Xe [link]
Ennek az “utódja” a DG2, ami jövőre kopogtat.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106009) Habugi válasza keIdor (#106005) üzenetére


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106010) -=RelakS=- válasza keIdor (#106005) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Volt kolléga volt hírhedt arról, hogy ha vesz valami részvényt, akkor azt azonnal el kell adni, mert esni fog :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106011) CJ4567 válasza Habugi (#105993) üzenetére


CJ4567
veterán

A group name-t átírod arra, amit akarsz:

És kis állítgatás után akár így is kinézhet(nem a legszebb, csak a hozzászólás miatt állítottam be):

Szóval úgy fakeled meg, ahogy akarod... Azt írhattam volna oda be, amit akartam.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#106012) Habugi válasza CJ4567 (#106011) üzenetére


Habugi
addikt

Zsír.., akkor szimplán csak nem tudtam róla h itt is átírható a group name.. :DDD

Btw..

Nah.., róluk beszéltem, feladás ideje.., ugye-ugye, 2K alatt vagyunk, ehhez drágák voltak msrp szer X áron azok a kártyák.., felárat rájuk és pakkban mehetnek is ki, pedig 1000% h még plusszban van, nem is kevéssel.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106013) ScomComputer válasza Habugi (#106012) üzenetére


ScomComputer
veterán

Még reagáltál is valamit a képre...ott szerinted mivel van kiíratva az osd,láncfűrésszel(?)... :P :DDD
Azért,hogy ma is tanuljál valamit csak neked csak most: [link] ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#106014) Habugi válasza ScomComputer (#106013) üzenetére


Habugi
addikt

Te minek nevezzelek.. ;] , mint írtam is, évek óta össze lehet lőni HWInfoval ha valaki kevesli az MSI AB szenzor lehetőségeit s választékát, az pedig átírható a kezdetektől fogva.., szóval nem, bizonyos létsík fölött nem volt egyértelmű a képről h az MSI AB-ben lett átírva. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106015) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#106013) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Chainsaw go brrrrrr

bakker, itt vinnyogok magamban XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106016) Raymond válasza Habugi (#106012) üzenetére


Raymond
félisten

ROFL, van ott a mostani uj arakon olyan 7-8M HUF kozotti GPU :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#106017) Habugi válasza Raymond (#106016) üzenetére


Habugi
addikt

Merni kell nagyot álmodni, én kb egy hete napi legalább fél órában oda járok röhögni, szenzációs fazonok s ajánlatok vannak..! :K

Nálam eddig ez a csúcs..

Már "csak" 300K.., amikor Discordon írtam róla még 360k volt.. :DDD :DD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106018) Raymond válasza Habugi (#106017) üzenetére


Raymond
félisten

"1x XFX RX480"

Nem vitte tulzasba :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#106019) snecy20 válasza Habugi (#106017) üzenetére


snecy20
veterán

Neki nem kicsit lesz fájdalmas a pitsára esés, hamarosan. :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106020) cyberkind válasza snecy20 (#106019) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy kis cock my suck, de nagyon jó lesz majd! :K

Paranormal Cocktivity

(#106021) DeckardCain válasza snecy20 (#106019) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem csak neki, egyre több rig kerül fel.
A használt rtx 3070-ek is mennek lassan lefele. Már van ~345-ért is.

(#106022) Habugi válasza Raymond (#106018) üzenetére


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106023) Aucor


Aucor
senior tag

Sziasztok,
tudom lehetetlen, de létezik olyan gyártó, ahol a hűtő levétele nem jár garanciavesztéssel? Épített víz körbe menne, viszont emiatt a gariról nem szeretnék lemondani. Vagy inkább egy gyárilag vizes modellt keressek?

(#106024) ScomComputer válasza Aucor (#106023) üzenetére


ScomComputer
veterán

EVGA ....
Van más gyártónak is "gyárilag vizes modell"-je...milyen tipus kellene?

[ Szerkesztve ]

(#106025) keIdor


keIdor
titán

Visszakerült a Cyberpunk 2077 PlayStation Store-ba, ezt azért odaírták. :D

IMPORTANT NOTICE: Users continue to experience performance issues with this game. Purchase for use on PS4 systems is not recommended.

Kemény.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106026) Aucor válasza ScomComputer (#106024) üzenetére


Aucor
senior tag

Hát elsősorban használtban gondolkodok, illetve legyen garis, legyen kapható hozzá vizes blokk. Kb ennyi a kritérium, 2070, 2080 pl. Jelenleg 3060-am van, de épül az egyedi víz, aztán úgy gondoltam all in, legyen a vga is vízzel, ehhez pedig nincs vizes blokk. :( 3060-tól gyengébbet azért nem akarok, viszont drágábbat se nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#106027) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Mi a f...kijött az update a CP2077-hez 1.23....eddig nem updateltem,na mondom próba...oszt a textúrák előttem rajzolódnak ki, nem mind hanem ami lényegtelen pl. a lámpaoszlop,az 1.22 után nem volt ilyen...mondom is olyan fura pláne motoron.. :Y
Vagy csak az radeonon ilyen ?

(#106028) proci985 válasza ScomComputer (#106027) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

SSDn van? driver update megvolt?

1.23mat kb 5 percre neztem, de ilyen bug tenyleg nem volt eddig.

lehet tekertek egyet az optimizacion es az assetek kirajzolasan a tavolsag fuggvenyeben, es amiatt nez igy ki. eszmeletlenul agressziv az optimizacio amit algoritmikusan eloadnak, viszont nem mindig mukodik teljesen tokeletesen, csak szinte mindig. esetleg elnezve a kepet meg az is lehet, hogy az isItVisible(Obj) funkcio azt hiszi valamiert, hogy a lampa a domb mogott van, mert nagyon gyanusan olyan szogben nincs megjelentive.

100+ fps, nice :). napkozben csucsforgalomban city centerben / japantownban hany fpsed van?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106029) cyberkind válasza proci985 (#106028) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez történt a The Witcher 3 esetébe is, elég szomorú, hogy mindig idejutunk.

Paranormal Cocktivity

(#106030) proci985 válasza cyberkind (#106029) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ne viccelj mar, a jatekban kb az osszes bug ami nem a rendorokhoz es reszben nem az autokhoz kapcsolodik, az megvolt a Witcher3ban is :DDD. az UIrol meg ne is beszeljunk, egy ido utan siman csak ignoraltam a haromszazhuszonkilenc fele gyogynovenyt az inventoryban.

nekem hatalmas moka volt visszamenni es eletemben eloszor vegigjatszani a Witcher3mat, aztan reszben latni, hogy hogy fejlodott az engine, reszben pedig a Blood and Wine utan megerteni, hogy a Cyberpunk77 abszolute monumentalis story archja utan mit hianyoltak paran. meg miert volt problema, hogy nem lehetett hazakat venni, amikor az egesz szituacio egy versenyfutas az idovel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106031) snecy20 válasza ScomComputer (#106027) üzenetére


snecy20
veterán

A Cyberpunk is olyan játék, hogy minél többet patchelik, annál rosszabb? :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106032) Devid_81 válasza snecy20 (#106031) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jon meg hozza egy nagy patch es az a nevet is modositja majd Cyberbug 2077-re. :)
Pedig epp azon gondolkodom ha vegre vegig jatszom a Valhallat akkor utana az jon sorba, elobb utobb eljutok odaig :)

...

(#106033) ScomComputer


ScomComputer
veterán

:DDD

(#106034) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

A coil whine-nak milyen hangja van?
Ma a gépem úgy döntött, hogy furcsa, halk, de idegesítő hangot ad ki magából. Alig hallani, de ha épp nem hangoskodik semmi, akkor elég idegesítő. Nagyjából egy "A" hangvilla közelébe tudnám a hangmagasságot pozícionálni, talán még a hangszín is olyan.
kb másfél óra alatt el is tűnt :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106035) ScomComputer válasza -=RelakS=- (#106034) üzenetére


ScomComputer
veterán

Magas,sípolós nekem cicergésnek tünt amikor volt..

(#106036) snecy20 válasza Devid_81 (#106032) üzenetére


snecy20
veterán

Nekem is lenne pár. Days Gone-nak, Resident Evil-nek még hozzá sem fogtam, és AC Valhalla is kb. csak ilyen ~25%-on ha áll.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106037) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#106035) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

[ilyen?]
Ha igen, akkor nekem valami más adta a hangot.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106038) proci985 válasza -=RelakS=- (#106034) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

inkabb valami ventinek tunik

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106039) ScomComputer válasza -=RelakS=- (#106037) üzenetére


ScomComputer
veterán

Azaz...ilyen...dobd ki a kukába...jöhet másik vga... :DDD :R
Próbáld ki másik táppal...ha van... :)

proci985:
Szóval akkor nálad is ilyen az CP2077 1.23...??
"napkozben csucsforgalomban city centerben / japantownban hany fpsed van?"....85 környéke,miért ? [kép]

[ Szerkesztve ]

(#106040) -=RelakS=- válasza proci985 (#106038) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ventiket próbáltam fel-le pörgetni, a hang nem változott.
Rádobtam a vinyókra a Crystal Diskmark-ot, a hang nem változott.

ScomComputer
Nem hinném, mert simán az asztalon szép egyenletes hangot adott.

Az biztos, hogy egyenként végig kell hallgatnom, hogy mi adhatta...

Más:
Jöhet az újabb áremelkedés, kb mindenre, ami kínából jön?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106041) snecy20 válasza -=RelakS=- (#106040) üzenetére


snecy20
veterán

Nem ám úgy van az, hogy engedjük 'visszazuhanni' a VGA-k árát... Ha csillapszik a bányász igény, valamit akkoris ki fognak találni az árak emelésére. ;]
Lassan megyek is sirdogálni vissza a sarokba, hogy '15 elején 103k-ért vettem vadiúj bolti GTX 970-et.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106042) Raymond válasza snecy20 (#106041) üzenetére


Raymond
félisten

A logisztikai problemak tavaly ota leteznek csak nem "sexi" igy ritkan van belole hir. A Suezi akciokor ugyan volt egy kis fellandolas de csak rovid ideig. Majd osszes a karacsonyi vasarlasok kozben es karacsony elott a csapbol is ez fog folyni gondolom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#106043) proci985 válasza ScomComputer (#106039) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ranezek, egyelore en content patchekre varok, hibajavitasok nekem annyira nem voltak erdekesek.

akkor tenyleg kb a duplajat tolja ki a 6900XT az 5700XTnek. szep.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106044) Habugi válasza snecy20 (#106036) üzenetére


Habugi
addikt

Days Gonet halaszthatod addigra amikor tényleg nem lesz más.

Engem konkrétan lehoz az életről, egy-egy órákat tudok vele játszani és az 50. perc után akkor is ásítozásba kezdek ha előtte két órával ébredtem. Az atmoszféra és a környezet nem rossz, sőt, igazából semmi sem az de a játékvezetés és annak tempója.., plusz egy-két karakter és az interakciók & cutscenek, megöl, kicsinál, nem tudom sikerül-e befejezni.

Egyik span javaslatára Hard II. fokozaton kezdtem (ez a max az első végigjátszásban), hát mit mondjak.., eddig kétszer haltam meg ~40óra alatt, abból az egyik cyber hibája volt. ;]

Sok helyen olvasom h majd második végigjátszás Survival II módja nyújtja majd az igazi kihívást és feelinget, ami tök jó lenne csak sztem nem húzza nálam addig a játék.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106045) snecy20 válasza Habugi (#106044) üzenetére


snecy20
veterán

Aham. Hát még anno, amíg csak konzolra létezett a játék, valahogy nagyobb volt a Days Gone-t körülölelő hozsannázás. :D Hogy mondjam, a PC-s játékos azért egy kicsit finnyásabb. ;]

Hú, pedig azt hittem hogy a Cyberpunknál nincs rosszabb, ami az üresjáratos időhúzásokat illeti. ;] Sosem volt szokásom, de a rengeteg pofázást, véget nem érő párbeszédet-monológot nem győztem átléptetni. A játékidő egy tetemes részét az viszi el...

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106046) VTom válasza snecy20 (#106045) üzenetére


VTom
veterán

"a PC-s játékos azért egy kicsit finnyásabb"

Ezzel abszolút egyetértek. PC-re valahogy mindig is jobb játékok jöttek ki, mint konzolra. PC-re pl. ott a méltán híres COD mind a száznegyvenkét eddig megjelent része egyesével, vagy akár a Playerunknown's Battlegroudns nevű műszaki csodát is kiemelhetném, a mai napig nem értem hogyan lehetett ezt a fanatasztikus látványt ilyen stabil futással párosítani.
Ezzel szemben az igénytelen konzolosoknak olyan ötlettelen fércmunkákkal szúrják ki a szemét, mint a god of war, a Ghost of Tsushima, vagy a Last of us I és II. Ezek meg még örülnek is neki. Igénytelen banda.

:D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#106047) Habugi válasza snecy20 (#106045) üzenetére


Habugi
addikt

A CP féle párbeszédeket és cutsceneket zokogva fogod visszasírni ha elkezded a Days Gonet. :D
Nem csak lassú és vontatott de irgalmatlanul gyermeteg és "olcsó" is sok esetben.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106048) proci985 válasza snecy20 (#106045) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

elso vegigjatszaskor mondjuk kellenek azok a parbeszedek. kifejezetten jol meg vannak irva es engem meglepett, hogy mennyire fragmentalt es szubjektiv volt a narrativa es mennyire hagyta, hogy a jatekos kialakitsa a sajat vilagkepet es interpretaciojat. adott esetben jatekokban azert nem annyira jellemzo temakban is, mint az ongyilkossag. vagy az, ahogy jatszik a szimbolikaval, ld a furdoszoba mint egyszerre a megtisztulas-intimitas es az elkarhozas-halal dupla szimboluma (Sandra, Evelyn, Judy, Kerry es a No-Tell motel).

aztan persze szigoruan FPSkent nezve tenyleg van par pillanat, amikor szo szerint walking szimulatorba megy at, akar egyszerre masfel oran keresztul is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106049) keIdor válasza Habugi (#106044) üzenetére


keIdor
titán

Én is ugyanígy éreztem PS4-en annó.
Sokan szeretik, szerintem unalmas a játék és a karakterek sem fogtak meg…

snecy20: Nekem konzolon se tetszett (PC-re értelemszerűen meg nem fogom megvenni) és a körülötte lévő hisztériát sem értettem. Hogy ez konkrétan miért is annyira jó játék? ;]

De ott a cyberkind is, PC gamer, az igazi kritikus, negatív fajtából, neki mégis tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106050) snecy20


snecy20
veterán

Orbán Viktor felajánlotta, hogy katonákat küld Afganisztánba

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.