Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#57001) h1mpi válasza akoska07 (#57000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van egy ötletem, mindenki vegye meg a prémet akinek nincs és ide jár a topikba, rejtsük el és akkor magában fog beszélgetni, szerintem majd megunja :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#57002) akoska07 válasza h1mpi (#57001) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szvsz olyan hátszele van,hogy még a prém se tugggya elrejteni. :DDD

Csak miatta járnak ide a modik,nem miattunk!
És ez tény!

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#57003) daveoff válasza h1mpi (#57001) üzenetére


daveoff
veterán

;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#57004) #35434496 válasza daveoff (#57003) üzenetére


#35434496
törölt tag

Főni! Téged úgy is megtalál rpg-vel. :DDD

(#57005) tailor74 válasza #35434496 (#57004) üzenetére


tailor74
őstag

Dave-nél meg van ám vízágyú is a tarsolyban troll oszlatásra. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#57006) #35434496 válasza tailor74 (#57005) üzenetére


#35434496
törölt tag

2-3 napja hüllő pofánlőtte rpg-vel iram szeron. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57007) gyiku válasza #35434496 (#57006) üzenetére


gyiku
nagyúr

mert megeremelte :K

hüllő

(#57008) #35434496


#35434496
törölt tag

Hüllőt kibanánozták már :F

(#57009) h1mpi válasza #35434496 (#57008) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dehogy... neki a belépési jelszó egyik nap az IDDQD a másik nap az IDKFA ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#57010) #35434496 válasza h1mpi (#57009) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DD

(#57011) akoska07


akoska07
nagyúr

Ebéd mellé :)

[link]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#57012) keIdor


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57013) #35434496 válasza keIdor (#57012) üzenetére


#35434496
törölt tag

Kurvajó! :DDD

(#57014) #35434496


#35434496
törölt tag


Kibanánozták a hüllőt?

(#57015) VTom válasza keIdor (#57012) üzenetére


VTom
veterán

Kérdés, hogy miért van ott... :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#57016) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Ghost Recon Wildlands kb olyan mint a Metal Gear Solid 5 csak van benne coop, ami meg szinte tökéletes irány volt, sőt inkább túl sok is volt a bejárható terület. :D

Paranormal Cocktivity

(#57017) cyberkind


cyberkind
félisten

Itt a Samsung végső diagnózisa a Note 7-ről

Így vegyetek pár 100k-ért bombát, hihetetlenül milyen amatőr hibák ezek egy ilyen drága készüléknél. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57018) gyiku válasza cyberkind (#57017) üzenetére


gyiku
nagyúr

evga 1070 is ilyen :K

hüllő

(#57019) cyberkind válasza gyiku (#57018) üzenetére


cyberkind
félisten

EVGA túlárazott szar, sose értettem miért szeretik.

Paranormal Cocktivity

(#57020) gyiku válasza cyberkind (#57019) üzenetére


gyiku
nagyúr

mert nv only. exclusive.

hüllő

(#57021) cyberkind válasza gyiku (#57020) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha exkluzív ha nem akkor is szar marad.

Paranormal Cocktivity

(#57022) Erdei88 válasza cyberkind (#57019) üzenetére


Erdei88
veterán

Mert nem értesz hozzá. Egyszer ki kellene próbáni

gyiku: Érdemes lenne neked is utána olvasni

[ Szerkesztve ]

(#57023) cyberkind válasza Erdei88 (#57022) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne röhögtess már, a Giga Xtreme majdnemhogy a legjobb léghűtés (pedig csak a szaros Giga csinálta), amin a gpu-k is elég jók, addig a drága és túlárazott neves EVGA-nál még a hűtés se az igazi és a normális gpu-ért pluszpénzt kérnek, egyszer volt EVGA kártyám az 580-ból, abszolút nem volt beájulva az EVGA legendától.

Az biztos, hogy nekem EVGA csak a legvégső esetben kéne ha nincs más.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57024) Erdei88 válasza cyberkind (#57023) üzenetére


Erdei88
veterán

A GigaXtremehez hasonlítod a mezei EVGA-t? A Giganál nem ez a legdrágább kártya? Azért nem kérnek el plusz pénzt?

Mint mondtam, tapasztalatod sem a mostani sem az előző szériával nincs.

[ Szerkesztve ]

(#57025) gyiku válasza Erdei88 (#57022) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd ha gyartanak radeont :P

hüllő

(#57026) cyberkind válasza Erdei88 (#57024) üzenetére


cyberkind
félisten

Pluszpénzt kérnek csak nem mindegy, hogy miért, azért mert tényleg annyival többet tud a kártya vagy azért mert az Classi aminek mindenhol elég nagy neve van (és nemcsak a Classi hanem az egész EVGA), nem is lesz ezzel mert nem kell, ennyiért meg aztán főleg nem, de még az olcsóbb se amikor számomra bőven jobbat vehetek az olcsóbb kategóriában is.

És miért nincs tapasztalatom, mert nem ájultam be az EVGA 580-tól, valahogy nem értettem a legendákat, onnantól kezdve meg nem is érdekel.

Az EVGA tápok viszont majdnemhogy a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57027) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Magyar 4k/uhd-s torrent oldalt tud valaki?NC,BH,Big nagyon lightos e téren (8-10 anyag van összevissza),nem is igen engedik feltölteni az oldalukra ilyen anyagot.A Piratebay meg full angol,igaz itt meg próbálok magyar nyelvet alátolni ami vagy sikerül vagy nem :F

(#57028) Erdei88 válasza cyberkind (#57026) üzenetére


Erdei88
veterán

Overclockersen gyönyörűen látható a 1070-ek ára, szerintem normális árazása van. 1080-nál hasonló a helyzet

Az EVGA-nak is több terméke van
Én sem mondom, hogy az összes Gigabyte egy hulladék, pedig a G1 és WF2 nem épp a legjobb a 1070eknél.

Teljesen felesleges ennyire általánosítanod

Idéznélek: "EVGA túlárazott szar" akkor lassan kiderül, hogy csak a vga-ja és abból is a Classified :D

[ Szerkesztve ]

(#57029) cyberkind válasza Erdei88 (#57028) üzenetére


cyberkind
félisten

Én magyar oldalakat nézek, elvégre ha rendelek is innen szoktam, de kint valóban más a helyzet (ez válasz az EVGA-s első mondatodra).

Mondhatod mert azok szarok akárhogy is nézzük, még a 900-ban is azok voltak, vagy ha nem abszolút nem volt jó a hűtésük, én nemhiába voltam a Giga ellen de mivel mindenki azt mondta, hogy az Xtreme tényleg olyan jó mint állítják bevállaltam a szopót, hogy talán nem az lesz, szerencsére tényleg igazak volt ezek a legendák.

Mert te mire gondoltál (azonkívül, hogy akkora a neve mint a Ferrari-nak csak azok legalább jók is :DDD ), a tápjaik nemhogy túl de annyira leárazottak, hogy el se hittem, gyakorlatilag 40k körül kapsz 850-est 10 év garival, hát hol van ez, az 550-es FSP drágább mint egy ilyen, nem is értem ki veszi azt is. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57030) daveoff válasza cyberkind (#57029) üzenetére


daveoff
veterán

EVGA tápok a felső kategóriában már szerintem jobbak, mint a Corsair-ek, és egyáltalán nem olcsók...

60k volt a 750w-os platinum tápom, a hasonló árú corsair ax860 egy hét alatt elfosta magát

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#57031) Erdei88 válasza cyberkind (#57029) üzenetére


Erdei88
veterán

Nagyon nehezen, csak sikerült kihámozni, hogy mire gondolsz

daveoff: valamivel még olcsóbb mint a Corsair

[ Szerkesztve ]

(#57032) cyberkind válasza daveoff (#57030) üzenetére


cyberkind
félisten

Az ilyen P1-2-k el is hiszem, hogy drágák, csak kérdés megérik az árukat? Ha jól tudom főként a hatásfok változik? Én nem akartam a G-nél feljebb menni, szerencsére itt a 2 változat között elhanyagolható a különbség.

Az én 750-es, 10 év garis tápom 38k volt, és nem volt olyan rég (1 éve lesz lassan), igaz csak G1 ami a középnek felel meg mégis minőségben nagyon ott van.

(#57031) Erdei88
Én eddig is így értettem és így gondoltam mire gondolok. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57033) #Morcosmedve válasza cyberkind (#57032) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Meg, nekem nem szar tápjaim voltak, de a 650P2 messze veri az összeset.

© asszongya'hogy

(#57034) cyberkind válasza #Morcosmedve (#57033) üzenetére


cyberkind
félisten

És hatásfokon kívül miben jobb még? Nekem sok jó tápom volt és ami előtt eladtam a régi gépemet abban egy 700-as Cooler Master volt ami szintén nagyon jó volt, előtte Corsair TX950, azelőtt meg Thermalteke, ezt kinyírtam a jó kis 3way CF-fel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57035) keIdor válasza cyberkind (#57017) üzenetére


keIdor
titán

Elmondom neked, az autòk sem mind egyformàn sikerülnek. Ha èrted mire gondolok... Mindennek a hibàja a lapzsisàg ès a tùlzott profit èhsèg. Màr elszàllt minden gyàrtò a lò tùloldalàra règ.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57036) cyberkind válasza keIdor (#57035) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt a Note 7-es dolgot a kezdetek óta úgy gondoltam, hogy 19-re lapot húztak pont az iPhone ellen csak nagyon benézték aminek ezek lettek a következményei. Persze, hogy nem sikerül úgy minden, ezzel nincs baj, csak azzal ha már életveszélyes, a VW is érdekesen fogja megúszni a dolgokat feltéve ha sikerül, és persze ott vannak a többiek is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57037) gyiku válasza cyberkind (#57036) üzenetére


gyiku
nagyúr

az FCA is megbukott azota.
bar abban a VW-nek igaza van, hogy a Takata legzsakok embereket oltek, megsem kaptak ekkora buntetest, mint ok :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#57038) cyberkind válasza gyiku (#57037) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudatlan vagyok, így nem tudom ki/mi lehet ez, gondolom nem a Renault. :D

Paranormal Cocktivity

(#57039) gyiku válasza cyberkind (#57038) üzenetére


gyiku
nagyúr

Fiat Chrysler

hüllő

(#57040) cyberkind válasza gyiku (#57039) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt viszont szomorúan hallom a Ferrari miatt. :(

Olyan ez mintha minden gyár kijátszotta volna ezt mert nehéz vagy kb lehetetlen megoldani a semmis károsanyag kibocsátást nagy teljesítménnyel. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57041) keIdor válasza cyberkind (#57036) üzenetére


keIdor
titán

Persze nem èletveszèlyes, csak a belső tèrben pl. lehet hogy valamit az egyik autòban 10 pöcök tart, addig a màsikban csak 8db, mert 2db letört. Ùgy vannak vele ùgyse làtszik, utòmunkàra meg nem megy, mert nem tudnak ròla.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57042) gyiku válasza cyberkind (#57040) üzenetére


gyiku
nagyúr

a Ferraritol kulon valtak, viszont ugyanaz az elnoke mindket cegnek. Sergio baratod az.

hüllő

(#57043) gyiku válasza keIdor (#57041) üzenetére


gyiku
nagyúr

ezek a tótok nagy sumákok, mindig is tudtam :D

hüllő

(#57044) cyberkind válasza gyiku (#57042) üzenetére


cyberkind
félisten

Mióta váltak külön, én úgy tudom, hogy a Fiat égisze alatt van minden téren a Ferka, ja, barátom volt amíg azt hittem, hogy jönni fognak az eredmények és nem alakul olasszá a csapat illetve nem "rakják ki" Allison-t aki valszeg a Merci-hez megy, azóta meg a F1-et se várom. :DDD

(#57041) Keldor papa
Ez még mindig nem hangzik annyira durvának mint a Note 7-es bomba. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57045) keIdor válasza gyiku (#57043) üzenetére


keIdor
titán

Mindegyikre èrvènyes. Az Audira talàn a legkevèsbè, de az Esztergomi Suzukiban tudom, hogy szarrà hajtjàk a gyàri melòsokat, gondolhatod hogy ott mi megy. Az Audi ilyen tèren nem vèszes, de èrintett az is.

A Q7 utòmunkàba mèg annyira nem làtok egyelõre bele, de abban biztos vagyok, hogy van szòràs ott is. Szlovàk sràctòl tudom, hogy a nagyszombati PSA is olyan szar, mint a Suzuki itthon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57046) keIdor válasza cyberkind (#57044) üzenetére


keIdor
titán

Persze, az egyik autò, sokkal fontosabb, csak jelezni akartam, hogy ott is van szòràs. Belelàtok...
Ez van ha se a mèrnöknek, se a gyàri melòsnak se a QC-nek adnak elèg időt a munkàra, mert rohanni kell a darabszàmmal meg a megjelenèssel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57047) VTom válasza cyberkind (#57032) üzenetére


VTom
veterán

EVGA-nál az ügyfélszolgálatot is megfizeted, ezt se felejtsük el. A Gigának nincs magyarországon gyártói garanciája, csak a kiser/nagyker intézi velük a garit, ha jól tudom, EVGA-nál postázhatod Te is a hibás kártyát, és töb opcióból tudsz választani, pl. kérhetsz azonnali cserét.

És az ügyfélszolgálaton kivételesen segítőkészek, ezt tapasztalatból mondom, bár az én ügyem velük nem gariztatásból fakadt.

Nekem nem ez az utolsó EVGA kártyám, viszont az tény, hogy a 980Ti-re az ACX 2.0 hűtés messze nem a legerősebb, egy Classified kb. 8-10 fokkal alacsonyabb hőmrsékleten üzemel, mint az én FTW-m. Ennek ellenére imádom ezt a kártyát.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#57048) cyberkind válasza VTom (#57047) üzenetére


cyberkind
félisten

Ehhez nem tudok mit szólni, lehet így van én nem próbáltam velük semmi ügyintézést mert nem kellett, ha behal a tápom akkor meg majd kiderül mennyire jók, de remélem inkább nem, nincs kedvem ezzel foglalkozni.

És igen, a Giga-nak nincsen de nem is úgy van véve a kártya, hogy én gariztassam hanem az a homokos iPon.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57049) VTom válasza cyberkind (#57048) üzenetére


VTom
veterán

"homokos iPon" :D :D Ez jó :)

Még a Giga mellé annyit, hogy ha jól tudom magyarországon nincs hivatalos Gigabyte forgalmazó (ezért nincs gariügyintézés sem) így az itt kapható videkártyák szinte mind szürkeimportosak, ezért jobb az áruk.

Mikor jössz DZ-be? :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#57050) cyberkind válasza VTom (#57049) üzenetére


cyberkind
félisten

De azok is, rohadékok voltak amikor mentem gariztatni a budget kategóriás lapomat. :D

Igen, tudom, hogy szürkék de sajnos ez van, meg az, hogy ezeket bevállalják a nagy boltok. :(((

Mikor menjek, akár ma is csak akkor előtte nem a székben ülök mert iszonyat kényelmetlen tud lenni sok idő után. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.