Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83951) snecy20 válasza akoska07 (#83946) üzenetére


snecy20
veterán

Pont azt mondom, hogy a Pascalnal még ez a minta megvolt (1080 gyorsabb volt 20%-kkal mint a 980Ti) , mostmár nincs. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83952) Gyula84


Gyula84
veterán

hali a tápot és egy gtx980ti elég egy kábellel összekötni? :D rm650x táp
erre gondoltam

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83953) FollowTheORI válasza Gyula84 (#83952) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha van kettő, használj kettőt, de elvileg elég 1 is... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83954) Gyula84 válasza FollowTheORI (#83953) üzenetére


Gyula84
veterán

persze 2 van csak hát akkor ott fognak lógni azok a rövid darabok :O

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83955) keIdor válasza akoska07 (#83944) üzenetére


keIdor
titán

Kizárt dolog, nem lesz. A hardver képes rá, csak lassú hozzá. Maga a Ray Tracing régóta létezik, csak most jött olyan hardver, ami real time tudja is futtatni. De az nVidia féle Ray Tracing is még inkább csak szárnypróbálgatás... raszter még legalább egy évtizedig marad.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83956) TTomax válasza Gyula84 (#83952) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 980Ti az 6+8pin nem?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83957) ÁdiBá válasza TTomax (#83943) üzenetére


ÁdiBá
addikt

980Ti cserélte most az egyik haver 2080 - ra, teljesen jó úgy.

ÁdiBá

(#83958) FollowTheORI válasza Gyula84 (#83954) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nagyon zavar szerezz nagyon pici fekete kötözőket és kötözt a kábelhez a lelógó részt. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83959) Gyula84 válasza TTomax (#83956) üzenetére


Gyula84
veterán

persze csak egy kábel végén van 2x8 pin

(#83958) FollowTheORI
a helyzet az hogy azt is adtak :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83960) TTomax válasza Gyula84 (#83959) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ja értem,lehet jobban jársz ha modolsz hozzá,vagy veszel kábelt... Amúgy nem tudom a tápgyártók miért erőltetik ezt az egy kábelre 2X8pint...amúgy én simán a kábel mögé szoktam kötegelni.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83961) Gyula84 válasza TTomax (#83960) üzenetére


Gyula84
veterán

két kábel van tehát 2x2x8 pin csak ugye log az a rövid, de túlteszem rajtam magam és berakom a 2kábelt :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83962) TTomax válasza Gyula84 (#83961) üzenetére


TTomax
nagyúr

5-10% is rosszabb lehet a teljesítmény egy kábellal... de ez sok mindentől függ,csillagok állása,száljárás stb... de lassabb ...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83963) VTom válasza TTomax (#83962) üzenetére


VTom
veterán

Ezt annyiszor leírtad már, hogy a héten egyik este szét is kapom a gépet és visszateszem a másik kábelt, hátha megtáltosodik a rendszer.
Tényleg kíváncsi vagyok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83964) Puma K válasza TTomax (#83960) üzenetére


Puma K
veterán

Én a kötegelőt elhagytam és áttértem öntapadós tépőzárra:

egyik oldala bolyhos a másik pedig kampós

Vettem belőle a Röltexben 15 db kb 1cm széles és 15 cm hosszú darabokat. Ha emlékezetem nem csal olyan 12 db-ot használtam el a gépházban.

Mikor bementem az üzletbe és mondtam hogy mit szeretnék akkor említette a pultos nő, hogy a MÁV-nak adtak el ebből rengeteg hengerrel és gyakorlatilag az összes kocsiban ezzel van megoldva a kábelek rögzítése :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83965) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

<rant>

na szerintem akkor en innentol letiltom magam a steam forumjairol a megjelenes elott allo jatekoknal.

nezem a metro exodust, van e hir a gepigenyrol igy harom hettel a megjelenes elott, meg hogy mennyire lesz open world (a la stalker) vagy tradicionalis shooter (metro) ill gepigeny, ehhez kepest harom oldalnyi topik azon sir, hogy dehat denuvo akkor nem veszem meg. meg a szokasos FUD, hogy dehat lassit, meg hat korabban se volt vedelem Deep silvernel. Ehhez kepest a Stalker SoC starforceos volt (orosz lokalizacio).

ja, lvl0 privat accounttal realisan megvenne barmit is 60 euroert

</rant>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83966) cyberkind válasza proci985 (#83965) üzenetére


cyberkind
félisten

Resident Evil 2-t kell venni. :K

Paranormal Cocktivity

(#83967) VTom válasza cyberkind (#83966) üzenetére


VTom
veterán

de csak 16GB VRAM-mal! :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83968) cyberkind válasza VTom (#83967) üzenetére


cyberkind
félisten

Vramból sose elég, régen se de pláne most nem értem ezen miért spórolnak.

Paranormal Cocktivity

(#83969) keIdor


keIdor
titán

Samsung Galaxy S10+ unboxing!!![link]

;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83970) Raymond válasza keIdor (#83969) üzenetére


Raymond
félisten

ROLF :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83971) akoska07 válasza keIdor (#83969) üzenetére


akoska07
nagyúr

Asszem előtte már bontottak egy klónt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83972) Gyula84


Gyula84
veterán

ezt a tápot cseréltem amúgy még semmi baja :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83973) FollowTheORI válasza Gyula84 (#83972) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A minőségi jó hűtésű tápok kb örökélet + 1. :D

Csak a ventit kell általában cserélni ha elkopik és zajos lesz. :K

Nekem is van régi Corsair első szériás VX550 és működik, meg GS600 is.
Szerintem a mostani FSP Hyper M 700 is kb a szabványok változása miatt fog csak kiesni majd egyszer.
Mondjuk nem véletlen adnak rájuk 5-10 év garanciákat is néha.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83974) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

(#83975) snecy20 válasza ÁdiBá (#83974) üzenetére


snecy20
veterán

Hű, de könnyen le lehet ezzel rombolni pár illúziót. :))
Autógyártás ugyanez, különböző betanított munkafolyamatok...
Itt már csak a tervezésben, know-how-ban van a nagy befektetett meló, nem az összerakásban.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83976) Devid_81 válasza ÁdiBá (#83974) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az RMA-zott RTX-eket nem latom...lehet vegig kell nezzem teljesen? ;] :DDD
Nah jo ne legyek mar genyo :B

...

(#83977) Devid_81 válasza Devid_81 (#83976) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ugy latom a hatso monitor falon mennek a space invaders passed kartyak tesztelese :DDD

...

(#83978) snecy20


snecy20
veterán

No, BFV RayTracing alatt a 2060 6G átlag 45FPS-t tud, 1440p-n.
Ebből kiindulva lehet nagyjából következtetni hogy feljebb mi a helyzet. Persze ehhez már kellett új patch, meg több nVidia driver verzió a kezdetekhez képest.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83979) ÁdiBá válasza Devid_81 (#83977) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:D Ahhhh azok vannak készen! :D

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83980) Gyula84 válasza snecy20 (#83975) üzenetére


Gyula84
veterán

de mégis mit vársz? csak kérdem

(#83973) FollowTheORI
amúgy azt hittem hogy csak 7-8éves :D amúgy a venti még mindig jó párszor kifújtam kompresszorral és kész :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83981) snecy20 válasza Gyula84 (#83980) üzenetére


snecy20
veterán

Nem az a lényeg hogy én mit vártam, hanem az, hogy még 4 hónapja csak a 2080Ti tudta az 1080p@60-at, mostmár tudja a 2060 is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83982) Abu85 válasza akoska07 (#83944) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Bocs srácok. Megint műtéten vagyok túl, így lábadozok.

Ray-tracing most is van. Nézd meg a Dreams című játékot, ami PS4-es. Ott nem csak effekt szintjén van alkalmazva, hanem nincs is a játékban raszterizációs pipeline. Ez nagyon fontos volt, mert csak akadály lett volna. Ez lesz az első játék, ami tényleg mutatja majd a ray-tracing értelmet. Gondolom a next-genben a tapasztalatokat felhasználja a Sony.

Az MS valószínűleg szimplán a DXR egy fejlettebb verzióját használja majd, mert a mostani marhára limitált ám.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83983) TTomax válasza Abu85 (#83982) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem lesz ez így jó... :( Jobbulást!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83984) proci985 válasza Abu85 (#83982) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jobbulast!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83985) TTomax válasza proci985 (#83984) üzenetére


TTomax
nagyúr

De miért rakod offba az offba? :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83986) TTomax


TTomax
nagyúr

VSbe buliztam... vót egy félórám... brékó!! :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83987) Mamuska válasza TTomax (#83986) üzenetére


Mamuska
őstag

Ne vetitsél! :DDD

(#83988) TTomax válasza Mamuska (#83987) üzenetére


TTomax
nagyúr

:D Szegény Mimóza lelkem... már tíz éve is nehezen viseltem az ilyen dolgokat... ma már nem is alszom. :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83989) Habugi válasza Abu85 (#83982) üzenetére


Habugi
addikt

Jobbulj!

Btw..

Arra tud valaki megoldást/trükköt, mivel és/vagy hogyan lehetne a Freesync/Gsync melletti játék fluiditást akár csak 90%-ban softveresen felvenni?!

Mondjuk 70-90 tartományban mozog a framerate, ehhez igazódik a képfrissítés.., rányom az ember egy 60FPS-el felvételt de már a nyers anyagon is úgy akadozik h szörnyű, YT-ra feltöltve pedig még rosszabb lesz.

Értem én h a csízió szerves része a dinamikus képfrissítés amit aligha fog rögzíteni softveresen bármi de csak van vmi trükk amivel javítani lehet a dráma mértékén?! :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83990) Mamuska válasza TTomax (#83988) üzenetére


Mamuska
őstag

Pepe a legjobb, megkeresi mindig a legdrágább itthoni envidiát, és berakja az ocuk-os vega árat, meg hogy ahhoz három játék jár, és ha kivonod belőle, akkor minuszba jön ki az a VGA.

(#83991) Habugi válasza Mamuska (#83990) üzenetére


Habugi
addikt

:DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83992) TTomax válasza Mamuska (#83990) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD Azon éppen én is aszaltam,de én öt már hónapokkal ezelőtt elengedtem,nem sokáig linkeli már mert a Vega bizony EOL... :DDD

Néha az a stílus amivel ír,úgy hat nekem mintha egy tudathasadásos embert két énjének párbeszédét olvasnám..lehet csak én vagyok vele így .

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83993) Mamuska válasza TTomax (#83992) üzenetére


Mamuska
őstag

Túl sok ideje van ilyen baromságokra, meg össze esküvéselméletekre. Lehet csak egy csaj kéne neki. :)

(#83994) proci985 válasza FollowTheORI (#83973) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

csaladban van egy HX650v2 (gold) amit talan meg 2011 oszen vettem. egy 3820 (HEDT) + 280X OC (aka 7970 GHz OC) alatt teljesit szolgalatot.

a jelenlegi CM 1000 silent goldot 14 oszen vettem munkatarstol hasznaltan, tippre az is 11-12es modell lehet. es az adatlapomon levo konfigot viszi...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83995) akoska07 válasza Abu85 (#83982) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jobbulást-gyógyulást.

Igyál vmi erős házit az kis mértékben orvosság nagy mértékben gyógyszer. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83996) Devid_81 válasza Abu85 (#83982) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jobbulast neked! :R

...

(#83997) Erdei88 válasza TTomax (#83986) üzenetére


Erdei88
veterán

Ilyenkor Players szokott kisegíteni minket :DDD

(#83998) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ma sikeresen beraktam az autot az árokba... havazas miatt... 50 es tempoval.
Úgy faj a könyököm mint az állat...
Asszony halála rémült.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83999) Erdei88 válasza ÁdiBá (#83998) üzenetére


Erdei88
veterán

De minden rendben veletek, az anyagi káron kívül?
Megvizsgáltattad magad?

[ Szerkesztve ]

(#84000) Raymond válasza ÁdiBá (#83998) üzenetére


Raymond
félisten

Ejjj, volt ilyen nekem is sok eve. Orvos latott? Mert az fontos. Ha igen, azt mondta minden OK? Mert akkor mar csak az izomlaz marad ami ha meg nem jott elo akkor nemsokara elojon elojon es marad olyan 2 napig. Mondjuk en a tetejere is allitottam mert mely volt az arok es nem csak becsuszott oda.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.