Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83401) VTom válasza cyberkind (#83400) üzenetére


VTom
veterán

Úgy értettem, PC-n.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83402) cyberkind válasza VTom (#83401) üzenetére


cyberkind
félisten

A PC-nek nálam a Steam leáldozása után biztos hogy keféltek, ugye már most is necces a dolog az ilyen olyan portok meg nagyrészt számomra érdektelen játékok miatt.

A GOG jó meg szeretem de azért elég messze van mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83403) Raymond válasza cyberkind (#83398) üzenetére


Raymond
félisten

"én legszívesebben mindent csak ott vennék meg akár drágabban is, semmi szükségem a többire"

Valamit vagy keversz vagy nem ertettel meg. Az Ubi jatekoknak mindig kell a Uplay. Teljesen mindegy hogy Steam-en, Origin-on, Epic-nel, Humble-n vagy direkt a UPlay-ben veszed meg a jatekot, a UPlay kliens mindig kell.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83404) cyberkind válasza Raymond (#83403) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem keverem, tudom hogy kell, de ez nem izgat, amit lehet csak a Steamre akarom, mindenem ott van ami fontos, persze elindul a Uplay egy Ubi játéknál de ez se gyakori nálam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83405) akoska07 válasza Devid_81 (#83394) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,használtat,annyiért csak olyat lehet. :)

£225-ért én inkább 1070Ti-t vennék,de jelenleg a 1070 sem volt rossz vásár annyiért.
Na jó,csak a régi ismerettségünket nézve adok azért is £150-et. ;]

#83395 DeckardCain :

Én nem látok nagyker árakat,pláne magyart nem. :N

Mennyi most az áfa otthon,25 % ?

Akkor az 140-145K.
Hát nem túl baráti a 2060-ért,mondanám elsőre.
De úgy,hogy utól éri és néha le is hagyja a 180-190K 1070Ti-t,akkor már nem olyan rossz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83406) Devid_81 válasza akoska07 (#83405) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a nagy igazsag, hogy a hasznaltpiac meg mindig egy pile of shit ahogy van. :(((
Talan majd az RTX 2060 kicsit lejjebb rugdossa az arakat.
Sz@ros GTX 1060-ak mennek £160-ert mikozben nemregen akciosan ment £199 monster hunter world-el.
GTX 1070 bol a Zotac Mini ujonan £309, hasznaltak meg 240 korul.
GTX 1070 Ti meg £379 hasznaltan meg jo indulattal is 300-320...
Meg mindig kepesek az emberek kemeny par fontot engedni a hasznalt kartyakert...garancia meg?!Kb soha nem volt...rajuk kerdezel es csak annyit bofognek max, papir nincs de gyarto garancia van.
Az hat ervenyesitsd szamla nelkul ha tudod ;) :W
Nem is ertem az embereket hogy a sz@rba nem hagyjak meg a szamlat a kartyakhoz, meg a gyari doboz is olyan, hogy talan talan nagy szerencsevel jar a hasznalt kartyahoz... :U

...

(#83407) akoska07 válasza Devid_81 (#83406) üzenetére


akoska07
nagyúr

Használt piac már régóta meg van őrülve,de nem kicsit.

Közben meg árulják a sok bányász kártyát,ami sosem volt tuningolva sosem bányászott,kicsi lányuk használta Sims-hez,mind a 14-et. :DDD

----

Btw...
Én már tudom melyik használt kártyát szabad megvásárolni,ha garit akarsz érvényesíteni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83408) Devid_81 válasza akoska07 (#83407) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csakis EVGA johet szoba, ha nem akarsz szivni.
Bar ha regisztralt a serial number valaki mas nevere akkor nem tudom mi a helyzet abban az esetben?! :F
MSI-nel is lehet valamit alkotni elvileg ha nincs receipt/invoice

...

(#83409) TTomax válasza Speed® (#83390) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nincsenek már nagy készletek,pl 1080at alig lehet már kapni a másik kettőből is jelentősen megcsappant a választék.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83410) akoska07


akoska07
nagyúr

Ezt láttátok ?

Nem tudom mennyire jól vagy rosszul tesztelnek...

De minden esetre érdekes,ahogy a 2060 a 1080-at rugdossa.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83411) Raymond válasza akoska07 (#83410) üzenetére


Raymond
félisten

"érdekes,ahogy a 2060 a 1080-at rugdossa."

Ez nem egy tesztben volt igy, de csak par jateknal inkabb a 1070Ti-hez van kozelebb.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83412) snecy20 válasza akoska07 (#83410) üzenetére


snecy20
veterán

1080 mínusz 5-10%, ami végülis nem rossz, sőt - ez az amit anno megszoktunk régebben.
De mi lesz majd a boltban 110K körül futó 1060 6G-kkel?

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83413) akoska07 válasza Raymond (#83411) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,láttam,hogy 1070Ti-vel partiban van.

#83412 snecy20 :

Csúnya leárazásnak kell majd lennie amikor piacra is kerül a 2060.

Egy dolog jó az egészben,hogy nem pár hónappal később dobták ki a 2060-t,így nem köpték arcon a vásárlókat NV-tól ahogy szokták. ;]

Csak azt nem tudom miért van olyan érzésem,hogy majd az új 2060 tulajokkal ezt megteszik. :DDD
Talán a kisértő múlt... ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83414) TTomax válasza akoska07 (#83413) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem lesz itt semmiféle csúnya leárazás...ha választanom kellene a 2060 és s 1070ti között az utóbbit választanám,nem egy ragasztott tákolt kártya meg van hozzá +2GB VRAM,ami kellhet is sokszor.Fogyasztási előny nem nagyon van,a ficsörök meg értelmetlenek a 2060hoz, az RThez gyenge a DLSShez meg kevés a VRAM...a customok ugy is 400font körül lesznek kb mint a 1070Ti most.Nem csipem a srácot de nagyon szépen elmondja mi is a gond a 2060al [link],nem minden arany ami fénylik.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83415) Raymond válasza akoska07 (#83413) üzenetére


Raymond
félisten

Vannak mar csabito ajanlatok a bejelentes ota. Most peldaul ez nem nez ki rosszul:

275EUR - Zotac 1070 Mini

De voltak 1070-esek 299-ert mar az utobbi idoben nem egyszer mashol is. Pl. a Caseking-nel hetekig, azok Mo-ra is szallitanak.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83416) snecy20 válasza TTomax (#83414) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, hiába régebbi a Pascal, én is inkább 1070Ti / 1080-ban gondolkodnék a 2060 helyett.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83417) TTomax válasza snecy20 (#83416) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 6GB framebuffer nagyon kiüti ezt a kártyát,egy 1060ra ez még OK volt,de már egy 1070Ti/1080hoz kelleni fog a 8GB,produkál is néha elég csúnya min. fpseket néhány tesztben már akár FHDban is...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83418) akoska07 válasza TTomax (#83414) üzenetére


akoska07
nagyúr

Oké :)
Helyesbítek,csúnya leárazásnak kellene lennie.

Pont most néztem egy másik videót,nem tudom mennyire megbízható amit publikálnak.
RTX 2060 vs GTX 1080 Benchmarks | Gaming Tests Review & Comparison | 53 tests

De ez azért nem gyenge azért az árért.

Igen én is 1070Ti-t vadásznék,de ez a 2060 teljesítmény tényleg nem rossz.
És 1440p sem marad le a 1080-tól.
Tudjuk,hogy 1440p inkább 1080Ti (teszteltem eleget),de az a fogyasztás és amit lead ott a 2060,az elég jól hangzik.
DXR meg DLSS tudjuk,hogy még nagyon gyerek cipőben jár,így azt meg sem említjük,még a 2080Ti-nél sem. :)
Hogy hülne rá a bőr NV-ra amikor drágán fizetteti meg a vásárlóival az éles tesztjét. :DDD

#83415 Raymond :

Sajna a legtöbb mini nem ajánlott,talán ezért is alakul jól az árazásuk.

Mo. nem igazán vagyok érintett már egy jó ideje. :)
Szerencsére.

----

Más.
Mivel lányom (11éves) gépébe kelleni fog majd a csillámpóni,így ventikre is szükség lesz amik hozzák a megfelelő hatást. :)

120mm ventikre ha tudtok okosságot,azt nagyon szívesen veszem. :R

A lényeg hogy legyen benne pink meg purple,és halk legyen a lehetőségekhez mérten. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83419) TTomax válasza akoska07 (#83418) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kár hogy average, azért megnézném a min. fpseket is.Jobban szeretem azokat a teszteket ahol két oldal fut a két kártya ugyanazzal a játékkal.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83420) Raymond válasza TTomax (#83417) üzenetére


Raymond
félisten

Ott mas problema lesz mert a 8GB-os V56, V64, RX580 es RX590 ugyanugy beesik. Ez minden felbontasnal igy van ezeknel a kartyaknal: [link] Bonusz - a szinten 6GB 1060-as nem esik be :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83421) Devid_81 válasza TTomax (#83417) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez a teszt, vagy a jatek?! eleg fura nekem.
AMD kartyakkal furan viselkedik.
Az osszesnek lenn van a minimum FPS a beka feneke alatt, pedig ott a 8GB vram, vagy ennyire nem AMD optimalizalt/tamogatott a cucc.
Masik meg az 580 akkorat ver az 590-re mint allat...pedig az majdhogynem lehetetlen :U

...

(#83422) TTomax válasza Devid_81 (#83421) üzenetére


TTomax
nagyúr

Relatív régebbi játékoknál ez könnyen előfordulhat,bár lehet hogy itt tényleg van némi anomália mert más oldalakon hozza a minfpst ebben a játéban,igaz kikap kb benne mindenhol a 1070ti -töl de nem ennyire.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83423) Raymond válasza Devid_81 (#83421) üzenetére


Raymond
félisten

Hmmm...most hogy szo van errol azt hiszem valamelyik YT-os review csatornan volt erro szo ha jol emlekszek. Valami olyasmi hogy a benchmark tul koran kezd merni ezert a minimumok itt hasznalhatatlanok mert az is benne van amikor a benchmark meg el se indult es sotet a kep mert meg toltodnek az utolso asset-ek. De mar nem emlekszek hol volt ez, talan HUB?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83424) Devid_81 válasza akoska07 (#83418) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nezegetem en is, igazabol nehany % az elteres a GTX 1080 es az RTX 2060 kozott.
Tulajdonkeppen talan az egyik lgertelmesebb RTX kartya jelenleg.
Talan a legnagyobb gond most az ezzel az Turinggal, hogy 15% van csak a 2060 vs 2070 vs 2080 kozott.
A Pascalnal pl a 1060 vs 1070 kozott jo nagy lett a gap.

...

(#83425) akoska07 válasza Devid_81 (#83424) üzenetére


akoska07
nagyúr

Több,mint jó.
Régen nem láttunk ilyet NV-tól.
Aztán majd nehogy hiány cikk legyen és feltornázzák az árát,mert ők sem gondolták,hogy ilyen sikere lehet.
Illetve a másik dolog,hogy kidobják a 2060Ti-t vagy a RT nélküli 1180(Ti)-t.

Nem tudjuk mit művelnek ott azok a szemétládák. :DDD
Nem tudjuk mi vár ránk.
Mi örülünk,hogy hujjj 2060,ők megröhögnek,hogy nesze neked 2060,majd meglátod mi jön utána. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83426) Puma K válasza Habugi (#83355) üzenetére


Puma K
veterán

"Az pedig nem úúúgy van nah, két napja úgy indítom el hogy oké, haladok a főszálon egy kicsit, ahhha-ha, kettőt fordulok és vagy egy tucat ötletem támad mit kéne előtte megnézni.
Hol egy kis hajózás/kalózvadászat, hol egy kis mercenary hunt, kéne gear fejleszteni, igen ám de ahhoz cucc kell nem is kevés, cucc vadászat közben legendary vaddisznó támad rám két-három limited quest kíséretében.., és még sorolhatnám..
"

Ez így van nálam is.
Bár nincs annyi pisztergálható lehetőség a játékban, de azért mégis leköt :K

Ez az a játék ami a GTA V-Online után ismét leköt hosszabb időre.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83427) proci985 válasza TTomax (#83417) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem vagyok biztos, hogy framebuffer.

RTXnel sokaig beszeltek rola, hogy savszel kell neki, ilyen szempontbol pedig a 2060 eleg gyaszosan nez ki.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83428) snecy20 válasza proci985 (#83427) üzenetére


snecy20
veterán

Ez a baj az nVidiával, mindig csak annyit ad, hogy ne érezhesd úgy magad hogy az évtized bizniszét csináltad. :(

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83429) akoska07


akoska07
nagyúr

Próbáltam kérdezősködni 1060 topikban...is.

Hát összetalálkoztam egy taggal aki jó sok 1060-at "megevett".
Nem tudom merjek-e 1060-at venni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83430) snecy20 válasza akoska07 (#83429) üzenetére


snecy20
veterán

Én nem nagyon láttam / hallottam 1060-at meghibásodni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83431) akoska07 válasza snecy20 (#83430) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kukkants be 1060 topikba. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83432) VTom válasza snecy20 (#83430) üzenetére


VTom
veterán

"Én sem láttam még olyat"

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83433) akoska07 válasza VTom (#83432) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez hülye.
:DDD :C

Koncert...
Nem látom a kezeket... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83434) snecy20 válasza akoska07 (#83431) üzenetére


snecy20
veterán

Biztos akad, de sokkal kevesebb mint 1070/1080/Ti vonalról. A 2xxx-ről meg nem is beszélve. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83435) akoska07 válasza snecy20 (#83434) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom hány gyártót sorol fel.
Nem biztos,hogy a kártyák voltak a hibásak...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83436) snecy20


snecy20
veterán

Az az 5 FPS az nagyon kemény 2060 vs 1080Ti. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83437) VTom válasza snecy20 (#83436) üzenetére


VTom
veterán

kettéhugyozza :D

Ha minden játékban hasonló eredmények lennének, megérteném a Turing árazását.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83438) akoska07 válasza snecy20 (#83436) üzenetére


akoska07
nagyúr

Talán enyhe túlzás ?

Ja és a Radeon VII még nincs is ott... ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83439) TTomax válasza snecy20 (#83436) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gyakorlatilag meg Vega56tól felfelé meg tökmindegy.Most már csak azt nem értem mi értelme lesz Vega56/64et venni ezek után.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83440) akoska07 válasza TTomax (#83439) üzenetére


akoska07
nagyúr

De még leárazva sem. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83441) snecy20 válasza VTom (#83437) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor én is megérteném. :)
Kár, hogy a Wolf 2 egy nagyon extrém példa, nem találni nagyon hasonlót.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83442) Devid_81 válasza TTomax (#83439) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem mar nem is igen gyartjak azokat.
Bar nem hiszem, hogy van barmi hivatalos errol meg.
Viszont a legtobb boltnak mar csak 1-2 fajta van keszleten es kesz.
Vmikor karacsony elott tunt fel, hogy mar csak kb 2 talan 3 marka maradt a legtobb helyen.
Mindenesetre az egyik legjobb belole sztem az Asus ROG STRIX RX VEGA 56/64 8GB OC, huitese is nagyon egyben van, meg a gyari tuining is egesz jo, foleg az 56-oson, az konkretan kozel annyit tud a gyari OC-val mint egy alaporajeles 64-es.
Tesomnak van a gepeben egy ilyen Asus Vega 56-os, 7700K/16GB DDR4-3000/AOC 144Hz-es Freesync monitorral, nem panaszkodik, azt mondja minden megy ezerrel FHD-ban :)
Igazabol 1440p-re keveske lenne, jatekfuggo ugyan de jah, nem eleg. :N

[ Szerkesztve ]

...

(#83443) akoska07


akoska07
nagyúr

Samsung Galaxy S10 - IT'S OFFICAL!!!

Már kaptam sms-t,hogy early upgrade available without any extra cost....... :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83444) Devid_81 válasza Devid_81 (#83442) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Es a legjobb, hogy a feszultseget csak el kell venni a Vegatol es maris benne van vagy 5-8% OC, mert nem szalad bele a TDP limitbe mint elotte :D
Komoly egyszer veszek egy Vegat csak ezert, hogy kiprobaljam.
Eddig mindig ugy tuningoltam, hogy feljebb kellett tekerni az orajelet+fesz+TDP limit...
Erre a Vegatol meg elvenni kell, hogy jobban menjen :DDD

Ez erre miert nem sikerult AMD-eeknek soha erdemben reagalni? :F
Mi a zsakert kellett nekik sz@rra feszelni ezeket a kartyakat?
50Wattal esznek tobbet atlagban csak amiatt mert dol belojuk az aram...es meg vissza is vannak fogva ezaltal.
Remelem az uj Vega VII-nel erre mar odafigyeltek :W

[ Szerkesztve ]

...

(#83445) Devid_81 válasza akoska07 (#83429) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nezz korul itt is, konkretan zsir arak vannak :Y
Elvileg amig az EU tagjai vagyunk nem szamolni extra afaval.

...

(#83446) Raymond válasza Devid_81 (#83445) üzenetére


Raymond
félisten

Nem szallitanak Mo-ra, mail forwarder-el kell vagy ismeroson keresztul.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83447) Devid_81 válasza Raymond (#83446) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azt nem tudtam :N
Hatha Angliaba szallitanak, vagy epp van ismeros es az megoldja :B

...

(#83448) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szerintetek mennyire lenne eleg egy 280-as radin 4db Noctua NF-P14s redux-1200 PWM push/pull-ban? :F
Elegnek kell legyen, nem?
Nem akarom oket leselejtezni, 2 ezekbol alig 2 honapos.
A gyari Corsair ventiket meg messzire elszeretnem kerulni a Corsair H110-en mert mindenki arra panaszkodik, hogy nagyon zajosak :)
VGA-ra akarom racuppantani majd valamikor a H110-est a H55 helyere. :B

[ Szerkesztve ]

...

(#83449) proci985 válasza Devid_81 (#83448) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

totalis overkill, hacsak nem egy 280as monstara akarod oket, akkor csak oke.

400 fole ugyse fogod oket hajtani

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83450) Devid_81 válasza proci985 (#83449) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaaah hogy ugy? :Y
En azt hittem majd olyasmi valaszt kapok, hogy haaat szodaval elmegy stb stb :B
Akkor jo, lehet sok ertelme nem lesz de en rarakom majd mind a 4-et legalabb nem fognak a szekrenyben allni :)

Masik kerdes, es ez lesz a nehezebb resze a dolgoknak. :U
Sz@ros Corsair kemeny 300mm csovet hasznal, se tobb se kevesebb, nah ez pont nem lesz eleg egyetlen hazban sem a VGA optimalis hutes elhelyezesere.
Mi a francot kellene rakjak a ventikre, hogy elerjek vele a haz elejeig?Vagy mit hosszabbitsak meg es hogy?
Valami ilyesmi "atalakitot" kellene hasznaljak, igazabol olyan kellene ami 140mm to 140mm de olyat meg nem talalok, mondjuk az nem is atalakito lenne csak valami "toldas szeru" vagy hosszabbito...akarmi
Azert kell egy ilyet rakokanyoljak az egesz elejere mert nem fogok elerni a cso hosszusaga miatt az haz elejeig szinte 100% :O :W
Olyan kell aminek mindket oldalan vannak csavarhelyek, mert az egyik oldal a haz elejere megy csavarokkal, masik oldal meg a ventikhez kell legyen rogzitve... :U

Jah tudom ezt megusztam volna egy ertelmesebb jatekvizzel aminek hosszabb a csove pl NZXT de a Corsairhez meg tok jo aron jutottam hozza, raadasul amikor kibontottam konkretan lattam, hogy "refurbished"-nek nevezik de ez sztem tok uj volt, meg a doboz is gyari vakuumpackos foliaban volt, dobozon crosair erintetlen ragacs, osszes cucc mind polir allapotban, egyetlen ujlenyomat vagy porszem nelkul stb.

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.