Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#68001) #35434496 válasza proci985 (#68000) üzenetére


#35434496
törölt tag

AMD árversenybe kezd egy nála 1000x nagyobb Intel ellen? Lol! :C :DDD

(#68002) Puma K


Puma K
veterán

Ha berakom a Red Dead Redemption lemezét egy PS4 Pro-ba akkor fogja tudni futtatni a játékot a konzol?

Nem találtam rá megfelelő topikot ahol megkérdezhetném :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68003) RazoR válasza Puma K (#68002) üzenetére


RazoR
veterán

Benne van a listában, de szerintem csak digitális verzióban (PS Store) futtatható a RDR PS4-en.

(#68004) Puma K válasza RazoR (#68003) üzenetére


Puma K
veterán

Óóó...

Ha így van akkor ahhoz meg kellene az a PS Store vagy mi ami havidíjas?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68005) Speed® válasza lezso6 (#67994) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

iamthelaw, itstantrum, itsgallus, suckmyrocket, buckfast, mi volt még? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68006) lezso6 válasza Speed® (#68005) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

6031769, super well, porkcharsui. :D Az iamthelaw kódnak egyébként nem láttam semmi értelmét. Nálam a GTA mindig is arról szólt, hogy szopassam a ninósokat. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#68007) Puma K válasza lezso6 (#68006) üzenetére


Puma K
veterán

Sajnálom hogy csak a GTA 2-ben volt utoljára megcsinálva, hogy a tankkal át tudtál menni minden gond nélkül az autókon és más adott járműveken... még most az V-ben is csak lökdösöd a megsemmisítendő járművet és ezen felül meg sérül is a tank... :(((

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68008) cyberkind válasza Puma K (#68004) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha benne van a PS Now-ban és előfizetsz akkor tudsz vele játszani a PS4-en de ha nincs akkor nem, ezt nem adták ki az újakra.

------------

Tiszta Best Buy volt a SW BF, már a Season Pass is ingyen van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68009) lezso6 válasza Puma K (#68007) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

GTA1-ben is elég kaki, mert ott ugyan át tudsz menni a járműveket, de attól sérül a tank, meg asszem gépfegyverrel is szétlőhető.

A GTA2 szerintem a legviccesebb az egész szériából, legalábbis ha multiról van szó (többiben nem tudom van-e ilyen). Eddig csak ketten játszottunk ilyet (mondjuk elég sokat :D), de többen (akár 6-an) még poénabb lenne. Már olyan szintre eljutottunk, hogy nem is látjuk egymást, de rakétavetővel egyből találat, akár autóból kiszállás után közvetlenül. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#68010) Speed® válasza lezso6 (#68009) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én a Londont toltan sokat, az összes rejtett motyó megy mai napig :)

(#68011) akoska07


akoska07
nagyúr

Apple Special Event 2017 LIVE STREAM

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68012) cyberkind válasza akoska07 (#68011) üzenetére


cyberkind
félisten

Jaja, sok szép túlárazott cucc.

Paranormal Cocktivity

(#68013) akoska07 válasza cyberkind (#68012) üzenetére


akoska07
nagyúr

És majd mennyivel több törött kijelző lesz. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68014) cyberkind válasza akoska07 (#68013) üzenetére


cyberkind
félisten

De várjá', mivel a hátlap is üveg most már nem elég kijelzőt cserélni, kuka az egész egy esés után. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#68015) akoska07 válasza cyberkind (#68014) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy jó tokkal nem,mint pl az enyém.

Esett már párszor az S8+ , semmi baja.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68016) cyberkind válasza akoska07 (#68015) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyilván, de sokan vannak akik nem csúfítják a telót tokkal, én se tenném de nem vagyok hülye.

Nem tudom de a Touch ID-t akartam, tetszik és szeretem is, de a Face ID-t nem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68017) akoska07 válasza cyberkind (#68016) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ilyen értékű telóknál,már védeni kell,ha tetszik,ha nem. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68018) cyberkind válasza akoska07 (#68017) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de sokakat nem izgat, mondjuk aki kerék alá ejti a telót annak mindegy. :D

Az Apple meg Jobs óta szépen és drágán másol, semmi egyedi újdonság nem volt. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68019) #Morcosmedve válasza akoska07 (#68013) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Meg torott hatlap :D

© asszongya'hogy

(#68020) cyberkind


cyberkind
félisten

Remélem egyszer eljutunk oda is, hogy a kis SE megkapja ezt a teljes kijelzőt, számomra az lenne a tökéletes készülék minden téren. :))

Paranormal Cocktivity

(#68021) #Morcosmedve válasza cyberkind (#68020) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ott az S8.

© asszongya'hogy

(#68022) cyberkind válasza #Morcosmedve (#68021) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, kár, hogy 2x akkora mint az SE, nekem nem kell Phablet. ;)

Paranormal Cocktivity

(#68023) Speed® válasza cyberkind (#68022) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

XZ1 Compact..?

(#68024) cyberkind válasza Speed® (#68023) üzenetére


cyberkind
félisten

Sony nem kell mobilban, de nem most kell nekem az általam írt SE, imádom és szeretem a mostanit, nekem nem kell más. :))

Paranormal Cocktivity

(#68025) Speed® válasza cyberkind (#68024) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha valamikor újra droid lesz a kezeimben, ilyesmi kell. Nagyobb nem, jelenleg 4.7" (L735) van, ennél picivel kell kisebb a kényelmes használathoz. De díjaznám, ha nagyobb akksival és AMOLED kijelzővel jönne valami hasonló előbb..míg ennek emberi ára lesz, van időm, addig csak kihúzza a mostani.

(#68026) #Morcosmedve válasza cyberkind (#68022) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Minden tiszteletem a tied, de ez rettenet korlatolt - tudom milyen en is az voltam, de rajottem, hogy faszsag. Az idealis telo meret az iPhone 6-6S-7, de java reszt kijelzovel. Na ezt az S8 kb megadja. Ezerszer jobb lesz a vakoskodast es a lassusagot megszuntetni, egy picit nagyobb magasságért cserében...persze ha nagyon kicsi a kezed el tudok kepzelni barmit (azt meg plane, hogy nem akarsz az iOS-tol megvalni).

5->6-ra teljesen elmeny volt valtni, pedig nem sokkal nagyobb a kijelzo, arrol nem beszelve, hogy a jelenlegi iOS nem az 5(x)-re van dizajnolva, hanem 6-tol, de 6S ala nem mennek, most, hogy kijott ez a szanalomgyar, olcso lesz a 7-es, lehet azokat venni. :)

© asszongya'hogy

(#68027) Puma K válasza lezso6 (#68009) üzenetére


Puma K
veterán

Evolution of Grand Theft Auto <3

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68028) Puma K válasza cyberkind (#68008) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi az infót!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68029) cyberkind válasza #Morcosmedve (#68026) üzenetére


cyberkind
félisten

De én ezt úgy írtam, hogy az SE előtt egy 6"-os telót használtam, jó volt, szerettem azt is de ha ezután veszek telót akkor az vagy SE vagy a 4.7-es iPhone lenne, vagy egy ilyesmi droid-os teló, de még ez is odébb van, szóval tapasztalat az van nagy kijelzős telóval, az Android meg nagyon szépen fejlődik, az S8 tetszene is de rohadtul drága és nem is támogatják addig mint egy Apple cuccot. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68030) akoska07


akoska07
nagyúr

Megérkeztek a hivatalos magyarországi árak is, íme:

iPhone 8 64 GB – 264 990 Ft

iPhone 8 256 GB – 321 990 Ft

iPhone 8 Plus 64 GB – 303 990 Ft

iPhone 8 Plus 256 GB – 360 990 Ft

iPhone X 64 GB – 379 990 Ft

iPhone X 256 GB – 436 990 Ft

Ahhaa ... értem. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68031) h1mpi válasza akoska07 (#68030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jöhet az X már ma :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68032) cyberkind válasza h1mpi (#68031) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Amit a 2 istyle-os is művelt, de főleg bal oldali az szánalmas volt.

Paranormal Cocktivity

(#68033) akoska07 válasza h1mpi (#68031) üzenetére


akoska07
nagyúr

De ha már ilyen olcsó akkor miért nem egyből kettő ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68034) #35434496 válasza akoska07 (#68030) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nagyon olcsó. XX millióért nincs?

(#68035) akoska07 válasza #35434496 (#68034) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lesz majd biztosan arany arany X is,az tuti egy milla lesz. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#68036) #35434496 válasza akoska07 (#68035) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az kell. Majd lefújom ezüstre vagy pirosra. :DDD

(#68037) Devid_81 válasza akoska07 (#68030) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Teljesen rendben vannak az arak. :U
Ha meg most is otthon elnek, akkor 4 honapot kellett volna dolgozzak az X 256-osert, ugy, hogy kozben semmi masra nem kolthettem volna, mint pl szamlak, kaja... ;] :DDD :W
Nagyon szuperul alakulnak ezek a csucs telo arak... :W
De biztos vagyok benne, hogy a draga szilicium araknak koszonheto ez is, meg annak, hogy a Holdon lehet megsincs annyi vizjeg mint azt korabban tippeltek. :K :W

...

(#68038) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezenkivul nagyon fontos hir meg, techpowerup-rol.
Ragya Koduri tovabb lesz tavol a cegtol, mint az tervezett volt.
Remelem osszefuggesben van az RX Vega teljesitmennyel, es most el kellett menekulnie e cegtol ;] :DDD
Kaptok egy szep kepet is, nem usszatok meg ;]

...

(#68039) h1mpi válasza akoska07 (#68033) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem pont ebben a topikban vicces ezt megemlíteni ahol röpködnek az 1 millás gépek :DDD
Ez egy kicsit drágább mint egy 1080Ti, ami itt sok embernek van... kinek ez éri meg kinek az :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68040) keIdor válasza akoska07 (#68030) üzenetére


keIdor
titán

Én nekem nem jön be ez az új képarány, amit az S8 meg az iX is kapott. Maga az iX kinézete sem tetszik igazán, persze élőben lehet szebb.

Nekem a sima i8 64GB kiszemelt. Lehet, hogy ósdi design, de 16:9, meg maradt a Touch ID. Annyi, hogy az is lehetne AMOLED 120Hz, mint az iX, azt díjaznám.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#68041) cyberkind válasza h1mpi (#68039) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja csak amíg itt fejlődnek a dolgok telefonban nem nagyon, ez is szép és drága iparosmunka lett, semmi több.

Paranormal Cocktivity

(#68042) h1mpi válasza cyberkind (#68041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért kapott egy jó pár újdonságot. Én mondjuk fan vagyok nem nagyon érdekel mennyiért adják. Két évente belefér egy ilyen kiadás. Főleg, hogy a 6S se dobta el az árát, ahhoz képest amennyiért vettem.
Egy Samsung is annyi majdnem azt meg 100e Ft-ért se venném meg mert nem kell a droid op rendszer.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68043) cyberkind válasza h1mpi (#68042) üzenetére


cyberkind
félisten

Kapott csupa olyan dolgot amit már más telók tudnak, (ki is dobott a Qualcomm egy ábrát, hogy ezeket már miben láttuk) nekem ez a bajom, Jobs óta csak másolás van és kész.

A két 8-as telefon meg szinte ugyanaz mint a 7, belsőleg változott nem is keveset csak ez nem valami sok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68044) h1mpi válasza cyberkind (#68043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem nem más telefon érdekel, mert nem veszek olyat. Engem az érdekel, hogy a 6S-hez képest mit kapok pluszban. És ahhoz képest sok mindent. Sok választásom nincs, mert csak IOS telefont szeretnék használni.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68045) cyberkind válasza h1mpi (#68044) üzenetére


cyberkind
félisten

Symbian a legjobb. :K

Nem tudom de mint halvány technikai emberként és pár év használat után már abszolút nem vagyok elcsöppenve az úgymond Apple legendától.

Hiába no, nem Nokia ez. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68046) h1mpi válasza cyberkind (#68045) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmi legenda nincs itt... csak stabil működés :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68047) cyberkind válasza h1mpi (#68046) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha láttad a tegnapi istyle streamet akkor nem írnál ilyet, a stabil működés pedig relatív, nekem itt is vannak hibák mint droidon, persze nem olyan durvák de nem a tökéletesség ez amit én elvárok egy ilyen kaliberű készüléktől, még szerencse, hogy az SE "olcsó", mintha nem is Apple lenne. :D

Paranormal Cocktivity

(#68048) Devid_81 válasza h1mpi (#68046) üzenetére


Devid_81
nagyúr

;]

Stabil ha', mert alig van valami ajfingra :)) ;]
De egy biztos, aki koveti a ajfingot, annak aztan meggyulik a baja az evenkenti uj kabelekkel (is)
No offense, csak szemelyes velemeny, nem vagyok nagy Android fan sem, mert az is kalap fos, de legalabb megvan a szabadsag, es a rugalmassag.
Meg nincs szivas amikor kepeket, videokat, akarmit mentene az ember...nem ugy mint fingphonenal.
Asszonynak fingfonja van, imadja, de semmit nem lehet am csak ugy egyszeruen...aztan mindig oras szivas van vele amikor valami mast szeretne mint azt az Apple kitalalta...

...

(#68049) h1mpi válasza Devid_81 (#68048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem pont elég amit tud. Semmi többre nem vágyok. Minden képet le tudok menteni, és az összes applikáció fent van, amit használok. Én ezt szerettem meg, nem fogok váltani. Volt egy fél évig anno android rendszerem is, köszi elég is volt örökre :o

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#68050) VTom válasza Devid_81 (#68048) üzenetére


VTom
veterán

Nem értem ezt az ájfingozást, nekem a sok android után ez az első iPhone-om, és ugyanazokat az appokat használom, ugyanúgy tudok képeket, videokat menteni, mint eddig. Semmi hátrányát nem tapasztaltam. :U
Az átszinkronizálás andridról kb. 15 perc volt, beleértve a képek áttöltését, és az összes app apple store-ból való letöltését és telepítését is. Semmit nem kellett csinálnom, a szinkronizáló tool feltérképezte az androdos telefont, és már pakolt is mindent az iphonera.

Az egyetlen különbség amit érzékeltem, az a gyorsabb és stabilabb működés, mint eddig bármelyik telefonomon.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.