Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83151) cyberkind válasza VTom (#83149) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy a részvényesek kifizetésére. :D Annak meg pláne jót tesz ez, jöhetett volna előbb is, talán most akar jó fej lenni az NV. :DDD

(#83150) snecy20
Annyiba meg talán kicsit többe az igazán ritka meg brutál darabok fognak kerülni. :))

Paranormal Cocktivity

(#83152) snecy20 válasza cyberkind (#83151) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, nem tudom... 105-120k körül mennek még most is az értelmesebb 1060 6G-k boltból, ettől csak drágább lesz a 2060.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83153) Devid_81 válasza VTom (#83149) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nagyon ugy nez ki, hogy jopar freesync monitor vegre hasznalhato lesz nVidia kartyakkal.
Talan az egyik legertelmesebb lepes amit valah az nVidia tett :)

Szerk: Updated: we reached out to NVIDIA. Not certified monitors will work as well by manually enabling the mode.

[ Szerkesztve ]

...

(#83154) VTom válasza Devid_81 (#83153) üzenetére


VTom
veterán

Igen, erre céloztam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83155) snecy20 válasza Devid_81 (#83153) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor mi lesz így a +30-40%-os felárú monitorokkal? Ki fogja venni? :)
Pl. Acer Z321, Freesync-es verzió 160k, G-Sync-es 230k...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83156) VTom válasza snecy20 (#83155) üzenetére


VTom
veterán

Erre írta valaki, hogy lehet, hogy pont ebből lett elege az nvidiának, mert a licenszdíj nem indokolja az ilyen borsos felárat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83157) Puma K


Puma K
veterán

Nyalják meg a bal bokámat:

Nvidia’s first 65-inch 4K HDR gaming display arrives in February for $4,999

Nagyon-nagyon maximum fele ennyiért elgondolkodtam volna rajta...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83158) snecy20 válasza Puma K (#83157) üzenetére


snecy20
veterán

Meg mondjuk max. 48 inch-ig, hogy ne egy kilóméterről kelljen nézni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83159) Puma K válasza snecy20 (#83158) üzenetére


Puma K
veterán

Én a mostani 32"-os LG monitoromat 170cm-ről nézem. Izgi így a 1440p, de megszokta a szemem ezt is mint a szintén 170cm-ről 32"-on az 1080p-t korábban.

Ez a 65" nekem jó lenne...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83160) snecy20 válasza Puma K (#83159) üzenetére


snecy20
veterán

Egye fene, nekem is. De ez az ár már 3x-osan túllépi a tűréshatáromat. :N

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83161) proci985 válasza Puma K (#83157) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

fele ennyibol 65os oledet kapni...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83162) VTom válasza proci985 (#83161) üzenetére


VTom
veterán

De hát ez dzsíszink...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83163) Devid_81 válasza snecy20 (#83155) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azokat is majd eladjak. :K
Ne szaladjunk tul elore, egyelore lassunk errol valami kezzel foghatot, hogy nVidia kartyan tenylegesen mukodik a Freesync es jol is.
Valami hatranya ugy is lesz, ha masnem szoftveresen generalt...azert megis csak az nVidiarol beszelunk kerem :D
Egyebkent tekintve a piaci helyzetuket, ezt most kenyszerbol tettek, melyrepulesben vannak a reszvenyeik.
Valamivel meg kell szerezni a nepet.

Az az igazsag, hogy amig a usernek nem szamit a fogyasztas de a penztarcaja lapos, az AMD kartyak+freesync monitor egy jo alternativa FHD felbontasra.
Nah erre a szegmensre probalnak most nVidiaek "betorni"

Ez nekunk usereknek csak jo a jovot tekintve.
Ide meg az kell, hogy az RTG-nek is legyen vegre valami terve es ne csak Polaris 3.0 szintu :U

...

(#83164) keIdor válasza Devid_81 (#83153) üzenetére


keIdor
titán

De jó, hogy 2 hónapja vettem monitort, a FreeSync-es -200€-val olcsóbb lett volna. Megnyalhatja a bőrkabátos...tudtam volna, kivárom. :(((

Érdekes, hogy Maxwellre már nem engedélyezik, a 980Ti teljesítménye a mai napig elég 1080p 144Hz kijelzőkre, 1440p 60Hz+ -ra is elég.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83165) Devid_81 válasza keIdor (#83164) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem hiszem, hogy rossz dontest hoztal. :N
Valami lesz az nVidia+Freesync hazassag mogott ami hatranyos lesz a Gsync-el szemben.
Ezzel magat a Gsync-es monitorokat astak el...pedig azokat meg el kell adni a finom kis $199 license felarral.

...

(#83166) Habugi válasza keIdor (#83164) üzenetére


Habugi
addikt

Nézd meg bármelyik Radeon driver patchnotes részét alul, kb az elmúlt egy-másfél évből.

Mindig ott lesz benne h éppen X-Y játékban mit/mit nem csináltak h normálisan menjen a Freesync adott kártyacsaláddal.

Nekem mondjuk hót' mindegy lenne, amilyen paraméterekkel kijelzőt kerestem azokkal úgyis csak Gsynces lett volna, most is csak az van hopp nem igaz, már van vmi LG csoda, kamu 400nites HDR plecsnivel mindjárt 400-ért.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83167) snecy20 válasza Habugi (#83166) üzenetére


snecy20
veterán

Én amikor kerestem tavaly októberben monitort, alapkritérium volt hogy afféle HDR-es zavaró tényező ne járjon mellé. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83168) Habugi válasza snecy20 (#83167) üzenetére


Habugi
addikt

800-1000nittel nem rossz az de annak van/lesz csak igazi felára..

Az viszont h egy épkézláb IPS 300nit-es, a belépő VESA HDR plecsni pedig 400nit-nél kezdődik az egy rossz vicc, ilyenért nem szabad pénzt adni. :N
Jönnek lassan a valós HDR kijelzők, aki erre vágyik annak érdemes azokat megvárnia de az árra jó ha lélekben felkészül mert a Gsync általános felára smafu ahhoz képest amennyi azokon lesz. ;]

Apropó.., hogy áll a kijelző project?!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83169) snecy20 válasza Habugi (#83168) üzenetére


snecy20
veterán

Lett végül egy Acer Predator Z321QU (G-Sync, VA, 165Hz, 1440p), amit mai eszemmel már nem biztos hogy megvettem volna, márcsak azért sem mert a FreeSync-es variánsa 70.000-rel olcsóbb. Ki is nyílt a bicska a zsebemben a mai hír hallatán...

Volt még emellett egy 4K@43'' projekt is filmre+munkára, amit végülis elvetettem, annyira 'olcsó húsnak híg a leve' játékosok vannak.
200-250k-ért van szar, meg a még szarabb. :D Persze adaptív sync nélkül, 60Hz-en.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83170) Habugi válasza snecy20 (#83169) üzenetére


Habugi
addikt

Szép darab!

Btw nyugodtan ereszd el ezt a Freesync@NV dolgot.., majd ha működés közben látom/lejöttek az első tesztek h az élmény 90%-ra azonos akkor elhisszük. Akkor is ottmarad majd persze a jóval erősebb softveres függés, lásd amit Keldornak írtam.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83171) VTom válasza snecy20 (#83169) üzenetére


VTom
veterán

ne bánd, attól, hogy támogatni fogják az adaptive sync-et, semmivel sem lesz rosszabb a G-sync.
A G-sync a saját gyerekük, prémiumként lesz kezelve ezután is, szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83172) snecy20 válasza Habugi (#83170) üzenetére


snecy20
veterán

Az X34P volt a kiszemelt az IPS panel miatt, csak élőben megnézve alacsonynak éreztem a magasságát. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83173) VTom válasza snecy20 (#83172) üzenetére


VTom
veterán

Feljebb kellett volna állítani :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83174) keIdor válasza Devid_81 (#83165) üzenetére


keIdor
titán

Nem hoztam rosszat, csak így lett volna jobb döntés is.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83175) Habugi válasza snecy20 (#83172) üzenetére


Habugi
addikt

Tudom, utána még volt vagy fél tucat egyéb is, egy ideig követtem a számodra megfelelő kijelző utáni nyomozásod a monitoros topicban csak egy ideje elhallgattál, ezért is volt időszerű h rákérdezzek végül mit választottál. :)

Cirka fele ennyi időt/energiát fektettem a projectbe ősszel de engem már annyi is tönkretett, szóval respect!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83176) Abu85 válasza Devid_81 (#83165) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy nem 199 dollárt dobnak rá a monitorgyártók, hanem lassan 500-at. Így pedig eleve egy döglött lovat ültek. Ugyanaz történik, ami a 3D Visionnél. Az NV behozta nagyon drágán, aztán jöttek az alternatívák olcsón, az NV megoldására pedig akkora felárat pakoltak, hogy az NV-nek nem érte meg életben tartani, így beálltak az alternatívák mögé. Van egy pont, ahol ez hátránnyá válik, és a G-Syncnél ez a pont már rég eljött, főleg úgy, hogy a technológia ugyanarra a szabadalomra épül, amire a VESA megoldása, tehát gyakorlatilag ugyanazt csinálja.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83177) snecy20 válasza Abu85 (#83176) üzenetére


snecy20
veterán

Sajnos lehúzás történt az elmúlt 5 évben, semmi egyéb. Ugyanaz a fajta pénzéhes mohóság, ami a VGA-kkal kapcsolatos üzletpolitikájukat is jellemzi.

Habugi

Sokszor és alaposan megrágós téma ez, mert monitort én speciel 5-7 évre szoktam venni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83178) VTom válasza Abu85 (#83176) üzenetére


VTom
veterán

Azért azt merész kijelenteni, hogy nem éri meg életben tartani.
Most jönnek ki a 4K-s 144Hz-es HDR G-sync kijelzők (big f*cking display :)), plusz maga a G-sync életben lesz tartva, csak emellett a vesa szabványát is támogatják.

Emögött szerintem pusztán annyi van, hogy az nvidia felismerte, hogy a húzó vásárlóréteg az olcsóbb szabvány felé kacsintgat, így piacot nyerhet ezzel a lépéssel. A g-sync meg megmarad prémium terméknek, a maga borsos felárával, ahogy eddig is.

Plusz akinek eddig csak a vega 64 volt a legerősebb opció a freesync monitora mellé, az most majd válogathat az erősebb kártyák közül.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83179) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én örülök hogy nem ültem fel a g-sync vonatra... igaz a magas képfrissítéses vonatra sem. :D

Mondjuk az értelmes monitorok ettől még eppen csak kicsit lesznek majd elérhetőbbek.

Még mindig túl drágák... főleg egy TV-hez képest arányaiban. Freesync-el is.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83180) VTom válasza FollowTheORI (#83179) üzenetére


VTom
veterán

Mindig az igényeket kell tisztába tenni, mielőtt vásárol az ember valamit.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83181) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk ezis csak tényleg főleg arra megy, hogy amit a monitoron spórolnál, azt is költsd inkább NV kártyára AMD helyett. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83182) Abu85 válasza VTom (#83178) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha megérné életben tartani, akkor nem jöttek volna ki ezzel.

Semmi ilyesmit nem ismert fel. Egy problémára reagált. Megdöglött alattuk a G-Sync, és át kellett ülni egy élő lóra. Senki sem fogja innentől ezt kifizetni, mert a monitorgyártóknak is probléma két termékskálát fenntartani pontosan ugyanarra. Kb. kijönnek azok a fejlesztések, amelyeket már jó rég beharangoztak, de ennyi volt. Nyilván 5000 dollárért megéri BFGD-ket árulni, mert akkora a felár rajta, hogy igen kevés eladás is visszahozza a befektetést.

Viszont gondolkozzál úgy, ahogy egy monitorgyártó. Ha az NVIDIA támogatja a szabványt, akkor miért is érné meg ugyanabba a szegmensbe két kijelzőt fejleszteni? Az R&D-ben az dupla költség lesz, miközben várható bevételben nem lesz több, mert a piac felvevőbázisa nem duplázódik meg ettől. Nem véletlen az, hogy a G-Sync Ultimate kiskapuzik, és nem követeli meg konkrétan az NVIDIA G-Sync modulját, hanem szimplán egy "fejlett processzort" ír elő, amit ezért nagyon sok skálázóra rá lehet húzni. Ergo a G-Sync Ultimate-et egy VESA A-Sync monitor is megkaphatja. Az NVIDIA nem nagyon fog itt már FPGA-kat fejleszteni, ha érdekelné ez, akkor úgy írták volna elő a specifikációkat, hogy csak az ő skálázójuk jó, de okkal rakták bele, hogy jó ide bármi, csak el tudják már engedni ennek a kezét végre.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83183) Raymond


Raymond
félisten

Joval jobb lett a 2060 mint amit vartam: [link] A Strange Brigade csak ahol par FPS-el elmaradt a 1070Ti mogott, a tobbinel a ket kartya gyakorlatilag egyenlo es van par ahol mar a 1080-at is beerte. OC ugyanugy 2Ghz+ mint a Pascal-nal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83184) akoska07 válasza Raymond (#83183) üzenetére


akoska07
nagyúr

Most kell majd jó áron 1070Ti-t vadászni. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83185) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ilyennel fáraszt a kollégám.:
Szerintetek, mi ez a szarság már megint?

Tovább küldesz egy email azt kapod a pénzt... a Microsoftól meg az Inteltől...

Szia. Én küldöm, olvasd el. Köszi. Normál esetben nem küldök tovább ilyen fajta üzeneteket, de ez a levél egy nagyon jó baráttal jött, aki ügyvédnő, és egy érdekes lehetőségnek tűnik. Ha ő azt mondja nekem, hogy ez működik, akkor működik is. Minden esetre nem veszt vele semmit az ember. A következőket mesélte el nekem: Ügyvédnő vagyok és ismerem a törvényt. Ez egy tény. Ne csapjátok be magatokat, az AOL és az Intel tartja magát az ígéretéhez a bíróságtól és milliós nagyságrendű követelésektől való félelme miatt, ahogy ezt nemrég a Pepsi Cola csinálta a General Electic-kel. Kedves barátaim, ne tartsátok ezt egy buta viccnek. Bill Gates most osztja szét a jövedelmét. Ha most nem reagáltok rá, később megbánhatjátok. A windows még mindig a leggyakrabban használt program. A Microsoft és az AOL kísérleteznek ezzel az e-mailen keresztül elküldött szöveggel (e-mail beta test). Ha elkülditek ezt az e-mailt a barátaitoknak, akkor a Microsoft 2 hétig követi a nyomotokat. Minden egyes személyért, aki ezt az e-mailt elküldi 245 EUR-t fizet a Microsoft. Minden egyes személyért, akinek elküldtétek és ő továbbküldte ezt az e-mailt 243 EUR-t fizetnek, a harmadik személyért, aki megkapja 241 EUR-t fizet a Microsoft. 2 hét után a Microsoft küld nektek egy levelet, amiben kéri a postai címetek megerősítését és küld egy csekket.

Üdvözlettel:
Charles S. Bailey
General Manager Field Operations
1-800-842-2332 Ext. 1085 or 904/245-1085 or RNX 292-1085
mailto: Charles_Bailey@csx.com

Én ezt csalásnak tartottam, de két héttel később, miután ezt a levelet megkaptam és továbbküldtem, a Microsoft kérte tőlem a címem és kaptam egy csekket 24800 Eur-ról. Válaszolnotok kell, mielőtt vége a tesztnek, ha valakinek megadatik ez a lehetőség, élnie kell vele. Bill Gates számára ez a kiadás csak egy reklámköltség. Kérlek küldjétek el ezt a mailt annyi embernek, amennyinek csak tudjátok. Legalább 1000 EUR-t kell kapjatok. Ne segédkeznénk az e-mail továbbításban ha nem lenne nekünk is érdekünk. Az apám egyik ismerőse néhány hónappal ezelőtt részt vett ebben. Amikor legutóbb meglátogattam, mutatott nekem egy csekket. Az összes 4324,44 EUR-t tett ki. Patricia néni, egy jóbarátom nagynénje, az Intelnek dolgozik és nemrég kapott egy 4543,23 EUR összegű csekket a levél továbbításáért.

Mi a szar ez, valaki találkozott már ekkora állatsággal?
Kollégám ilyennel fáraszt, hogy két hét múlva kapja majd a nagy pénzt, mert küldte fűnek fának.,,,

Ez kb olyan, mint amikor pár éve volt az hogy szervert csinálhatsz a gépedből neten keresztül, azt kapod a nagy lovét, ő valami több százezret befizetett erre, azt semmit nem kapott vissza...
Mondom az is nagy üzlet volt...
Bérbeadta a gépét, azt még ő fizetett érte... valami kurv@ lassú internettel...
Mondom öcsém, az is jó üzlet volt :D

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83186) Raymond válasza akoska07 (#83184) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, rohogtem jokat hogy sokan meg most is 300-350 (inkabb az utobbi) probaljak a sima 1070-eket eladni hasznaltkent amikor ujonnan is annyi vagy meg olcsobb (volt 299-ert is par hetig a Caseking-en). Kivancsi vagyok mi lesz majd a bolti 1070Ti arakkal mert van raktaron eleg es par kivetellel 450-500EUR kozott vannak. Azert 350-370EUR joval azalatt van, nehez lesz igy ezektol megvalni, valakinek le kell majd nyelnie az arcsokkentest.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83187) Raymond válasza ÁdiBá (#83185) üzenetére


Raymond
félisten

Regi, par eves scam, ignorald.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83188) akoska07 válasza Raymond (#83186) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát mindenképp a 2060 alá kell majd árazniuk a 1070Ti-t,@$250-300.
Gyorsabb újabb, na meg ertéiksz. :D

Használtban $200-ért 1070Ti-t ? ;]

----

Szerdán kiderül mit hoz az amd,vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83189) Devid_81 válasza Raymond (#83183) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Erosebb mint vartam, AMD-ek allitolag mar le is csiptek gyors a Vega 56/64 arabol csereben.
Jelen helyzetben a Vega mar csakis az araval tud teret hoditani, plusz a jatekok es mondanam, hogy a freesync...de a mai nap utan mar ezt se mondhatom. :U

...

(#83190) Raymond válasza Devid_81 (#83189) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, valami tortent. Jobbra fent az aralakulas: [link] es [link] peldaul. Majd kiderul a tobbi hogy alakul.

De igen, ez az igazi gyomorszajon utes az AMD-nek. Hogy eddig volt az hogy "picivel lassab (vagy ugyanolyan teljesitmeny) es igen, tobbet eszik joval, de ez nem erdekel mert Freesync". Na most mar az utobbi nincs, csak az maradt hogy ""picivel lassab (vagy ugyanolyan teljesitmeny) es igen, tobbet eszik joval".

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83191) Devid_81 válasza Raymond (#83190) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hacsak nem dobbantanak valami nagyot a kozeljovoben tenyleg csak a konzolok maradnak nekik...nekunk meg a $499 RTX 3060 jovo ilyenkor... :O

...

(#83192) akoska07 válasza Devid_81 (#83191) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jövőre jön a Navi is,majd az odab@sz NV-nek. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83193) snecy20 válasza Devid_81 (#83189) üzenetére


snecy20
veterán

Jaja, ha VGA + Monitor ''csomagokban" gondolkodunk, akkor ezzel még azt a kis vonzerejét is elvesztette az AMD, amit a FreeSync jelentett.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83194) Raymond


Raymond
félisten

Szarakodik itt mindenki mindenfele spektrum aukciokkal, muszaki upgrade-el, halozat-inveszticiokkal stb. Megy ez mashogy is:

"There's a new cellular network technology on the way, and the whole industry is banding together to upgrade from 4G LTE to 5G mmWave. The 5G upgrade will require new modem technologies, lots of new chips to pack into devices, and the need for new and more plentiful cell towers. That all sounds like a lot of hard work, so wouldn't it be easier to just update everyone's 4G icon to "5G" and call it a day?

Welcome to AT&T's 5G plan, where perception and marketing is all that matters. AT&T is just going to start calling 4G LTE "5G E." The company started rolling out a software update to several Android phones over the weekend, and what was called "4G" yesterday is now called "5G" today. Through the power of marketing, AT&T now has "5G" in over 400 markets!"

AT&T decides 4G is now “5G,” starts issuing icon-changing software updates

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83195) TTomax válasza akoska07 (#83192) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ahhoz képest,hogy az amd találgatosba várták a 1080 körüli teljesítményt 3-350dolcsiért az nVidia egy huszárvágással megelőzte őket...12nmen...biztos olvasták a topicot.A tetejébe még bónusz freesync,de pascalra visszamenőleg.Szemét egy cég ez az nV annyi szent,nem egy tohonya Intel az már biztos.Majd a navigációs jahh,de ha nem akkor majd a hogyishijják 5nmen... Vicc..

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83196) proci985 válasza ÁdiBá (#83185) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

DDoS ket extra lepessel.

kollegadnak nyugodtan mond meg, hogy ezt benezte.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83197) proci985 válasza TTomax (#83195) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, hat igy nezve nem rossz a 2060.

viszont ez remelhetoleg azt is jelenti, hogy vagy kimegy lassan az inventory, vagy most meg utoljara lemennek kb 300-350 korulre az 1070tik es 400 korulre az 1080ak, inventory nincs, aztan ennyiert mar ez jo vetel.

ugy nezve, hogy 980 arban megy az aktualis 960, ugy ez meg mindig gyasz. es biztos a selejt, bar anno az 512bites 390X ennel olcsobban indult.

hasznaltpiacra viszont rafer egy rugas. konkretan a helyi piac meg van orulve, kb 600 euro folott mennek az 1080tik es 400 korul az 1080ak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83198) akoska07 válasza TTomax (#83195) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szerencsére azt nem olvasom,csak növelném a tilitott felhasználók listáját. :DDD

1070Ti nincs annyira messze a 1080-tól,szóval nem lett rossz árazás a 2060.
De én inkább vennék 1070Ti-t nagyon jó áron.

Intelt hagyjuk... :D

#83197 proci985 :

Egy 1080Ti szvsz még most is simán megér 600 eurót.
És mivel NV csak a szemetet dobálja kifelé tartani is fogja az árát.

Talán majd 2020 amikor újra összecsaphat nv vs amd vga vonalon.
Addig csak vegetálás van.

hasznaltpiacra viszont rafer egy rugas.

+1

Nem kis rugás.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83199) Devid_81 válasza akoska07 (#83192) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jovoooore? :Y
Tavaly is keso lett volna :DDD

Nagyon nagyon kivancsi vagyok arra, hogy mit fognak elopattintani magukbol komolyan :U
Jelenlegi termek skalajukkal iszonyat levannak mar maradva.
Nem mondom, hogy az RTX olyan jol sikerult, de a 2060-as konkretan beallt oda ahol az AMD-nek mar csak "csucskartyaja" van.
Ha a Navi vmi szemet gyonyorkodtetoen olcson jon es melle a fogyasztasa is jo, kb akkor rughat labdaba.
Az atlag usernek RTX 2060-2070 szint elegendo, ezt a piacot kell most AMD-nek betamadni valami joval addig amig felsokategoriaban nem talalnak vegre magukra.

Egyebkent semmifele "ismeretlen" uj CPU vagy GPU leak nem jott mostansag toluk amibol lehetne kovetkeztetni barmire is...vagy akar csak arra, hogy valami keszulodik. :U
Sem ismeretlen CPU a cinebenchben, sem 3dmark eredmeny ismeretlen VGA-val...
Most vagy nagyon durvan megy a hallgatas toluk ami azert ket eselyes, vegre sikerult egyszer nagyon okosan elkussoltatni mindenkit es nem szivarogtatnak az emberek, vagy egyszeruen nincs meg kesz semmi sem...
Ha utobbi akkor en sirni fogok... :D

[ Szerkesztve ]

...

(#83200) VTom válasza TTomax (#81671) üzenetére


VTom
veterán

Ezt próbáltad is, működik?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.