Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83101) VTom válasza ÁdiBá (#83097) üzenetére


VTom
veterán

Harmadik végigjátszásomat hagytam félbe a tomb raider miatt, meg mert kedvem támadt lövöldözni.
Tényleg olyan jó, mint mondják, 500 óra körül vagyok benne, ez egy alapsztori, egy alap + 2 DLC végighátszás, ill. a harmadikban 8-10 óra körül járok.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83102) ScomComputer válasza Puma K (#83093) üzenetére


ScomComputer
veterán

Elég baj ez ennek örüljünk neki,hogy mi nem így nézünk ki...én mindig azt mondom,hogy örüljünk,hogy egészségesen születtünk,nem valami fogyatékkal,vagy maradandó betegséggel amit egy életen át cipelni kell...
:U

[ Szerkesztve ]

(#83103) akoska07


akoska07
nagyúr

Hamarosan itt a tuningbajnok GeForce RTX 2080 Ti

Lightning-Z ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83104) Puma K válasza Devid_81 (#83096) üzenetére


Puma K
veterán

Külön galaxist!

(#83098) snecy20

Falnák egymás pocijáról a tejszínhabot :D

Amúgy az a M.Krisztián gyerek nekem x évig nem mondott semmit mint név. Miközben már "internet sztár" volt réges régen... szerencsémre kerülöm az olyan felületeket ahol ezek és a hozzájuk hasonló internetes a szeméthalmazok szembejöhetnek velem...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83105) keIdor válasza akoska07 (#83103) üzenetére


keIdor
titán

Ami 24/7 usernél ugyanott fog kifulladni, mint az összes többi... fődmíves vakítás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83106) Puma K


Puma K
veterán

i7 9700K 4,8GHz + 16GB/3600Mhz + RTX 2080 Ti 2115MHz/15000MHz:

FireStrike 27388

i7 4790K 4,6GHz + 32GB/2400MHz + GTX 1080 Ti 2000MHz/11610MHz:

FireStrike 20144

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83107) ScomComputer válasza akoska07 (#83103) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jól megerősítették a bga alkatrészeket,ragasztóval,ez tuti nem fog elválni,a hő miatt...

(#83108) ÁdiBá válasza Puma K (#83106) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Megy annál többet is...
:)

ÁdiBá

(#83109) Puma K válasza ÁdiBá (#83108) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor muti.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83110) Habugi válasza Puma K (#83106) üzenetére


Habugi
addikt

25098

A 1080Ti gyakorlatilag alapon ment, egy 2-3K Graphics még van benne csak lusta vagyok amióta csak megvan. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83111) ÁdiBá válasza Habugi (#83110) üzenetére


ÁdiBá
addikt

2063 Mhz, ez messze van az alaptól...

ÁdiBá

(#83112) ÁdiBá válasza Puma K (#83109) üzenetére


ÁdiBá
addikt

+1 GHz bir nálam a 2080Ti ramban és még nem a vége, a GPU is teszt erejéig ment többet.
De nálam a kompinált teszt nem releváns a 3DMARK11 ben mert ilyen 6-7-8 ezer pont körül mozog.
De ha szeretnétek tesztelni, a legujabb TimeSpy, vagy DLSS tesztet lefuttathatom, akár Superposition Benchmarkot.

A 2080-2080Ti-ben több tuningvan mint a 1080Ti-ben volt, a gond hogy tudni kell hűteni is, mert sokkal melegebb.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83113) Habugi válasza ÁdiBá (#83112) üzenetére


Habugi
addikt

100Mhz van a GPU-n és csoki, se fesz sem fullos TDP sem vRam, lehet hogy nem alap de akkor is nokedli.

Ez a 2013as 3DMark és pont a Combinedre skálázódik az összpontszám a legjobban, szóval bőven több mint reveláns.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83114) ÁdiBá válasza Habugi (#83113) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Azért nem releváns mert nem gyorsul semmit a 1080Ti-hez képest X299 platformon, mig ha elinditom az új TimeSpy, keresztbe hugyozza 1080Ti-t a 2080 illetve 2080Ti.
A 3DMark13 - bam a kompinált teszt ez miatt messze van a reális pontszámtól.
Vagy szerinted normális dolog, hogy ott én 6000 pontot kapok, ti meg 12 ezret 1080Ti-vel?
Elavult program picikét...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83115) Habugi válasza ÁdiBá (#83114) üzenetére


Habugi
addikt

"ha elinditom az új TimeSpy, keresztbe hugyozza 1080Ti-t a 2080 illetve 2080Ti."
"Elavult program picikét.."

Pusztán a tisztánlátás kedvéért szeretném ha realizálnád, hogy kivel beszélsz és miről..: [link]
Egen, itt egészen véletlen a Te legutóbbi Superposition eredményedről beszéltem.

Jah, jóóreggelt..

..és akkor most ehhez mérten formázd kicsit szalonképesebbre a "hogyant", köszi! :DDD :R

Btw, nekem 6600K & 390X kombóval is megvolt már a 6K Combined, szóval ha nálad a 7900X & 2080Ti-vel ugyan ennyi az eredmény akkor bezony ott valami nagyon nem smakkol a CPU OC körül és/vagy egyébbel.. :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83116) akoska07 válasza keIdor (#83105) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát nem egészen.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83117) ÁdiBá válasza Habugi (#83115) üzenetére


ÁdiBá
addikt

i5 és i7 LGA1151 társai többet hoznak kombinált tesztben, mint az LGA 2066 rendszerben található CPU-k.
Nekem is többet hozott az i7 7700K mint ez.
Azért mondom, hogy nem feltétlen adja ki a reális különbségeket ez a teszt program...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#83118) FollowTheORI válasza proci985 (#83082) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Világos hogy nőttek a költségek meg minden, pont ezért is lenne fontos a minőségi munka nem pedig az a rohanás amit művelnek és a relative gyors megtérülés, mint cél.
Számos példa van rá, hogy megéri évekig csiszolgatni a terméket, ha jó lesz sikeres lesz és busásan megtérül.

"Egyszerű", jó munkát kell végezni és akkor kisebb a kockázat is, és a pénz is visszajön. :)

Persze látom én hogy nem ebbe az irányba rohan minden, filmipar, sorozatok, vagy hogy ne menjünk messzire NV és Apple... stb.
Szerintem igazam van, mindegyik a pénzre megy túlságosan már... minimális kockázattal... és néha gyatra minőséggel.

Én rengeteg dologban látom ennek a problémáját mostanság... itt az EA/DICE, ott az intel, MS XBOX... stb.
Mindenhol hagytak elszabadulni egy hülye menedzsert aki beígért és kipaszírozott mégjobb számokat annak az árán hogy faszán szétverte és kicsinálta az egész cég munkaerejét meg a hosszútávú terveit beáldozta pillanatnyi sikerekért.

MS ugye most kezd visszalépni, mert rájöttek elbaszták, vásárolják vissza a studiókat, újra jobbak az irányok és a prioritások.
Intelnél tudjuk mi van, ők is most korrigálnak.

Mindenhol lelépett a menedzser szépen vagy elzavarták a francba... persze nekik jó volt, pár évig lenyúlták a prémiumot az igazgatótanács meg csak bólogatott... hát szuper.

Kíváncsi leszek az EA-nél milyen korrekció jön majd megint. Mondjuk ott a menedzser már lelépett előtte ügye a híres "ne vegyétek ha nem tetszik" mondása után. :D
EA-nél mondjuk amúgyis évek óta gáz a trend... nem tudom mi lesz velük, mert ott úgy néz ki az igazgatótanács meg az elnök stb is szarul végzi a munkáját, nem csak az ügyvivő menedzserek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83119) proci985 válasza Habugi (#83100) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igazad van, utulek gyakorlatilag az utobbi par ev leszebb palyatervezesi bravurja volt szvsz.

igen, witcher kapcsan en is ettol tartok :D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83120) akoska07


akoska07
nagyúr

Rövid előzetest kapott a S.O.N (PS4)

Nem rossz... ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83121) keIdor válasza FollowTheORI (#83118) üzenetére


keIdor
titán

Activision-t kihagytad, onnan is lelépett két CFO.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83122) proci985 válasza FollowTheORI (#83118) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

minosegi munka egy dolog, de jo munkahoz ido kell. erre van egy time to market, meg van az a problema, hogy egy ido utan vilagszinten partucatnyi emberbol lehet valogatni. plusz irodalma van, hogy IT projektnel a fejlesztesi ido nem feltetlenul korrelal a projekten dolgozok szamaval pozitivan, i.e. 9 terhes no nem fog egy honap utan szulni.

EAnal evek ota gaz van. viszont ott a hatterben eleg sok tortent, pl az NFS: Rivals mar itt keszult Göteborgban, legalabb harom haverom dolgozott rajta. Elotte is voltak valtasok, ld a slightly mad fele shift1-2.

ITn belul ez egyebkent normalis, 15-20 eve is ugyanez ment. Par ceg becsodol, kijon egy raklap irodalom, hogy ez nem mukodik, a dolgok valtoznak.

Amit meg lehetne csinalni az az, hogy kimenni jatekfejlesztonek. Nekem anno ez felmerult, de aztan inkabb maradtam a komolyabb jatekoknal :).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83123) keIdor


keIdor
titán

7nm 2020

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83124) VTom válasza keIdor (#83123) üzenetére


VTom
veterán

Szuper, akkor nyugodtan meg lehet tartani a 1080Ti-ket.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83125) akoska07 válasza VTom (#83124) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jahh
1080Ti jó befektetés volt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83126) VTom válasza akoska07 (#83125) üzenetére


VTom
veterán

Nekem a 6700K több, mint két éve van meg, a 1080Ti meg egy éve.
Neked az 5960X még régebb óta. Jó oldala is van azért annak, ha nincs komoly fejlődés :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83127) akoska07 válasza VTom (#83126) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát jah. :D

Jó dolog,ha nem fejlődik eléggé amit árban sokszoroznak fejlesztés néven,köben meg alig halad előre. :D

5960X nem hittem volna,hogy ilyen hosszú távú befektetés lesz. :D
1440p meg hajjajjjajjj

1080Ti még azután is elég lesz amikor megjelenik a 3080Ti.
Meg a javított 3180Ti változata. ;]

---

6700K...

Most is csücsülhetnék a volt tuning 6700K procimon ami még az 5960X előtt volt,az 5960X-ről már a gari is lejárt.
Nahh kb ennyire volt akkor jó befektetés egy 6700K proci.
Mai napig tökéletes és még egy pár évig simán használható lesz.
Ugyanúgy ahogy az 5960X procim.

Reméljük ősszel nem csak az igérgetés marad meg rájzen vonalon,és átírják a pc-s gépek építését.

Mondjuk ,ha csak kicsivel előzik meg a mostani gépemet akkor még mindig maradhat a jó öreg proci.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83128) snecy20 válasza akoska07 (#83127) üzenetére


snecy20
veterán

Egy 16/32-es AMD proci ütős lehet, és már egy szálon is sokkal erősebb lesz mint voltak anno a Haswell-E-k.
Ha meg viszik majd a legalább 4.8Ghz-et, már sokak számára fasza lesz.
Arra ki fogok adni akár közel ~200K-t is, a 9900K-val ellentétben, ami azon az árán, amin mostanában megy, hamar nevetség tárgyává válhat majd, a 8(9)600K - 8(9)700K-val együtt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83129) akoska07 válasza snecy20 (#83128) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy 16/32-es AMD proci ütős lehet

Az lehet.

2700X után ami azért nem sikerült olyan rosszul,egy 3700X nem lesz rossz.
Feltéve,hogy be is tartják az igérteket órajel(ek) és árazás tekintetében.

1440p nincs egetverő különbség procik között.
Majd meglátjuk mit hoz a 3600-3700X.
Ami még jó messze van.

Intelt meg inkább hagyjuk. :D
Szót sem érdemelnek.

Remélem jól pofán vágja őket amd.

----

#83123 Keldor papa :

Kb ott jönnek majd az új konzolok is.

Kíváncsi leszek melyik lesz ütősebb. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83130) Devid_81 válasza akoska07 (#83129) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gondolod, hogy sokat kell varni majd a Ryzen 3xxx-ekre?

...

(#83131) keIdor válasza Devid_81 (#83130) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem meg még mindig irreálisnak hangzik ez a 16 mag ilyen órajelekkel, egyesek szerint gyíkemberek irányítják a világot, én mégse hiszem el.:D Vega meg Fury is jó volt pletykáknál, aztán fail lett a vége. Poor Coffee képek sincsenek.

Várjuk ki a végét... 16 mag amúgy overkill játékra, semmi értelme azt venni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83132) akoska07 válasza Devid_81 (#83130) üzenetére


akoska07
nagyúr

2019 Q3 szerintük.

Én kíváncsian várom. :K

Ryzen 9 3850X 16c/32t valóban májusban jönne... :U

Ha ott menni fog az 5.1GHz 16c/32t turbo orajel akkor a többivel sem lesz gond.
Mindez beleszorítva 135w-ba...gondolom az alapórajelre 4.3GHz vonatkozik.

Érdekes na. :D

---

#83131 Keldor papa :

Ryzen 3 3300X 6c/12t 4.3GHz $130
Ryzen 5 3600 8c/16t 4.4GHz $180

Nem hangzik rosszul játékra.

Reméljük minden úgy is marad,mint ahogy most hype-olják. ;]

Az eddig látottak alapján szvsz a turbo órejelekkel lesz gondja az amd-nek,remélhetőleg tudtak már ezen javítani.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83133) Devid_81 válasza akoska07 (#83132) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem tudom mikor jon/johet pontosan a Zen2 7nm, de Q9 eleg kesonek tunik.
CES-en szerintem csak a nagy beszed lesz, 7nm ide-oda, de nem hiszem, hogy lesz barmilyen launch/release barmi, barcsak tevednek :U
Vannak jelek miszerint az TSMC-nek "kihasznalatlan" a 7nm-es gyarto sora az ev elso feleben es ezt epp valaki meglovagolhajta. Ha valakinek megvan erre mar erre a tech az az AMD lesz, csak kerdes mi is lesz ez pontosan, EPYC, Zen2 vagy Vega/Navi. Tippre az EPYC kap majd nagy szerepet mert mar van megrendelojuk boven es a szerver piacon valo fennmaradas az nagyon kell most nekik :K
Ezek mellett talan lathatunk "szokasos" Aprilis vegi Zen release-t ahogy az eddigiek is jottek.

Szerk: based on puszta talalgatas, meg a hirek "osszepakolasa"
Ha ezekbol a nagy joslatokbol semmi nem valosul meg, akkor azert ne kovezzetek meg...nagyon :DDD

Mindenesetre a CES most igeretes lesz, mindenki tolja a hype-traint az AMD-nek, kiveve magatol az AMD-tol nem hallunk egy fel szot sem, ez picit jo hirnek szamit, hatha a marketingen is vegre rendet tettek a nagyot mondok kozott. ;] :K
Foleg azok kozott akik eddig a szines grafikonokat terveztek nagy nyilakkal meg 'up to' kifejezest odaraktak irrealis szazalekokkal mindenhova ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#83134) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

32Core AMD

ÁdiBá

(#83135) Devid_81 válasza keIdor (#83131) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha ez igaz akkor elsok kozott leszek aki megrendeli, meg akkor is ha gamernek nem kell 8 magnal tobb :DDD
Szerintem maradjunk a realis megkozelitesnel, all core 4.5GHz-re kepes lesz a legtobb Zen2.
Magokkal nem lesz gond, ha a 7nm beut nekik akkor mar a mostani EPYC procibol amin 8x8 mag van lehet kovetkeztetni, hogy kepesek lesznek a 16 magra AM4-en :K

Ha kicsit meg pitsan billentik a ram kezelest, es meglesz az a regen emlegett 13% IPC boost akkor 4.5 GHz-en nezve is mar beerik szinte az Intelt, onnan mar csak az arazas donti el, hogy mi merre :B

[ Szerkesztve ]

...

(#83136) Abu85 válasza Devid_81 (#83135) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD-t nem lehet majd annyira tuningolni. Az Intelre azért lehet relatíve sokat pakolni, mert eléggé elavult a kétlépcsős DVFS-ük. Az AMD már jó ideje AVFS-t használ, így már gyárilag sokkal közelebb tudnak kerülni a lapka határához, mint az Intel. Szóval az AMD esetében a tuning már emiatt sem lehet olyan nagy.

Meg az Intel nem is az AMD-vel küzd, hanem a Microsofttal, mert a Windows 10 októberi frissítés kivégezte a Hyper-Threadingjüket. Most megy háttérben a vita, hogy valami gyorsabb javítást építsenek már be, mert nem jó az, ha a teljesítményt durván lezabálja a Spectre v2 patch.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83137) snecy20 válasza Abu85 (#83136) üzenetére


snecy20
veterán

Én 16 magot akarok 5Ghz-en AMD-től! :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83138) keIdor válasza Abu85 (#83136) üzenetére


keIdor
titán

Ezért is vettem i7-9700K-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83139) Habugi válasza keIdor (#83138) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam még belefér a CES a 14napba de valamiért erősen kétlem, hogy élnék is majd vele, persze ne legyen igazam. 12-16magot 4.8 környékén el tudnék viselni kikapcsolt SMT-vel. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#83140) FollowTheORI válasza snecy20 (#83137) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szép lázálom... :D

Örülja ha 4.5GHz meglesz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83141) snecy20 válasza FollowTheORI (#83140) üzenetére


snecy20
veterán

1440p vagy afölé az is elég.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83142) Devid_81 válasza FollowTheORI (#83140) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En akkor mar bevallalom ha annyit tudni fog :K
Meg akar a 12 magos is jo lehet, arban az eleg barati lesz majd valoszinuleg :)

...

(#83143) FollowTheORI válasza Devid_81 (#83142) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem amúgy még azis eléggé kérdőjeles... mármint hogy 12 meg 16 magos desktop cucc jön. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83144) snecy20 válasza FollowTheORI (#83143) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem ez a része hihető... az órajeles, IPC erősödéses pletykák már kevésbé.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83145) keIdor válasza snecy20 (#83144) üzenetére


keIdor
titán

Én az IPC-t is elhiszem, +5-7% simán reális. Az órajelet nem hiszem el. Kb. mintha Intel Gulftownról Kaby Lake-re ugrott volna annó egy év alatt, csak még mellé duplázva a magok számát...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83146) Devid_81 válasza FollowTheORI (#83143) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A magok szama azert stimmelhet, mert a 7nm EPYC-ben is mar 8mag volt 1 chipen belul (gondolom 2x4 egesz pontosan egy tokozasban)
Nahmarmost ebbol nem lesz nekik nehez 16 magost csinalni AM4-re.
Mivel ugyan azt a designt hasznaljak az osszes procijukon, csak elobb mindig a szerver piacon kezdenek majd jon hozzank userekhez a cucc.
Ezenkvul meg ami a sok mag mellett szol az az, hogy Intel is mar 10 magosra tervezi a kovetkezot generacio csucs procijat.

Sokak szerint az X370-470 chipsetes deszkak VRM resze is elegge tulmeretezett ahhoz, hogy 16 maggal is elbirjon.
Szinte biztos lesz valami negativ resze az egesznek, valamiert ugy erzem megint olyan lesz amit a piacra dobnak, hogy "nem rossz az arahoz kepest" de meg mindig keves valahol.
Viszont latva a sima node csiszolasbol eredo elorelepest az elso es a refresh kozott en azt mondom 7nm-en most valahol nagyobbat kell lepjenek.
Vagy a fogyasztas lesz baromi jo, vagy a teljesitmeny, vagy mindketto...de meg amugy is van 2 napunk es 9 orank mire az AMD tart eloadast a CES-en :D

Sokan irjak, hogy de akkor a HEDT vonalat olik meg ezzel, ami azert teves.
Igaz, hogy tobb magot kapunk evrol evre, de ne feledjuk a quad mem, rengeteg PCI-e lane stb stb, ezek tovabbra is maradnak HEDT vonalon mint egyetlen alternativa, ha eppen az kell :)

[ Szerkesztve ]

...

(#83147) snecy20 válasza Devid_81 (#83146) üzenetére


snecy20
veterán

A fogyasztásnak mindenképp jónak kellene lennie, mert azért egy 16/32-es proci tud enni rendesen.
Mainstream vonalon a 300W energiaigény csak CPU oldalról nem lenne túl hasznos. Nem tudom amúgy hogy a 16 magos Threadripperek mennyit kérnek...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83148) cyberkind


cyberkind
félisten

A 2060 is szépen be lett árazva, ilyen ütemben ez se lesz sokáig "népkártya". :D A G-SYNC meg kezdhet terjedni ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83149) VTom válasza cyberkind (#83148) üzenetére


VTom
veterán

kell a pénz a perköltségre.

Hát még a Freesync! :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#83150) snecy20 válasza cyberkind (#83148) üzenetére


snecy20
veterán

150K? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.