Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82501) TTomax válasza akoska07 (#82500) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálunk 3óránként kel fel,egy éjszakát nem lehet egy etetéssel elvinni kettö,de van amikor három is.Nagyon keményen kajál,persze ennek örülök... 3500al született,rá két hétre már 4040 volt,pedig a babák nagy része az első hétben veszít a súlyából,nahh hát ö nem... :DDD két naposan korában átfordította fejét a kiságyban,1hetesen már tartotta,persze nem stabilan. két naposan volt egy alkalom amikor 140mlet evett,azt hittem rosszul látok,de nem,2X70mles kész tejet bevert,öltöztetni szerintem olcsóbb lesz mint etetni... :DDD Jaa,és minden etetésnél tisztába kell rakni,van hogy közte is...átaludt éjszakára esély sincs. :D

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82502) TTomax


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82503) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát nekem nem az jön le,hogy az iphone népszerű(ha szavaztok látjátok az eredményt).[link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82504) Devid_81 válasza TTomax (#82503) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az Iphone az igazsag szerint Amerikaban arat, a tobbi helyen mar kicsit mas a helyzet :K

...

(#82505) Mamuska válasza Devid_81 (#82504) üzenetére


Mamuska
őstag

Én itthon a legtöbb tini kezében Iphone-t látok, 6, 6S, 7, az idősebbeknél 20-30 éveseknél meg sok X-et. Itthon szerintem még nagyon megy az Apple, meg menőnek számít.

[ Szerkesztve ]

(#82506) Devid_81 válasza Mamuska (#82505) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt viszont nem tudom, nagyon ritkan jarok otthon, evente 1x es akkor is javareszt csalad latogatasbol all az egesz :B
Pedig ezek a cuccok otthon sem olcsok, inkabb bele sem akarok gondolni ki hogy mennyi hitellel vagy akarmivel veszi ezeket, csak, hogy "meno" lehessen :(

...

(#82507) Mamuska válasza Devid_81 (#82506) üzenetére


Mamuska
őstag

Egyszer azt olvastam talán pár éve, hogy nálunk a legdrágább a világon az Apple. Az biztos, hogy top10-ben benne vagyunk most is.

(#82508) VTom válasza Mamuska (#82505) üzenetére


VTom
veterán

Presztízs, kell az embereknek. A cégnél szerintem az operátorok felének iphone-ja van, pedig háromhavi fizetésükbe kerül.
De hát hitelre meg lehet venni ezt is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82509) Erdei88 válasza VTom (#82508) üzenetére


Erdei88
veterán

Mitől lesz több, ha van egy önerőn felül vásárolt telefonja? (költői), bár valaki tudja a megoldást, kérem magyarázza el

(#82510) VTom válasza Erdei88 (#82509) üzenetére


VTom
veterán

Egyrészt el van cigányosodva a nép, virítani kell, még ha egy putriban lakik is, másrészt ez egy olyan luxus, amit el tud érni.
Szerintem. Én legalábbis ezért vettem... öööö.... mármint én így hallottam... :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82511) akoska07 válasza TTomax (#82501) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy póbát megér. :K

#82502 TTomax :

Ez tuti kamu.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82512) ScomComputer válasza Mamuska (#82505) üzenetére


ScomComputer
veterán

[link]
[link]
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#82513) Mamuska válasza ScomComputer (#82512) üzenetére


Mamuska
őstag

:C

(#82514) stratova válasza VTom (#82508) üzenetére


stratova
veterán

Erről mindig beugrik, amikor egyszer az akkoriban új 5S-t láttam, cégünknél dolgozó egyik takarító hölgy kezében (~250 + biztosítás). Picit meglepődtem, mondom nofene rossz státuszban dolgozom? :) Aztán rájöttem, hogy ez is pszichológia, egyfajta kompenzáció.

Másrészt viszont van egy probléma, amire sajnos Apple ráhatása híján a piac sem reagál már rendesen. Mégpedig, hogy főleg női kézbe lassan ordas nagyok a telefonok. Talán az Iphone SE most az utolsó tényleg pici, de nem nagyon gyenge telefon. Gyakorlatilag alig van már friss 67-70 mm szélesség alatti telefon (régen átlót írtam volna, de változtak a képarányok).

[ Szerkesztve ]

(#82515) keIdor válasza TTomax (#82503) üzenetére


keIdor
titán

Piaci ár alatt nem volt rossz vétel az iPhone XS, de piaci árat nem adnék érte.
Néhány év kihagyás után jó újra kipróbálni az iOS-t, de már nem jobb egyáltalán mint az Android. Ez a lassan 2 hónapos mostani álláspontom.
A legjobb telefonok szerintem a One Plus 6T, Huawei Mate 20 (Pro), Huawei P20 (Pro), ROG Phone, Razer Phone 2, de Samsungok is jók, nekem van egy-két dolog ami ott szoftver oldalon a mai napig nem tetszik, lassú update meg belassulás idővel (nekem az összeset érintette).

Még a sima Pixel 3 tetszik (XL nem).
Ami bajom nekem van az almával az a piaci ára, kiegészítők ára, lazán +300€ felett van ha kell gyors töltő, vezeték nélküli töltő, AirPods stb. hivatalosan persze, de ennyire drága.
Drágák az appok is, csak nézek olykor, hogy havidíj 9.99€, hetidíj: 4.49€, éves díj: 29.49€ és társai... horror... van ingyenes alternatíva is (legális) de háttérappért havi 10€??? Miafa...

Néha az az érzésem, hogy ez az iJustine féle picsáknak van árazva, akiket ha az egész topik összefogna se tudna “eltartani”.:D

Szoftvere amúgy gyors, stabil, kijelző 10/10, kamera 9/10, csak az az Apple ceruza... nem csodállom, hogy manapság csőkken az érdeklődés. Kezd drága lenni az átlag amerikainak is...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82516) Raymond válasza keIdor (#82515) üzenetére


Raymond
félisten

Olvasgattam itt az utobbi hetekben/honapokban a telos hozzaszolasokat es ez tuti hogy nem az en vilagom. A smartphone tortenelmem annyi hogy Samsung Galaxy S (GT-i9000) -> Google Nexus 5 (LG G2) -> Xiaomi A1. Van egy Elephone P9000 is, de azt soha nem hasznaltam, inkabb kivancsisagbol vettem.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82517) keIdor válasza Raymond (#82516) üzenetére


keIdor
titán

Xiaomi, Oppo, Meizu stb. sose használtam, nagyon élőben se láttam még ezeket. Jókat hallok róluk, csak saját tapasztalatom nulla ezekkel. Úgy egyébként remek telefon az XS, csak kiegészítőkkel, legális jó appokkal eszméletlen sok pénz, úgy kb. 600.000-700.000ft-nyi eurót el lehet verni az egészre.

Más gyártó a harmadárt adja a 18W-os töltőt, meg max 20€ a vezeték nélküli töltő.
Ezért csökken a népszerűsége, kezd drága lenni az amerikainak, nyugat-európainak is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82518) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Exclusive: first picture of GeForce RTX 2060

Kivancsi leszek elobb kiszorjak-e a Pascalokat, de szinte biztos, szoval ez meg szterintem odebb lesz mire ez kijon.

...

(#82519) Raymond válasza keIdor (#82517) üzenetére


Raymond
félisten

A Xiaomi csak az Android One miatt van, pure nem-osszebarmolt Android gyors update-ekkel. Es 200EUR volt a 4GB/64GB valtozat, ez igy jo lett, eleg amire kell es a kamera is jonak mondhato. Van jobb, de a 3x-4x arat nem eri meg mert annyival nem jobb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82520) snecy20


snecy20
veterán

Baazmeg...

dummy RGB RAM-modulok

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82521) keIdor


keIdor
titán

Oroszország...[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82522) proci985 válasza keIdor (#82515) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem az elso gen XL nagyon bejon. baromi nagy nyuldobo az elozo G3mamhoz kepest (fun fact: maga a kijelzo ugyanakkora), de kibirja a reggel8-ejjel4 tavot tripadvisorral, uberrel, roaminggal, fenykeppel, ket+ ora gpssel, tetejeben kamerara kb a pixel 2 xl szintjet hozza es a legfrissebb android9 ott figyel rajta. gyorstoltes van. picit halk az ebresztooraja, ennyi az osszes bajom vele igy lassan fel ev utan. mondjuk barati korben az oneplus 5t ugyanezt tudta.

az meg nekem nem er 400 euroval tobbet, hogy picit kisebb legyen a kava.

a kerdes ugye az, hogy mondjuk mivel tud tobbet az Xs a gyakorlatban egy harom eves 250 euros pixel 128GBhez kepest.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82523) hszilard666


hszilard666
veterán

Mennyiért lenne jó deal a titan Z? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82524) VTom válasza hszilard666 (#82523) üzenetére


VTom
veterán

20 ezer Ft.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82525) TTomax válasza keIdor (#82515) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én nagyon jól elvagyok az s9el,imádom.A qi töltés nekem aranyat ér.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82526) akoska07


akoska07
nagyúr

Samsung Galaxy A8 S - INFINITY O is HERE!!!

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82527) #Morcosmedve válasza akoska07 (#82526) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Kulcstartó.

© asszongya'hogy

(#82528) hszilard666 válasza VTom (#82524) üzenetére


hszilard666
veterán

Cmooon :DDD

Dupla titan black 1 pcb-n, azért annál csak többet ér! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82529) Devid_81 válasza hszilard666 (#82528) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Titan Black-et adtam el par honapja £124-ert ebayen.
I dunno...ettol azert tobbet kellene ernie...kerdes, hogy ki lat benne fantaziat :D

Szerk: talaltam neked ;]

Part No: KF4RV - Dell 12GB nVidia GeForce GTX Titan Z GDDR5 768-bit DVI-I DVI-d HDMI Video Graphics Card
Part # : KF4RV
Be the first to review this product

Email to a Friend

Availability: In stock

Excl. Tax: £4,371.00
Incl. Tax: £5,245.00
+ FREE SHIPPING

Ennyiert belefer az ingyenes postazas? :Y :D

[ Szerkesztve ]

...

(#82530) Raymond válasza Devid_81 (#82529) üzenetére


Raymond
félisten

Olcson adtad:

Is Nvidia's GTX Titan Black Still Worthy Of Its High-End Price Tag?

2:48-nal kezdodnek a tesztek.

Nem nagy eresztes, foleg nem azokon az emlitett 300GBP koruli arakon amin mennek. De ez mar szerintem inkabb gyujtoi arazas, ugy meg nehez argumentalni ellene.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82531) Devid_81 válasza Raymond (#82530) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megnezem majd geprol ha hazamegyek.
Telon az ebay app nem mutatja csak az utolso 20 eladast, de az meg mar joval odebb van mint 20.
Vmi relative olcsora emlekszem, tudom volt jo par akkoriban elado amikor en is arultam.
De nem akarok hulyeseget mondani az arra ujra, lehet tobbert adtam el. :B

...

(#82532) VTom válasza hszilard666 (#82528) üzenetére


VTom
veterán

Persze, hogy többet ér, azért lenne ennyiért jó deal :)

Én nem vennék Titan Z-t, borzalmas fogyasztás, hangos, kazán, az SLI meg csak a régebbi játékokban megy inkább.
A 980Ti ugyanezt a teljesítményt tudja, én inkább azt vennék.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82533) snecy20 válasza VTom (#82532) üzenetére


snecy20
veterán

980ti helyett meg inkább egy 1070, ugye. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82534) hszilard666 válasza snecy20 (#82533) üzenetére


hszilard666
veterán

Most az van, arról váltanék :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82535) snecy20 válasza hszilard666 (#82534) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor azt hiszem körbeértünk. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82536) hszilard666 válasza snecy20 (#82535) üzenetére


hszilard666
veterán

De annyira szép az a kártya :B

Devid:
Lifehack! :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82537) Devid_81 válasza hszilard666 (#82536) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nyomtass rola egy kepet, es rakd bekeretezve a gep tetejere, a GTX 1070 et meg tarts meg :D

Szerk:Tudok jobbat, csereld le a 1070-et egy garis 1080-asra, huvosebb, stabilabb es gyorsabb mint egy Titan Z :K


It just works! :D

[ Szerkesztve ]

...

(#82538) VTom válasza hszilard666 (#82534) üzenetére


VTom
veterán

Akkor meg nem is kérdés.
Rendelj aliról egy Titan Z posztert inkább, és tartsd meg a 1070-et ;)

Most látom, hogy ráadásul Seahawk-od van, asszem lenne meglepetés, ha beröffentenéd a Titan Z-t :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82539) keIdor válasza hszilard666 (#82536) üzenetére


keIdor
titán

Annyi szép, de jobb hardver van. Nyilván a szépség szubjektív, de ugyanolyan design-al is találsz Maxwell kártyákat, a Pascal meg eleve szebb.

Seahawk-ról mondjuk visszaváltani referencia hűtésre önsanyargatás. :N

Szerk.: Vegyél GeForce 7900 GTX-et, tedd a falra, ugyanígy néz ki. Szerk.: Ja nem, a GTX-690 néz ki ugyanígy, kevertem, de ismerős volt ez a design.


[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82540) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Intel Core i9-9900K

Amazonon kint már van 534 dollárért... az 152k lenne nettóban. :D

Vagy eddig is ennyi volt odakint? :F

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82541) hszilard666 válasza keIdor (#82539) üzenetére


hszilard666
veterán

Igazatok van, le is beszéltem magam róla :D köszönöm! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82542) VTom válasza FollowTheORI (#82540) üzenetére


VTom
veterán

Plusz szállítás, áfa, vám :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82543) FollowTheORI válasza VTom (#82542) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nyilván nem onnan vennék... de azért ez elég jó árcsökkenés már... egész reális ár (lenne).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82544) keIdor válasza FollowTheORI (#82543) üzenetére


keIdor
titán

Ha csak játék a cél akkor sokkal jobb választás az i7-9700K. Látom itt 409$. No brainer, lenne...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82545) Puma K


Puma K
veterán

Méricskélés:

The Retro Series – the R9 290X 4GB vs. the GTX 780 Ti 3GB – 38 Games Benchmarked - link

a tesztben van még AMD RX 590 és Nv GTX 1060 6 GB is.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82546) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Zolkorn említi,hogy valóban BGA forrasztási hiba okozza az rtx gondokat....a Galax beismerte a Tajvani kiállításon.... :U

(#82547) VTom válasza keIdor (#82544) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem aki eddig nem vett, az már várja meg, amíg jön bármi hivatalos az új Ryzenről. Annyit már ráér a dolog, addig az árak is mérséklődnek talán.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82548) FollowTheORI válasza ScomComputer (#82546) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lolll... ezt te érted is vagy van hozzá cc valahol? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82549) FollowTheORI válasza VTom (#82547) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze azt mindenképp meg kell várni mostmár... főleg a PCIE4 lapok miatt lesz az érdekes.

Szerintem CPU-ban nem érik utol az óriást. :)
Bár ha meglépik a 4.5GHz-et stabilan, akkor lehet keresnivalójuk már eléggé... az már alig lassabb.

Ettől független iszonyat versenyképes alternatíva lesz (mégjobban). :K

Amúgy közben megnéztem, nem is akkora jó ár az a 9900K még... :(
600 dodó körül volt eddig.
Van még hova mérséklődnie majd. :D

(#82544) Keldor papa

Nekem kellene a több szál is igazából, nem csak játék miatt. :)

Mondjuk ha az AMD tényleg még több magot pakol majd a desktop vonalra, az igencsak csábító lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82550) akoska07


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.