Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#86001) Devid_81 válasza akoska07 (#86000) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Addig meg nagyon sokat kell aludni :DDD

...

(#86002) Raymond


Raymond
félisten

A vegen az lesz hogy veszek is valamit az Epic Store-ban:

Sogar Quantic Dream gelang das Kunststück, die eigentlich als First-Party-Titel für die PlayStation-Konsolen konzipierten Abenteuer Heavy Rain, Beyond: Two Souls und Detroit: Become Human auch für den PC anzubieten - über den Epic Games Store.

Exklusivdeals und große Namen im Epic Games Store

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86003) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

AMD Ryzen 7 2700X 3.70GHz (AM4) Processzor -
BOX 11 130 Ft 1 db
8 764 Ft
Holnap majd mondják elb@sztuk... bocsi...
Rendeltem egyet ennyiért...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#86004) akoska07 válasza ÁdiBá (#86003) üzenetére


akoska07
nagyúr

Adhattál volna linket is. :DDD

Én is rendelnék 2-t.

---

Itt találtad ?
Már nincs fent.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86005) Devid_81 válasza ÁdiBá (#86003) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Majd kuldenek egy dobozt uresen es mondjak, pedig a BOX szot kulon nagybetukkel irtuk ;] :DDD
Legyen szerencsed hozza amugy meg!
Itt Angliaban nyertel volna egy procit ezzel annyira ramennek a "vasarlonak mindig igaza" van dologra :K

[ Szerkesztve ]

...

(#86006) snecy20 válasza ÁdiBá (#86003) üzenetére


snecy20
veterán

Te vitted el az utolsó 11k-s 2700X-et. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86007) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Bestmarkban volt.
93 ezer ft kedvezmény... wtf... :D

ÁdiBá

(#86008) VTom válasza ÁdiBá (#86003) üzenetére


VTom
veterán

Így rendeltem én is 60 ezerért 9600K-t, de csak egy e-mail jött, pedig ki is fizettem egyből :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#86009) VTom válasza akoska07 (#85998) üzenetére


VTom
veterán

Tud ebben segíteni nekem valaki? Akár privátban?
Sosem piszkáltam a ramokat..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#86010) Speed® válasza Devid_81 (#86005) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Itthon is van rá precedens, vettem már pár dolgot így..
Anno a ~60ks 2700Xek rajt után alig például ütöttek ;p

(#86011) TTomax


TTomax
nagyúr

Közvetítés a profi sofőrök éves találkozójáról... :D

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86012) Devid_81 válasza TTomax (#86011) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez igen, latom kello korultekentessel mindenki megtette amit tudott :DDD

...

(#86013) TTomax válasza Devid_81 (#86012) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az elején még unalmas,ki se néztem volna belőle,hogy a végére egy kocsi sem marad ép... :DD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86014) Puma K válasza Devid_81 (#86012) üzenetére


Puma K
veterán

"... kello korultekentessel mindenki megtette amit tudott"

Erről az jutott eszembe, mikor egy Audi Q7-be hátulról belepuszilt egy Citrom Jumper, aztán a Jumper után még becsatlakozott a buliba 5 másik autó szépen sorjában.

A történetben csak 5 járgánynak lett az eleje és a hátulja is összetörve... de olyan szépen harmonikásra... 1-nek a hátulja, 1-nek pedig az eleje.

Mindezt az Erzsébet hídon valamikor egy szürke októberi délutánon Budáról Pest felé.
Szerencsémre Pest felől mentem Budára így a rögtönzött performansz gyümölcsét láthattam.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#86015) TTomax


TTomax
nagyúr

Mit ne mondjak jól lenn vannak a 1080Ti árak... [link] [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86016) proci985 válasza TTomax (#86015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hala egnek ide nem szallitanak :)

mondjuk nyarat most mar kivarom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86017) Puma K


Puma K
veterán

Here's why I'm officially quitting Apple Laptops. - videó

Ahogy elkezdtem nézni elgondolkodtam, hogy vagy a kínaiak fizettek sokat ezért a videóért vagy az Apple-el nem ment úgy egy tárgyalás a szponzorálással kapcsolatban mint tervezte emberünk, esetleg mindkettő.

Egy lentebbi hozzászólás:

"Apple didn't wanted to renew their partnership with you? lmao"

:D

Nekem is van egy Lenovo gyártmányú, Y570 típusú laptopom ami 2011-ben jó laptopnak számított, de könyörgöm olyan szinten fos a kivitelezés, hogy idővel a jobb oldali zsanér eltört.

Ha veszel új házat akkor az is el fog törni mert tervezési hibás (mint az évek során kiderült)...

Aztán ott volt a mostani főnököm G *valami* típusú 2016-os Lenovo laptopja ami későbbi modell volt mint az enyém, de annak is ugyanott eltörött a zsanérja és szintén értelmetlen volt cserélni mert x idő után ugyanúgy eltört...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#86018) Raymond válasza Puma K (#86017) üzenetére


Raymond
félisten

Ket dolog:

1) ne vegyel melora kozumer Lenovo-kat mert szarok
2) a "why am i quitting" es a "why am i switching" egy kulon kategoria mara a YT "influenszer" videoknal - ha nem csinalsz legalabb 2-4-et evente akkor nem vagy igazu jutuber :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86019) proci985 válasza Raymond (#86018) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja

egyebkent az uzleti laptopok nem veletlenul kerulnek annyiba, amennyibe.

a regi HP 4670pmre egy kulonosen csuszos teli napon lenduletbol raestem ugy, hogy hatravagodtam, a hatamon meg ott volt a HP taska, benne a laptopban. az agyrazkodastol valoszinuleg reszben a hoodie + libatoll kabal kapucnia es reszben a hatizsak mentett meg, mert bevertem a fejem de hala egnek elnyelte a ruhazat. kb ott menetfelszerelesben 95 kilo korul lehettem es a laptop szo szerint a betonkemeny tukorjeg es kozem kerult.

a laptopnak a meleg levego kilepesi pontjan egy mmet kigorbult a vaza egy helyen picit (meetingeken utana konnyen felismertem), mas baja nem lett. utana meg harom evig hasznaltam.

na ezt pl egy consumer nem tudom mennyire elte volna tul.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86020) snecy20


snecy20
veterán

Na, kezdenek tényleg észheztérni a DDR4 árak... Kingston HyperX FURY 32GB (2x16GB) DDR4 3466MHz - 75K

A 3000-es, 3200-as modulok meg már szinte vicc árakon mozognak. Jó lenne már elmozdulni 2x8GB-ról, más kérdés hogy a hurka RAM-okkal ellentétben a 3600+ tartományban lévőké egy grammal sem akar olcsóbb lenni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86021) akoska07


akoska07
nagyúr

Hat na...
Mindenki azzal megy bevasarolni amije van :DDD :DDD

Ezt most lottem. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86022) Devid_81 válasza akoska07 (#86021) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huuu egy ilyen bevasarlo kocsi nekem is jo lenne :Y ...kb hulyere keresnem magam az utcai vilagitas javitassal.
Szinte nap mint nap belefutok egy egy helybe ahol szeretnek, hogy csereljem a 8 meter magasban levo lampakat a 2 meteres letrammal :DDD

...

(#86023) ScomComputer


ScomComputer
veterán

akoska07 és Devid_81,már régen meg szerettem volna kérdezni tőletek ti mivel foglalkoztok,mi a munkátok Angliában?
:B

(#86024) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Unveils First Gen 11 Graphics Architecture Details – Up To 1 TFLOPs of Performance, Based on 10nm Process Design
[link]

Ugy latom alsokategoriat celoznak meg elso korben Intelek.
Aztan ki tudja, lehet csak meg korai lenne nekik beszelni az erosebb megoldasokrol amik jonnek majd a kozeljovoben.
Nem tudom mennyire lesz ezeknek letjogosultsaguk :U

[ Szerkesztve ]

...

(#86025) akoska07 válasza Devid_81 (#86022) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem is jó lenne,jó sok sört el lehet hozni vele. ;]

Szét hajtod és máris 4 méter. :DDD
Onnan már nem kell sokat mászni. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86026) ScomComputer


ScomComputer
veterán

akoska07 és Devid_81. látom nem írtok semmit...akkor legalább annyit böfögjetek oda,hogy semmi közöm hozzá... :P :D

(#86027) Raymond válasza ScomComputer (#86023) üzenetére


Raymond
félisten

? :F

Ott a valasz a #86021-ben: akoska olyan kek platoval jar bevasarolni :DDD

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86028) akoska07 válasza ScomComputer (#86026) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem nem volt ott még a hsz-ed amikor David-nek írtam,azért nem reagáltam.

Én hivatásos utcai teherautó versenyző (min.18tonna) vagyok,az utcák réme. :DDD ;]

Passat-ommal nem megyek olyan durván. :DDD

#86027 Raymond :

Nem az enyém,de ha legközelebb meglátom a pilótáját felajánlok neki egy cserét. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86029) Devid_81 válasza ScomComputer (#86023) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Otthon szamtechboltos voltam evekig, majd Tesomnak elkezdtem besegiteni a vallakozasaba.
Webfejlesztes volt, en csinaltam a design-t, tesom a programozast, mellette maradt a HW de inkabb csak adok-veszek formaban, illetve par ceghez kijartam rendszergazdakent.Tesom azota olyan szintre jutott,
hogy autogyarak is kerestek mar fel bizonyos smart cuccok programozasara, ezenkivul smart-home rendszerekkel is foglalkozik mar, bemutokra jar, rendezvenyekre stb.

En kijottem 2011-ben, szokasos nulla angollal de nagy tervekkel :D ...elobb langost arultam...majd mosogattam :D
De voltam aztan takaritok fonoke is, majd kb a 3ik evemtol kezdve karbatartokent meloztam, de csak a magyar villamosgepszereloi papirral egy ideig.
Majd itt 3 eve elvegeztem az itteni villanyszereloit, es ezzel a papirral tolom a karbantartast tovabbra is, most meg elkezdtem tanulni a PLC-ket, majd az lesz a kovetkezo lepes.
Ahogy nezegettem vallalkozokent £300-500-ot lehet vele napi szinten keresni.
De ahhoz rengeteget kell tanuljak, hogy ez megvalosuljon, valoszinuleg a kovetkezo lepes egy olyan melohely lesz ahol PLC-kkel kell foglalkozzak+minden amiben aram folyik es majd amikor erzem az erot elindulok maganban...
Kaptal mindent mult, jelen, jovot...tessek valogatni :DDD

...

(#86030) snecy20 válasza ScomComputer (#86026) üzenetére


snecy20
veterán

Mindenki kamionozni ment külföldre. Thread zárható. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86031) akoska07 válasza snecy20 (#86030) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én nem kamionozok,abból elég volt otthon.

Én kifejezetten versenyezni jöttem. :DDD

Sokszor szét röhögöm az agyam a reakciókon amikor meglátnak ahogy jövök. :DDD :DDD

Már alig várom hogy kapjunk b@szó elektromos gépeket. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86032) Raymond válasza akoska07 (#86028) üzenetére


Raymond
félisten

"Én hivatásos utcai teherautó versenyző vagyok,az utcák réme."

Rendes teherauto vagy "the man in the white van" aka "the second most hated traffic participant after the cyclist"? :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86033) Hublot válasza akoska07 (#86031) üzenetére


Hublot
senior tag

Emerson akoska07 Fittipaldi. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#86034) ScomComputer válasza Devid_81 (#86029) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi...az önéletrajzot,majd értesítelek,de szerintem számíthatsz rá,hogy fel vagy véve... :DDD
Először félszemmel ahogy ránéztem úgy olvastam "Otthon szamtechboltos voltam evekig,a Tescoban".... :DDD

#86028) akoska07: thx......oszt mit szállítasz.... :D

(#86027) Raymond: na..na, ha már itt vagy,mondjad te is mit csinálsz....nem ám ellógni... :DD

(#86035) ScomComputer válasza snecy20 (#86030) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én nem ,én csak pár hétig voltam eddig távol...de azért mindig lehetett kinn hallani magyar szót,igaz nem mindig magyaroktól,egyszer a mellettünk levő szobában "kurváztak" nagyon,de így ahogy írom,rendes magyar kiejtéssel,e mondom földiek,bekopogok....oszt mexikóiak voltak... :DDD

(#86036) snecy20 válasza ScomComputer (#86035) üzenetére


snecy20
veterán

Azok valószínűleg "Curva"-ztak. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86037) akoska07 válasza Raymond (#86032) üzenetére


akoska07
nagyúr

Rendes teherautó,min 18tonna.

#86033 EasyAC :

Azokat az arcokat látnád amikor viszem a kocsimat a mosóba,és szólnak ,hogy beállhatok,ehelyett én beugratok. :DDD
Óriás tágra nyílt szemek,majd széles vigyor amikor ők is elhiszik,hogy meg fogok állni. :DDD
Na utána kapok mindenféle versenyző nevet.
A kedvencem a Montoya,mert nekem is kedvemcem volt.

#86034 scomcomputer :

Az kizárt dolog,mert azt nem tudom. ;]

---

Egyébként gondolkodtam azon,hogy átváltok buszozásra. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86038) Raymond válasza ScomComputer (#86034) üzenetére


Raymond
félisten

En napkozben gofrisutoket es hazirobotokat arulok a QVC-n, ejszaka pedig camgirl-kent dolgozok. A ketto kozotti szabadido elmegy a make up felrakasaval (igen, igy, mert sok kell) es a PH!-val :D

(#86037) akoska07

Legalabb ugy :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86039) akoska07 válasza Raymond (#86038) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86040) ÁdiBá válasza akoska07 (#86004) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Megrendelését rögzítettük.
A termék érkezéséig szíves türelmét és megértését kérjük!
Az áraink bruttó végfelhasználói árak!

Na mikor jönnek rá, hogy 2700X nincs 11 ezer ft sehol?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#86041) snecy20 válasza ÁdiBá (#86040) üzenetére


snecy20
veterán

Ha ezt neked ki is küldik, ott lehet hogy a végén fejek fognak hullani, és kirúgják aki az adminisztrációt kezeli...... :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86042) akoska07 válasza ÁdiBá (#86040) üzenetére


akoska07
nagyúr

Grat !

De...
Ne is idegesíts. :D
Tényleg szólhattál volna. :P

De úgy is mondhattam volna,hogy...
Drága aran tessvírem igazán szóhattá vóna,hogy a bőr hüljön rád,hogy a varjú mondja a szemedre,hogy csecsebogyó hamm bekaplak... :DDD

A termék érkezéséig szíves türelmét és megértését kérjük!

Mondjuk ez lehet egy hosszabb folyamat... :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86043) ScomComputer válasza Raymond (#86038) üzenetére


ScomComputer
veterán

Majd dobj egy linket....kíváncsi vagyok camgirl-ként mit produkálsz.... :DD :DDD

#86040) ÁdiBá: 25k-ért átveszem.. :P

[ Szerkesztve ]

(#86044) Raymond válasza ScomComputer (#86043) üzenetére


Raymond
félisten

Nem lehet mert meg kitiltanak! :B

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86045) keIdor válasza snecy20 (#86020) üzenetére


keIdor
titán

Én úgy érzem egy darabig elvagyok még a 16GB 3200MHz CL15-el, VRAM-ot jobban kérnek és esznek a játékok, mint rendszer memóriát.
Magasabb frekvencia nem tudom mennyit hozna, szerintem nem vagyok sávszél limites még.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86046) akoska07 válasza ScomComputer (#86043) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azt a camgirl izét én is megnézném mindegy mennyire fájna... :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86047) snecy20 válasza keIdor (#86045) üzenetére


snecy20
veterán

Ha van a rendszer alatt egy nagyon jó ídőzítésekre beállított 4000Mhz körüli RAM, az tud hozni extrát...
Ezért is válnék meg nagyon nehezen a jelenlegitől, 4133Mhz@CL16@1T túl jó ahhoz, hogy egy gyengébb 32GB-osra átmenjek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86048) keIdor válasza snecy20 (#86047) üzenetére


keIdor
titán

Lehet hajtani amúgy annyin 24/7? Mármint úgy értem, hogy magas VCCIO és VCCSA nélkül.
Nekem mondjuk az Apex biztos bírná a ram tuningot átlag felett, elvileg az egyik legjobb benne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86049) snecy20 válasza keIdor (#86048) üzenetére


snecy20
veterán

Lehet, csak pár beállításon kell azért lazítani, anno még a télen amikor voltak rejtélyes kékhalálok, azok azért voltak mert nagyon lementem a tRFC-vel... Azóta minden oké. De jelenleg ebben az alaplapban a 4133 az nagyon a történet vége. A VCCIO és VCCIO betonstabil, teljesen elég 1.1V-n hajtani mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86050) Erdei88 válasza Raymond (#86038) üzenetére


Erdei88
veterán

Egyik barátom, a Doclernél dolgozik, csak nem az általuk üzemeltetett cégnél vagy? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.