Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#18001) bombibmw válasza norb55 (#18000) üzenetére


bombibmw
veterán

Én még tudok.
Mit írjak ennek a ......? :D

(#18002) keIdor válasza ÁdiBá (#17999) üzenetére


keIdor
titán

De most komolyan, milyen lánynak kéne egy ilyen? Neked se kéne olyan csaj, aki 29 évesen, otthon anyuci mellett zombikról fantáziál... egy elmegyógyban lenne a helye.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18003) norb55 válasza bombibmw (#18001) üzenetére


norb55
senior tag

Ne haragudj neki psziológusra van szüksége. Ez az ember becsavarodott. Egy épp eszű ember nem tölt fel ilyen videót. Mutogatja azt a kardot. :D Én is mutogassam a második világháborús kardot ami már pár embert megölt. :D

[ Szerkesztve ]

(#18004) bombibmw válasza norb55 (#18003) üzenetére


bombibmw
veterán

Ezt teszi a bezártság,meg a játékokra való rákattanás.
Egy 12 éves szintjén van és ezt már sokszor bizonyította is.

(#18005) keIdor válasza norb55 (#18003) üzenetére


keIdor
titán

Egyebkent nem sokat er a karddal, azt kezelni is tudni kell, mar pedig en ketlem, hogy o jartas lenne a harcmuveszetekben...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18006) hszilard666 válasza keIdor (#17997) üzenetére


hszilard666
veterán

Ha valaki egyszer lenoliferez engem, akkor majd megmutatom neki ezt a videót :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#18007) h1mpi válasza keIdor (#18005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Arcművészetben jártas :D

(#18008) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

(#18009) keIdor válasza ÁdiBá (#18008) üzenetére


keIdor
titán

Az lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18010) #35434496 válasza keIdor (#17997) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ha ezt a videót megnézi egy elmeorvos szakértő akkor indítványozni fogják a Lipót újbóli megnyitását. :DDD

(#18011) gabor0077 válasza keIdor (#18002) üzenetére


gabor0077
tag

az meg hagyjan, de mikor az apja nyirja a fuvet o meg kameraval rohog korulotte az sztem NAGYON gaz.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#18012) norb55 válasza gabor0077 (#18011) üzenetére


norb55
senior tag

Még olyan videó is van ?:D :DDD Mutasd már légyszives :D

(#18013) SzlobiG válasza norb55 (#18012) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#18014) shaddam válasza h1mpi (#17996) üzenetére


shaddam
aktív tag

Félelmetes micsoda kommenteket kap :DD

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#18015) #35434496 válasza gabor0077 (#18011) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jézusom.

(#18016) CJ4567 válasza SzlobiG (#18013) üzenetére


CJ4567
veterán

A zene címe kéne a hardstyle résznél az elején ;]

No Sana No Life

(#18017) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nem ertem mit kell egy ilyen visszamaradot retard gyerekel ennyit foglalkozni? A privatjai alapjan amit nekem kuldot az inteligencia szintje joval kisebb mint egy kutyanak.....

Szerintem nem erdemes vele foglalkozni, jo hogy ki lett ba@va a forumrol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18018) bombibmw válasza MiklosSaS (#18017) üzenetére


bombibmw
veterán

Ne bántsd a kutyákat! :D

(#18019) Erdei88 válasza SzlobiG (#18013) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez itt a kert :D

(#18020) norb55 válasza SzlobiG (#18013) üzenetére


norb55
senior tag

Köszi :D
Félelmetes hogy vágja a füvet , sorba szokta egy jó magyar ember :D
Istenem , nem fű kéne oda hanem vetemény. :W

Szegény kutyát sajnálom, hogy abba a családba került.

[ Szerkesztve ]

(#18021) F34R válasza norb55 (#18020) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez konkretan gyumolcsosbe van. Attol lehet nekik kis konyhakert.

(#18022) gabor0077 válasza #35434496 (#18015) üzenetére


gabor0077
tag

Hát nekem is ez volt a reakcióm :D Pedig semmi bajom nem volt Tirexivel, de amiket csinált és csinál...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#18023) SzlobiG válasza norb55 (#18020) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kösz fater egy ezermester lehet. :D

(#18024) cyberkind válasza SzlobiG (#18023) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, vele tuti túlélnék olyan Dead Risingosan az úgymond zombiapokalipszist. :D

Paranormal Cocktivity

(#18025) #35434496


#35434496
törölt tag

Tirexiék fűnyírója megállná a helyét bármelyik Mad Max filmben. :DDD

(#18026) cyberkind válasza #35434496 (#18025) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy a Sharknado 3-ba, ha lesz. :D

Paranormal Cocktivity

(#18027) BlackSoft válasza hszilard666 (#17991) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem első napomon engem is nagyon figyeltek páran, nem-e vagyok valakinek a regje :DDD

(#17997) Keldor papa:

Miért lenne gyerekes? :F
A Pentagon-nak városkiürítési terve van 2010 óta, zombitámadás esetére... Nem tudom akkor ki a gyerekes :N
Discovery-n többször átvették ezt a témát a legnagyobb zsenik is, mint Michio Kaku, Stephen Hawking, és Brian Greene.

Amíg a világ legkitűnőbb elméleti fizikusai, kvantummechanikai zsenik foglalkoznak valamivel, addig nekem ne mondja senki se, hogy az hülyeség.
Ráadásul nem egyszer bukkant fel, olyasmi ami az amerikai hadsereggel kapcsolatos, és az élőhalottakkal egyszerre. Ha csináltak AIDS-et, akkor csinálhatnak zombi vírust is... És még szerintem logikus is, hogy kutatják, nem? Hát mekkora kurva jó lenne egy, olyan biológiai fegyver, ami nincs az oroszoknak, rettegne tőle mindenki, és pillanatok alatt meg lehet hódítani bármekkora területet, civilekkel, katonákkal együtt. :))
(utóbbi mondatot persze amerikai, katonai szemszöggel írtam)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18028) F34R válasza BlackSoft (#18027) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez akkor is hulyeseg, csinalhatnak olyan szert amitol az emberek ellenallobbak, nem erzekenyek a fajdalomra maximum jobban birnak harcolni/tulelni. Szimplan emberek ne akarjunk mar belebeszelni olyan dolgokat, amit a szutyok filmipar mar ezer fele keppen feldolgozott. Talan ami a legkozelebb allna a valosaghoz azt a The Crazies es a Devil's playground dolgozza fel.

Vagyis a fikcio az idegrendszerre hato doppingszer lehetne, az agyhalal ellen ez sem er semmit.

(#18029) keIdor válasza BlackSoft (#18027) üzenetére


keIdor
titán

Az amerikaiaknak eleg sok hulyesegre tervuk van. Nezd, en is szeretem a temat, szeretem a Walking Dead sorozatot meg a jatekot is, de ez ettol meg kitalacio, semmi mas, es nem hiszek benne, ahogy az emberek tobbsege sem.
Stephen Hawking-ot is csipem, az emberiseg egyik legnagyobb ma elo zsenienek tartom, de o sem tud mindent, nem is kell keszpenznek venni mindent, amit allit. Einstein-nek is van hibas allitasa es egyenlete, ma mar tudjuk ezt.

Ismerem Tirexit, felesleges kiallnod mindig mellette, o nem tenne erted. Vallat vonva tovabb allna, ha mashol te lennel a tema.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18030) h1mpi válasza BlackSoft (#18027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Blekk Te Tirexi mentora vagy tudjuk, na de!

(#18031) Neoteric válasza h1mpi (#18030) üzenetére


Neoteric
addikt

Inkább Padawanja. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#18032) BlackSoft válasza F34R (#18028) üzenetére


BlackSoft
addikt

Genetikába, ha belepiszkálnak, akkor csinálhatnak mutánsokat is akár, de azt hiszem egyelőre gyerekcipőben jár ez a dolog. De létező veszély szerintem akkor is. Simán csinálhatnak valamit, ami egy ember agyát lenullázza, és tök hülye vadember lesz, mellé pedig a DNS-ében olyan változás történik, amitől az izmai 150%-kal megnőnek egy normális emberhez képest. Kész egy gyors, erős, vérengző fenevad, akit le lehet lőni maximum. Nem féltétlen, olyan zombit kell elképzelni, mint egy L4D-ben... Nagyon sok variációja lehetséges.

(#18029) Keldor papa: Nem állította egyikük sem, hogy ez lesz, vagy milyen lesz, csak feltételezéseket mondtak, körüljárták, mi is lehetséges, ami megvalósítható az orvostudományt, és a fizikát ismerve...

Amúgy a témára általánosan reagáltam, nem mert Tirexi miatt került fel, hanem mert én is úgy tekintek erre a dologra, mint aminek nagyobb esélye van, hogy egyszer bekövetkezik (még, ha nem is lesz teljes pusztulás), mint mondjuk annak, hogy felrobban a nap, becsapódik egy meteor, megtámadnak az idegenek...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18033) F34R válasza BlackSoft (#18032) üzenetére


F34R
nagyúr

Ami lenullaza az agyat az jol esejjel leepulest is okoz, ami ha az agy strukturjanal megnezunk egyenlo lesz egy ontudatlan genetikai hulladekkal. izomtomeget a HGH es a myostatin is novel, olyan dolgot muvel ami nem csak az izmokat hanem a csontokat es a szerveket is noveli, ergo ha megnol a szived azt nem birja el a szervezeted.

(#18034) keIdor válasza BlackSoft (#18032) üzenetére


keIdor
titán

Nezd en elhiszem, hogy sok minden lehetseges a jelenben, vagy a jovoben, en egy valamit ketlek, hogy holttestek fognak maszkalni, holt szervekkel es aggyal, kiveve azt a reszt, ami a taplalkozas osztoneert felel.
Ilyen nincs... ha agyilag lenullaznak valakit, es megnovelik az izomtomeget, akkor nem zombirol beszelunk, az valami mas, viszont elo, a zombi meg nem az.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18035) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Egem valahogy jobban érdekelnek az ilyen scifi dolgok mint idő utazás illetve van e élet másik ilyen hasonló bolygón mint a föld.
Zombik az nekem más kicsit mese habbal...
:B

Vagy például letudják - e állítani az öregedésért felelős hormonokat pár évtized múlva? Így 70 éves 18 évesek lennének? Milyen jó poén lenne... Nem tudnád hogy ő a csajod vagy a mamád... ;]

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18036) keIdor válasza ÁdiBá (#18035) üzenetére


keIdor
titán

Igy sem birja el a Fold a 7 milliard embert, mi lenne itt, ha nem is oregednenk... Sci-Fi-t en is szeretem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18037) #35434496 válasza ÁdiBá (#18035) üzenetére


#35434496
törölt tag

Elég szar ez az élet és te még lehúznál +70évet? :DDD

(#18038) F34R válasza keIdor (#18034) üzenetére


F34R
nagyúr

Izom tomeget nem lehet novelni anelkul, hogy ne nyujtanad oket. Edzes nelkul akarmit adnak is be az 1000% keptelenseg. A sziv is ugy nol meg hogy tobb igenybevetelnek/terhelesnek van alavetve, ami normal esetben sem jo nem ha meg ilyen szarokat adnak be melle. Arrol nem is beszelve, hogy szanaszet repedezik a bor.

(#18035) ÁdiBá

Akkor sem lenne mindenki 18, max megallna a jelenlegi korszakaba.
Biologialag az emberbe igy is 130 ev van.

(#18036) Keldor papa

A nem oregedes nem egyenlo a halallal. A termeszet ugyis elintez minket ;]

[ Szerkesztve ]

(#18039) BlackSoft válasza keIdor (#18034) üzenetére


BlackSoft
addikt

De pont azt mondom, hogy a "zombi" egy olyan dolog, amit senki sem tud jelenleg, hogy milyen is. Nyilván, ami halott az nem lehet élő egyszerre.
Viszont megfelelő genetikával elérhető lenne szerintem simán, hogy - ha nem is hetekig - életben maradjon, akkor is, ha nincs egy karja, kiszakadnak a belei stb.
Erre sok mindenre szükség van, többek közt nagyon fontos az agyat átalakítani működésében, bizonyos részeknek nagyon aktívnak kell lenniük, más részének pedig teljesen ki kell kapcsolnia.

Eddig ahány film volt, annyi féle zombi. Egy biztos, az igazi zombi egy újabb variáció lenne.

Amúgy meg a legnagyobb problémát egy ilyen esetben ott látom - feltéve, hogy a zombik nem másznak fel a tetőre, nem szupermenek, nem törik be a fejükkel a falat stb -, hogy ha sok a döglött, akkor azok elkezdenek szétrohadni, és a túlélőket egy kibaszott nagy járvány fogja elvinni, mint a középkorban, mert nem tudnának ellene védekezni :K Tehát az, hogy megesznek esetleg, szerintem a legkisebb esélyű dolog, ami a halált illeti.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18040) F34R válasza BlackSoft (#18039) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnos a termeszet elegge beleszol, kemiai folyamatok miatt akarmennyire szornyu ez lehetlen, amivel ki lehet tolni megallitani nem, esetlegesen organizacioval tovabb eletben tartani az elhalt kivetett szervet.
Most gondolj bele olyat mint az ebola, aids ellenszeret sem talaltak meg akkor mire vagyunk mi? Istent jatszani? Ehhez legalabb kellene 450 intelligence quotient.

(#18041) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyerekek, nem akartok hállivóódba producernek vagy esetleg forgatókönyvírónak jelentkezni?

Paranormal Cocktivity

(#18042) F34R válasza cyberkind (#18041) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem, mert Hollywood egy blame shit. :P

(#18043) BlackSoft válasza F34R (#18040) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ebolára nincs semmi, de az AIDS ellenszere megvan kb 5 éve :)) Még volt is sokszor a TV-ben, és a rádióban is, hogy fellélegezhetnek a buzik, mert amiről nem tudtunk, hogy 2006 óta már megvolt, csak nem szóltak róla, mert folyamatosan ment az a tesztelési fázis, amin minden gyógyszer átmegy, és évekig tart. De azt hiszem az is, csak olyasmi, amit már HIV+-nak nem lehet adni, csak mielőtt elkapná, de a lényeg, hogy van :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18050) keIdor


keIdor
titán

Jól látható hasonlóság van a GTX-970 és a GTX-760 (GTX-670) nyákja között, ez még egy megerősítés arra, hogy ez messze nem csúcskategória, ha esetleg a 256bit nem volt elég valakinek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.