Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82101) Puma K


Puma K
veterán

Toma de Rehenes 2 Negociacion y entrega - videó

A lány jól tartotta magát. Nem omlott össze azonnal abban a helyzetben, és fizikai sérülés nélkül megúszta az esetet. Hogy mennyi idő múlva dolgozza fel az esetet az már csak rajta és a környezetén múlik.

Szerencséje volt a támadónak, mert a tárgyaló rendre utasította a rendőröket akik azonnal rá akartak menni durvábban. A gárdisták és a többi rendőr meg védte a bűnöst a tömegtől...

Az ilyen és egyéb bűncselekmények után nem csodálom, hogy minden ország szét kamerázza az utcákat-épületeket és megfigyelőrendszereket telepítenek amik idővel automatikusan felismerik arc alapján a problémás személyeket... hogy a lehető leghamarabb elkapják majd megkapják a büntetésüket.

Így lesznek idővel szép, biztonságos már-már utópisztikus településeink ahol nem kell félned semmitől... egészen addig ameddig valakinek útjába nem kerülsz és a bűnös-ártatlan kapcsolót át nem billenti adott részre... Helló Dredd bíró.

Az emberek jelentik a legnagyobb hibaforrást a saját rendszerünkben :)

Mennyivel jobb lenne ha az ország-világ gazdaságát és jogi döntéseit csúcsra fejlesztett és folyamatosan fejlődő AI vezérlené... de hol van ez még... már ha egyszer valamikor valósággá válik... és előbb ki nem írtjuk magunkat a primitív viselkedésünk miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82102) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Néhol még jobb a 2700X mint a 9900K....[link]... :B

(#82103) keIdor válasza ScomComputer (#82102) üzenetére


keIdor
titán

A legújabb Windows 10 frissítésben a Spectre és Meltdown patch a HT-t eléggé mellbevágta, míg AMD-nél az SMT-t nem, ezért jobb vétel most egy i7-9700K.
Kapcsold ki a HT-t és nézd meg úgy is. 1440p-n mondjuk a CPU már majdnem mindegy milyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82104) ScomComputer válasza ÁdiBá (#82092) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen én is úgy tudom hogy a 90% ram hiba,nem bírja a nagy hőfokot...nálad ilyen gond nem lesz az tuti.... :K

(#82103) Keldor papa
Nekem még a 1803-s van...nem frissült még a 1809-re...

[ Szerkesztve ]

(#82105) Puma K válasza keIdor (#82103) üzenetére


Puma K
veterán

"Ami a nagy frissítéseket illeti, bőven elég ha a frissítésnél a speciális beállításokban a csatornát átállítod "Féléves (Célzott)"-ról sima "Féléves"-re. Arra a csatornára csak akkor engedik ki a nagy frissítést, amikor már kiküszöbölték a hibákat, de kb 4 hónappal később mint a célzott-ra."

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82106) ScomComputer válasza Puma K (#82105) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen,nekem azon van ezért is nem frissült le.... :K :C

(#82107) keIdor válasza ScomComputer (#82104) üzenetére


keIdor
titán

Akkor másnál miért csinálta zsír új kártya, ami még "nullkilométeres" volt?
Olyan eset is volt, hogy felrakták a blokkot a kártyára és onnantól artifactolt.
Nincs köze a memóriahőfokhoz, ez bármi lehet. Alapból hibás GDDR6, hibás IMC akár.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82108) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Aki szereti a nyomozós,misztikus,csöcsös játékokat az nem sokára tolhatja magyarul...
:R :R
Még folyik a tesztelés hibajavítás.. :K

[ Szerkesztve ]

(#82109) akoska07


akoska07
nagyúr

S10 5G test :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82110) ScomComputer


ScomComputer
veterán

(#82111) ÁdiBá válasza ScomComputer (#82110) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez is Skylake?
Mi a fene...
Ilyen volt már, két 7 szériában is...
Fullra átnevezés gyanus a dolog.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82112) keIdor válasza ÁdiBá (#82111) üzenetére


keIdor
titán

Ugyanaz mint a tiéd csak átnevezés 9900X-től felfele mind.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82113) TTomax válasza keIdor (#82107) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem is a gpuban van a hiba,mert memória tipustól független,samuval is elöjön.Vezérlő hiba lesz ez,a hibás gddr6ot is kizárnám mert bőven alul van órajelezve,és a tokozás hibája sem ugy néz ki.Szerintem desing bajok vannak a gpuval,nagyon nem 12nmre való az egész gpu se a mérete nem stimmel se a fogyasztása nem az igazi.IMC gond lesz ez.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82114) keIdor válasza TTomax (#82113) üzenetére


keIdor
titán

Egy ideje nem néztem utána mi a helyzet, ha Samsunggal is csinálja, az ultra gáz akkor... mondjuk én gondoltam, hogy csak simán a kereslet kielégítése miatt van Samsung ramos is, eddig is így volt. Asus 980Ti Matrixom is Samsungos volt, szóval eddig is volt ilyen.

IMC lehet még szerintem is. Most már memória, nyák, hőmérséklet, minden kizárható ami maradt az maga a GPU.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82115) Puma K


Puma K
veterán

Windows 10 Pro + O&O ShutUp10 + Winaero Tweaker + Classic Shell = olyan Win10 ami számomra is használható :))

A jövőhéten szerintem el is kezdem a teljes áttelepülést Win7-ről a 10-re :K

Ez meg egy nagyon praktikus kütyü: LC-DOCK-U3-III - HDD docking station
Nem meglepő módon lehet a fenti dokkba tett HDD-ről vígan játszani úgy hogy nincs FPS-framerate gond.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82116) ÁdiBá válasza TTomax (#82113) üzenetére


ÁdiBá
addikt

GPU hiba sokkal elöbb jelentkezne, mitől lehet az hogy valaki hetekig játszik vele azt utána hal meg, ja meg valakinek összeég a nyák, annak sincs semmi köze a GPU-hoz...
Nem beszévle ha hibás lenne a GPU akkor nem jött volna le a TITAN ugyan úgy TU102-ban.
Úgy hogy szerintem ez sem teljesen kerek igy.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82117) #59036672 válasza ÁdiBá (#82116) üzenetére


#59036672
törölt tag

Én se hinném, hogy gpu hiba lenne. Ez egy 1080 Ti

Szerintem hibás GDDR6 :K

[ Szerkesztve ]

(#82118) Devid_81 válasza #59036672 (#82117) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igazsag szerint nem valoszinu, hogy lesz hivatalos allaspont, majd szepen megy a sullyesztobe a valos ok az RMA-zott kartyakkal egyutt.
Az elso batch-ek szepen kimorzsolodnak es az ujabbak meg mar talan birjak a strapat.
Mindenesetre eleg rossz start volt, siman hoztak a Vega start szintet, szoval nVidiat sem kell felteni, Ok is tudnak b@lacok lenni ;] :DDD

...

(#82119) ÁdiBá válasza Devid_81 (#82118) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Neked hogy megy még a 2080? :D Birja? Süniket felszerelted már a memóriákra?

ÁdiBá

(#82120) VTom válasza Devid_81 (#82118) üzenetére


VTom
veterán

Csak ennek hatására megint joggal merülhet fel a kérdés, hogy miért kellett ezt így kiadni?

Jövőre kiadták volna 7nm-en ugyanezt, normális fogyasztással, esetleg kicsit erősebben, és mindenki a vállukat veregetné, senkit sem érdekelne, hogy egy évvel tovább tartott, mint az eddigiek.
Azt RTX-et meg eladnák plusz feature-ként.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82121) proci985 válasza ScomComputer (#82110) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

When it came to the clock we actually used we had to back off from 4.6 which was stable to just 4.4 and this still hit 86c with fans on the Corsair H150i running at 2400RPM.

tripla rad 2400on meno ventikkel.

gyakorlatilag ez az a pont, ahol nagyon mar epitett vizzel se lehet nyerni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82122) VTom válasza ScomComputer (#82102) üzenetére


VTom
veterán

Ha nem kellene hozzá ramot cserélnem, lehet, hogy be is ruháznék egy 2700x konfigra.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82123) #59036672 válasza VTom (#82122) üzenetére


#59036672
törölt tag

(#82124) Devid_81 válasza ÁdiBá (#82119) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vettem ra suniket, de nem fer fel a Kraken keret miatt, kb 4-et tudnek felrakni rendesen, meg 2-ot felig...szoval erdeklodes hianyaban elmarad a felrakasa, birja ameddig birja ;] :DDD
Annyi levegot kap mindenhonnan a kartya, hogy konkretan csak a por az amire majd oda kell figyeljek, hogy ne rakodjon le sok a PCB-n, azonkivul szerintem az enyem mar atment a vizsgan, raadasul +1GHz-et adok a ramoknak, es stabil :K

...

(#82125) ÁdiBá válasza Devid_81 (#82124) üzenetére


ÁdiBá
addikt

RTX2080 Ti.:
+140Mhz GPU / +1GHz MEM.
Max 48°C GPU.
TDP valahol 315W végénél járt a maximum felvehető részénél. Ez miatt 2025-2080 között nem volt egy fix órajele a kártyának.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82126) Devid_81 válasza ÁdiBá (#82125) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam 2025-2070 kozott mocorog szintetikus teszteknel, jatekok alatt altalaban 2040-2055 stabilan.
Ugy latom azert nem sz@r ez a Ti :Y :C :DDD
Egy laza 30%-ot versz az enyemre kb :B

[ Szerkesztve ]

...

(#82127) #59036672 válasza ÁdiBá (#82125) üzenetére


#59036672
törölt tag

Brutál a Ti. :C

(#82128) Raymond válasza ÁdiBá (#82125) üzenetére


Raymond
félisten

Nice! Az OC-s 1070-em 6700 GS-t ad csak :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82129) VTom válasza #59036672 (#82123) üzenetére


VTom
veterán

Pedig erre a felbontásra inkább vennék azt, főleg, hogy a következő generációt is támogatja az alaplap, és jó eséllyel az már le is fogja lépni az intelt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82130) Devid_81


Devid_81
nagyúr

NVIDIA TITAN RTX

$ 2,499.00

Ez olyan kis osszeg, hogy adja magat a multi VGA ;] :DDD
Vajon ebbol mennyid adnak majd el?! :U

...

(#82131) ScomComputer válasza Devid_81 (#82130) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na erre vártam én... :DDD
(#82122) VTom:miért milyen ramod van?Ja és ne hallgass a "falusiakra",ők csak a ló ..száshoz értenek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82132) snecy20 válasza Devid_81 (#82130) üzenetére


snecy20
veterán

Lényegében ez már 2.5x-szer drágább lesz mint volt az első, 2013-as Titan. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82133) Devid_81 válasza ScomComputer (#82131) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ok is... ;] :DDD

...

(#82134) Devid_81 válasza snecy20 (#82132) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lehet itt mar nem csak aranyszinu a kartya...ennyi penzbol kijonne aranybol is ;] :DDD
Betegek komolyan ezek az arak :O :W

...

(#82135) ScomComputer válasza Devid_81 (#82133) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akko ezt most hogy kell kiejteni...troll onvidia, te vagy a nagy english man... :DDD
Amúgy van egy nagy titkom a rtx sorozatról,nem tudom elmondjam e de ha sokan kérik lehet bedobom....tudom mi okozza a hibát.. :U

[ Szerkesztve ]

(#82136) Devid_81 válasza ScomComputer (#82135) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Engem mindenkeppen erdekel, foleg, hogy garivesztett RTX 2080 van jelenleg a gepemben ;] :DDD :R
Kerdesedre a valaszom, passz, vmi Troll-Vidia korul lehet a cucc...de hat tudod, it just works... :DDD

...

(#82137) snecy20 válasza Devid_81 (#82134) üzenetére


snecy20
veterán

De jó, a PC is a milliárdos olajsejkek játéka lesz? :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82138) TTomax válasza ÁdiBá (#82116) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha az IMC tranzisztorai fáradnak akkor nem jön ki rögtön ezért írtam lehetséges design probléma mert nem igazán 12nmre való.Ha memória probléma lenne akkor a samsung ramosok nem hullanának,és pedig azok már nem az első batchból valóak tehát az sem igaz,hogy csak az első szériában volt pár hibás,van akinek már a harmadik csere kártyája halt meg.PCB meg azért nem lehet,mert a ref és custom is hullik.Egy dolog van ami közös,az pedig a gpu.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82139) Devid_81 válasza snecy20 (#82137) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kb :K

Ha ez igaz akkor jovore az Intel egy az egyben meg lesz kajalva a Ryzen 2-vel :Y
Nem akarok nagy almokat kergetni, de kb igaz lehet...
AM4-en 16/32
TR 24/48 a legkisebb....ppfff b@zz mi lesz itt :Y :DDD

Szerk: 3800X Black Edition 16/32, nah azert mar inkabb adnek $/£/EU500-ot mint az intel 8/16 9900k-ert :B

[ Szerkesztve ]

...

(#82140) snecy20 válasza TTomax (#82138) üzenetére


snecy20
veterán

Ezzel a ballépéssel de sok pénzt megspórol nekem is, meg még sokaknak az nVidia. :R

Devid_81

Robbanásszerű magszám-növekedés, nem rossz... Az Intelnek a +2 mag olyan 8 évbe tellett...

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82141) akoska07 válasza snecy20 (#82137) üzenetére


akoska07
nagyúr

A poén az,hogy nincs mire upgradel-ni,még az olajsejkek se veszik meg. :DDD

#82139 Devid_81 :

Jön a dinnye szezon. ;]

Sokkal hamarabbra jósolták ezeket a sok magos procikat.
Most fogyott el a tudás és már csak a magok számának emelésével tudnak fejlődést hozni.

Azért majd ezeket hűteni is kell vmivel és a vrm is sokkal erősebb kell legyen.

---

Egyébként 1440p(k) és 4K világában nem kell 5GHz.
Így amd is jó választás lehet.
Csak a sok magok számát nem értem,mert semmi szükség nincs rá,semmi nem használja ki ami nem munka.

Egyébként a dinnyés amd-k árát is meg lehet majd nézni. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82142) keIdor válasza VTom (#82120) üzenetére


keIdor
titán

Mert kinevelődött a tökéletes fogyasztó, legalábbis részben, nem mindenkit érintve. Már sokan írkálták, hogy hol van már, türelmetlenkedtek, égette sok ember zsebét a pénz. Csak aztán jött a hidegzuhany, hogy 1300€-ba kerül. Az emberek hülyesége miatt jött ki, ezeket Quadron kívül ki se kellett volna adni. A GP102-nek ígyse volt ellenfele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82143) VTom válasza ScomComputer (#82131) üzenetére


VTom
veterán

Sima 2133-as mezei Micron.
Úgy olvastam, hogy a Ryzenek 3000MHz körül táltosodnak meg igazán. Nem tudom, hogy 3440x1440-en számítana-e ez.. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82144) Devid_81 válasza akoska07 (#82141) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nagyon kivancsi leszek, hogy a boost orajelek mennyire igazak. :U :F
Ez amolyan "too good to be true" nalam... :K
Nem varok tobbet mint egy stabil 4.5GHz emberi feszultsegek mellett, es ha tenyleg lesz 16/32-es AM4 akkor nem kerdes, hogy valtas lesz :B

(#82143) VTom valoban kell nekik, en meg akar picit fole is mennek, tudom nem olcso a 3400 koruli memoria, viszont oszetetben meg mindig olcosbban kijon vele az ember mint a most tularazott intellel sajnos.

[ Szerkesztve ]

...

(#82145) ScomComputer válasza Devid_81 (#82139) üzenetére


ScomComputer
veterán

Oké...oké...nekem nagyon bejött a ryzen,de szerintem semmi értelme ennek a több magos szarakodásnak pc-re,főleg meg játékra nem,minek a sok szar-fosh indie walking simulatorra.... :(

Vtom...:
azé egy próbát megérne... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82146) Puma K válasza Devid_81 (#82139) üzenetére


Puma K
veterán

"3800X Black Edition 16/32, nah azert mar inkabb adnek $/£/EU500-ot mint az intel 8/16 9900k-ert :B"

+1

Meg van az új CPU-m :D

Ez a mostani alaplap+CPU+RAM szett meg megy át a meghagyott Corsair 200R-ba a XFX Pro 450 mellé... vagy el kellene adnom őket...? :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82147) VTom válasza Devid_81 (#82139) üzenetére


VTom
veterán

Hát, ha ez igaz, akkor a 3700x best buynak tűnik.
A ryzen 9-et feleslegesnek tartom már gamer konfigba, de ha a 3700x-en ki is kapcsolod a HT-t, akkor is 12 magod lesz 4.5GHz körül..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82148) snecy20 válasza VTom (#82143) üzenetére


snecy20
veterán

Azon a felbontáson amin te vagy, szinte elhanyagolható a RAM szerepe. De az bármikor upgradelhető, ne az tántorítson el. Valamennyit még adnak a kis mezítlábas 2133-asokért is :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82149) ScomComputer válasza Puma K (#82146) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja igaz,ez egy hobbi,le szarjuk milyen game jön ki..Ááááá nem lényeg,a fontos 16/32...ez van a gépben....húúú áll a penis.....hehehe....most nincs igazam?
:C :DDD

(#82150) akoska07 válasza VTom (#82143) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azon a felbontáson nem hinném,hogy egetverő különbséget tudna mutatni.
Egyébként ez játék függő,hol hoz a plusz ram sebesség.
A 2133-as ramok még mindig jók,főleg ha mennek C9 2133.
Nekem van elrakva egy C9 2133 páros,otthoni gépben 2400 C9 ramok vannak.

#82139 Devid_81 :

Ez olyan álom lista amúgy.
Nem hinném,hogy túl sok valóság alapja lenne.
A boost órajel pont ami hihetetlen.
Amikor "szenvednek" a 4.5GHz elérésével is.
Érdekes lenne ekkora ugrás.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.