Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#119001) VTom válasza Devid_81 (#118999) üzenetére


VTom
veterán

Naygon élelmesek ezek a srácok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119002) gainwardgs válasza Devid_81 (#118999) üzenetére


gainwardgs
addikt

Tök jó, legalább azt raksz bele amit akarsz :DDD jó kis S3 trio stb. :DDD

(#119003) Devid_81 válasza VTom (#119001) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kinaban barmi megtortenhet :D

...

(#119004) VTom válasza Devid_81 (#119003) üzenetére


VTom
veterán

És meg is történik :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119005) Gyula84 válasza Devid_81 (#118999) üzenetére


Gyula84
veterán

Minek is az bele :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#119006) Devid_81 válasza Gyula84 (#119005) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Legalabb keveset fogyaszt, nezzuk a jo oldalat :D

...

(#119007) Gyula84 válasza Devid_81 (#119006) üzenetére


Gyula84
veterán

Jogos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#119008) VTom válasza Devid_81 (#119006) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem hűvös is. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119009) Devid_81 válasza VTom (#119008) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ettol fuggetlenul kell ra a viz, ne ezen sporoljunk mar egy ilyen erteku PCB mellett :K

[ Szerkesztve ]

...

(#119010) VTom válasza Devid_81 (#119009) üzenetére


VTom
veterán

Apróról 150-ből megvan. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119011) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Remelem vmelyik coin-t majd megeri banyaszni VGA-val hamarosan.

[ Szerkesztve ]

...

(#119012) VTom válasza Devid_81 (#119011) üzenetére


VTom
veterán

Meg is van a válasz a super széria meg a 5xxx széria kiadásának miértjére. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119013) proci985 válasza Devid_81 (#119011) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

[link] feltortek a SECet. ahogy nezem par oldal nem frissitette a cikkeit. gyakorlatilag ezzel uj szintre jutott a tozsdei manipulacio.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#119014) Devid_81 válasza proci985 (#119013) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mondjuk ezen sem kellene mar meglepodjunk :DDD
Akkor azt mondod valami "atverte a vilagot" es gyorsan meggazdagodott? ;]

...

(#119015) proci985 válasza Devid_81 (#119014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Valaki valoszinuleg ezen iszonyatos penzt keres(ett), igen. Ahogy nezem kell par ora mire kijut az info, hogy megse ugy van, coinnal meg azert boven volt bothalozat reklamozni, hogy meno.

Volt egy periodus 2020 osze elott, amikor lecsengtek az elso adaptalok, es ott jellemzoen a deep weben volt hasznalatban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#119016) Devid_81 válasza proci985 (#119015) üzenetére


Devid_81
nagyúr

F@sza, ugyesek voltak a sracok ismet.
Ez a coin cucc es osszes tarsa azert eleg messze van meg attol, hogy egy elfogadhato es mindenhol hasznalhato "penz" legyen.

Akinek most maradt bent par coinja es jokor vette ki a penzt jol jart.
Kivancsi vagyok ra bezuhan-e az erteke es kb mennyi ido mulva mindennek amibe belenyultak.

...

(#119017) proci985 válasza Devid_81 (#119016) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Deep web alatt foleg szervezett bunozest ertettem, de latorallamok is hasznaljak. Kb igy is kell kezelni.

Mondjuk ez egy nagyon necces huzas volt, gyakorlatilag mestersegesen bullracet probaltak generalni. Aztan lehet, hogy egy tizeneves script kiddie bejutott a social media felelos accjaba gyorsan penzt csinalni, es nem valami bonyolultabb psyopnak vagyunk szemtanui.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#119018) VTom válasza proci985 (#119017) üzenetére


VTom
veterán

Tőled azért mindig tanulok pár új informatikai kifejezést :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119019) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

kól of dutyi blekk opsz kold vár (ez járt a 3080-hoz) most húz le egy 200 gigás peccset.
WTF? :D
Végig kéne tolni, aztán kukába vele

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119020) cyberkind válasza -=RelakS=- (#119019) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira se érdemes, igazából ha nem vagy multis, ezek a CoD-ok már szart se érnek, talán az utolsó az új MW 2 volt, és ennyi.

Paranormal Cocktivity

(#119021) -=RelakS=- válasza cyberkind (#119020) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

ha már megvan, akkor végigjátszom, aztán törlöm, az a 200giga jól jöhet másra is

Remélem, elég lineáris, egy véggel :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#119022) Raymond válasza cyberkind (#119020) üzenetére


Raymond
félisten

Pedig en parszor elgondolkodtam hogy ki kene probalni ezeket is mert hianyzik valami porgos FPS. A BF1-et jatszottam meg tavalyig aztan par honap szunet es most ugy gondoltam ideje atnyergelni a BF2042-re de valahogy nem jon be. Tul nagyok es uresek a palyak az en stilusomhoz - infantry rush (nem a game mode hanem hogy nem szeretek egy helyen kuksolni) es objective play (flag capture) Conquest palyakon. Nem igazan erdekelt soha a K/D, a lenyeg az volt hogy pontokat szerezzen a csapat. De ezt nehez a BF2042 playakon csinalni, tul sok az ures ter.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#119023) cyberkind válasza Raymond (#119022) üzenetére


cyberkind
félisten

Én alig tudtam végigszenvedni a WW2-t, bár, nekem a csúcspont a Black Ops meg az eredeti MW3 volt, azoktól meg nagyon messze kerültünk.

Paranormal Cocktivity

(#119024) Raymond válasza cyberkind (#119023) üzenetére


Raymond
félisten

En legtovabb a BO2-nek ragadtam le, akkor hagytam abba amikor mar 10-bol 9 jateknal volt legalabb egy cheater-r aki teljesen szetrombolta a jatekot (erts Swarm az elso masodpercekben es hasonlok). Aztan lett a BF1 amit aranylag hamar megszoktam es szinten sokaig jatszottam.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#119025) CJ4567 válasza cyberkind (#119020) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem az új MW3 az első COD, aminek tetszik a játékmenete, és élvezem. :DDD Kampány pont nem érdekel, van bőven elég játékom arra, ha egy jó SP élményt akarok, arra tökéletes, hogy néha kikapcsoljam az agyam, és csak lőjek :D

No Sana No Life

(#119026) Raymond


Raymond
félisten

Ez ugy nagyjabol takarja az elmult het torteneseit az interneten:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#119027) proci985 válasza Raymond (#119026) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszonom a recapot, hala egnek egy barlangban elek, ahova nem er el az internet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#119028) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

:DDD
Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember és szöveg

https://utdetailing.hu/

(#119030) Raymond


Raymond
félisten

Indiana Jones and the Great Circle

Turhetoen nez ki, de az uncanny valley azert eleg eros benne es az Indy voice acting minosege valahogy nincs azon a szinten mint a tobbi karakter, vagyis inkabb olyan mintha egy teljesen mas jatekbol lenne ott, olyan almosan(?) mondja a szoveget.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#119031) VTom válasza Raymond (#119030) üzenetére


VTom
veterán

Hát, ezt tuti megveszem PC-re, ha el nem b*sszák. Végigborsóztam a trailert. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119032) Raymond válasza VTom (#119031) üzenetére


Raymond
félisten

GamePass-ra is jon ;) :C

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#119033) VTom válasza Raymond (#119032) üzenetére


VTom
veterán

Annincs nekem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119034) tailor74 válasza Raymond (#119030) üzenetére


tailor74
őstag

Gamepassban jó lesz. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#119035) cyberkind


cyberkind
félisten

Így legyetek Indianál fanok. :))

Paranormal Cocktivity

(#119036) Habugi válasza cyberkind (#119035) üzenetére


Habugi
addikt

Remélem egy prideos zászlórúd is egész nap fel van dugva a seggébe és viseli mint a pólót. Valaki majd egyszer mesélje már el nekem, mi az isten szükség van erre.
Bethesdánál & Ubinál most nagyot fut ez, ha egy játékot promózni kell, kiválasztják a teamből az ilyen deviáns pávákat.

Nagyon kell ez tényleg, gaming iparnak már csak ez kell, ránézel és tüntet a beállítottságával, mert rohadtul akarja mindenki tudni mit csinál esténként abban a pásztor órában és kivel.. :((( :W

Nem írhatod ám le akárhova, nem kérdezheted meg miért kell egész nap mindenhol páváskodniuk, úgy jönnek nyakra a vadlibsik és bigottoznak le mint a huzat. :D

Pedig annyi a történet hha tényleg ettől és ilyenkor érzik csak magukat egyenlőnek vagy teljes értékűnek, akkor először intenzív pszichiátriai kezelésre kéne őket küldeni, aztán ha az nem hoz eredményt akkor bizony gyógyszeresre.

Kíváncsi vagyok meddig fog tartani ez az őrület, remélem nem kell a következő aszteroidáig várni.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#119037) Devid_81


Devid_81
nagyúr

NVIDIA GeForce RTX 4070Ti SUPER is 8% faster on average than RTX 4070Ti in 3DMark tests

Picit tobbet vartam tole 256bites leven, de a semmitol ez is tobb "ugyan annyiert" mint a regi.

...

(#119038) cyberkind válasza Habugi (#119036) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondok jobbat, ott van a The Last of Us, amiben egy darab papíron volt rajta Bill meg a homokozása, és ebből a darab cetliből, sikerült a sorozatba implementálniuk a leghosszabb részt, de olyan jelenetekkel, ami egy szoftporeszbe is sok lehetne, szóval, nyugtával dícsérd a kolbászt, vagy bemászik hátra, az biztos, hogy jobb nem lesz. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119039) Habugi válasza cyberkind (#119038) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudom hogy a homoerotikus példa mennyire helyénvaló ide mert pl ilyesmit már marha régóta lehetett látni pl filmeken, műfajtól függetlenül h dráma-e pölö vagy vígjáték, szóval most az h elvétve betolják játékokba.., nem tudom megítélni.

Nekem alapvetően csak is és kizárólag azzal van bajom, amilyen agresszivitással és gátlástalansággal belekényszerítik magukat most az ember valóságába.
Miért nem lehet már végig nézni egy játék promót a zászló és a félszerzet páva nélkül, érted. Az egyik legjobb példa vagyok rá, az élő bizonyíték hogy mennyire kontraproduktív már ez az egész. Soha életemben nem érdekelt, nem foglalkoztatott ki mit csinál otthon a négy fal között vagy minek képzeli magát. Mindig azt vallottam h akinek szent meggyőződése hogy kétrotoros helikopter, az érezze jól magát helikopternek mindaddig, amíg ez mások kárára nem megy.., érted, ha ettől boldog, ez teszi boldoggá, egészségére, mit számít ez nekem vagy másnak, nem érdekel, közöm sincs hozzá..

..de, az analógiánál maradva, mindig kell egy vonal (nyugodtan nevezzük ezt a vonalat a józan ész és a kulturáltság konvergenciájának) amit meg kell húzni, vagyis illene.
Oké hogy általános lett h pávának öltözve és kvázi pávaként járnak pl dolgozni de sok helyen már pávakét is kell kezelni őket, mert ha nem pl nőként szólsz egyikhez-másikhoz már kezdődik is a műsor amiből Te nem keveredsz ki épen.
Innen már tényleg csak egy lépés hogy a helikopteres alannyal brummogva kelljen kommunikálni és olajcserére hívni nem pedig ebédelni ahhoz, hogy ne húzza rád ez a degenerált világ a vizes lepedőt.

Egy szó mint száz, lement 40 qrva év az életemből úgy, hogy totál semleges volt számomra minden érintett és a téma, úgy voltam vele h mindenki találja meg a saját boldogságát ahogyan tudja.., de most.., eltelt pár év ebben a .., nem is tudom minek nevezzem azt ami zajlik.., te hallod, az megvan gondolom hogy minden vagyok csak semleges nem.. :((( :((
Érzéseim támadtak, ERŐSEK.

Nyomják a hikomatot az elfogadásról, a beilleszkedésről a toleranciáról, miközben két lábbal taposnak ezeken az elveken s értékeken, ács kalapáccsal nekifutásból ütik le magukat mindenkinek a torkán, erőszakkal, nem foglalkoznak semmivel, vannak ők meg az ő érzéseik amit tiszteletben kéne KELL tartani.

Annyira gátlástalan és undorító ez az egész hozzáállás és magatartásforma mostanra, nagyon komolyan türtőztetnem kell magam pl ha társaságban felbukkan a téma, mert az agyam eldurran tőle. Iszonyatosan igazságtalan és rohadtul nem veszik észre magukat.

Témát elengedtem sry, csak triggerelt a kép meg alatta a "modern audience" köpedelem.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#119040) VTom válasza Habugi (#119039) üzenetére


VTom
veterán

Igen, sajnos lassan ott tartunk, hogy nem elfogadni kell, hanem kötelezővé teszik.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119041) Devid_81 válasza Devid_81 (#119037) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kemenyen odaver a Ti Super.
Inkabb lett volna a neve Ti 16GB.
Ezek utan a 4080S is odacsap majd...pluszba vagy 2FPS-st az elodjehez kepest :)

...

(#119042) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

DLSS3 megjelent Overwatch 2 -ben is.
Nem tudjátok még mindig korlázotva van RTX40 szériára?
RTX3 széria is tudja a DLSS3 at?

ÁdiBá

(#119043) CJ4567 válasza ÁdiBá (#119042) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, korlátozva van. FSR3 FG az, amit minden kártya tud, DLSS FG-t támogató játékokba bele lehet modolni az FSR3 FG-t, de ezt nem ajánlom egy multis játékba, ha nem akarsz rövid úton repülni :DDD

No Sana No Life

(#119044) CJ4567 válasza Devid_81 (#119041) üzenetére


CJ4567
veterán

Na ez igen, ez megéri :K :DDD

No Sana No Life

(#119045) ÁdiBá válasza CJ4567 (#119043) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ezt nem értem, akkor a DLSS3 se használhatom Overwatch 2 alatt?

Nekem most csak egy i7 13650HX laptopom van 32 giga rammal RTX4060(OC-val)
Ezzel gurigázok.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#119046) CJ4567 válasza ÁdiBá (#119045) üzenetére


CJ4567
veterán

Használhatod, ha RTX 40XX kártya van a gépedben/laptopodban. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#119047) VTom válasza Devid_81 (#119041) üzenetére


VTom
veterán

Ott jön ki az előnye, ahova már nem ezt venném :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119048) Kalandor válasza Habugi (#119036) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentették ezt a hozzászólást. Legszívesebben törölném, de nem fogom, hogy tudjak mire válaszolni. Másrészt pedig azért, mert ha csak erővel törölném, akkor én lennék a vadlibsi a szemedben, ahogy írod.

"Pedig annyi a történet hha tényleg ettől és ilyenkor érzik csak magukat egyenlőnek vagy teljes értékűnek, akkor először intenzív pszichiátriai kezelésre kéne őket küldeni, aztán ha az nem hoz eredményt akkor bizony gyógyszeresre."
Ezt írod. Szívesen elbeszélgetek veled erről a témáról és megválaszolom a kérdéseidet. Az egyik legjobb barátom is transz férfi (tehát nő volt). Nem páva, nem büszke rá, szégyelli. Sok évtized őrlődés van a döntése mögött, hogy a nemváltás rögös útjára lépett. Nem debil, nem gyökött, nem elkényeztetett, nem divatozott. Gyerekkora óta az volt az érzése, hogy valami baj van. Megpróbált a születési neme szerint élni évtizedeken át. Csúnya vége lett, nem lehet elnyomni azt, ami elnyomhatatlan. Sok idő volt, mire kiderült, hogy nemi diszfóriája van: nem stimmel a hardver és a rajta futó szoftver.
Szóval elnyomta sokáig, járt pszichológushoz, pszichiáterhez, de a ez van, akkor ez van. Ezt nem gyógyítja ki se bogyó, se imádkozás, se agyonverés.

Nemet váltott. És azóta jól van. Nekem is furcsa, hogy más néven kell szólítani, de ez nem érdekes, attól ugyanolyan jó ember még. Ja, ez a szólíttatás nem úgy ment, mint valami LMBTQ Karen gets based tiktok videóban, ahol egy kékhajú, rózsaszín pulcsis nemistudommi fejhangon visítja, hogy I'm they/them, különben megsértesz!
Ez a szélsőérték. Ezek idegesítő és kontraproduktív dolgok. Túllengett az inga, mondaná Puzsér. A barátom nekem csak elmondta, hogy mire változtatta a nevét, de nem kért meg semmire fejhangon visítva, hogy hogy szólítsam és mi lesz ha nem.

Rossz látni, hogy egy szélsőértékből egy egész szcénára vetítesz mindent. Nem is a szcéna a jó szó. Mozgalom vagy fogalmam sincs mi ez. Jó, legyen mozgalom. Ezek az emberek is csak normális életet szeretnének. Nem kussolást a négy fal között, hanem emberi életet. Mert az utóbbi évtizedekben erősen kuss volt a nevük. és most fel szeretnének szabadulni, ahogy a rabszolgák, a nők, meg fogalmam sincs kik már a történelem során.
Persze mondhatod, hogy szabadok. Tényleg nincs már nekik börtön és szavazhatnak is, és hogy hol van az ő elnyomatásuk a rabszolgákéhoz képest? Tény, ahogy halad a történelem, egyre kisebb szabadságokért zajlik már a harc. A nők szavazati joga is egy vicc a rabszolgasorshoz képest. Mégis megkapták. Ez van, de még ha jelentéktelennek is tűnik, ez egy fontos dolog számukra. Nemi diszfóriával nem lehet normálisan élni, az egy börtön, amikor a tested a börtön. Persze sokáig kuss volt a nevük, és menekülésként kiválóan lehettek például öngyilkosok, csak hogy ne zavarják a többségi társadalmat.

Kíváncsi vagyok meddig fog tartani ez az őrület, remélem nem kell a következő aszteroidáig várni.
Túl sok szó van róluk most? Zavar, hogy még egy játékpromó videóban is ez jön szembe? Elhiszem, tényleg zavaró meg sok már. De ilyen egy átrendeződés. A szüfrazsettek vagy az abolíció környékén pont ugyanígy volt tele mindenki töke, hogy mindenhonnan ez a szar ömlik. De ha nem ömlik mindenhonnan, nincs változás. Olyan ez mint a láz. Így dolgozza ki magából a megoldást a társadalom.
Most az inga tényleg kileng, és tényleg a greenwashing mellett ilyenekkel jóemberkednek a cégek. Engem is zavar, remélem visszatér az inga középre és végre efelől nyugalom lesz (de persze megint majd jön valami mozgalom kiállni a jogaikért, ahogy mindig :D).

Kérdés, komment?

[ Szerkesztve ]

(#119049) Devid_81 válasza VTom (#119047) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nagyon zsak krumpli az egesz, lett volna RTX 4070 TI 16G a neve es mindenki orult volna a +4GB ramnak, plusz ajandek par % teljesitmeny es kesz.

Az RTX 4070S magasra tette a lecet szvsz :K
Oke a spec-eken latszodott, hogy jo elorelepes lesz a 4070S, de itt a 4070TiS-nel is volt remeny azert. :K
Sz@rni ra, holnap az AMD lepattintja az asztalra a 7600XT-t kozel nulla gyorsulassal, majd ho vegen beut a 4080S a meg annyival sem, es jok vagyunk next gen-ig :DDD

Egyedul egy dolgot varok iden az pedig az AMD Strix Halo APU lesz
16 Zen5 & 40 RDNA3.5 CUs
De annak meg olyan ara lesz, hogy befosunk :D

[ Szerkesztve ]

...

(#119050) Devid_81 válasza ÁdiBá (#119045) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Latom nalad is lement a csalad vs hobby meccs :DDD :R
En ott tartok, hogy a lapost most mar honapok ota be sem kapcsoltam, egyszerun lehetoseg nincs ra.
Ha van 5 percem akkor konzol megy.

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.