Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82451) proci985 válasza Erdei88 (#82446) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem mindenhol, ahol lakok ott komposzt es "egheto" van. viszont pl a csomagolopapirt/ujsagot/muanyagot / uveget / femet kulon ki szoktam vinni a szelektivbe, mas meg nagyon nem marad. melohelyen azt hiszem 8 csoport van, de abba benne a visszavalthato es az elem is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82452) VTom válasza Erdei88 (#82446) üzenetére


VTom
veterán

Elég nagy lehet ott a szegénység. Nálunk minden háznál külön kuka van. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82453) akoska07


akoska07
nagyúr

:DDD

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82454) ScomComputer válasza akoska07 (#82453) üzenetére


ScomComputer
veterán

....aszki...ez nagyon jó... :DD :DDD
Amúgy 5pm a kezdés nekem itthon... :K

(#82455) snecy20 válasza akoska07 (#82453) üzenetére


snecy20
veterán

Ez a legutolsó ez a grúz nőideál 100 évvel ezelőttről? :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82456) akoska07 válasza ScomComputer (#82454) üzenetére


akoska07
nagyúr

Melyik ? :D

Az utsónál nem gyengén sírtam be,azóta is röhögök. :DDD
Óriási. :D

#82455 snecy20 :

Most,hogy mondod nekem is rémlik vmelyik rémálmomból. :D

---

Más...

Ér még vmit az ezüst ?
Hogyan érdemes el/fel használni,van belőle vagy 1kg.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82457) proci985 válasza snecy20 (#82455) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az :D

sokan ongyilkosok lettek a szepsege miatt. :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82458) akoska07


akoska07
nagyúr

Remélem elfér... :)
Ha nem akkor elnézést és töröljétek. :R

Fiuk! Sracok! Ferfiak! Emberek!

Mivel rossz voltál, hozzád csak a krampusz megy!

...----->

:DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82459) Erdei88 válasza VTom (#82452) üzenetére


Erdei88
veterán

Háztartásonként...

(#82460) VTom válasza Erdei88 (#82459) üzenetére


VTom
veterán

Csak viccelni próbáltam.:)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82461) keIdor


keIdor
titán

Itt a Far Cry új alkonyat: [link]

Ránézésre kihagyós...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82462) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#82377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

kíváló porszívóügynök volt...

a régi szép idők... :DDD

pedig...
[link]
;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82463) FollowTheORI válasza akoska07 (#82458) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82464) akoska07 válasza FollowTheORI (#82463) üzenetére


akoska07
nagyúr

Yesss :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82465) Devid_81


Devid_81
nagyúr

3DMark Ray tracing benchmark - new trailer, release date and pricing

Coming to 3DMark on January 8, 2019
Port Royal will be coming to 3DMark Advanced Edition and 3DMark Professional Edition on January 8. It will not be possible to run Port Royal in 3DMark Basic Edition or the 3DMark Demo on Steam.

3DMark Port Royal upgrade, USD $2.99
If you already own 3DMark, you will be able to unlock Port Royal by purchasing the Port Royal upgrade, available January 8 for USD $2.99. Read more about 3DMark updates and upgrades here.

3DMark Advanced Edition, USD $29.99
From January 8 onward, Port Royal will be included in the price when you buy 3DMark from Steam or the UL Benchmarks website.

Ahhaa, tehat, hogy kb sajat magammal osszehasonlitsam az "uj pontszamot" vagy fizetnem kell, vagy a basic edition-nel nem is lehet majd hasznalni az uj kieget a 3DMarkhoz?
Ez igy teljesen rendben van :K ;] :W

...

(#82466) snecy20 válasza keIdor (#82461) üzenetére


snecy20
veterán

Új skin-ek a régi sémára... ennél azért többre gondoltam.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82467) keIdor


keIdor
titán

:DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82468) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre.

Szerintetek nagy gyökérség leváltani egy GTX 1070 SEAHAWK ot egy ref. GTX titan Z re? :D Most került egy a látókörömbe aztán régóta vágytam egy olyan szörnyetegre :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82469) keIdor válasza hszilard666 (#82468) üzenetére


keIdor
titán

Eléggé...
Vegyél egy mély levegőt és gondold át a saját kérdésed... vennél egy (két) Keplert, ami már 6 éves és driver szinten se foglalkoznak már vele. Segítek, ennyire öreg architektúrát vennél.

Turing (2018) > Volta (2017) > Pascal (2016) > Maxwell (2014) > Kepler (2012) > Fermi (2010) > Tesla (2008)

Meg aztán az SLi is romokban körülbelül manapság.

Akkor vedd meg, ha szeretsz hülyeséget csinálni. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82470) hszilard666 válasza keIdor (#82469) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen, nem túl értelmes döntés, erre már rájöttem :D, De annyira dögös az a kártya! :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82471) proci985 válasza hszilard666 (#82468) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mennyiert talaltal?

arban kb 1-1 ha a 295x2 arakat nezem. kb az a kartya a 295x2 szintjen teljesit (es fogyaszt), ebbol kiindulva (290x CF == 295x2 userkent):
- amig megy az SLI, addig a 34"es ultrawideon lassabb sosem lesz, viszont pure gpu limites helyzetekben (pl far cry 5) a titan Z 1080TI koruli tempot tud. amig megy az SLI a kartya kb barmire eleg, Far Cry 5ot en harom kijelzovel kb very highon betonstabil 60 fpssel toltam, hiaba 5 eves megoldasokrol beszelunk.
- ha VRezni akarsz akkor ne, ott van kb negy jatek ami tamogatja es mindegyik elvan egyebkent is egy 1060on
- ha nem megy a SLI, akkor kb 1060 6GB teljesitmenyt tud.
- SLIm nem volt, CF alapjan par regi jatek crashel ha nem kapcsolod ki, de oda egy GPU is boven eleg ekkora teljesitmennyel. CF jelenleg vagy engine szinten nem tamogatott (Just cause 3-4, Dishonored 2, Rage), vagy megy rendesen, de en rakerdeznek az SLIre. viszont, AMD oldalon a hawai-GCN Polaris neven meg aktiv, ez a Keplerrol mar nem mondhato el
- a kevesebb memoria nem igazan problema
- a titan z tobbet fogyaszt amig megy a CF. joval. a tapod es a hazszellozesed legyen eleg. 700-800Whoz nagyon jol szellozo haz kell.
- a kovetkezo valtasnal nyaron az 1070 hasznalt ara felezodni fog, a titan Zbol meg annyira keves keszult, hogy lassan atmegy gyujtoi cuccba szvsz (titanok jobban tartjak az arukat). foleg, ha van doboza-kellekei.
- nezd meg befer e a hazadba. ez nem vicc, 295x2nel azt neztem a Cosmosba alig fert volna be.

tehat ha meg tudod oldani 1-1ben es olyan jatekokkal tolod, ahol megy a multiGPU es van driver tamogatasod akkor ez ertelmes lehet. ha sokat ra kell fizetned es tudod, hogy semmiben nem skalazodna (akar a driver miatt) akkor engedd el.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82472) keIdor válasza hszilard666 (#82470) üzenetére


keIdor
titán

Hogy őszinte legyek, ha már ilyen kuriózumot akarnék venni, akkor sem tenném "main" gépbe, tehát nem váltanék vele semmit. Egy 8800 GTX nekem is kéne, de csak a falra kb.:)

A 7950 GX2, 9800 GX2, R9 295 nagyobb durranás volt a maga idejében, a szememben ezek nagyobb kuriózumok. A Titan Z csak egy ingerküszöb tesztelés céljából megszületett fantomtermék.
Vedd meg, 20000Ft-ot megér, én többet nem adnék érte.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82473) keIdor válasza proci985 (#82471) üzenetére


keIdor
titán

Alatta van sokkal, ha nincs SLi akkor egy alul órajelezett 780Ti-t kell elképzelni, csak a Kepler is lemaradt időközben.

Nem nagyon találok friss 2018-as tesztet, nekem van 780Ti-m a mai napig, lehetne tesztelgetni vele, de nem megy ám úgy, mint egy GTX-1060, alatta van. 1050Ti és 1060 között.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82474) hszilard666


hszilard666
veterán

Áhh, nem csinálok semmit amire a 1070 ne lenne elég, és elég sokat kér az ember a Z ért (130K) SZóval kihagyom :D Köszönöm a villámhelpet!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#82475) snecy20 válasza hszilard666 (#82474) üzenetére


snecy20
veterán

Az az ár sokszorosan rablás lenne érte.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82476) proci985 válasza keIdor (#82473) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

oke, belegondolva tenyleg igazad van. valamennyire abbol indultam ki, hogy volt 970em, viszont a maxwell es a kepler kozott eleg nagyot nyilt az ollo idovel. a hawai meg az ido mulasaval (foleg dx12ben) csak gyorsult.

a sweclockers (sved, nagyon megbizhato, google translate megoldja es a tablazat angol). dx11ben is ahogy no a felbontas van mar 10-20% kulonbseg a 290Xnek es a 290X dx12ben meg birja, a 780ti viszont kb egy 1080 harmadat tudja 1440pben (mig a 290X az 59%at). a 3GB vs 6GB vram valamennyire szamit, de ahol kifogy a VRam ott jellemzoen 1szamjegyu eredmenyek vannak, az pedig inkabb 4Kban esik meg a tesztben.

a teszthez annyit, hogy a ref 290X hajlamos ledobalni az orajeleit. foleg dx12ben es adott esetben 10-25% teljesitmenyvesztesrol beszelunk. a 295x2 viszont kb ekvivalens tudasra egy vizezett 290X OC CFel, tehat a leirtaknal picit jobb a helyzet 1GPUs helyzetekben is. ez viszont fugg a klima elhelyezesetol a tesztkornyezetben es hogy mennyire hosszu teszteket futtattak. en meg ebbol az optimalis helyzetbol indultam ki a Titan Z megitelesenk kapcsan, es ez egy teves kiindulasi pont volt.

ok, igy nezve a Titan Z kb mar csak retro rendszerbe jo vitrinbe, 34"es monitorra nem. egyetertek Veled, ezt el kell engedni.

---

130ert az max gyujtonek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82477) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Anthem-el valaki probalkozik? :F
Kb 2 percig ment, majd azota sincs szerver amire lehetne csatlakozni...ugy latom ez elegge Alpha meg minden szempontbol :D :W

...

(#82478) akoska07


akoska07
nagyúr

AMD has a NEW video card... Sorta...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82479) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezt a JC4et mintha egy kicsit elbaltázták volna... [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82480) TTomax válasza akoska07 (#82478) üzenetére


TTomax
nagyúr

Már ez hogy lehet,DX12 alá driver se kell nagyon.... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82481) keIdor válasza TTomax (#82479) üzenetére


keIdor
titán

Én egyik résszel se játszottam, de a 3 is ilyen volt a maga idejében, illetve emlékszem konzolon is 10-15fps-re képes volt bezuhanni. Régen a YouTube kezdőképernyő tele volt ilyen videókkal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82482) snecy20 válasza TTomax (#82479) üzenetére


snecy20
veterán

Toltam pár órát, de bántóan jelen van a konzolélmény, ami jelen esetben abszolút pejoratívan és dehonesztálóan értendő. Bár próbálnak a gyártók minden erejükkel átterelni PC-ről az árazással, de valószínűleg ezért sem leszek soha konzolos érzelmű. A multiplatform címek manapság egyértelműen a konzolhoz vannak igazítva, a PC-s meg ugyanabból megkapja a kompromisszumos, "ami marad" változatot.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82483) Devid_81 válasza akoska07 (#82478) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eleg sokszor befosott DX12 alatt, masok is szidjak a DX12-ot a BF5-ben, nalam meg megy hiba nelkul...leszamitva a bluetooth fulesemet, mert az megy a menuben, megy singleben, de nem megy a multiban :DDD :W
Van meg mit csiszolgatni a BF5-on most is, gondolom ez is lesz 1 eves mire jatszhato lesz nagyobb gondok nelkul.

Amugy meg AMD kartyakra egeszen jon van optimalizalva a cucc, RX 580-590-en kozel ugy fut mint egy GTX 1070Ti-1080...csak ugy latom kerulni kell nekik a DX12-ot :DDD

...

(#82484) keIdor válasza Devid_81 (#82483) üzenetére


keIdor
titán

Konzol miatt szerintem, ott is el kell érjék a 60fps-t, szóval mindent kihoznak a GCN-ből amit csak lehet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82485) ÁdiBá válasza FLATRONW (#82409) üzenetére


ÁdiBá
addikt

119 Kw/honap altalaban, ez csak a PC tehat nincs monitor semmi benne.
Csak a gépház.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82486) snecy20 válasza ÁdiBá (#82485) üzenetére


snecy20
veterán

Az mennyi lehet, 119 x ~40ft?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82487) Devid_81 válasza keIdor (#82484) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah, mondjuk az igaz :K
De ahhoz kepest, hogy a konzol az AMD-seknek "kedvez" neha lehet latni eleg borzalmas PC-s atiratot.
Mondjuk ami konzolrol jon at annak legtobbje nem jol optimalizalt, legalabbis eleinte biztos nem :N

...

(#82488) ÁdiBá válasza snecy20 (#82486) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Igen, 5 ezer ft.

ÁdiBá

(#82489) snecy20 válasza Devid_81 (#82487) üzenetére


snecy20
veterán

Nálam a csúcs az volt amikor pár éve valamelyik aktuális NFS résznél, talán a Rivals-nál volt beiktatva egy jó kis 30FPS lock... na az konkrétan PC-n a játszhatatlanság határán túl van.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82490) Devid_81 válasza snecy20 (#82489) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam a 60 fps is mar olyan neha...hat a 30 milyen lehet...ez van amikor az ember oregszik :D

...

(#82491) snecy20 válasza Devid_81 (#82490) üzenetére


snecy20
veterán

Az utóbbi 2 hónapban van csak meg a 165Hz-es Predator, de ahol csak 60FPS-re van lehetőség, jellemzően jó pár indie játékban, na ott kalap szar a játékélmény a hatalmas input lag miatt. Remélem hamarosan érzékeny búcsút vesz majd a PC-s társadalom a 60Hz-től.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82492) Devid_81 válasza snecy20 (#82491) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tudom, epp ezert nem szeretem mar en sem amikor 60 koruli fps-eseket latok.
A hires semmitero DXR is ezert ment a levesbe a BF5-nel amiutan teszteltem, inkabb lassam hogy 141 fps lock-on megall szepen minden, mintsem hullamzoan 65-90ig mindent lassak+input lag.
Ugyan szebb tole a jatek, de pont lesz@rom, hogy latszik e a torkolattuz a pocsojaban, vagy az ablakbol...foleg ha engem lonek ;] :DDD

...

(#82493) proci985 válasza TTomax (#82479) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kb ugyanaz van, mint anno a JC3 startjanal. ott harom honappal kesobb ott tartottunk, hogy a jatek mar csak 5-6orankent omlott ossze (32GB ram / SSDn levo swap komboval), multigpu nem ment (egyik elso fecske volt), 4Kn semmi nem birta el 60 fpssel, de igazabol a 30nal is rezgett a lec. egy idoben boven az is 50% liked alatt volt. ehhez kepest mar felment 72%ra es az utolso 30 napban 90en van. tippre valahol jovo nyaron amikor tovabb esnek az arak es a kivaroknak lesz 250euroert 1080, a reviewek tovabb fognak menni felfele... mert egy 1060/580 szintu kartyaval amikor utoljara neztem is siman beesett 30ra az fps varosban, a navival viszont vegre meglesz a fix 60 fps.

JC4nel ahogy en latom alapvetoen azt probaltak megoldani, hogy mukodjon a kornyezet szimulacioja, amihez viszont meg kellett nyirni a fizikat es a felhasznalokat is limitalni kellett. ez spekulacio, de game engine designhoz es game designra minimalis ralatasom van:
- ment a vizszimulacio a levesbe mert horribilisan draga volt.
- ment a C6 es a granat a levesbe. elobbi foleg jo volt a fel bazis alaaknazasara es gyonyoru robbanasok eloidezesere, ahol neha konkretan masodpercekre aztan megakadt a jatek egy highend cpun is. meg neha crashelt minden
- ment egy csomo detail a levesbe, pl a fuvel a jatekos interakcioja (a 3ban le lehetett taposni), mentek a sinek. gondolom a tornado particle simulationja megorult ha a fuvet is fel tudta szivni. gyakorlatilag a poligonszamot visszavagtak, hogy amit nyerjenek az mehessen a weather simulationra.
- mivel a fizikai engine alapvetoen a robbanasokat nem birta, ezert a jatekosokat probaltak elterelni a robbanasokrol. szoval a varosi robbanasos celok (JC3 itt tudott nalam 2015ben a 3820/32GB/290X OC kombon 30 fpst) mentek a levesbe.

amivel nem szamoltak:
- a jatekosbazis just cause 2#ot vart.
- a just cause jatekmechanikaja pedig arra epult, hogy kidobtak a GTA osszes menjide menjoda questjet es jatekot csinaltak azoknak, akik a respawntol szamitott masodik percben mar megint elloptak a tankot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82494) keIdor válasza Devid_81 (#82490) üzenetére


keIdor
titán

Nem lehet 1:1-be összehasonlítani, meg azt vettem észre elég engine függő a végeredmény.
Konzolon a 30fps folyamatosabb mint PC-n. Egyrészt a controller is segít, meg a Motion Blur is onnan jött. Meg van még néhány trükk. Hány képkocka készül előre, ilyenek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82495) TTomax


TTomax
nagyúr

Ma éjjel lezavartam az asszonyt a nappaliba aludni.3hete egy egész éjjelt nem tudott még végigaludni,pedig itt voltak a nagyszülők is két hétig.Szerencsétlen már nagyon el volt csigázva,és a gyerek megérzi rajta,sokkal nyugtalanabb ő is.Persze a fiamat se kell félteni,mert rendkivűl akaratos és makacs,az annyát szivatja is egész éjjel.Engem viszont nem tud,és ezt tudja ő is...érdekes ez pedig csak 3hetes,de nálam most egészen másként viselkedett mint anyjával szokott.Én belediktáltam a kaját is,nincs kecmec.A végére azért kétszer is rámmosolygott kaja után,pedig az anyjára sosem szokott,épp ma jegyezte meg amikor hazaértem a melóból.Érdekes azért hogy egy 3hetes gyerek is lehet egyéniség. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82496) VTom válasza TTomax (#82495) üzenetére


VTom
veterán

A babák csak 6-8 hetesen kezdenek tudatosan mosolyogni, addig csak egy reflex náluk ez, random jön.
Mindenképpen szoktassátok a külön alvásra minél előbb. Az a normális, és az a jó neki is, nektek is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82497) TTomax válasza VTom (#82496) üzenetére


TTomax
nagyúr

Külön alszik,saját ágya van,de velünk egy szobában.3-6hónapos koráig igy is marad.Kész a saját szobája de még pici hozzá.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82498) VTom válasza TTomax (#82497) üzenetére


VTom
veterán

Mi egy idő után szereztünk egy baböblöt, mert kényelmesebb volt a feleségemnek, mint az egyre nagyobb babát átemelgetni a kiságy szélén.
Viszont ha éjszka sokszor kel enni, akkor ezt fogja megszokni, és át kell majd szoktatnotok, ami nem lesz egyszerű, de megéri.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82499) Devid_81


Devid_81
nagyúr

AMD Vega II

Az eg vilagon semmit nem jelent most meg, de elkepzelheto, hogy megis jon / jonne 7nm-es Vega a felhasznaloi / gamer piacra is? :F
Azok utan amit a Navirol hallhattunk eddig a Navi lefedi azt a teljesitmenyt amit eddig a Vega tudott olcsobban, kisebb fogyasztassal.
Szoval ennek nem sok ertelme lenne, hacsak nem kalapaltak ossze valami nagyobbat Vega alapokon... :U

...

(#82500) akoska07 válasza TTomax (#82495) üzenetére


akoska07
nagyúr

Minden kisbaba (változó) este 9-12 között felébred,enni-inni akármi,de főleg enni.

Este fürdés után evett (büfi) és bealudt.

Pár órával később (amikor már minden rendes ember aludna) nem gyengén adott hangot annak,hogy ő enni szeretne.

Egy idő után én ezt megelőztem,és én keltettem fel enni. Az asszony már aludhatott,mert én jobban bírom az éjszakát.
Cumis üveg megtöltve,szépen édesgetve felébresztettem.
Sokat nem vitatkozott,jött apához.
Utána kapta a cumis üveget és az utolsó felét már félálomban,de akkor is behúzta.
Reggelig aludt.
Már nem emlékszem mennyi ideig csináltam ezt,de nagyon bevált.
Mindenki tudott pihenni,és a baba is happy volt reggel.
És a szülők is,mert nem voltunk kiütve.
Hatásos és működik. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.